Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
FZ vs. BCK
Autor Wiadomość
Włóczykij 
Indianer



Wiek: 35
Dołączył: 09 Lis 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: z mnogości ech...

Wysłany: 2007-03-12, 21:00   

Franco Zarrazzo napisał/a:
Wybacz - nie znasz tematu. On się toczy od kilku miesięcy.


Od kilku miesięcy także tu urzęduję, więc temat nie jest mi obcy. Twoja krytyka zespołu TM "Loża" rozpoczęła się w momencie, kiedy pieniądze, które płaciliśmy za spektakl "Kopciuch", przeznaczone na warsztaty, w dziwny sposób się zapodziały...
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2007-03-12, 21:02   

Garuda napisał/a:
Twoja krytyka zespołu TM "Loża" rozpoczęła się w momencie, kiedy pieniądze, które płaciliśmy za spektakl "Kopciuch", przeznaczone na warsztaty, w dziwny sposób się zapodziały...


Moge się mylić, ale chyba zaczęła się wcześniej. I zauważ proszę, że w tym wypadku nie dotyczyła młodzieży, tylko jak sam napisałeś "zapodziania się pieniędzy". Zresztą nie tylko ja się temu dziwiłem. Proszę o odrobinę obiektywizmu w ocenie moich wypowiedzi (zdania o mnie nie musisz zmieniać - jestem jaki jestem).
0 UP 0 DOWN
 
zalev 
szyderca


Wiek: 33
Dołączył: 22 Kwi 2005

UP 7 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-03-12, 21:03   

jeśli mnie wzrok nie myli to temat brzmi "Kopciuch powraca", a nie "Franco kontra Loża"
usuwanie postów nie jest konieczne, przeniesienie do innego, nowego tematu - raczej tak. akcja, jak zaznaczył Franco, toczy się już od jakiegoś czasu i to praktycznie w każdym miejscu, gdzie mowa jest o Loży. chyba tego nie unikniemy, ale odrobina porządku nie zaszkodzi.

edit:
@Garuda - za pierwszym razem nie zrozumiałem intencji, sorki za najazd ;)
Ostatnio zmieniony przez zalev 2007-03-12, 21:39, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
ANGELIKA1701 



Wiek: 34
Dołączyła: 01 Sty 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: z nieba

Wysłany: 2007-03-12, 21:19   

nie wiem czy pan nie zauważa tego co pisze lub pisze tylko aby pieknie wyglądało ale zanim pan coś tu wstawi to proponuje ze trzy razy przeczytac...bo dobierac pieknie słowa i układać je w bukiety to i ja potrafie... śledziłam wszystkie pana wypowiedzi co do tematów tyczących mojego zespołu i nie rozmumeim jednego... JAKIM PRAWEM CZEPIA SIE PAN OSÓB KTÓRE SA JEDYNIE PODMIOTEM WYKONAWCZYM TEGO CAŁEGO "INTERESU" krytykuje pan nasze dokonania nie widząc ich a opierając się jedynie na tym iż WYWODZĄ SIE Z BRZESKIEGO CENRTRUM KULTURY... prosze o wytłumaczenie mi tej kwestii bo póki nie zrozumim intencji pana krytyki puty bede dalej napierała w pana strone atakiem co do tej kwestii.. osobiscie poczułam sie obrazona pana wypowiedziami wiec prosze sie nie dziwić mojej bulwersacji
0 UP 0 DOWN
 
sycha 
music dedicated.. !



Wiek: 33
Dołączył: 04 Gru 2006

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg / Wrocław

Wysłany: 2007-03-12, 21:23   

Może pozwolę sobie na dorzucenie kilku groszy w tym temacie.
Dla odmiany - nie mam ani wielomiesięcznego doświadczenia w udzielaniu się na tym forum, ani specjalnie zażyłych stosunków z Lożą, dlatego myślę, że możecie w miarę obiektywnie podejść do tego, co teraz napiszę.

Każde z Was podkreśla, że ten temat jest chronicznie poruszany w każdym możliwym miejscu, że macie dość do niczego nie prowadzącej rozmowy etc. A jednak - 20.45 - 21.00 - 21.02 - 21.03... to są godziny publikowania Waszych ostatnich postów. Jak to jest, że pomimo szczerych chęci definitywnego zakończenia tego tematu, wciąż ktoś ma coś do powiedzenia? Może po prostu ustalmy, że to co miało być powiedziane to powiedziane zostało i dajmy odpocząć sytuacji?

Czekam na lincz...
0 UP 0 DOWN
 
Włóczykij 
Indianer



Wiek: 35
Dołączył: 09 Lis 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: z mnogości ech...

Wysłany: 2007-03-12, 21:30   

Franco Zarrazzo napisał/a:
Proszę o odrobinę obiektywizmu w ocenie moich wypowiedzi (zdania o mnie nie musisz zmieniać - jestem jaki jestem).


Nie zamierzam zmieniać, już dawno je sobie wyrobiłem i jakby nie patrzeć, nie jest ono wcale negatywne. Jednak drażni mnie trochę sposób Twoich wypowiedzi, co do moich znajomych z TM "Loża". Dyskusja ciągle się toczy pod dyktando tych samych argumentów. Czy nie najlepszym rozwiązaniem byłoby, gdybyś jasno określił swoje położeniem względem tej grupy, dlaczego jest tak, a nie inaczej?
0 UP 0 DOWN
 
a2r 
07 zgłoś się...!!!



Wiek: 43
Dołączył: 01 Mar 2006

UP 1 / UP 0



Wysłany: 2007-03-12, 22:31   

sycha napisał/a:
Jak to jest, że pomimo szczerych chęci definitywnego zakończenia tego tematu, wciąż ktoś ma coś do powiedzenia? Może po prostu ustalmy, że to co miało być powiedziane to powiedziane zostało i dajmy odpocząć sytuacji?



jestem za bo z tematu o kopciuchu zaczyna tworzyć się temat bck vs. FZ....
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2007-03-12, 22:48   

Wydzielono z tematu:

http://www.forumbrzeg.pl/...opic.php?t=5155

Na prośbę autora.
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: bck, fz, vs


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,14 sekundy. Zapytań do SQL: 28
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu