Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: alferx
2006-09-24, 11:21
Czego teraz słuchacie? Czyli jakiej muzyki słuchasz !
Autor Wiadomość
Derian 



Wiek: 37
Dołączył: 20 Maj 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: inąd

Wysłany: 2005-05-24, 15:11   Czego teraz słuchacie? Czyli jakiej muzyki słuchasz !

Tak jak w temacie. Czego słuchacie w danym momencie. Apeluje do użyszkodników, żeby to nie były one-linery typu: wykonawca - tytuł utworu, tylko żeby zawsze dorzucić coś od siebie odnośnie wykonawcy, zespołu czy samego utworu. [Chociaż i tak później większość to będą jednolinijkowce :P ]

Ja zacznę dla przykładu.

U mnie na tapecie Kalmah z albumem "Swamplord". Kapela jest wielka pod względem gitarowym.
W tym momencie utwór "Hades" O.o Ach to brzmienie :D
Ostatnio zmieniony przez smooth 2007-07-02, 15:06, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
warlike 


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 41
Dołączył: 23 Kwi 2005

UP 12 / UP 2



Wysłany: 2005-05-24, 17:01   

a ja mam prawie 100 utworków, zaczynając od techno poprzez rock kończąc na Boysach z piosenką jesteś szalona aaaaaaa i na końcu mam piosenke z filmu Jak rozpętałem 2 wojne światową... lubie takie mieszanki :evil:
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2005-05-24, 23:23   

W moim winampie widnieją 6136 pozycje i leci na shulfingu. Najczęściej słucham jednak starszych utworów które przypadają mi do gustu.

Nie mam konkretnie najlepszych piosenek.

W tym momencie leci Rockin' Nation - Breaking It Down Bardzo fajny utworek i dość żywy.
0 UP 0 DOWN
 
DOCIA 


Wiek: 38
Dołączyła: 22 Maj 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: ŻŁOBIZNA

Wysłany: 2005-05-25, 22:22   

A JA UWIELBIAM ZESPOL TENACIOUS D A NAJBARDZIEJ JEDEN ICH UTWOR "TRIBUTE" A DLACZEGO? ZA POCZUCIE HUMORU,CIEKAWE BRZMIENIE I Z.A.J... KLIPY INNE OD WSZYSTKICH!NAWET ZNAM OSOBE KTORE JEZELI NIE POSLUCHA TEGO UTWORU TAK 10 RAZY DZIENNIE TO MU SIE HUMOR PSUJE I WTEDY WYŻYWA SIE NA LUDZIACH!

[ Dodano: 2005-05-25, 21:24 ]
A JA UWIELBIAM ZESPOL TENACIOUS D A NAJBARDZIEJ JEDEN ICH UTWOR "TRIBUTE" A DLACZEGO? ZA POCZUCIE HUMORU,CIEKAWE BRZMIENIE I Z.A.J... KLIPY INNE OD WSZYSTKICH!
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2005-05-26, 01:48   

Docia proszę bez caps locka :oops:
0 UP 0 DOWN
 
Derian 



Wiek: 37
Dołączył: 20 Maj 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: inąd

Wysłany: 2005-05-26, 02:17   

Teraz tylko jeden utwor:

Alice in Chains - Nutshell

Takie nastrojowe, swietne. Nie zebym ja sluchal grunge'u. Ale ten utwor przypadl mi do gustu bardzo.
0 UP 0 DOWN
 
KS 
.rześka osóbka.



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 37
Dołączyła: 24 Kwi 2005

UP 18 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-05-30, 13:03   

a ja sobie teraz słucham rupee'ego ;) w sumie często go włączam jak sie budze, i jakoś mnie tak optymistycznie nastawia na resztę dnia... a tutył piosenki obecnej to 'Tepmted to touch" ale od rana zawsze leci cała galeria piosnek jego :)
0 UP 0 DOWN
 
fox_rafal 

Wiek: 113
Dołączył: 20 Maj 2005

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2005-05-30, 14:59   

U mnie ostatnio króluje utwór Someday-Flipsyde, co tu mówić fajny kawałek, tego trzeba poprostu posłuchać.

Od wczoraj Marilyn Manson - Sweet Dreams, po obejrzeniu filmu Dom na przeklętym wzgórzu.
Kto wie może przesłucham inne utwory Mansona, a nóż spodobają mi się. :evil:
0 UP 0 DOWN
 
Derian 



Wiek: 37
Dołączył: 20 Maj 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: inąd

Wysłany: 2005-05-30, 17:40   

Foxiu tu sie chyba zle czujesz. To pewnie ten upal Ci zaszkodzil. Jak sie zobaczymy to ja Ci tego Mansona delikatnie wyperswaduje :P

A umnie wlasnie skoczylo sie Elysium - album "Deadline"
0 UP 0 DOWN
 
Shaezaar 



Wiek: 34
Dołączył: 27 Maj 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-07-01, 00:15   

Hmmmm... Czego ja teraz słucham?

Metal! Taaaak, tylko metal. Głównie S.O.A.D, Kamelot, Sepultura, Korn, Slipknot, Darkthrone, Nightwish(tylko Once), Kreator, Metllica (ach... klasyka), P.O.D

Z nie-metalu (rzadko, ale sie zdarza. Jak już powiedzialem ostatnio jade tylko metal): Limp Bizkit, Linkin Park, Creed, 3 Doors Down, Green Day, Nirvana

To by było wszystko :D
0 UP 0 DOWN
 
Helu 
Hedonihilista



Wiek: 36
Dołączył: 27 Lis 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Miasto Brzeg

Wysłany: 2005-11-27, 12:29   

Słucham baaardzo róznych rzeczy zaczynająć od Milesa Davisa kończąc na Necrophagist ale szczególne miejsce na mojej play- liście mają takie zespołki jak: Tool, Primus, A Perfect Circle, King Crimson, zaś omijam techniawe (szerooookim łukiem) P.S. co do Tenacious D zgadzam się chłopaki mają poczucie humoru. ,,Tribiute`` wymiata ale nic nie pobije ,,Kielbasa`` (chłopaki wiedzą co w Polsce jest najlepsze)
0 UP 0 DOWN
 
Skibek 



Wiek: 44
Dołączył: 17 Paź 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Płock

Wysłany: 2005-11-27, 12:46   

fox_rafal napisał/a:
Kto wie może przesłucham inne utwory Mansona, a nóż spodobają mi się.

Spodoboaaaają, spodobają...
Proponuję Bjutiful pipul - Mansona... No i White Trash (lubię).

Ja to czasem słucham Slayera (płyta South of Heaven), kiedyś Cannibal Corpse, trochę Satyricon, Boney M., G.B.H, Sex Pistols, Dezerter, czasem KAT, stara Metallica, Uriah Heep, Black Sabbath, Led Zeppelin jak mnie coś najdzie, Breakout, Hendrixa, U.F.O., ostatnio HURT (ale tylko dwie piosenki), kiedyś siedziałem w BIG CYC (jak jeszcze nie odwalali kichy, tylko śpiewali utwory z przesłaniem politycznym), The Bill, iwiele innych...
Jakbym sobie coś przypomniał to zaktualizuję listę...
0 UP 0 DOWN
 
gosiaczek86 
Male wredne i pyskate:P



Wiek: 37
Dołączyła: 19 Lip 2005

UP 2 / UP 1



Wysłany: 2005-11-27, 18:57   

Ojej .. hm dobra postaram sie wymienic wszystko ale tego troche jest i z roznych stron muzyki moze zaczne od czegos spokojnego czyli SDM ( dla nie wtajemniczonych Stare dobre malzenstwo), pozniej Myslovitz, IRA, Urszula, Coma, Guns&Roses, Linkin park, i jeszcze kilka innych ale pojedyncze piosenki fakt ze jak mi cos odbija to lubie sobie posluchac klasyki muzyki dzieciecej czyli tzw "fasolek" ogolnie pojetych .. tzn piosenki z mojego dziecinstwa ;) ... a slucham tego wszystkiego w zaleznosci od humoru tak wiec kazdy zespol na dany humor ... jednak najczesciej jest to Myslovitz ;)
0 UP 0 DOWN
 
Tymon 



Wiek: 39
Dołączył: 19 Kwi 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-11-27, 21:32   

ten kto jechał kiedyś ze mną samochodem ten wie czego można się spodziewać i nikogo nie powinno dziwić jak leci jakieś techno, a następny utwór pop, rock, albo rap a po tym smerfne hity czy disco polo. Mam wszystkiego po troche zmieszane jak tylko się da i wszystkiego lubie słuchać
0 UP 0 DOWN
 
warlike 


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 41
Dołączył: 23 Kwi 2005

UP 12 / UP 2



Wysłany: 2005-11-27, 22:18   

Cytat:
Mam wszystkiego po troche zmieszane jak tylko się da i wszystkiego lubie słuchać

i o to chodzi słuchać wszystkiego po troche a nie ograniczać się do 1 rodzju muzyki a inny krytykować mimo że się wogóle tego nie słyszało słuchajmy wszystkiego po troszke 8)
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: czego, czyli, jakiej, muzyki, sluchacie, sluchasz, teraz


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 36
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu