Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
liczmy kalorie
Autor Wiadomość
warlike 


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 41
Dołączył: 23 Kwi 2005

UP 12 / UP 2



Wysłany: 2006-12-28, 13:33   

to jakbym chciał przytyć te 10 kilo to co mi proponujecie :?:
0 UP 0 DOWN
 
Bartosz 



Wiek: 35
Dołączył: 11 Lut 2006

UP 2 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-12-28, 16:24   

Woźny napisał/a:
A do Bartosza - jeśli już ktoś chce przytyć to radziłbym odżywkę typu gainer, czyli mieszankę węglowodanów z białkiem... Nie wiem skąd u Ciebie taki pomysł, że od białka się tyje ... :?


Osobiście znam jednego typka który non stop zjada kilogramami serwatke białkową i normalnie tyje.Nie będę się z toba kłucił bo ty się może lepiej znasz a ja się w ogule na tym nie znam. :wink:
0 UP 0 DOWN
 
Woźny 
... być jak Czesiu ... :D



Wiek: 39
Dołączył: 22 Kwi 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg aber Wrocław

Wysłany: 2006-12-28, 17:01   

warlike napisał/a:
to jakbym chciał przytyć te 10 kilo to co mi proponujecie :?:


To wszystko zależy od tego jak to "utycie" miałoby wyglądać. Czy chcesz po prostu aby wskazówka na wadze pokazała 10 kilo więcej i nie inetersuje Cię to gdzie i w jaki sposób Ci przybędzie ciała, czy też chcesz zachować dotychczasowe proporcje?? Oczywiście drugi sposób jest trudniejszy i bardziej czaso- i pracochłonny.
Druga sprawa, równie ważna to jak wygląda Twój metabolizm ... Jednym wystarczy po prostu zmiana diety - tj. regularne posiłki min. 5 razy dziennie i dorzucenie większej ilości węglowoadnów i DOBRYCH tłuszczy do menu. Sa jednak osoby, którym to nie wystarcza i muszą sięgnąć po róznego rodzaju wspomoagacze. Osobiście polecałbym Gainera z firmy Trec Nutrition o nazwie "Mass XXL" - dobra jakośc i przstępna cena. Myślę, że dobra dieta plus dwie porcje dziennie Mass'a a do wakacji 10 kilo nie powinno być problemem.

No chyba, że interesują Cię bardziej hardcorowe rozwiązania, ale to już inna bajka o której na forum nie wypada opowiadać ... ;)
0 UP 0 DOWN
 
sabatina 



Wiek: 37
Dołączyła: 19 Lut 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-02-24, 00:01   

a po co ktos ma sie katowac dietami??? wkurzaja mnie panienki,ktore licza sobie kazda czastke kalorii i chca osiagnac wymarzona figure, w ktorej atutem sa po prostu chude gnaty... no tak! wszystko w nadmiarze szkodzi zdrowiu. nawet zadreczanie sie kaloriami. szczerze mowiac zwisa mi to, ile jem, i czy mam brzucholek czy nie:) ale jest tez inna kwestia...jezeli ktos ma sklonnosci do tycia, to rzeczywiscie,musi sobie odmawiac, bo pozniej sa problemy z watroba,miazdzyca, serce, kregoslup, stawy...itp. itd.

p.s. a tak w ogole lubie jak facet ma troche ciala. no i moj facet 0 odkad ze mna jest ,,nieco" przytyl!!!!! he he he!!!!! :wink: :wink: :wink: :evil:
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: kalorie, liczmy


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 22
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu