Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Rozmowy o kolarstwie - trenerach, kolarzach i ich promocji
Autor Wiadomość
kapki99 


Wiek: 39
Dołączył: 06 Sie 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-01-02, 19:46   Rozmowy o kolarstwie - trenerach, kolarzach i ich promocji

Moderowany przez smooth:
Wydzielony z tematu: Prośba do Kolarzy Ziemi Brzeskiej



Z forum się dowiedziałem, że mamy w Brzegu Adriana Teklińskiego. Moim zdaniem słabo jest promowany, mało kto słyszał o jego osiągnięciach i to wielki bład. Powinno sie to nagłosnić w lokalnych mediach, może w ten sposób znajdzie sponsorów, a nie tylko narzekać, że miasto nic nie daje......., trzeba coś robić w tym kierunku!
Ostatnio zmieniony przez smooth 2007-02-10, 16:01, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Radek 


Wiek: 41
Dołączył: 09 Gru 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-01-03, 20:02   

Takich Adrianów Teklińskich w Brzeskim kolarstwie było na pęczki, znając życie to za 3 lata będzie już po karierze pana Teklińskiego, chociaż od serca chciałbym się mylić, promowanie nic tu nie pomoże, :!: jeżeli nie trafi do solidnej grupy kierowanej przez normalnych ludzi, zaznaczam że w Polsce jest to bardzo mało prawdopodobny scenariusz! Ale cuda się zdarzają... Powodzenia!
0 UP 0 DOWN
 
steve 
w.w.j.d??


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 38
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-01-03, 20:49   

Cytat:
jeżeli nie trafi do solidnej grupy kierowanej przez normalnych ludzi, zaznaczam że w Polsce jest to bardzo mało prawdopodobny scenariusz! Ale cuda się zdarzają... Powodzenia!


przepraszam bardzo, ale czy on teraz nie jest może w Szkole Mistrzostwa Sportowego, czy to nie jest grupa ludzi kierowana przez normalnych ludzi ?? :> Może się mylę, a może Ty bzdury piszesz :>
0 UP 0 DOWN
 
Radek 


Wiek: 41
Dołączył: 09 Gru 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-01-04, 18:03   

Adrian Tekliński jest jeszcze młodym zawodnikiem i wszystko jeszcze przed nim, a sms Żyrardów szkoli świetnych juniorów (na torze) w seniorach o nich słuch zanika tak jak zresztą dzieje się z zawodnikami Ziemi Brzeskiej (proszę mi pokazać zawodnika oprócz Tomka Leśniaka który dotrwał do wieku seniora).Czy to są bzdury? Moim zdaniem przykra prawda!
0 UP 0 DOWN
 
steve 
w.w.j.d??


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 38
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-01-04, 18:13   

Ja nawet nie wiem kto to jest Tomek Leśniak, ale wiem, że jak dalej tak Adrian będzie jeżdzil to pewnie daleko zajedzie :)
0 UP 0 DOWN
 
Radek 


Wiek: 41
Dołączył: 09 Gru 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-01-04, 18:27   

steve napisał/a:
Ja nawet nie wiem kto to jest Tomek Leśniak, ale wiem, że jak dalej tak Adrian będzie jeżdzil to pewnie daleko zajedzie :)

wypowiadasz się na jakiś temat a z tego co widze to masz marne pojęcie o tym sporcie! Adrian
Tekliński ma talent i to bez wątpienia! ale ten sport zaczyna się dopiero od wieku seniora. SMS
Żyrardów trzyma kolaży do matury a potem jak nie trafi pod odpowiednią opiekę to będzie po talencie... a szkoda by było!
0 UP 0 DOWN
 
steve 
w.w.j.d??


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 38
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-01-04, 18:28   

Radek napisał/a:
wypowiadasz się na jakiś temat a z tego co widze to masz marne pojęcie o tym sporcie!


o sporcie tak, bo to jest nudny sport :/ ale o Adrianie mam pojęcie i ja o tym mówię.. pozdrawiam :)
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 46
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-01-05, 08:44   

w NTO o Teklińskim
http://www.forumbrzeg.pl/...p?p=70970#70970
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2007-01-05, 10:33   

steve napisał/a:


o sporcie tak, bo to jest nudny sport :/


E tam - nie jestem wyczynowcem, ale 140 km trasa do Turawy i z powrotem nie należała do nudnych. Podobnie wszystkie rajdy po Ziemii Brzeskiej i opolskiej. Fantasyczne przezycie i odkrywanie na nowo świata. I Stwórcy we wszystkim i wszędzie.
Może kolarstwo można nazwać sportem mało spektakularnym, ale na pewno nie jest nudne. Każdy coś lubi i tyle :) .
0 UP 0 DOWN
 
Radek 


Wiek: 41
Dołączył: 09 Gru 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-01-05, 21:42   

ktoś kto nie miał styczności z tym sportem może uważać że ten sport należy do nudnych, trenowałem kolarstwo przez 9 lat i napewno nie można go nazwać ,,nudnym"! jest to sport dla bardzo wytrwałych i twardych ludzi... pozdrawiam! :wink:
0 UP 0 DOWN
 
steve 
w.w.j.d??


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 38
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-01-05, 22:24   

Radek napisał/a:
jest to sport dla bardzo wytrwałych i twardych ludzi... pozdrawiam!


kazdy sport, każda dyscyplina jest dla takich ludzi... po prostu trzeba mieć szczęście, aby się gdzieś zalapać by trenować... ja to tylko oglądam w TV i zasypiam przy tym... ale mam szacunek dla kolarzy... bo to jest naprawdę ciężka robota :)
0 UP 0 DOWN
 
Pszczoła 



Wiek: 32
Dołączył: 18 Kwi 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-01-20, 13:29   

Kolarstwo to nie jest nudny sport. Trzeba byc bardzo wytrwałym i skoncentrowanym przez cały wyścig, żeby coś osiągnąć.

A wracając do Adriana. Już wcześniej pisałem, że Adrian jest bardzo dobrze prowadzony przez trener Franciszka Moszumańskiego ja i trenera SMS Żyrardów, Jerzego Świnogę. Nie będę ujawniał informacji jakie mi Adrian powiedział, ale wiem to od niego, że po SMS ma już kilka propozycji na dobre grupy kolarskie i to nie tylko w Polsce. I użytkownik RADEK po raz kolejny pokazał swoją głupotę sądząc, że z Adriana nic nie bezie, bo już dużo wielu zawodnikó wyszło spod rąk Pana Franka i ściga się z sukcesami.

RADEK jeżeli ty z nieznanych mi powodów przestałeś się ścigać w brzeskim klubie, to zwalaj winy na sposoby trenowania p. Moszumańskiego, bo to jest zapewne twoja wina, bo pewnie nie słuchałeś trenera i nie osiągałeś wyników, a teraz piszesz takie pierdoły na forum i niszczych dobre imię Franciszka Moszumańskiego.
0 UP 0 DOWN
 
lipek 
służe pomocą...



Wiek: 35
Dołączył: 02 Lut 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-01-20, 14:20   

Pszczoła napisał/a:
bo już dużo wielu zawodnikó wyszło spod rąk Pana Franka i ściga się z sukcesami.
heh ale sie usmiałem nie trzymam z RADKIEM ale sporo sie nasłuchałem o brzeskim klubie, a co do Steva bez obrazy ale zajmij sie piłka ręczną bo w tym jesteś dobry 8) jezeli chodzi o Brzeg + kolarstwo to tylko mi sie Tomek Leśniak kojazy, a dotrwał do kolarstwa zawodowego tylko dla tego ze zmienił klub
0 UP 0 DOWN
 
Pszczoła 



Wiek: 32
Dołączył: 18 Kwi 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-01-20, 19:19   

Fajnie, że się uśmiałeś. Ale nie tylko Tomek Leśniak jeździ w zawodowym peletonie. Kolejnym zawodnikiem p. Moszumańskiego jest Mateusz Łysy, który w tym roku będzie się ścigać w tej samej ekipie co Tomek, czyli Weltour. Kolejnym byłym zawodnikiem, który będzie się ścigał w zawodowym peletonie to Marcin Fiołka, będzie jeździł w ekipie MapaMap - BankProfi. Marcin będzie się ścigał jako zawodnik neo-profi, czyli zawodnik pół zawodowy, który będzie miał możliwość podpisania pełnego kontraktu w czerwcu. Natomiast Adrian już na dzień dzisiejszy ma propozycje z Polskich grup zawodowych, a także z zawodowych klubów europy zachodniej.

[ Dodano: 2007-01-20, 19:25 ]
Mateusz dotrwał do kolarstwa zawodowego ścigając się najpierw w Nysie, a później w Brzegu i z naszego brzeskiego klubu przeszedł do Weltouru. Natomiast Marcin Fołka pochodzi z Namysłowa i zaczynał przygodę z kolarstwem włąśnie w Brzegu, poźniej przeszedł na rok do Jelcza, następnie na kolejne dwa lata do częstochowskiego kolejarza, w ubiegłym roku ścigał się przez pół sezonu w Weltourze, a przez drugie pół w Imagis MapaMap. Marcin Fiołka jak widać jeździł w wielu klubach, ale jak z nim rozmawiam zawsze mówi, że najwięcej nauczył go p. Moszumański.
0 UP 0 DOWN
 
lipek 
służe pomocą...



Wiek: 35
Dołączył: 02 Lut 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-01-20, 20:16   

no własnie jesteś jeszcze młody i nie mozesz tego zrozumieć,moze za pare lat, chodzi własnie o to ze im szybciej ucieknie się z Brzeskiego klubu tym są wieksze szanse aby coś wywalczyć w peletonie,a co do tych dwóch chłopaków co wymieniłes to spytam Tomka,zapewne on się bedzie orientował :P a z tymi grupami to wiesz pytać moga ale wziąść nie muszą! Kiedys Tomek jak był jeszcze orlikiem tez mógł jezdzić we Francuzkich grupach!

aha wymień mi chociaz 3 grupy zawodowe które zekomo by go chciały :?
Ostatnio zmieniony przez lipek 2007-01-20, 20:19, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: ich, kolarstwie, kolarzach, promocji, rozmowy, trenerach


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,12 sekundy. Zapytań do SQL: 34
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu