Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Inez
2006-09-17, 11:50
Baba Riba i Franka rozmowy...
Autor Wiadomość
Baba Riba 
Baba Riba


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Sie 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-09-14, 20:31   Baba Riba i Franka rozmowy...

Paaanie Franco...
Taki język, to naprawdę nie Pana poziom
Franco Zarrazzo napisał/a:
W sumie to mnie to używając popularnego określenia "wali"

Skoro brzydzi się Pan polityką i politykami,
skoro tak bohatersko ujął się Pan za nami, kobietami, deklarując nawet chęć "dania po ryju" panu PK,
To niech Pan sam nie rani kobiecych uszu (właściwie oczu) wyrażeniami rodem raczej z rynsztoka, niż z poezji.
Proszę się natychmiast poprawić! ;-)

Moderowany przez alferx:
Wydzielone z tematu Blok PO-PIS w Brzegu na prośbę Franka
Ostatnio zmieniony przez alferx 2006-09-16, 18:32, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2006-09-14, 20:57   

Baba Riba napisał/a:

Skoro brzydzi się Pan polityką i politykami,
skoro tak bohatersko ujął się Pan za nami, kobietami, deklarując nawet chęć "dania po ryju" panu PK,


Nie składałem takiej deklaracji - proszę wybaczyć, ale chyba raczy pani nadinterpretować :) . "Powinien mieć obitego ryja" a "dam mu po ryju" - to dwie chyba zupełnie różne sprawy.

Baba Riba napisał/a:
To niech Pan sam nie rani kobiecych uszu (właściwie oczu) wyrażeniami rodem raczej z rynsztoka, niż z poezji.
Proszę się natychmiast poprawić! ;-)

Ojś droga pani - poezja ma to do siebie, że jej twórcy bawią się słowem zarówno delikatnym, jak i najwulgarniejszym - poeci, to z reguły ludzie targami różnymi emocjami, toteż i obok wierszy dla dzieci piszą na przykład rózne inne świnstewka, nie stroniąc od słów na K CH I etc. Właśnie zanabyłem Wielką Księgę Erotyki, gdzie to wydawca w jednym tomiszczu zebrał przepiękne erotyki np Leśmiana obok luzackich i pełnych rubasznego języka baśni o chędożeniu i etc. Np "Bajkę o trzech braciach i królewnie", której to królewny imienia na głos nie wypowiem tutaj :P . A wilgotno w tej bajce że ło matko i ho ho ho...
Jeśli ochotę masz pani na bliższe zapoznanie się z zawartością tomika onego, tedy wieczorek poetycki proponuję zorganizować i na głos poezję naszych przodków porecy...cyc...tować, czy jak to tam się zowie.
Dodam, że wczoraj z województwa wracając, zaczytywałem się bajkami onymi, co mnie w śmiech przerażliwy wprawiało taki, że współpodróżni niepewnie kątem oczu na mnie zerali podejżewając zapewne zaawansowane stadium choroby zwanej "kukunamumuniu", ale to insza bajka. Wolę cycytaty...cyc.... CYTATY! UPS...

Pozdrawiam serdecznie

Franco nieodmiennie i jak zwykle Zarrazzo
0 UP 0 DOWN
 
Baba Riba 
Baba Riba


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Sie 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-09-14, 22:57   

Paaanie Franco,
Pańskie wykręty muszę odebrać jako demagogię. ;-)
Franco Zarrazzo napisał/a:
obok wierszy dla dzieci piszą na przykład rózne inne świnstewka, nie stroniąc od słów na K CH I etc.
Takie słowa w poezji dla dorosłych pełnią funkcię środków artystycznego wyrazu. Czy Pańska wypowiedź, w której użył Pan sformułowania, że
Franco Zarrazzo napisał/a:
W sumie to mnie to używając popularnego określenia "wali".
była wypowiedzią artystyczną? A jeśli nawet, to forum nie jest "tylko dla dorosłych".
Prooszę się poprawić. ;-)
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2006-09-15, 06:45   

Baba Riba napisał/a:
Paaanie Franco,


Just call me Franek... Książęce maniery zostawmy na bal na zamku, któren niewątpliwie prędzej czy później zorganizaowany bedzie, gdzie do tanga poproszę /o ile uczyć się Waćpanna/Waćpani zechce/.

Baba Riba napisał/a:
Takie słowa w poezji dla dorosłych pełnią funkcię środków artystycznego wyrazu.


Różnie to bywa. Może po prostu czasami autor pragnie opowiedzieć coś w języku potocznym? Zrozumiałym dla wszystkich? Może własnie czasami dla podkreślenia emocji używa prostego i rytyualnego zaklęcia? Tak, jak się uderza w stół?

Baba Riba napisał/a:
Czy Pańska wypowiedź, w której użył Pan sformułowania, że
Franco Zarrazzo napisał/a:
W sumie to mnie to używając popularnego określenia "wali".
była wypowiedzią artystyczną? A jeśli nawet, to forum nie jest "tylko dla dorosłych".
Prooszę się poprawić. ;-)


Zapewne użycie onego określenia miało podkreślić ton wypowiedzi i emocje, jakie towarzyszyły pisaniu danego posta. Natomiast pełen skruchy i pokory napomnienie o
zachowaniu umiaru podczas pisania, z racji dostępności Forum także w środowiskach osob nieletnich, przyjmuję, postanawiam poprawę i proszę o rozgrzeszenie.
Co prawda madafakizacja młodzieży jest w stadium in maximum przegięcie, ale cóż zrobić - przykład z góry iść winien, bo ... "Kto jest głupszy? Głupiec, czy ten kto za nim idzie? "

Pozdrawiam na nowy dzień zapraszając na strony działu "Piórem i Słowem", gdzie wyjątki z "Wielkiej Księgi Erotyki" zacytować zamierzam :P .
0 UP 0 DOWN
 
Baba Riba 
Baba Riba


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Sie 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-09-16, 11:08   

Panie Franko,
Rozumiem różnicę znaczenia ale nie mogę pojąć intencji:
Franco Zarrazzo napisał/a:
"Powinien mieć obitego ryja" a "dam mu po ryju" - to dwie chyba zupełnie różne sprawy.
Czy to oznacza, że Pan, Panie Franco, pragnie nas, słabe kobiety, bronić cudzymi pięściami? :(
A jak się to ma do pańskich deklaracji o osobistym wyzwaniu na ubitą ziemię? ;-)

I jeszcze jedno...
Franco Zarrazzo napisał/a:
gdzie do tanga poproszę /o ile uczyć się Waćpanna/Waćpani zechce/.

Pamięta Pan, z powieści o Robinie Hoodzie, jak czuł się Mały John po tym, gdy chciał nauczyć celnie strzelać z łuku Robina? ;-)
Pozdrawiam serdecznie
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2006-09-16, 16:27   

Niestety dyskusja została uznana za off topic i nie mogę jej kontynuować, przynajmniej na tym wątku. Jakkolwiek po raz kolejny podkreślę, że przewrotność jet Twoją bardzo dobrą stroną, pani Baba Riba / a może Bara Bara? :P /. Opowieść o Robinie co Chudł /bo rzekomo nie jadł/ znam w wielu róznych wersjach, ale nijak nie wiem, jak to się ma do deklaracji nauki tanga - czy mam rozumieć, że równie dobrze strzelasz z łuku, jak Robin z Sherwood tańćzył tango argentyńskie :P ???

Proszę moderatorów o przesunięcie dyskusji z Bara Bara do innego działu, może np do Off Topica.
0 UP 0 DOWN
 
Baba Riba 
Baba Riba


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Sie 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-09-16, 19:22   

Panie Franco Zarrazzo,
Od początku naszej forumowej znajomości okazywałam Panu niekłamany szacunek, a nawet sympatię.
Nie wiem czym sobie zasłużyłam na obraźliwe wyszydzanie mojego nicka.
Zwłaszcza, że określenie "bara bara" ma w potocznym języku jednoznaczną, obyczajową konotację.
Franco Zarrazzo,
Nie wiem, jak zareaguje mój mąż, kiedy przeczytam mu, że ktoś nazwał jego żonę "Bara Bara"
Franco Zarrazzo napisał/a:
Proszę moderatorów o przesunięcie dyskusji z Bara Bara
, ale raczej, w przeciwieństwie do Pana, nie będzie się nikim wyręczał.
Nie wiem jak Pan by zareagował, gdyby ktoś tak nazwał bliską Panu kobietę.

Domagam się od moderatorów forum jednoznacznej i stanowczej reakcji na obelżywe określenie mnie przez Franco Zarrazzo!
Zwłaszcza, że ani na forum, ani nigdzie indziej, nigdy i niczym sobie nie zasłużyłam na to, by ktokolwiek mi ubliżał! I z całą pewnością sobie na to nie pozwolę!
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2006-09-16, 20:06   

W związku z naruszeniem prywatności i straszliwą obelgą, jakiej rzekomo dopuściłem się pozwalając sobie na zabawę nickiem domagam się sprawiedliwości i przykładnego ukarania mnie zgodnie z regulaminem forum. Obiecuję poprawę i użwanie innego typu sformułowań, powszechnie akceptowanych przez administrację forum i autorów wypowiedzi działu Wybory Samorządowe.
Dodam, że w jakikolwiek sposób nie zamierzałem ubliżyć użytkownikowi o nicku Baba Riba /nie mam najmniejszego pojęcia o jego/jej statusie cywilnym, bo i skąd.../ - próbowałem jedynie być dowcipny, co cytując wypowiedzi poprzedników można okreslić "własnym stylem" albo "charakterem". Widocznie nie trafiłem na podatny grunt.
Pozostaje mi przeprosić, co tez czynię.
Resztę przemyśleń w tym wypadku pozwalam zachować sobie dla siebie, szczególnie tych dotyczących jednoznaczności skojarzeń słowno-znaczneniowych.
Myślę, że podwójne ostrzeżenie będzie dla mnie właściwą karą, chociaż nie wykluczam zasugerowania moderatorom i właścicielowi usunięcia kontrowersyjnego i agresywnego użtykownika ze społeczności Forum. Na Forum wszystko jest cacy, wszyscy sa prawomyślni i w ogóle w Brzegu się kochamy :) .
Indywidualiści i Oszołomy Precz !!!
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2006-09-16, 20:18   

Baba Riba napisał/a:
Franco Zarrazzo napisał/a:
Proszę moderatorów o przesunięcie dyskusji z Bara Bara
, ale raczej, w przeciwieństwie do Pana, nie będzie się nikim wyręczał.


Nie jestem Moderatorem i nie mam możliwości ingerowania w posty, szczególnie w dziale Wybory Samorządowe. Nikt się tutaj nikim nie wyręczał - zwykła normalna prośba o zrobienie porządku z niezbyt układnymi użytkownikami. Ale nadinterpretowanie wszystkiego do swojego widzi mi się jest pani specjalnością pani o nicku Baba Riba.
Dodam, że mi ten nick się kojarz z jedną piosenką o łajbie co się kiwa i z niczym innym.
Czy to też obelga?

Baba Riba napisał/a:

Nie wiem jak Pan by zareagował, gdyby ktoś tak nazwał bliską Panu kobietę.

To zależy od okoliczności i umięjętności taktycznych samej zainteresowanej. Od śmiechu do być może awantury - proszę sobie samej dopowiedzieć, jak bym zareagował. Przecież to pani wie lepiej i lepiej ode mnie wszystko interpretuje.

F.Z.
Ostatnio zmieniony przez Franco Zarrazzo 2006-09-16, 20:19, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Inez 
Mod na emeryturze ;)



Wiek: 45
Dołączyła: 15 Wrz 2005

UP 10 / UP 0



Wysłany: 2006-09-16, 21:11   

Baba Riba napisał/a:
Domagam się od moderatorów forum jednoznacznej i stanowczej reakcji na obelżywe określenie mnie przez Franco Zarrazzo!

Zrobiłam co do mnie należało, choć z wielkim bólem w klatce piersiowej :/

Franco Zarrazzo napisał/a:
Nie jestem Moderatorem i nie mam możliwości ingerowania w posty, szczególnie w dziale Wybory Samorządowe. Nikt się tutaj nikim nie wyręczał - zwykła normalna prośba o zrobienie porządku z niezbyt układnymi użytkownikami.

Tu przyznam Francowi rację, ograniczone uprawnienia sprawiają, że czasami musimy prosić innych o pomoc i na pewno nie jest to wyręczanie się kimś innym :x

Na koniec uważam, że temat wymknął się spod kontroli i padło tu kilka niepotrzebnych stwierdzeń. Proponuję go zakończyć :wink:
0 UP 0 DOWN
 
Baba Riba 
Baba Riba


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Sie 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-09-16, 21:14   

Pani Inez,
prosiłabym o jednoznaczne adresowanie słusznych uwag.
Z czyich to ust padło "kilka niepotrzebnych stwierdzeń"?
0 UP 0 DOWN
 
misterio 



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 47
Dołączył: 03 Maj 2005

UP 17 / UP 6


Skąd: B R Z E G

  Wysłany: 2006-09-16, 21:18   

bez jaj ostrzezenie dla Franka za taka rzecz???
0 UP 0 DOWN
 
Cyborg 


Wiek: 53
Dołączył: 10 Lis 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Skarbimierz Osiedle

Wysłany: 2006-09-16, 21:29   

Moim zdaniem Franek nie złamał regulaminu w punkcie Z4.
Baba Riba napisał/a:
Nie wiem, jak zareaguje mój mąż, kiedy przeczytam mu, że ktoś nazwał jego żonę "Bara Bara"
Franco Zarrazzo napisał/a:
Proszę moderatorów o przesunięcie dyskusji z Bara Bara
, ale raczej, w przeciwieństwie do Pana, nie będzie się nikim wyręczał.
to raczej tą wypowiedź można by potraktować jako groźbę.
0 UP 0 DOWN
 
Inez 
Mod na emeryturze ;)



Wiek: 45
Dołączyła: 15 Wrz 2005

UP 10 / UP 0



Wysłany: 2006-09-16, 21:43   

misterio napisał/a:
bez jaj ostrzezenie dla Franka za taka rzecz???

Franek sam o nie poprosił. Dostał reprymendę słowną i na tym miał być koniec, jednak sam wybrał karę w takiej a nie innej postaci i nie chodzi tylko o tą jedną sprawę. Jeśli ktoś ma wątpliwości zapraszam na PW. Poza tym za nim zaczniecie interpretować wydarzenia radzę zapoznać się z faktami :wink:

Baba Riba napisał/a:
prosiłabym o jednoznaczne adresowanie słusznych uwag.
Z czyich to ust padło "kilka niepotrzebnych stwierdzeń"?

Oj, Baba Riba tu w Twoją stronbę niestety odbiję piłeczkę. Moim zdaniem źle zinterpretowała Pani słowa Franca dotyczące prośby do modów o pomoc. Wyjaśniłam, że to była prośba a nie wyręczanie się. W tym przypadku z Pani ust padło niepotrzebne stwierdzenie, bo nie znając faktów stwierdziła Pani, że Franek się wyręcza :/

A teraz uważam, że ten temat zmierza do nikąd :oops:
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2006-09-17, 06:03   

Cyborg napisał/a:
Moim zdaniem Franek nie złamał regulaminu w punkcie Z4.
Baba Riba napisał/a:
Nie wiem, jak zareaguje mój mąż, kiedy przeczytam mu, że ktoś nazwał jego żonę "Bara Bara"
Franco Zarrazzo napisał/a:
Proszę moderatorów o przesunięcie dyskusji z Bara Bara
, ale raczej, w przeciwieństwie do Pana, nie będzie się nikim wyręczał.
to raczej tą wypowiedź można by potraktować jako groźbę.

No tę jako groźbę, a kilka innych jako prowokowanie mnie, co jednak jak zwykle zostało obrócone w drugą stronę. Ale mniejsza z tym... chociaż w zasadzie sugerowałbym traktowanie wszystkich po równo - dlaczego jedni biegają na skargi i są wysłuchiwani, inni zbierają cięgi za resztę?
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: baba, franka, riba, rozmowy


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 37
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu