Ze względu na mecz Cukierkó nastąpiły zmiany w terminarzu. W tej kolejce zagra tylko grupa A (zmiana godzin), grupa B zagra w innym terminie (patrz w terminarzu)
a tu co taaaka cisza...FANI brzeskiego basketu "olali" wyniki??????
niby jakieś słuchy mnie doszły KTO wygrał ale chociaż jakieś wyniki-no chyba nie jest aż tak źle z waszą pamięcią??? jak ja miałem DZIEŚCIA lat...hehe(to było dawno temu,wiem wiem wiem)...
pozostaje mi czekać na niezawodnego QIERA
pozdrawiam
a wygrani TO : MYSŁKI, PIOMAR i GNIOTPOL...???
Mysłek-Optident - QRB Trafika 64:48 (10:11, 19:10, 19:15, 16:12)
Mysłek: Andrzej Rolski*17, Marcin Stefaniszyn 15, Artur Zagórski 10, Adam Adamczyk 6, Tomasz Duliniec 6, Paweł Rosłan 4, Filip Kołecki 4, Kamil Duliniec 2
QRB Trafika: Maciej Andros 11, Bartosz Wańczyk 10, Paweł Pacuła 10, Marcin Pawluk 8, Ryszard Dzwonek 6, Przemek KIelman 3, Paweł Kawecki
Piomar - Latający Cyrk Monthy Pytona 80:60 (13:9, 15:18, 24:18, 28:15)
Piomar: Maciej Stępień*31, Piotr Rosiński 19, Wojciech Drozd 14, Grzegorz Trzyszka 11, Paweł Hofman 5, Marek Soroka
LCMP: Dariusz Szeniszewski 27, Mateusz Kawarski 12, Mateusz Śliszewicz 8, Szymon Kawarski 7, Jakub Furmanek 6
WSH-E Basket - Gniotpol Basket Team 41:76 (11:17, 3:20, 11:22, 16:17)
WSH-E: Łukasz Marciniak 11, Wiktor Nowacki 9, Daniel Gaj 7, Przemysław Sempik 5, Dariusz Bronowski 4, Tomasz Miarczyński 3, Rafał Kuczyński 2
Gniotpol: Krzysztof Pachołek**19, Grzegorz Jarosławski 16, Marcin Kucharski 15, Tomasz Pieszyński 14, Krzysztof Kołodziejczyk 8, Grzegorz Stefański 4, Radosław Sosnówka
Najwięcej punktów
1. Maciej Stępień (Piomar) 245
2. Tomasz Pieszyński (Gniotpol) 204
3. Andrzej Rolski (Mysłek) 197
4. Marcin Kucharski (Gniotpol) 180
5. Dawid Turkowski (Astra) 176
6. Krzysztof Pachołek (Gniotpol) 171
7. Artur Zagórski (Mysłek) 168
8. Wojciech Suchorowski (Grodków) 158
9. Paweł Pacuła (QRB Trafika) 157
10. Łukasz Ogorzelec (Forum) 144
Najwyższa średnia punktów
1. Maciej Stępień (Piomar) 24,5
2. Tomasz Pieszyński (Orbiliusz) 20,4
3. Andrzej Rolski (Mysłek) 17,9
Najwięcej punktów w meczu
1. Maciej Stępień (Piomar) 47
2. Tomasz Pieszyński (Gniotpol) 35
3. Andrzej Rolski (Mysłek) 33
Najwięcej celnych rzutów wolnych
1. Maciej Stępień (Piomar) 49
2. Artur Zagórski (Mysłek) 26
3. Marcin Kucharski (Gniotpol) 24
. Bartosz Tadla (Lewin) 24
Najwięcej celnych rzutów wolnych w meczu
1. Maciej Stępień (Piomar) 12
2. Jacek Pociecha (Piomar) 9
. Marcin Kucharski (Gniotpol) 9
. Łukasz Ogorzelec (Forum) 9
Najwięcej celnych rzutów za 3
1. Dawid Turkowski (Astra) 37
2. Maciej Stępień (Piomar) 33
3. Wojciech Suchorowski (Grodków) 30
Najwięcej celnych rzutów za 3 w meczu
1. Wojciech Suchorowski (Grodków) 7
2 Maciej Stępień (Piomar) 5
. Dawid Turkowski (Astra) 5
. Adam Adamczyk (Mysłek) 5
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Możesz ściągać załączniki na tym forum