Menu
Forum
Portal
Kalendarz
Shoutbox
Album
Szukaj
Zaloguj
Profil
Użytkownicy
Grupy
Statystyki
Regulamin
FAQ
Forum Brzeg on
Portal
|
Strona Główna
»
Sport
»
Fora Klubowe
»
UGKS Odra Brzeg (tenis stołowy)
»
Turniej Pierwszego Kroku 2006/07
Poprzedni temat
::
Następny temat
Turniej Pierwszego Kroku 2006/07
Autor
Wiadomość
qiero
11
Wiek: 46
Dołączył: 23 Maj 2005
12
/
0
Skąd: Brzeg
Wysłany: 2006-10-01, 19:29
Turniej Pierwszego Kroku 2006/07
I TURNIEJ - BRZEG
Chłopcy 1996 i młodsi
1. Daniel Słowik (Granit Strzelin)
2. Rafał Frącz (UGKS Odra Brzeg)
3. Łukasz Nowacki (UGKS Odra Brzeg)
Dziewczęta 1992-95
1. Aleksandra Isańska (Victoria Jelcz-Laskowice)
2. Katarzyna Skotnicka (UGKS Odra Brzeg)
3. Agnieszka Marchewska (Victoria Jelcz-Laskowice)
4. Jagoda Kawula (UGKS Odra Brzeg)
5. Katarzyna IWasyszyn (UGKS Odra Brzeg)
6. Natalia Bajor (UGKS Odra Brzeg)
7. Małgorzata Kawula (UGKS Odra Brzeg)
8. Paulina Frącz (UGKS Odra Brzeg)
Chłopcy 1992-95
1. Dariusz Burger (Granit Strzelin)
2. Paweł Grzęda (Victoria Jelcz-Laskowice)
3. Michał Galas (UGKS Odra Brzeg)
...
5. Patryk Bajor (UGKS Odra Brzeg)
6. Maciej Zawada (UGKS Odra Brzeg)
9. Jarosław Franczyk (UGKS Odra Brzeg)
12. Karol Stefański (UGKS Odra Brzeg)
13. Daniel Szymański (UGKS Odra Brzeg)
14. Rafał Bajorek (UGKS Odra Brzeg)
15. Jarosław Szymański (UGKS Odra Brzeg)
0
0
qiero
11
Wiek: 46
Dołączył: 23 Maj 2005
12
/
0
Skąd: Brzeg
Wysłany: 2006-11-05, 11:23
II TURNIEJ
Chłopcy 1996 i młodsi
1. Daniel Słowik (Granit Strzelin)
2. Aleksander Michoń (LUKS Nysa)
3. Oskar Szynański (Granit Strzelin)
Dziewczęta 1992-95
1. Aleksandra Isańska (Victoria Jelcz-Laskowice)
2. Katarzyna Iwasyszyn (UGKS Odra Brzeg)
3. Natalia Bajor (UGKS Odra Brzeg)
...
5. Jagoda Kawula (UGKS Odra Brzeg)
6. Małgorzata Kawula (UGKS Odra Brzeg
Chłopcy 1992-95
1. Dariusz Burger (Granit Strzelin)
2. Michał Galas (UGKS Odra Brzeg)
3. Piotr Świerzko (Victoria Jelcz-Laskowice)
...
5. Patryk Bajor (UGKS Odra Brzeg)
8. Maciej Zawada (UGKS Odra Brzeg)
10. Jarosław Franczyk (UGKS Odra Brzeg)
KLASYFIKACJA PO II TURNIEJU
Chłopcy 1996 i młodsi
1. Daniel Słowik (Granit Strzelin) 100
2. Marcel Wróbel (Granit Strzelin) 78
3. Aleksander Michoń (LUKS Nysa) 45
. Rafał Frącz (UGKS Odra Brzeg) 45
5. Łukasz Nowacki (UGKS Odra Brzeg) 40
Dziewczęta 1992-95
1. Aleksandra Isańska (Victoria Jelcz-Laskowice) 100
2. Katarzyna Iwasyszyn (UGKS Odra Brzeg) 83
3. Agnieszka Marchewska (Victoria Jelcz-Laskowice) 79
4. Natalia Bajor (UGKS Odra Brzeg) 77
. Jagoda Kawula (UGKS Odra Brzeg) 77
6. Małgorzata Kawula (UGKS Odra Brzeg) 73
8. Katarzyna Skotnicka (UGKS Odra Brzeg) 45
10. Paulina Frącz (UGKS Odra Brzeg) 35
Chłopcy 1992-95
1. Dariusz Burger (Granit Strzelin) 100
2. Michał Galas (UGKS Odra Brzeg) 85
3. Patryk Bajor (UGKS Odra Brzeg) 76
...
6. Maciej Zawada (UGKS Odra Brzeg) 72
8. Jarosław Franczyk (UGKS Odra Brzeg) 67
0
0
qiero
11
Wiek: 46
Dołączył: 23 Maj 2005
12
/
0
Skąd: Brzeg
Wysłany: 2007-03-04, 18:17
Komunikat z IV turnieju tenisa stołowego „ Pierwszy krok”.
Kategoria: chłopcy 1996 i ml. - Strzelin 26.02.2007r.
1. Słowik Daniel UTKS Granit Strzelin 50 pkt.
2. Frącz Rafał UGKS Odra Brzeg 45 pkt.
3. Wojcieszonek Mateusz UTKS Granit Strzelin 25 pkt.
4. Zadro Krzysztof UTKS Granit Strzelin 24 pkt.
Kategoria: dziewczęta 1992 – 1995 – Strzelin 26.02.2007r.
1. Isańska Aleksandra LZS Victoria Jelcz- Laskowice 50 pkt.
2. Bajor Natalia UGKS Odra Brzeg 45 pkt.
3. Kawula Jagoda UGKS Odra Brzeg 40 pkt.
4. Skotnicka Katarzyna UGKS Odra Brzeg 39 pkt.
5. Marchewska Agnieszka LZS Victoria Jelcz- Laskowice 38 pkt.
6. Sawicka Sylwia UTKS Granit Strzelin 37 pkt.
7. Tyczyńska Marta UTKS Granit Strzelin 36 pkt.
8. Frącz Paulina UGKS Odra Brzeg 35 pkt.
Kategoria: chłopcy 1992 – 1995 – Strzelin 26.02.2007r.
1. Burger Dariusz UTKS Granit Strzelin 50 pkt.
2. Bernacki Łukasz UGKS Odra Brzeg 45 pkt.
3. Bajor Patryk UGKS Odra Brzeg 40 pkt.
4. Franczyk Jarosław UGKS Odra Brzeg 39 pkt.
5. Stefański Karol UGKS Odra Brzeg 38 pkt.
6. Słowik Daniel UTKS Granit Strzelin 37 pkt.
7. Galas Michał UGKS Odra Brzeg 36 pkt.
8. Grzęda Paweł LZS Victoria Jelcz- Laskowice 35 pkt.
9. Put Filip UTKS Granit Strzelin 34 pkt.
10. Maciąg Kamil UTKS Granit Strzelin 33 pkt.
11. Wąs Daniel LZS Victoria Jelcz- Laskowice 32 pkt.
12. Chodyniecki Marcin LUKS Nysa 31 pkt.
13. Szymański Daniel UGKS Odra Brzeg 30 pkt.
14. Tokarczyk Szymon LUKS Nysa 29 pkt.
15. Szymański Jarosław UGKS Odra Brzeg 28 pkt.
16. Wojtkowski Bartosz UGKS Odra Brzeg 27 pkt.
Klasyfikacja po czterech turniejach
Kategoria: chłopcy 1996 i ml.
1. Słowik Daniel UTKS Granit Strzelin
2. Frącz Rafał UGKS Odra Brzeg
3. Wróbel Marcel UTKS Granit Strzelin
4. Wojcieszonek Mateusz UTKS Granit Strzelin
5. Michoń Aleksander LUKS Nysa
6. Szynański Oskar UTKS Granit Strzelin
7. Nowacki Łukasz UGKS Odra Brzeg
8. Szymański Błażej UTKS Granit Strzelin
9. Matuszewski Piotr UTKS Granit Strzelin
10. Zadro Krzysztof UTKS Granit Strzelin
Kategoria: dziewczęta 1992 - 1995
1. Isańska Aleksandra LZS Victoria Jelcz- Laskowice
2. Bajor Natalia UGKS Odra Brzeg
3. Marchewska Agnieszka LZS Victoria Jelcz- Laskowice
4. Kawula Jagoda UGKS Odra Brzeg
5. Tyczyńska Marta UTKS Granit Strzelin
6. Iwasyszyn Katarzyna UGKS Odra Brzeg
7. Skotnicka Katarzyna UGKS Odra Brzeg
8. Kawula Małgorzata UGKS Odra Brzeg
9. Sawicka Sylwia UTKS Granit Strzelin
10. Frącz Paulina UGKS Odra Brzeg
11. Wróbel Martyna UTKS Granit Strzelin
12. Hariasz Nikola LUKS Nysa
13. Zenowicz Klaudia LUKS Nysa
14. Kurczak Aleksandra LUKS Nysa
Kategoria: chłopcy 1992 - 1995
1. Burger Dariusz UTKS Granit Strzelin
2. Galas Michał UGKS Odra Brzeg
3. Bajor Patryk UGKS Odra Brzeg
4. Wąs Daniel LZS Victoria Jelcz- Laskowice
5. Put Filip UTKS Granit Strzelin
6. Franczyk Jarosław UGKS Odra Brzeg
7. Maciąg Kamil UTKS Granit Strzelin
8. Stefański Karol UGKS Odra Brzeg
9. Grzęda Paweł LZS Victoria Jelcz- Laskowice
10. Bernacki Łukasz UGKS Odra Brzeg
11. Kozuń Kacper UTKS Granit Strzelin
12. Szymański Jarosław UGKS Odra Brzeg
13. Świerzko Piotr LZS Victoria Jelcz- Laskowice
14 - 15. Rajski Przemysław UTKS Granit Strzelin
Chodyniecki Marcin LUKS Nysa
16. Zawada Maciej UGKS Odra Brzeg
17. Słowik Daniel UTKS Granit Strzelin
18. Jaskulski Miłosz UTKS Granit Strzelin
19. Wojtkowski Bartosz UGKS Odra Brzeg
20. Szymański Daniel UGKS Odra Brzeg
21. Tokarczyk Szymon LUKS Nysa
22. Szymański Adrian UTKS Granit Strzelin
23. Michoń Kacper LUKS Nysa
24. Rychel Krystian LZS Victoria Jelcz- Laskowice
25. Helbin Maciej LUKS Nysa
26. Bajorek Rafał UGKS Odra Brzeg
27 - 28. Michalak Piotr LZS Victoria Jelcz- Laskowice
Curyl Mateusz UGKS Odra Brzeg
29 - 30. Słowiak Karol LUKS Nysa
Bandyk Patryk LUKS Nysa
31 - 32. Nalepa Jakub LUKS Nysa
Laszczyk Mateusz UTKS Granit Strzelin
33 -34. Stanikowski Jędrzej LUKS Nysa
Chlewicki Aaron UTKS Granit Strzelin
35. Lis Patryk LUKS Nysa
36. Tokarczyk Adrian LUKS Nysa
37. Rewolte Wiktor LUKS Nysa
0
0
Wyświetl posty z ostatnich:
Wszystkie Posty
15 Minut
30 Minut
1 Godziny
2 Godzin
6 Godzin
12 Godzin
1 Dzień
2 Dni
3 Dni
4 Dni
5 Dni
6 Dni
7 Dni
2 Tygodnie
1 Miesiąc
3 Miesiące
6 Miesięcy
1 Rok
Najpierw Starsze
Najpierw Nowsze
Strona Główna
»
Sport
»
Fora Klubowe
»
UGKS Odra Brzeg (tenis stołowy)
»
Turniej Pierwszego Kroku 2006/07
Nie możesz
pisać nowych tematów
Nie możesz
odpowiadać w tematach
Nie możesz
zmieniać swoich postów
Nie możesz
usuwać swoich postów
Nie możesz
głosować w ankietach
Nie możesz
załączać plików na tym forum
Możesz
ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Zobacz posty nieprzeczytane
Skocz do:
Wybierz forum
Strona Główna
|--Wiadomości
| |--Aktualne imprezy, koncerty, galerie, dyskoteki itp.
| |--Aktualności Brzeg
| |--Wypadki i pożary
| |--Polska i Świat
|--Brzeg
| |--Atrakcje
| | |--Dyskoteki i Puby
| | |--Ciekawe miejsca
| | |--Kalendarium
| | |--Zabytki
| |--Urzędy
| | |--Urząd Miasta Brzeg
| | |--Urząd Skarbowy w Brzegu
| | | |--Komunikaty US
| | | |--Pytania do US
| | |--Starostwo Powiatowe
| | | |--Informacje Starostwa
| |--Historia
| |--Brzeskie Firmy
| |--Miasto - problemy i pytania
| |--Brzeg - English version
| |--Fundacja ROZWÓJ
|--Sprawy Forumowe
| |--Ogłoszenia Administratora
| |--Opinie dotyczące forum
| |--O nas forumowiczach
| |--Imprezy forumbrzeg.pl
|--Edukacja
| |--Przedszkola
| |--Szkoły podstawowe
| |--Gimnazja
| |--Szkoły średnie
| |--Szkoły wyższe
| |--Szkoła Specjalna
| |--Fora klasowe
| | |--I LO klasa "A" 89 rocznik
| | |--I LO klasa "A" 88 rocznik
| | |--I LO klasa "C" 87 rocznik
| | |--ZSE I-IV LH 1992-96
| |--Spotkania po latach
|--Hobby
| |--Fotografia
| | |--Fotografia - ogólnie
| | |--Foto-Franek - Konkursy i inne
| |--Harcerstwo
| | |--Rajdy
| | |--Obozy
| | |--Ogłoszenia i wypowiedzi
| |--Sztuka
| | |--Grafika
| | |--Malarstwo
| | |--Rzeźba
| | |--Warsztat
| | |--Rysunek
| | |--Muzyka
| | |--Inne
| | |--Teatr
| | |--Taniec
| |--Piórem i Słowem
| | |--Nasza twórczość
| | |--Znani i Lubiani
| | |--Konkursy Literackie
| | |--Inne
| |--Kino i film
| |--Komputery, telefony, smartphony, tablety itp
| | |--News
| | |--Komputery PC
| | |--Konsole
| | |--GSM
| | |--Windows
| | |--Linux
| | |--Programy
| | |--Gry
| | |--Internet
| | |--Android
| |--Kulinaria
| |--Nasze dzieci
| | |--Rozmowy o dzieciach
| |--Turystyka i Rekreacja
| |--Turystyka rowerowa
| |--Motoryzacja
| | |--Motoryzacja Ogólna
| | |--Typowe Usterki w Pojazdach
| |--Dom i ogród
| |--Wędkarstwo
| |--Paintball
|--Społeczeństwo
| |--Człowiek i jego otoczenie
| | |--Psychologia, parapsychologia i metafizyka
| | |--Uczucia
| | |--Filozofia i religie
| |--Problemy społeczne i bezpieczeństwo
| |--Rynek pracy i bezrobocie
| | |--O bezrobociu i rynku pracy
| | |--Oferty pracy
|--Ogólne
| |--Humor
| |--"Dwójka"
| |--Życzenia
| |--Off topic - Hyde Park
| |--Reklama
| | |--Sklepy
| | |--Warsztaty
| | |--Inne usługi
| |--Ciekawe Linki
| |--Zdrowie i Uroda
| |--Zwierzęta
| | |--Zwierzęta - Ogólne
| | |--Akwarystyka
| | |--Przytulisko - adopcje, informacje
|--Sport
| |--Sport w Brzegu
| | |--Aktualności sportowe
| | |--Piłka Nożna
| | |--Koszykówka
| | |--Sport szkolny
| | |--Sporty Zimowe
| | |--Pozostałe dziedziny
| | |--Brzeska Liga Koszykówki (BLK)
| | |--Brzeska Liga Futsalu (BLF)
| | |--Piłkarska Reprezentacja Forum
| | |--Forumowe sportowanie
| | |--Brzeska Amatorska Liga Siatkówki (BALS)
| |--Fora Klubowe
| | |--Odra Brzeg (koszykówka)
| | |--Stal Brzeg (piłka nożna)
| | |--Stal Brzeg (koszykówka)
| | |--Grabarze Skarbimierz (baseball)
| | |--Orlik Brzeg (piłka ręczna)
| | |--Szóstka Brzeg i Delfiny Brzeg (softball)
| | |--UKS Kościerzyce (siatkówka)
| | |--UGKS Odra Brzeg (tenis stołowy)
| | |--Ziemia Brzeska (kolarstwo)
| | |--LZS Olszanka-Pogorzela Sekcja Sportów Siłowych
| | |--Orlik Brzeg (futsal)
| | |--UKS Academy of Soccer EUROTALENT 2010 Brzeg (piłka nożna)
| |--Cała Sportowa Reszta
| | |--Reprezentacje
| | |--Ligi Polskie
| | |--Ligi Zagraniczne
| | |--Sport w kraju i za granicą
| | |--Liga Typerów
| | |--Konkursy i plebiscyty sportowe
| | |--Hattrick
| | |--Ogłoszenia
|--Śmietnisko
| |--Wybory i Polityka
| |--Wybory Samorządowe
| |--Kosz
| |--Było - Minęło
|--Współpraca
|--Nieużywane
| |--Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 2013
| |--Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w Brzegu 2012
Tagi tematu:
200607
,
kroku
,
pierwszego
,
turniej
Powered by
phpBB
modified by
Przemo
© 2003 phpBB Group
Template
BMan1Blue
v 0.6 modified by
Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 22
Nasze Serwisy:
Nasze Serwisy:
Informator Miejski:
Katalog Firm w Brzegu
Informator Miejski:
Polecamy:
Naprawa laptopów
Serwis konsol
Polecamy: