Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Rozmowy o wywodach, toriach, pseudoteoriach, ogólnikach..itp
Autor Wiadomość
mystery 



Wiek: 41
Dołączyła: 13 Lip 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-12-07, 18:12   

Wywody smootha są niezwykle denerwujące ...aż mi ciśnienie podniosło ... ale odetchnęłam i .....
jeśli chodzi o wzroce ... wzorce serialowe jakie są takie ... i tu pytanie do smooth'a jakie negatywne wzorce może nieść serial takie jak Magda M ... granie w Tekkena 3 ma gorszy wpływ na ludzi niż taki serial :-P

smooth napisał/a:

A nie wydaje Ci się, że są przyjemniejsze sposoby spędzenia czasu ? :wink:

mystery napisał/a:
czy oglądając jakis film lub czytając książkę świadomie lub poświadomie sygnalizujesz pełną gotowość przyjmowania wzorców w nich zawartych?


Też coś ...
Nie, nie wydaje mi się :evil:
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 43
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-12-07, 20:14   

mystery napisał/a:
granie w Tekkena 3 ma gorszy wpływ na ludzi niż taki serial


wiem zauważyłem po Tobie :wink: a poza tym jeśli miałbym się z tym zgodzić to musiałabyś sprecyzować bardziej.. pomijając, że nie rozmawiamy o tekkenie 3, tylko Sragdzie Srem :evil: .. mystery, TY się tak nie denerwuj, bo złość urodzie szkodzi i wpływa negatywnie na stopy..a nie chcemy tutaj brzydkich avatorów

martooha napisał/a:
kupimy Smooth-owi bilet,przywiązemy do krzesła i skarzemy na tortury


O nie to takie łatwe nie jest jak Ci się wydaję.. z resztą chyba wybrałbym lobotomie :)
Ostatnio zmieniony przez smooth 2006-12-07, 20:16, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Pepe 
Iskra córka ognia :]



Wiek: 38
Dołączyła: 29 Paź 2006

UP 2 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-12-07, 20:25   

smooth napisał/a:
z resztą chyba wybrałbym lobotomie
ja mogę przeprowadzić :) chętnie i oglądającym seriale też by się przydało oddzielenie prawej (emocjonalnej )półkuli od lewej (logicznej ) :wink:
0 UP 0 DOWN
 
mystery 



Wiek: 41
Dołączyła: 13 Lip 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-12-09, 01:16   

smooth napisał/a:
TY się tak nie denerwuj, bo złość urodzie szkodzi i wpływa negatywnie na stopy..a nie chcemy tutaj brzydkich avatorów

pfff ... dzięki temu nabiorą tylko rumieńców :-P

eh .. nie chce mi sie już dyskutować o tym serialu ... to nie są filmy Almodovara, żeby tak go analizować ...
ale żeby było jasne ..smooth nie ma racji i jest beee :D
0 UP 0 DOWN
 
Pepe 
Iskra córka ognia :]



Wiek: 38
Dołączyła: 29 Paź 2006

UP 2 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-12-09, 01:39   

mystery napisał/a:
ale żeby było jasne ..smooth nie ma racji i jest beee :D
ale sobie nagrabił smooth :) I teraz wszystkie zwolenniczki telenowel tudzież innych seriali będą w niego pomidorami rzucać. A trzeba było się nie wypowiadać o czymś o czym nie ma sie pojęcia ( tak jak ja to zrobiłam :wink: )
0 UP 0 DOWN
 
mystery 



Wiek: 41
Dołączyła: 13 Lip 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-12-09, 01:50   

Pepe napisał/a:
mystery napisał/a:
ale żeby było jasne ..smooth nie ma racji i jest beee :D
ale sobie nagrabił smooth :) I teraz wszystkie zwolenniczki telenowel tudzież innych seriali będą w niego pomidorami rzucać. A trzeba było się nie wypowiadać o czymś o czym nie ma sie pojęcia ( tak jak ja to zrobiłam :wink: )


nie nagrabił zbytnio ... po prostu lubię czytać jego wspaniałe wywody :-P

[ Dodano: 2006-12-09, 01:51 ]
a zwolenniczką telenowel i seriali mogę być .... nawet z samej przekory, że są tak silnie atakowane i krytykowane :D
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 43
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-12-09, 02:45   

mystery napisał/a:
po prostu lubię czytać jego wspaniałe wywody


..taa i prowokować pełnymi "elokwencji" wstawkami ...

ps.
Jakkolwiek rozmowa ogólna o telenowelach / serialach uwzględniając tym samym Magde M. broniła się od offtopica, tak zdecydowanie nie jest to wątek o mnie i moich wywodach, więc mystery, pohamuj w sobie tą chęć prowokowania tylko dlatego, że denerwują Cie moje wywody, a jedyna reakcja to nic nie wnoszące ani w kwestii tematu ani lekko offtopicowej polemiki - wstawki.

A więc Pepe, nie podsycaj mystery - ( bo jak widać tylko na to czeka ) czyniąc offtopic i mystery - nie offtopicuj bo to nie zdrowe, chcesz mnie sprowokować do wywodu, załóż ku temu wątek... tylko przemyśl to najpierw.

No i zróbcie draq'owi tę przyjemność fanki Magdy M. lub też zwolenniczki "z przekory" i opowiedzcie o swoich wrażeniach związanych z Magdą M., dlaczego warto to oglądać, jacy są wasze ulubione postacie tego filmu i dlaczego itp itd !!
0 UP 0 DOWN
 
draq 



Wiek: 32
Dołączył: 15 Kwi 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: stacja Brzeg

Wysłany: 2006-12-09, 11:00   

smooth napisał/a:
ps.
Jakkolwiek rozmowa ogólna o telenowelach / serialach uwzględniając tym samym Magde M. broniła się od offtopica, tak zdecydowanie nie jest to wątek o mnie i moich wywodach, więc mystery, pohamuj w sobie tą chęć prowokowania tylko dlatego, że denerwują Cie moje wywody, a jedyna reakcja to nic nie wnoszące ani w kwestii tematu ani lekko offtopicowej polemiki - wstawki.

A więc Pepe, nie podsycaj mystery - ( bo jak widać tylko na to czeka ) czyniąc offtopic i mystery - nie offtopicuj bo to nie zdrowe, chcesz mnie sprowokować do wywodu, załóż ku temu wątek... tylko przemyśl to najpierw.

No i zróbcie draq'owi tę przyjemność fanki Magdy M. lub też zwolenniczki "z przekory" i opowiedzcie o swoich wrażeniach związanych z Magdą M., dlaczego warto to oglądać, jacy są wasze ulubione postacie tego filmu i dlaczego itp itd !!


Nagle wszyskich hamujesz z offtopiciem, którego sam zacząłeś :/

Załóż sobie temat "głupie seriale czy telenowele" i tam będziesz mógł sobie ponarzekać, to co że równierz mam podobne zdanie jak Ty na temat seriali, ale to nie jest miejsce aby o nim wypisywać swe opinie na temat seriali&telenowli
Ostatnio zmieniony przez draq 2006-12-09, 11:01, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
mystery 



Wiek: 41
Dołączyła: 13 Lip 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-12-09, 11:04   

smooth napisał/a:
ps.
Jakkolwiek rozmowa ogólna o telenowelach / serialach uwzględniając tym samym Magde M. broniła się od offtopica, tak zdecydowanie nie jest to wątek o mnie i moich wywodach, więc mystery, pohamuj w sobie tą chęć prowokowania tylko dlatego, że denerwują Cie moje wywody, a jedyna reakcja to nic nie wnoszące ani w kwestii tematu ani lekko offtopicowej polemiki - wstawki.

może nie było to powiedziane jasno, ale chodzi o Twoje wywody na temat Magdy M. wiec tego nie mozna nazwać offtopiciem
smooth napisał/a:
No i zróbcie draq'owi tę przyjemność fanki Magdy M. lub też zwolenniczki "z przekory" i opowiedzcie o swoich wrażeniach związanych z Magdą M., dlaczego warto to oglądać, jacy są wasze ulubione postacie tego filmu i dlaczego itp itd !!

moje zdanie na temat serialu juz wypowiedziałam w pierwszym poście ...wiec mam czyste sumienie :D
ps
Drogi draq niech Cię nie zniechęca ta troche offtopicowa dyskusja do tworzenia nowych tematów, ale jak widzisz swoim pytaniem wdepnąłeś w niezłe błotko... bo seriale zawsze miały rzesze fanów i rzesze krytyków. Pozdrawiam :)
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 43
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-12-09, 11:48   

draq napisał/a:
Nagle wszyskich hamujesz z offtopiciem, którego sam zacząłeś


Oj, draq może i to przybrało nieco zbyt offtopicową formę, ale znowu troszkę przesadzasz, bo ja nie rozumiem w takim razie dlaczego cytujesz ten fragment mojej wypowiedzi:

draq napisał/a:
smooth napisał/a:
ps.
Jakkolwiek rozmowa ogólna o telenowelach / serialach uwzględniając tym samym Magde M. broniła się od offtopica


Więc napiszę jeszcze raz bo widzę, że tym razem brak znajomości relacji zawierania, a konkretnie jakiegoś elementu do zbioru o określonych cechach, czyli Magdy M. do zbioru seriali, które mają takie a nie inne cechy i w ten sposób w ujęciu ogólnym pisząc o serialach z określonymi cechami zaliczyłem do nich Magde M. tym samym przedstawiłem co uważam temat tego właśnie serialu.
draq, analogicznie jest z ludźmi, najpierw określamy ich poprzez kontekst grupy w której występuje.. lub z innej strony od razu przypisujemy im jakieś stereotypy, że w końcu w zależności od potrzeb przejść do uszczegóławiania i ich cech charakteru !
draq, mój sposób wypowiedzi w tym temacie był skierowany do takich właśnie osób jak Ty, które prawdopodobnie nie oglądają takiego lub takich seriali, bo w końcu pytałeś co sądzimy na temat tego serialu...pisałem tak, żebyś mógł zrozumieć !!

Ok to już ostatecznie kończę off'a:
mystery napisał/a:
moje zdanie na temat serialu juz wypowiedziałam w pierwszym poście ...wiec mam czyste sumienie

..w tym względzie to koleżanki fanki lub fanki z przekory powinny brać z Ciebie przykład :wink:
Ostatnio zmieniony przez smooth 2006-12-09, 11:49, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
mystery 



Wiek: 41
Dołączyła: 13 Lip 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-12-09, 12:50   

smooth napisał/a:
Więc napiszę jeszcze raz bo widzę, że tym razem brak znajomości relacji zawierania, a konkretnie jakiegoś elementu do zbioru o określonych cechach, czyli Magdy M. do zbioru seriali, które mają takie a nie inne cechy i w ten sposób w ujęciu ogólnym pisząc o serialach z określonymi cechami zaliczyłem do nich Magde M. tym samym przedstawiłem co uważam temat tego właśnie serialu.
draq, analogicznie jest z ludźmi, najpierw określamy ich poprzez kontekst grupy w której występuje.. lub z innej strony od razu przypisujemy im jakieś stereotypy, że w końcu w zależności od potrzeb przejść do uszczegóławiania i ich cech charakteru !
draq, mój sposób wypowiedzi w tym temacie był skierowany do takich właśnie osób jak Ty, które prawdopodobnie nie oglądają takiego lub takich seriali, bo w końcu pytałeś co sądzimy na temat tego serialu...pisałem tak, żebyś mógł zrozumieć !!

wygląda na to że kolega smooth siedzi sobie przed komputerem z podręcznikiem z psychologii i próbuje przeforsować różne zagadnienia z tej dziedziny na forum ... aż się w głowie kręci :P
0 UP 0 DOWN
 
Pepe 
Iskra córka ognia :]



Wiek: 38
Dołączyła: 29 Paź 2006

UP 2 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-12-09, 12:55   

mystery napisał/a:
siedzi sobie przed komputerem z podręcznikiem z psychologii i próbuje przeforsować różne zagadnienia z tej dziedziny na forum
ciekawe z jakim podręcznikiem bo to co no wypisuje to nie dokońca ma coś wspólnego z jakąkolwiek teorią :) smooth jak zwykle ma jakieś swoje teorie :) i prowokuje do offtopiców tymi swoimi ogólnikami
0 UP 0 DOWN
 
mystery 



Wiek: 41
Dołączyła: 13 Lip 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-12-09, 13:07   

Kurcze pogawędziłabym o smoothowym teoriach, ale ten temat szybko się zmieni sie w perypetie Smootha S. zamiast Magdy M. aha i nie wiem czy samemu zainteresowanemu przypadło by to do gustu. Jeszcze zacznie strzelać banami :-P
Ostatnio zmieniony przez mystery 2006-12-09, 13:08, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 43
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-12-09, 13:24   

Pepe napisał/a:
ciekawe z jakim podręcznikiem bo to co no wypisuje to nie dokońca ma coś wspólnego z jakąkolwiek teorią


Ano nie ja jestem od tworzenia teorii a w szczególności od zgadzania się z teoriami które dotyczą tak płynnej i dynamicznej materii jaką jest człowiek,
ja tylko wyciągam z nich wnioski a uważny obserwator zauważa co i jak..

Pepe napisał/a:
i prowokuje do offtopiców tymi swoimi ogólnikami


czyli słusznie okrzyknąłem Cię mianem parafrazatora :wink: ..czekam więc tę Twoją fachową parafrazę :wink:

mystery napisał/a:
Kurcze pogawędziłabym o smoothowym teoriach, ale ten temat szybko się zmieni sie w perypetie Smootha S


Proszę bardzo ryzyko offtopicowania spadło niemalże do zera... nie oznacza to bynajmniej, że stworzyłem ten wątek po to by rozmawiać o mnie..ale ogólnie o teoriach itp (jak w temacie) dodatkowo ku temu został stworzony podobny wątek lecz o innej genezie powstania..zaraz wkleję linka !!

[ Dodano: 2006-12-09, 13:26 ]
Oto on:
http://www.forumbrzeg.pl/...opic.php?t=3768
Ostatnio zmieniony przez smooth 2006-12-09, 13:27, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
aghta 



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 41
Dołączyła: 01 Lip 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-12-11, 21:44   

dlaczego mężczyzna intensywnie moderuje temat serialu kobiecego?? z takim procederem w żadnych wypadku nie dojdziemy do jakichkolwiek wniosków, a pozostaną jedynie miliony tematów offtopicowych.:P
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: itp, ogolnikach, pseudoteoriach, rozmowy, toriach, wywodach


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 34
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu