Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Inez
2007-03-14, 13:10
czy gruba dziewczyna może być atrakcyjna?
Autor Wiadomość
miro17 

Wiek: 34
Dołączył: 28 Lis 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-11-28, 10:34   czy gruba dziewczyna może być atrakcyjna?

czy gruba dziewczyna może być atrakcyjna?

Co myślicie?
0 UP 0 DOWN
 
blaster 



Zaproszone osoby: 10
Wiek: 39
Dołączył: 26 Kwi 2006

UP 138 / UP 192


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-11-28, 10:58   

moze ale jesli dba o szczegol . Rozsmieszaja mnie takie kobiety co wciskaja sie w spodnie o 2 numery mniejsze i np wszystko wylewa sie ze spodni tragicznie to wyglada albo z pod obcislej bluzki :shock: masakra
0 UP 0 DOWN
 
warlike 


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 41
Dołączył: 23 Kwi 2005

UP 12 / UP 2



Wysłany: 2006-11-28, 11:04   Re: czy gruba dziewczyna może być atrakcyjna?

miro17 napisał/a:
czy gruba dziewczyna może być atrakcyjna?

Co myślicie?


co myślisz mając na myśli gruba :?:
jeśli patrząc na to z perspektywy dziewczyn to większość uważa się za grube nawet jeśli są w sam raz ona nedal chcą zrzucić pare kilo bo są za grube

wracając do pytania jeśli jest naturalna nie stara się być kimś kim nie jest to może byc atrakcyjna.....
0 UP 0 DOWN
 
draq 



Wiek: 32
Dołączył: 15 Kwi 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: stacja Brzeg

Wysłany: 2006-11-28, 13:30   

miro17 napisał/a:
czy gruba dziewczyna może być atrakcyjna?

Co myślicie?


Wszytkie dziewczyny są atrakcyjne tylko wina brak :wink:

dobra bez żartów

Według mnie, tak może być atrakcyjna. Jest wiele ładnych dziewczyn mających troszke więcej ciałka :)
0 UP 0 DOWN
 
juru 



Wiek: 36
Dołączył: 12 Lis 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: z internetu

Wysłany: 2006-11-28, 15:39   

Atrakcyjna owszem,ale nie fizycznie. Jak w każdej epoce kanony piękna różniły się od siebie. Mówi się, że o gustach się nie rozmawia. "gruba dziewczyna" w dzisiejszych czasach ma mniejsze szanse aby przyciągać czy pociągać. Większość mężczyzn woli zgrabne kobiety i to chyba jest normalne. Więc jeżeli mówimy o atrakcyjności fizycznej to moim zdaniem "grube dziewczyny" nie mają większych szans.
Podobnie jest z mężczyznami...
0 UP 0 DOWN
 
warlike 


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 41
Dołączył: 23 Kwi 2005

UP 12 / UP 2



Wysłany: 2006-11-29, 10:35   

ale tak samo chyba jest ze zbyt chydymi dziewczynami też sa mało atrakcyjne przynajmnej dla mnie dziewczyna powinna być tak w sam raz
0 UP 0 DOWN
 
Sawka 
Diablica [;



Zaproszone osoby: 5
Wiek: 34
Dołączyła: 14 Lip 2006

UP 1 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-11-29, 17:33   

Zależy co według Ciebie, warlike, znaczy w sam raz, bo zaraz się okaże że dziewuszka 40 kg przy 175 wzrostu itd, więc skonkretyzuj, moze daj jakiś przykład
0 UP 0 DOWN
 
Baran 


Wiek: 35
Dołączył: 24 Kwi 2005

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-11-29, 17:45   

Idealna cięzko określić taka średniawka :D
0 UP 0 DOWN
 
Sawka 
Diablica [;



Zaproszone osoby: 5
Wiek: 34
Dołączyła: 14 Lip 2006

UP 1 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-11-29, 17:45   

No ale kurdę co dla was, mężczyzn znaczy średniawka, proszę o wymiary
0 UP 0 DOWN
 
Pepe 
Iskra córka ognia :]



Wiek: 38
Dołączyła: 29 Paź 2006

UP 2 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-11-29, 18:06   

Ogólnie rzecz biorąc to facecie mają dużo mniejsze wymagania co do wyglądu kobiet niż same kobiety więc raczej niesądze by któryś stwierdził że jakaś modna ostatnimi czasy anoreksja była ideałem :D . Są naukowe dowody na to ,że mniej ważna jest ogólna waga byleby były proporcje talia-biodra w okolicach 0,7
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 42
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-11-29, 20:04   

Ogólnie rzecz biorąc zgadzam się z pierwszą wypowiedzią warlike i nie do końca widzę sens w uszczegóławianiu..
Wiadomo, że kobieta otyła w znacznym stopniu nie będzie atrakcyjna fizycznie dla szczupłego osobnika płci męskiej, prawdopodobnie będzie bardziej atrakcyjna dla osobnika płci męskiej o podobnej wadze, gdyż jego psychika może ułatwiać mu dyskwalifikację tych szczupłych na zasadzie mechanizmu zbliżonego do obrzydzenia :)
Dla mnie przesadnie chude są bleee... jednocześnie bardziej pociągające są te okrągłości ...przecież to one podkreślają kobiecość.. i w praktyce niejednokrotnie kobieta pulchna (ale bez przesady) jest dla mnie bardziej atrakcyjna niż ta przesadnie szczupła..
Bardzo ważne jest to o czym pisał warlike, a mianowicie, jak kobieta czuje się sama ze sobą.. i jak to okazuję... jak zawszę ciężko tu o generalizowanie..a wśród niektórych ono istnieję... i znaczy tyle co : kobieta gruba bleee, kobieta wieszak mniam... ?
0 UP 0 DOWN
 
jadore 
Wiecie gdzie mnie znaleźć



Wiek: 50
Dołączyła: 01 Sie 2006

UP 51 / UP 4


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-12-01, 11:04   

smooth napisał/a:
Wiadomo, że kobieta otyła w znacznym stopniu nie będzie atrakcyjna fizycznie dla szczupłego osobnika płci męskiej, prawdopodobnie będzie bardziej atrakcyjna dla osobnika płci męskiej o podobnej wadze
wcale się z tym nie zgadzam, nie tylko się nie zgadzam, ale wiem że tak nie jest. Poza tym ludziom (mężczyznom i kobietom) podobają się tak różne osoby - to jest naprawdę kwestia gustu, upodobań, preferencji. To 'podobanie się' zależy od tak wielu czynników, że chyba nie można tu generalizować. Niestety u nas w kraju panuje chyba sztucznie wytworzony jakiś pogląd, że ludzie otyli są obrzydliwi. To są normalni ludzie i mogą się podobać! A jeśli się komuś nie podobają, to przecież nie muszą, prawda? :)
0 UP 0 DOWN
 
Naczelna PP-B 



Wiek: 50
Dołączyła: 31 Sie 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-12-01, 11:09   

A tak naprawdę - to wszystko tylko i wyłącznie rzecz gustu.... drogie Panie i Panowie....

oraz definicji "gruba/y" ..... :wink:

Umówmy się, że kazdy w inny sposób postrzega atrakcyjność danej osoby (pani czy pana), każdy troszkę inaczej definiuje słowo "gruby/a" .....

Więc nie sposób jednoznacznie ocenić przez wszystkim, czy grube jest piękne, czy chude jest piękne, czy wysokie, czy niskie, czy blond, czy brunet/ka...itd...
Zatem - opinie i tak będą różne w zależności od sposobu postrzegania piękna (a każdy z nas
we własny sposób owo piękno postrzega... :wink: )
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 42
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-12-01, 18:10   

jadore napisał/a:
wcale się z tym nie zgadzam, nie tylko się nie zgadzam, ale wiem że tak nie jest.


..to mi wygląda na negacje dla zasady :wink: przecież ja nie zaprzeczyłem, że podobanie się to nie jest kwestia gustu i wcale nie lubię generalizowania, ale wypowiedziałem się łącząc te generalne ujęcie z własnym.. staram się używać słów "prawdopodobnie" "może" bo wiem, że mamy w życiu 1000 różnych przypadków. Twoja negacja cytowanego fragmentu mojej wypowiedzi daje mniej więcej coś takiego
Cytat:
Wiadomo, że kobieta otyła w znacznym stopniu będzie atrakcyjna fizycznie dla szczupłego osobnika płci męskiej, prawdopodobnie będzie bardziej atrakcyjna dla chudego osobnika płci męskiej niż otyłego w znacznym stopniu

I ja mam się z tym zgodzić ? Mogę tylko stwierdzić, ze takie przypadki występują, ale biorąc pod uwagę współcześnie panujące trendy i kanony, śmiem twierdzić, że mimo wszystko moje nieszczęsne generalizowanie jest bardziej trafne !
jadore napisał/a:
To 'podobanie się' zależy od tak wielu czynników, że chyba nie można tu generalizować


Nie wiem czy mnie dobrze przeczytałaś, ale w mojej wypowiedzi, którą cytowałaś pisałem o atrakcyjności fizycznej, bo jeśli bym nie użył słowa "fizycznej" sam z sobą musiałbym się nie zgodzić !! Napisałbym wówczas, że otyłe dziewczyny jak najbardziej mogą być, są i będą atrakcyjne..choć dodałbym wówczas mały fakt psychologiczny.. związany wpływem atrakcyjności fizycznej na postrzeganiu atrakcyjności generalnie. Napisałbym, że ogólnie rzecz biorąc, pięknych ludzi lubimy bardziej niż nieładnych czy brzydkich.
Spytałbym ustami Zimbardo - "Dlaczego wolimy pięknych?" i odpowiedziałbym w jego imieniu, że jednym z powodów jest to, że żywimy stereotypowe przekonanie, że wszystko, co jest piękne, jest także dobre. Uważamy zatem pięknych, zgrabnych ludzi za bardziej inteligentnych, miłych, szczęśliwych i mających więcej sukcesów niż inni ludzie, nawet jeśli nie ma żadnej obiektywnej podstawy dla tych sądów....

jadore napisał/a:
To są normalni ludzie i mogą się podobać! A jeśli się komuś nie podobają, to przecież nie muszą, prawda?


Prawda. Nikt nie napisał, że muszą, wszak każdemu się podoba co innego :wink:
0 UP 0 DOWN
 
Manuela 
Amor omnibus idem...



Wiek: 37
Dołączyła: 20 Paź 2006

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-12-01, 18:30   

Eeee tam... ja jestem gruba i i tak czuję się atrakcyjna... czuję się dobrze i tyle... facetów też potrafie wyrywać :evil:
I to czy jesteś atrakcyjna czy nie zależy tylko od ciebie i tego, w jaki sposób będziesz eksponowała swoje atuty zewnętrzne i tuszowała niedoskonałości. Po prostu można się tego nauczyć 8)
Jeśli chodzi o facetów, to tak samo jest.
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: atrakcyjna, byc, czy, dziewczyna, gruba, moze


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 35
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu