Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Gdzie na narty?
Autor Wiadomość
Maga 



Wiek: 33
Dołączyła: 22 Kwi 2005

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-02-02, 23:49   

Ja wam może jutro powiem jak jest w Karpaczu, o ile tam będę miała internet (o czym wprost marzę :D ) a jeśli nie, to we wtorek, bądź w środę :D
A tym czasem bywajcie, wybywam szusować :D

[ Dodano: 2007-02-05, 10:50 ]
No więc powiem wam, jako, że sobie usługę hotspot wykupiłam na 1/2h, że w Karpaczu jest pogoda taka sobie, jednak mi to nie przeszkadza w jeździe :) jest świetnie, mimo że około południa przez ostatnie dwa dni było powyżej 0 stopni (roztopy bleee..) jednak da się jeździć, a ja złapałam niezłą zajawkę na deskę :-P
Innymi słowy jest poprostu świetnie, wszystkie wyciągi czynne :D
0 UP 0 DOWN
 
kazuss 



Wiek: 40
Dołączył: 26 Paź 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-02-07, 21:11   

A ja mam takie pytanko. wybieram sie w weekend na ramzowa i chcialbym sie dowiedziec parte istotnych rzeczy od ludzi ktorzy juz tam byli.

po pierwsze: czy jest problem z wypozyczeniem sprzetu (nie posiadam niestety swojego a nie chcialbym sie przejechac na daramo, bo moze sie okazac ze niestety nie mozna pozyczyc nart)

po drugie: jak kształtują sie ceny karnetów konkretnie calodziennych

po trzecie: czy musze zamieniac złotówki na korony czy bezproblemowo mozna uzywac naszej waluty :D

Z góry dzieki za info
0 UP 0 DOWN
 
kysys 
Rap City



Wiek: 33
Dołączył: 07 Lut 2007

UP 2 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-02-08, 01:46   

polecam Palenicę i popularne trasy narciarskie w Szczawnicy w Pieninach.
0 UP 0 DOWN
 
butter 
Powodzonka i szerokości :)



Wiek: 36
Dołączył: 13 Gru 2005

UP 61 / UP 15


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-02-08, 20:04   

A ja krótko opiszę ośrodki w których byłem przez ostatnie 2 lata w naszych okolicach bądź nie aż tak daleko...
*Spindlerovy Młyn (czechy) ośrodek SUPER o standardzie osrodków alpejskich, nartostrady przygotowane jak żadko kiedy, nawet po całym dniu można jeszcze bardzo przyjemnie pojeżdzić bez muld... cenu- hm tylko dla bogaczy w sezonie wysokim ok 110 złotych poza sezonem albo w tańsze dni można pojeździć za 80 zł
*Ćerna Hora(czechy) podobnie jak osrodek wyżej podobne standardy, cena karnetu w wysokim sezonie ok 80 zł i mozna sobie pojeździć 8 osobową gondolką :D
*Zieleniec krótkie stoki ceny ok 60 zł na kilka wyciagów w tym kanape
*Czarna Góra- był to mój ulubiony ośrodek przez 6 lat i troche mi sie już znudził z powodu braku inwestycji... ceny dość duże- w sezonie dużym 70 zł
*Szczyrk- jazda punktowa co wychodzi bardzo drogo
*Białka Tatrzańska- 60 zł w sezonie trasy super przygotowane, ogromna przepustowość 6cio osobowa kanapa + 3 inne krzesła tylko te koleeeejki ;/
to tak z grubsza... jeśli ktos umie dobrze jeździć to polecam duze ośrodki np te co wypisałem, ale jeśli ktoś sie dopiero uczy jeździć lub cos w tym rodzaju to polecam mniejsze osrodki takie jak Kamienic itp gdzie brak jest kolejek, karnety o połowe tańsze i wiecej jazdy ale krótka...
0 UP 0 DOWN
 
Guzik 
Pan Guzik,nieduży



Wiek: 33
Dołączył: 07 Sty 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Łosiów

Wysłany: 2007-02-09, 10:23   

Ja szczerze polecam Ramzovą. Jest niedaleko,droga przyjemna tani wyciąg krzesełkowy. A jeżeli jakiś dłuższy pobyt ,kilkudniowy,wtedy Karpacz.
0 UP 0 DOWN
 
Araim 
Angels sword



Wiek: 39
Dołączył: 05 Kwi 2006

UP 2 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-02-09, 17:37   

Nigdy w zyciu nie jezdzilem na narty a chce sie gdzies wybrac zeby sie nauczyc co mozecie mi polecic zebym sie nie zabil? acha no i cena tez gra role zarowno nocleg jak i cena karnetu :)
0 UP 0 DOWN
 
Maga 



Wiek: 33
Dołączyła: 22 Kwi 2005

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-02-09, 18:16   

Byłam dzisiaj w Rzeczce, warunki nawet, nawet... Ale nic szczególnego. karnet 10 zjazdów 13 zł. Można się wybrać, nawet padał śnieg. Ładne stoki, wyciągi orczykowe itp. ładne widoki, ale zdecydowanie lepiej mi się jeździło w Karpaczu, może to wina sprzętu, bądź pogody (nie lubię jak jest dużo śniegu, zakopywałam się w śniegu z deską przy hamowaniu, nie lubię tego... trochę mokry był śnieg.)

Dla początkujących polecam stok z wyciągami Relax w Karpaczu, blisko hotelu "Skalny", bądź taki mały stok w Jarnołtówku. (ale niestety w Jarnołtówku nie ma teraz śniegu ;[ )

Niestety słaba zima w tym roku, biednie, nawet w nocy nie będzie przymrozków...
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: gdzie, na, narty


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 26
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu