Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Inez
2007-03-22, 23:29
Wypadek :(
Autor Wiadomość
lukstapol 
Forum łączy ludzi....



Wiek: 39
Dołączył: 08 Wrz 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-11-22, 17:53   Wypadek :(

Dziś ok. godz 17 na skrzyzowaniu ulicy Powstańców Śląskich i Piastowskiej doszło do potrącenia rowerzysty przez kierowce czerwonego Forda.
Poszkodowana osoba została odwieziona do szpitala.

Drodzy kierowcy radze o ostrożność i rozwage.
0 UP 0 DOWN
 
Sawka 
Diablica [;



Zaproszone osoby: 5
Wiek: 34
Dołączyła: 14 Lip 2006

UP 1 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-11-22, 18:04   

No słyszałam słyszałam właśnie od mamy, a tak pobocznie to podobno autko miało specyficzną rejestrację :roll:
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 42
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-11-22, 18:48   

lukstapol napisał/a:
Drodzy kierowcy radze o ostrożność i rozwage.


Prawdopodobnie sprawca wypadku będzie już ostrożniejszy i bardziej rozważny, ale co pozostali ? ...zwłaszcza Ci co tak ścigać się lubią ?
0 UP 0 DOWN
 
Sawka 
Diablica [;



Zaproszone osoby: 5
Wiek: 34
Dołączyła: 14 Lip 2006

UP 1 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-11-22, 18:57   

Jeden się już chwalił gdzie tutaj na forum że coś tam wygrał czy prześcignął :x
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 42
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-11-22, 19:01   

Saw_woman napisał/a:
Jeden się już chwalił gdzie tutaj na forum że coś tam wygrał czy prześcignął


Tak wiem... mój komentarz był właśnie dedykowany !!
0 UP 0 DOWN
 
lukstapol 
Forum łączy ludzi....



Wiek: 39
Dołączył: 08 Wrz 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-11-22, 19:40   

Saw_woman napisał/a:
autko miało specyficzną rejestrację


Autko miało nietyle co specyficzna rejestracje - blachy były z terenu powiatu brzeskiego.
0 UP 0 DOWN
 
Włóczykij 
Indianer



Wiek: 35
Dołączył: 09 Lis 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: z mnogości ech...

Wysłany: 2006-11-22, 20:40   

a ja mam pytanie z czyjej winy i w jakich okolicznościch doszło do tego wypadku (jeśli ktoś wie, to prosiłbym o wypowiedź). Nie osądzajmy dopóki nie wiemy, kto w tym przypadku zawinił. Nie chcę bronić kierowcy, bo jeśli to on spowodował wypadek przez nieprzestrzeganie przepisów, to powinien za to odpowiedzieć. Z drugiej strony zauważyłem, że rowerzyści w Brzegu propagują wolną amerykankę na drogach, myśląć, że są władcami szos. Niejednokrotnie już widziałem jak wymuszają pierwszeństwo, nie posiadają prawidłowego oświetlenia. Ostatnio wracając ze szkoły ul. Jana Pawła sam byłbym świadkiem tragedii, gdyż rowerzysta podczas jazdy zajął się szukaniem czegoś po kieszeniach kurtki, zjechał na drugi pas, po którym poruszał się pojazd...
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 42
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-11-22, 20:48   

No fakt - to nie jest zawsze wina kierowcy auta.. mi pozostaje tylko nadzieja, że nikomu nic się nie stało !
0 UP 0 DOWN
 
lukstapol 
Forum łączy ludzi....



Wiek: 39
Dołączył: 08 Wrz 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-11-22, 21:48   

Nie wiem w jakich okolicznosciach sie to zdarzylo ale z tego co widziałem czerwone wuto wyjezdzało z ulicy powstańców śląskich i kierowało sie w kierunku świateł (najprawdopodbniej) przechodzilem tamtedy jak bylo juz po wszystkim praktycznie ale policja jeszcze stała. Rower lezal podparty o zywoplot kolo poczty widocznie rowezysta jechał od strony swiatel w strone poczty bo uderzenie wydawac by sie moglo bylo ze strony prawej (liczac od kierowcy) czyli musial o niego zaczaczyc.

Moja opinia jest jako przechodnia nie wiem moze byla inna badz jest inna wersja o ktorej nie wiem.

Miejmy nadzieje ze to nic powaznego i ze nikt bardzo na tym nie ucierpiał w znacznym stopniu.
0 UP 0 DOWN
 
Baran 


Wiek: 35
Dołączył: 24 Kwi 2005

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-11-22, 21:59   

Saw_woman napisał/a:
Jeden się już chwalił gdzie tutaj na forum że coś tam wygrał czy prześcignął :x


Dobrze kumam aluzje i temat To co ja robiłęm z kumplem nie zagrazało nikomu tylko nam własne ryzyko

Był w tym samym czasie inny wypadek taxówka uderzyła w Audi Combi na krzyzówce koło shela łokietka nysańska etc. nikomu nic sie nie stało , opróćz aut oczywiscie;]
Ostatnio zmieniony przez Baran 2006-11-22, 22:01, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
misterio 



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 47
Dołączył: 03 Maj 2005

UP 17 / UP 6


Skąd: B R Z E G

Wysłany: 2006-11-22, 22:17   

W tym samym miejscu w ubiegłym roku, w środku został potrącony poruszający się rowerem mój ojciec, sprawczynią wypadku była kierująca skodą nauczycielka z ZSZ nr 1 na Słowańskiej. W wyniku wypadku ojciec doznał urazu nogi wykluczającej go z pracy na 3 tygodnie ( gips) , uszkodzony został również rower. Niestety ojciec jako człowiek o zbyt łagodnym sercu nie wezwał policji i zgodził sie na polubowne załatwienie sprawy - pokrycie naprawy roweru 500 zł, lecz pieniędzy tych nigdy tych nie zobaczył bowiem Pani nauczyciel okazała sie po prostu oszustką, przestała odbierac telefony nawet. Może to troche dziwić bo gdyby została wezwana policja mandat, który musiałaby zapłacić z pewnością byłby wyższy, pomijam fakt zwiększenia w wyniku spowodowania wypadku składki OC.
0 UP 0 DOWN
 
Baran 


Wiek: 35
Dołączył: 24 Kwi 2005

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-11-22, 22:20   

W tym roku na moich oczach została tam potrącona starsza pani jadaca NORMALNIE na rowerze przez kierująca duzym fiatem , ogólnie wydostac sie z powstanców slaskich w ciagu ndia jest ciezko albo trzeba to robic szybko a ruch rowerzystów w tym miejscu jest duzy troche nieuwagi kierujacego i wypadek.
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 42
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-11-22, 22:24   

misterio napisał/a:
Pani nauczyciel okazała sie po prostu oszustką, przestała odbierac telefony nawet


No co za pinda... trzeba było zgłosić ten faktu dyrektorowi szkoły, żeby wiedział jakie ma cudowne osobowości w gronie pedagogicznym, no nic tylko przykład brać !! grrr
0 UP 0 DOWN
 
Domel 



Wiek: 44
Dołączył: 05 Lis 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-11-22, 23:59   

która to? Kaszana? aaaaaaaaa nie wiem czy jeszcze w ogóle uczy :D :D :-P
0 UP 0 DOWN
 
Araim 
Angels sword



Wiek: 39
Dołączył: 05 Kwi 2006

UP 2 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-11-23, 09:59   

Kaszana nie uczy juz tam i chyba nawet prawka nie ma ! :D

Ja ze swojego doswiadczenia powiem ze prawdziwa zmora kierowcow jest "dziadek na rowerze" jedzie kolysze sie w kazdej chwili moze sie przewrocic, jak pijany naprawde starsi ludzie na rowerach to tragedia nie chcę być źle odebrany ale naprawde zawsze trzeba zwiekszyc czujnosc przy rowerzyscie...

P.s. nie wspomne ile razy rowerzysta nie wyciagnal reki kiedy skrecal ....

P.s.2. wqrzaja mnie rowerzysci na rondzie !!
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: wypadek


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 35
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu