Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Koncert zespołu "Funk You" !!!
Autor Wiadomość
a2r 
07 zgłoś się...!!!



Wiek: 43
Dołączył: 01 Mar 2006

UP 1 / UP 0



Wysłany: 2006-10-30, 21:15   Koncert zespołu "Funk You" !!!

KONCERT ZESPOŁU FUNK YOU

ZAPRASZA NA FUNKY WIECZÓR NIEBEZPIECZNE STĘŻENIE MUZYKI FUNKY & ACID JAZZ

REPERRTUAR - J.BROWN, S.WONDER, JAMIROQUAI, HERBIE HANCOCK, A.KEYS....

SKŁAD:

vocal - Aleksandra Ofmańska
bass - Bartek Habrych
trumpet - Piotr Eliash
guitar & vocal - Jacek Zięba
keyboard loop sax (bonus sex... :evil: ) - Damian Matkowski



KONCERT ROZPOCZNIE ZESPÓŁ ULICE

3 LISTOPAD 2006
START 19.30
BRZESKIE CENTRUM KULTURY
WSTĘP 3ZŁ


ZAPRASZAMY !!!!!!!
FUNK YOU VERY MUCH FOR COMMING !!!! :evil:
Ostatnio zmieniony przez smooth 2006-10-30, 22:03, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 42
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-10-30, 21:40   

No i w końcu coś się dzieje !!!

Ludziska. Obecność obowiązkowa !!!!! (dla każdego refunduje 1% ceny biletu)

Wiem wiem, potrafię zmobilizować :> :-P :wink:

Należy tutaj zaznaczyć, że napewno nie zawiedzie was zdobywczyni wyróżnienia na tegorocznej edycji Festiwalu Piosenki Angielskiej w Brzegu Aleksandra Ofmańska .
Pozwolę sobie również na "reklamę" doskonałego gitarzysty Jacka Zięby..(gdyz miałem okazje słyszeć osobiście) .. nie mam również wątpliwości co do wysokiego poziomy pozostałych członków zespołu.

Jeszcze raz serdecznie zapraszam :)
Ostatnio zmieniony przez smooth 2006-10-31, 01:07, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
dove 

Wiek: 43
Dołączyła: 01 Lis 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-11-01, 20:32   Re: Koncert zespołu "Funk You" !!!

a2r napisał/a:


REPERRTUAR - J.BROWN, S.WONDER, JAMIROQUAI, HERBIE HANCOCK, A.KEYS....

KONCERT ROZPOCZNIE ZESPÓŁ ULICE


Witam wszystkich!
Bardziej jednak zwrocilabym uwage na zespol Ulice (dawny Plusz, z Krzyskiem Szubertem i Grzesiem Elzbieciakiem w rolach glownych), grajacy swoj wlasny material, ktory notabene, slyszalam ostatnio w Radiu Wroclaw.
Latwiej jest grac sprawdzony, osluchany repertuar, niz stworzyc cos samemu. Kawalki Jamesa Browna wole po prostu w wykonaniu Jamesa Browna.
Ostatnio zmieniony przez alferx 2006-11-01, 23:28, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
bzyku 



Wiek: 37
Dołączył: 02 Cze 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-11-01, 22:52   

dove napisał/a:

Latwiej jest grac sprawdzony, osluchany repertuar, niz stworzyc cos samemu.


No z tym się nie można zgodzić. Grać sprawdzony, osłuchany materiał też trzeba umieć, inaczej zaaranżować, zagrać tak, żeby słuchając później oryginału nie można było zarzucić zespołowi niedopracowania, braku umiejętności czy wtórności. Bardzo często łatwiej jest zrobić kawałek składający się z trzech akordów, niż umiejętnie zagrać cover Hancock'a.

Muzykę i styl zespołu Plusz (obecny Ulice) znam bardzo dobrze. Nie wiem kto jest teraz poza Krzyśkiem i Grześkiem w jego składzie, ale ich ogólne podejście do muzyki jest jak najbardziej profesjonalne i wykonanie ich autorskiego materiału będzie stało na wysokim poziomie. Zespół Funk You bardzo bym chciał usłyszeć, ponieważ repertuar, jak i skład bardzo mi odpowiadają. Zapowiada sie ciekawy koncercik :)

Niestety nie będę mógł przyjechać, czego bardzo żałuję.
Pozdrawiam i życzę miłej zabawy.
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 42
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-11-02, 03:04   

dove napisał/a:
Bardziej jednak zwrocilabym uwage na zespol Ulice (dawny Plusz, z Krzyskiem Szubertem i Grzesiem Elzbieciakiem w rolach glownych), grajacy swoj wlasny material, ktory notabene, slyszalam ostatnio w Radiu Wroclaw.


Plusz pamiętam jeszcze za czasów kiedy wspomagany był przez Bartka Kitę (bardzo utalentowanego muzyka), wówczas wbiła mi się w głowę (i częściowo jest po dziś dzień) piosenka, zdaje się "Muzyką staję się" (przepraszam jeśli coś pokręciłem).

Cieszę, że zagrają oba zespoły, ale przyznam się bez bicia, że bardziej łasy jestem usłyszeć zespół "Funk you" zwłaszcza ze względu na
a2r napisał/a:
S.WONDER, JAMIROQUAI
.
0 UP 0 DOWN
 
Devon 


Wiek: 38
Dołączył: 28 Kwi 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-11-02, 11:30   

Prasa oczywiście wstęp wolny
0 UP 0 DOWN
 
Rich Kramer 


Wiek: 41
Dołączył: 10 Wrz 2005

UP 2 / UP 0



Wysłany: 2006-11-02, 12:01   

rozumiem ze ty jestes ta prasa?
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 42
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-11-02, 13:23   

Devon napisał/a:
Prasa oczywiście wstęp wolny


A ja z przyjemnością rzuce 3 zyle :)
0 UP 0 DOWN
 
Domel 



Wiek: 44
Dołączył: 05 Lis 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-11-03, 08:13   

no to uderzam, kocham acid jazzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz :-P :-P :-P
0 UP 0 DOWN
 
a2r 
07 zgłoś się...!!!



Wiek: 43
Dołączył: 01 Mar 2006

UP 1 / UP 0



Wysłany: 2006-11-03, 22:57   

Mówcie co chcecie ale uważam że po słabszej pierwszej części koncertu (Ulice) zespół FUNK YOU zagrał świetny koncert i zaprezentował świetny repertuar, w świetnym instrumentarium, świetnych aranżacjach, świetnych klimatach i świetnym wokalem !!! Mimo nie wielkich pomyłek, praktycznie niezauważalnych, spędziłem świetny wieczór i było na prawdę świetnie !!!!

No to świetnie !!!

Myślę że takiej kapeli brakowało na "brzeskim podwórku" bo faktycznie Funky i wszystkie jego odmiany nie są grane przez pozostałe kapele ;)


Wielikie brawa i FUNK YOU :!: :!: :!: :!:
0 UP 0 DOWN
 
Domel 



Wiek: 44
Dołączył: 05 Lis 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-11-04, 00:02   

a2r napisał/a:
Mówcie co chcecie ale uważam że po słabszej pierwszej części koncertu (Ulice) zespół FUNK YOU zagrał świetny koncert i zaprezentował świetny repertuar, w świetnym instrumentarium, świetnych aranżacjach, świetnych klimatach i świetnym wokalem !!! Mimo nie wielkich pomyłek, praktycznie niezauważalnych, spędziłem świetny wieczór i było na prawdę świetnie !!!!

No to świetnie !!!

Myślę że takiej kapeli brakowało na "brzeskim podwórku" bo faktycznie Funky i wszystkie jego odmiany nie są grane przez pozostałe kapele ;)


Wielikie brawa i FUNK YOU :!: :!: :!: :!:


dokładnie tak, dla mnie rewelacja!
0 UP 0 DOWN
 
Domel 



Wiek: 44
Dołączył: 05 Lis 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-11-04, 00:04   Re: Koncert zespołu "Funk You" !!!

dove napisał/a:
a2r napisał/a:


REPERRTUAR - J.BROWN, S.WONDER, JAMIROQUAI, HERBIE HANCOCK, A.KEYS....

KONCERT ROZPOCZNIE ZESPÓŁ ULICE


Witam wszystkich!
Bardziej jednak zwrocilabym uwage na zespol Ulice (dawny Plusz, z Krzyskiem Szubertem i Grzesiem Elzbieciakiem w rolach glownych), grajacy swoj wlasny material, ktory notabene, slyszalam ostatnio w Radiu Wroclaw.
Latwiej jest grac sprawdzony, osluchany repertuar, niz stworzyc cos samemu. Kawalki Jamesa Browna wole po prostu w wykonaniu Jamesa Browna.


a mnie się Ulice nie podobały, pewnie dlatego, że to nie moje klimaty :-P
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 42
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-11-04, 01:15   Funk You

Ulice znałem, jako Plusz, grają na przyzwoitym poziomie, ale troszkę zbyt monotonnie, choć biorąc poprawkę na styl zespołu gitara (Grzegorz Elżbieciak) zasługuje na pochwałę oczywiście również perkusja:

Robert Sopala - cześć wspólna dla Ulic oraz Funk You, bez wątpienia zasługuje na wyróżnienie, szczególnie po popisie solowym w czasie części Funk You.

Ja osobiście wyczekiwałem z niecierpliwością na "Funk You", który przerósł moje oczekiwanie..

Genialny wokal Aleksandry Ofmańskiej, której warsztat wokalny wbił mnie w krzesło
WIELGACHNE gratulacje, za power i smaczki, bo połączyć oba to już jest dowód profesjonalizmu.

Przewielki ukłon w stronę Jacka Zięby, który mój zachwyt udekorował, w piosence z repertuaru zespołu Incognito, świetnym wokalem !!

Wielki podziw dla Roberta Sopali, to naprawdę ważny i silny punkt zespołu.

Piotr Eliash i Damian Matkowski - gratulacje chłopaki, trąbka okazała się bardzo ważnym elementem całości a Damian Matkowski bardzo urozmaicił brzmienia wokalno-instrumentalne zespołu.

Oby więcej takich popisów chłopaków - bo piosenka (zdaje się z) "Teleranku") to był strzał w 10tke.

Reasumując, dawno nie byłem pod tak dużym wrażeniem Brzeskiej kapeli i życzyłbym sobie aby zespół („Funk You”) podczas koncertu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy !!.
Podziękowania również należą się chłopakom (Krzysiek, Szymon Sobolewski, Robert Sopala, Grzegorz Elżbieciak) z „Ulic”. Dziękuje !!
Ostatnio zmieniony przez smooth 2006-11-21, 22:32, w całości zmieniany 3 razy  
0 UP 0 DOWN
 
a2r 
07 zgłoś się...!!!



Wiek: 43
Dołączył: 01 Mar 2006

UP 1 / UP 0



Wysłany: 2006-11-04, 01:23   

5-10-15 nie teleranek (a może teleranek.. ale chyba 5-10-15 niezły problem ;) :-P )... Zapomniałeś o świetnym bassie !!!!!!!!! Habryś jak za dawnych lat !!! ŚWIETNY :evil: :evil: :evil:
Ostatnio zmieniony przez a2r 2006-11-04, 01:24, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 42
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-11-04, 01:33   

a2r napisał/a:
5-10-15 nie teleranek...

No właśnie zastanawiałem się między tym a tym ... ale w jeśli chodzi o 5-10-15, to miałem w głowie to "5-10-15 zaraz się zacznie.....coś tam.." no i chlapnąłem "teleranek"

a2r napisał/a:
Habryś jak za dawnych lat !!! ŚWIETNY


No oczywiście...kurcze przepraszam, że mi jakoś Bartek Habrych umknął, zwłaszcza że bass w funky/jazz to podstawa, ale ja tak czekałem na solo Bartka ...może następnym razem ???


ps.
Stworzyłem temat mąjący na celu przybliżenie sylwetek Brzeskich muzyków ... (zamierzam troche prześwietlić teraz znajomych), ale może mi pomożecie ? a2r ??
Zacząć można by od muzyków z Ulic i Funk You (wziąłbym na siebie: Szymona, Roberta i ktoś by się znalazł.. )..plus cała reszta, uwzględniając również Mrówke czy Piotrka... (nagłośnienie) zresztą myśle, że można by rozszerzyć znaczenie pojęcia "muzyk".
Ostatnio zmieniony przez smooth 2006-11-04, 01:40, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: koncert, quotfunk, youquot, zespolu


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 36
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu