Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: qiero
2006-09-16, 17:00
II AMOK 2005
Autor Wiadomość
butters



Dołączył: 30 Kwi 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-05-29, 12:55   II AMOK 2005

Jak tam wrażenia po tegorocznej edycji AMOK-u? Ja niestety nie mogłem być, ale podobno nie wszyscy dojechali i był raczej mizerny poziom?
Ostatnio zmieniony przez qiero 2006-09-16, 16:59, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
steve 
w.w.j.d??


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 38
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-05-29, 13:05   

Byłem, zobaczyłem i sądze, że tragedia :/
0 UP 0 DOWN
 
butters



Dołączył: 30 Kwi 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-05-29, 13:10   

steve napisał/a:
Byłem, zobaczyłem i sądze, że tragedia :/


Możesz rozwinąć?
0 UP 0 DOWN
 
steve 
w.w.j.d??


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 38
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-05-29, 13:17   

ok :) Po pierwsze miały być 4 drużyny, a były 3. Po drugie miały być drużyny z Prudnika, z Opola, ze Strzelec Opolskich i z Brzegu, a były dwie drużyny z Brzegu Piomar i Orbiliusz (pozyskały na dodatek innych graczy) oraz jako jedyna drużyna Strzelce Opolskie (dla których brawa za gre). Po trzecie brak kibiców, trybuny puste. Po czwarte konkurs wsadów nikogo nie bylo z Brzegu. Po piątek słabo zorganizowany turniej (ale brawa za to, że chociaż się odbył). Po 6 jak już napisałem tragedia :/
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 46
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-05-29, 13:40   

Przestań się wymądrzać Stefan, spróbuj coś takiego zrobić i potem sam to oceń.
0 UP 0 DOWN
 
steve 
w.w.j.d??


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 38
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-05-29, 15:35   

qiero napisał/a:
Przestań się wymądrzać Stefan, spróbuj coś takiego zrobić i potem sam to oceń.


ja się nie wymądrzam tylko mówie co myśle....a sam mógłbyś to ocenić, a na pewno nie jesteś zadowolony....
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 46
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-05-29, 20:27   

Tak, nie jestem zadowolony z tego, że dwa zespoły nie przyjechały i powiadomiły mnie w ostatniej chwili, Opole zrobiło to pół godziny przed pierwszym meczem. Wytłumacz mi co rozumiesz przez to, że organizacja była nienajlepsza. Nawet nie wiesz ile mieliśmy pieniędzy na zorganizowanie tego. W ogóle niewiele wiesz na temat tego turnieju, piszesz, że brzeskie zespoły były wzmocnione zawodnikami z innych ekip. W tym roku, podobnie jak w poprzednim, każdy zespół mógł zgłosić maksymalnie dwóch dodatkowych graczy, co miało na celu podniesienie poziomu. W tym roku poziom z pewnością nie był najlepszy, ale trudno się dziwić, skoro Piomar dowiedział się, że zagra dzień wcześniej o 21.00, bo wtedy Prudnik dał mi znać, że nie przyjedzie. Rowiń jeszcze swoje okreslenie - TRAGEDIA, czego to ma dotyczyć? Aha i napisz jak długo byłeś na hali, pół godziny?

Stefan, najłatwiej jest krytykować to, co robią inni, dużo trudniej jest samemu coś zrobić, przez takie teksty odechciewa się ruszać palcem. Ludzie często się dziwią, że mało się dzieje, a po co robić cokolwiek, skoro to na pewno spotka się głównie z krytyką.

Pozdrawiam.
0 UP 0 DOWN
 
steve 
w.w.j.d??


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 38
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-05-29, 22:16   

Wiesz Qiero, organizacja była kiepska ponieważ było to co było. Tylko jedna drużyna przyjechała, nie interesuje mnie to czemu tamte dwie nie wpadły, bo mi to wisi, ale jak nie przyjechały to coś świadczy o organizatorach i jeszcze znowu widze mecz Piomar-Orbiliusz to naprawde może znudzić wszystkich, ile można oglądać takie mecze. Na hali byłem godzine jakbyś chciał wiedzieć i myślałem, że jak przyjade to zostane do końca, ale jak usłyszałem i zobaczyłem co się dzieje oraz kto ma teraz grać to wolałem coś innego porobić. Jedyną fajną rzeczą to była drużyna ze Strzelec dzięki której odbył się konkurs wsadów i zobaczyłem fajne akcje jak grali z Piomarem. I jakbyś chciał wiedzieć wiem jak to jest organizować jakiś turniej nie myśl sobie, że ja tylko gram i nic więcej nie robie, ale w piłce ręcznej też takie coś się robi i jest dużo spraw, problemów. Nie musisz mnie od razu opierdzielać za to, że ja sam coś powiedziałem. Ty masz swoje zdanie i ja mam swoje, dlatego ten turniej był dla mnie TRAGEDIĄ! Narazie
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 46
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-05-30, 01:54   

steve napisał/a:
Wiesz Qiero, organizacja była kiepska ponieważ było to co było. Tylko jedna drużyna przyjechała, nie interesuje mnie to czemu tamte dwie nie wpadły, bo mi to wisi, ale jak nie przyjechały to coś świadczy o organizatorach i jeszcze znowu widze mecz Piomar-Orbiliusz to naprawde może znudzić wszystkich, ile można oglądać takie mecze. Na hali byłem godzine jakbyś chciał wiedzieć i myślałem, że jak przyjade to zostane do końca, ale jak usłyszałem i zobaczyłem co się dzieje oraz kto ma teraz grać to wolałem coś innego porobić. Jedyną fajną rzeczą to była drużyna ze Strzelec dzięki której odbył się konkurs wsadów i zobaczyłem fajne akcje jak grali z Piomarem. I jakbyś chciał wiedzieć wiem jak to jest organizować jakiś turniej nie myśl sobie, że ja tylko gram i nic więcej nie robie, ale w piłce ręcznej też takie coś się robi i jest dużo spraw, problemów. Nie musisz mnie od razu opierdzielać za to, że ja sam coś powiedziałem. Ty masz swoje zdanie i ja mam swoje, dlatego ten turniej był dla mnie TRAGEDIĄ! Narazie


to stwierdzenie jest bez sensu, dowodzi tylko tego, że nie masz o tym zielonego pojęcia.
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2005-05-30, 02:25   

Panowie ni kłućmy się. To do niczego nie prowadzi a ja nadal czekam na mapkę serwisu o sporcie aby to zrobić dostaniecie nawet własną domenę typu

sport.forumbrzeg.pl

Tylko czekam na waszą reakcję
0 UP 0 DOWN
 
butters



Dołączył: 30 Kwi 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-05-30, 10:29   

Wydaje mi się, że Steve ma żal do organizatorów, że nie zorganizowali innych drużyn z tamych miast. Ale czy to świadczy o organizatorach to raczej wątpię... Jaka rola Ryśka w tym, że np. Opole nie przyjechało? Ja tam go podziwiam, bo kokosów za to raczej nie dostaje a ciągle chce mu się robić takie rzeczy jak BLK, AMOK albo turniej Streetballa i słuchać ciągle narzekania, podczas gdy kot inny rzcuiłby jakimś bluzgiem i nie chciałby mieć nic więcej z tym do czynienia...

Co do tegorocznego AMOK'u... Nie wiem czy w opisanej tu sytuacji nie byłoby lepiej w przyszłtm roku zrobić turnieju w formie spotkań reprezentacji danych lig - coś w stylu weekendu gwiazd :wink: Na pewno w Prudniku czy Opolu na pewno byli ludzie, którzy chętnie by się przejechali do Brzegu i niekoniecznie musieli być to zwycięzcy tych lig.

Pozdrawiam
0 UP 0 DOWN
 
steve 
w.w.j.d??


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 38
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-05-30, 11:16   

Ale czy ja nie podziwiam Ryśka za to co robi ?? Wręcz przeciwnie, podziwiam go za to. I nie myśl Qiero, że nie mam pojęcia o czym pisze bo wiem dokładnie co mówie i będe mówił tak dalej, że ten turniej to tragedia, klapa. Sorry, ale zdania nie zmienie, a myśl sobie o mnie jak chcesz. Jedno jest pewne trzeba jakieś wnioski z tego wyciągnąć i ten turniej jest już historią, Orbiliusz dostał jakiś tam puchar szczerze mówiąc za nic. Pozdro
0 UP 0 DOWN
 
KS 
.rześka osóbka.



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 37
Dołączyła: 24 Kwi 2005

UP 18 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-05-30, 13:56   

Hm...no tak rozwinęła się burzliwa dyskusja... Ja osobiście uważam że to nie wina organizacji - napewno !!! Tu własnie chodzi o brak odpowiedzialności drużyn przyjezdnych, o takich rzeczach informauje się z wiekszym wyprzedzeniem a nie kilka godzin przed całą imprezą czy juz w jej trakcie... I to przez to turtniej ten nie był byc może bardzo interesujący dla niektórych. Dla mnie osobiście był fajny :) I ciesze sie że cokolwiek sie dzieje związanego ze sportem u nas w mieście ! Przyjanmniej jest jak czas spędzać :)
Może w przyszłym roku drużyny przyjeznde okażą się bardziej odpowiedzialne i przyjadą, a jak nie to przyajmniej dadzą o wiele wcześniej znać.
A dla Rysia wielkie słowa uznania - nie martw się, zawszę znajdą się tacy co mają jakąś kryrtykę (sam dobrze wiesz), ale podziwiam za postawę :) Ja nie krytykuje bo mi sie każda inicjatywa Twoja (Wasza) jeśli chodzi o sport - podoba ! Pozdrawiam :!:
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 46
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-05-31, 21:23   

Wyniki

Orbiliusz BC Brzeg – Empire of Rim Strzelce Opolskie 55:52 (11:12, 18:16, 9:12, 17:12)
Orbiliusz: Grzegorz Jarosławski 19, Marcin Kucharski 12, Tomasz Plutka 7, Mariusz Grabowski 7, Robert Dzikiewicz 6, Krzysztof Pachołek 4, Bartosz Nawrot, Grzegorz Stefański
Empire: Paweł Orłowski*19, Krzysztof Kuzio 17, Patryk Kacperak 9, Jarosław Kogut 7, Krzysztof Koprek, Łukasz Staroszczyk

Piomar Brzeg – Empire of Rim Strzelce Opolskie 59:63 (15:21, 13:9, 20:13, 11:20)
Piomar: Piotr Rosiński 25, Jacek Pociecha 11, Marek Soroka 9, Sławomir Sikora 6, Marcin Gazda 6, Zbigniew Guzak 2, Wojciech Drozd, Paweł Hofman
Empire: Paweł Orłowski*18, Patryk Kacperak 15, Krzysztof Kuzio 12, Krzysztof Koprek 11, Jarosław Kogut 5, Łukasz Staroszczyk 2

Orbiliusz BC Brzeg – Piomar Brzeg 56:47 (21:11, 13:7, 8:14, 14:15)
Orbiliusz: Mariusz Grabowski*17, Grzegorz Jarosławski 14, Marcin Kucharski 14, Krzysztof Pachołek 7, Tomasz Plutka 4, Radosław Sosnówka, Robert Dzikiewicz, Grzegorz Stefański
Piomar: Jacek Pociecha 24, Sławomir Sikora 10, Piotr Rosiński 7, Wojciech Drozd 2, Marcin Gazda 2, Paweł Hofman 2, Marek Soroka

1. Orbiliusz BC Brzeg 2 4 111:99
2. Empire of Rim Strzelce Op. 2 3 115:114
3. Piomar Brzeg 2 2 106:119

Najlepszy zawodnik: Paweł Orłowski (Empire)
Zwycięzca konkursu rzutów za trzy punkty: Krzysztof Kuzio (Empire)
Zwycięzca konkursu wsadów do kosza: Paweł Orłowski (Empire)

Najlepsi strzelcy:
1. Paweł Orłowski (Empire) 37
2. Jacek Pociecha (Piomar) 35
3. Grzegorz Jarosławski (Orbiliusz) 33
4. Piotr Rosiński (Piomar) 32
5. Krzysztof Kuzio (Empire) 29
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: 2005, amok, ii


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 35
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu