Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Devon
2007-02-23, 08:31
Ankieta dotycząca moderatorów forum ;)

Wybierz najlepszego / najbardziej lubianego moderatora forumbrzeg.pl
AlferX
13%
 13%  [ 18 ]
Cyborg
1%
 1%  [ 2 ]
Devon
6%
 6%  [ 8 ]
Inez
15%
 15%  [ 20 ]
Infignus
0%
 0%  [ 1 ]
Ktoś
3%
 3%  [ 4 ]
Smooth
19%
 19%  [ 26 ]
Tadjurek
1%
 1%  [ 2 ]
Qiero
12%
 12%  [ 16 ]
Warlike
3%
 3%  [ 4 ]
Woźny
1%
 1%  [ 2 ]
Yasiu
21%
 21%  [ 28 ]
Pafcio
1%
 1%  [ 2 ]
Głosowań: 76
Wszystkich Głosów: 133

Autor Wiadomość
Inez 
Mod na emeryturze ;)



Wiek: 46
Dołączyła: 15 Wrz 2005

UP 10 / UP 0



Wysłany: 2007-02-15, 19:20   

qiero napisał/a:
Prawdę mówiąc to nie powinienem być na żadnej z list, bowiem nie jestem "pełnoprawnym" moderatorem, a gdyby zastanowić się nad tym dogłębnie, to w ogóle nie jestem moderatorem

Przecież wszyscy wiemy, że jesteś :> Tak jak kiedyś wspomniałam nie kolor o nas świadczy lecz to co robimy. Zresztą to o Tobie pisałam wcześniej, że:
Cytat:
Brakowało mi tego 3, który należy się pewnemu modowi za to, że w swoim dziale "odwala" kawał dobrej roboty. Podziwiam Go za to i staram się równie dobrze dbać o swój kawałek, ale czy mi się to udaje ocenić będą mogły tylko kobiety :mrgreen: Jeśli chodzi o merytorykę i zaangażowanie to On jest tu naj..., ale brakło chyba troszkę tej znajomości, która dałaby większą sympatię :/
0 UP 0 DOWN
 
steve 
w.w.j.d??



Zaproszone osoby: 4
Wiek: 38
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-02-15, 19:23   

Inez napisał/a:
który należy się pewnemu modowi za to, że w swoim dziale "odwala" kawał dobrej roboty.


widzicie Qiero jest taki dobry bo dba o swój dzial, a nie wpycha się wszędzie... wie co chce na nim zrobić i jak ma to zrobić... niestety lepszego moda nie znam :)
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 46
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-02-15, 19:25   

Szczerze mówiąć chętnie zrezygnowałbym już z robienia tego co robię na forum, bo zajmuje mi to zbyt dużo czasu. Ale jest jeden warunek - musiałby zastąpić mnie ktoś, kto będzie robił conajmniej to samo

[ Dodano: 2007-02-15, 19:27 ]
steve napisał/a:
Inez napisał/a:
który należy się pewnemu modowi za to, że w swoim dziale "odwala" kawał dobrej roboty.


widzicie Qiero jest taki dobry bo dba o swój dzial, a nie wpycha się wszędzie... wie co chce na nim zrobić i jak ma to zrobić... niestety lepszego moda nie znam :)

dzięki stef, ale trochę przesadzasz, po prostu sa różne typy moderowania, ja robię coś, czego nie robią inni, ale nie robię tego co ci inni własnie robią... trochę namieszałem, ale wiadomo o co chodzi
0 UP 0 DOWN
 
steve 
w.w.j.d??



Zaproszone osoby: 4
Wiek: 38
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-02-15, 19:30   

qiero napisał/a:
trochę namieszałem, ale wiadomo o co chodzi


ale ja napisalem jak dla mnie i takie jest moje zdanie..

a jakbyś rezygnowal z tego co robisz, to nawet o tym nie myś bo nie ma chyba takiej osoby :/ ja na pewno bym się tego nie podjąl (jeśli chodzi o typery, koszykówkę i reszte sportu).
0 UP 0 DOWN
 
Inez 
Mod na emeryturze ;)



Wiek: 46
Dołączyła: 15 Wrz 2005

UP 10 / UP 0



Wysłany: 2007-02-15, 19:32   

qiero napisał/a:
Szczerze mówiąć chętnie zrezygnowałbym już z robienia tego co robię na forum, bo zajmuje mi to zbyt dużo czasu. Ale jest jeden warunek - musiałby zastąpić mnie ktoś, kto będzie robił conajmniej to samo

Nie znam takiej osoby :/ No to masz ten sam problem co ja :/ Chciałam zostawić kobiecy dla Gosi, ale Ona odeszła. Muszę wytrzymać dopóki jakaś inna dziewczyna nie zostanie modem. I tak pozbyłam się innych swoich działów, za co bardzo dziękuję Smoothowi, bo to On przejął Wierszownię i Devonowi, który wziął na siebie Info bieżące :) Teraz jeszcze potrzebna jest kobieta (zwłaszcza, że wkrótce nie będę miała w ogóle czasu dla forum), ale chętnych brak :cry:

qiero napisał/a:
dzięki stef, ale trochę przesadzasz, po prostu sa różne typy moderowania, ja robię coś, czego nie robią inni, ale nie robię tego co ci inni własnie robią... trochę namieszałem, ale wiadomo o co chodzi

Wiem co chciałeś przekazać, właśnie na tym polega problem, że tak naprawdę moderowanie moderowaniu nierówne. Każdy z nas robi to intuicyjnie, tak jak umie, potrafi, uważa, że będzie dobrze. Ja na początku przesadzałam i chciałam robić jak najwięcej, pchałam niepotrzebnie łapy tam, gdzie nie powinnam. Teraz ledwo daję radę ogarnąć to co "moje" :/ Z drugiej strony jeśli odeszłabym na dobre pewnie by mi tego brakowało :wink:
Ostatnio zmieniony przez Inez 2007-02-16, 12:47, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
kysys 
Rap City



Wiek: 33
Dołączył: 07 Lut 2007

UP 2 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-02-17, 02:48   

Ja zagłosowałem na osobę którą zna mój brat.
0 UP 0 DOWN
 
misterio 



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 47
Dołączył: 03 Maj 2005

UP 17 / UP 6


Skąd: B R Z E G

Wysłany: 2007-02-21, 23:35   

Gratulacje dla zwycięzców :)
0 UP 0 DOWN
 
Necia 
*zakręcony pechowiec*



Zaproszone osoby: 2
Wiek: 34
Dołączyła: 18 Kwi 2006

UP 24 / UP 8


Skąd: LA

Wysłany: 2007-02-21, 23:42   

hehehe Smooth jest najlepszy, 2 miejsce w najbardziej lubianym modzie i 2 w najmniej :>

Gratulacje dla wszystkich :mrgreen:
0 UP 0 DOWN
 
Pepe 
Iskra córka ognia :]



Wiek: 38
Dołączyła: 29 Paź 2006

UP 2 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-02-21, 23:45   

a smooth powinien napisać książkę pt: " Jak zajmować 2 miejsce" bo już kiedyś też 2 miejsce mu przypadło z tego co pamiętam :)
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 43
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-02-22, 00:10   

Pepe napisał/a:
a smooth powinien napisać książkę pt: " Jak zajmować 2 miejsce" bo już kiedyś też 2 miejsce mu przypadło z tego co pamiętam


No misterem zostałem drugim.. (zaskoczenie)
Drugim: Złym modem i dobrym modem (też zaskoczenie)..(tiririri :-P ) (to poniekąd potwierdziło moją teorie paradoksu :wink: )
Szacunek dla wszystkich modów: zwłaszcza dla
yasia, alferx, Inez, Qiero, Cyborga, Woźnego, Devona, KtOŚia, Warlike, Tadjurka, Pafcio....
...i Gosiaczka86, którego już niestety nie ma wśród nas utrudniających życie :(
0 UP 0 DOWN
 
Maga 



Wiek: 33
Dołączyła: 22 Kwi 2005

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-02-22, 00:44   

Co ja widzę... wiedziałam (miałam przeczucie), że moderatorzy na których zagłosuję wygrają :-P
0 UP 0 DOWN
 
Morg 



Wiek: 42
Dołączył: 22 Gru 2006

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-02-22, 09:48   

Gratulacje, szczególne dla tych którzy uzbierali ponad 10%, wydaje mi się że ankieta całkiem sprawiedliwie wyszła, no może z pewną dozą przypadkowości. Ciekaw jestem rozkładu głosów gdyby w ankiecie nie było Yasia, bo wiadomo że jemu, jako trzymającemu to wszystko w kupie;) osobne peany się należą :) ale to tylko taka moja mała ciekawość ;) . Tak czy siak gratulacje zasłużone.
0 UP 0 DOWN
 
Inez 
Mod na emeryturze ;)



Wiek: 46
Dołączyła: 15 Wrz 2005

UP 10 / UP 0



Wysłany: 2007-02-22, 11:10   

Gratuluję zwycięzcy, jak zwykle szef zgarnął główne trofeum :wink: Wielkie brawa dla Smootha, który jak zawsze wciśnie się na tą drugą pozycję :brawo: Szacunek dla wszystkich modów, jak widać każdy z Was ma tu wielbiciela/wielbicieli :D
Na koniec chciałabym jeszcze podziękować wszystkim, którzy oddali na mnie swoje głosy, miło jest wiedzieć, że ktoś docenia moją pracę i mnie lubi :D obym tylko nie obrosła w piórka :> <thanks>
0 UP 0 DOWN
 
Devon 


Wiek: 38
Dołączył: 28 Kwi 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-02-22, 16:24   

W tej ankiecie mam 8 głosów i w tej drugiej tyle samo, dziwne wychodzi na zero jak mi przykro :D
0 UP 0 DOWN
 
Necia 
*zakręcony pechowiec*



Zaproszone osoby: 2
Wiek: 34
Dołączyła: 18 Kwi 2006

UP 24 / UP 8


Skąd: LA

Wysłany: 2007-02-22, 16:27   

Devon mówie Ci ludzie po prostu zgłupieli i głosowali wszedzie tak samo :?
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: ankieta, dotyczaca, forum, moderatorow


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 38
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu