Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
co na wypadanie włosów - forum
Autor Wiadomość
drver123 


Wiek: 40
Dołączyła: 21 Lis 2022

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2023-04-17, 10:43   co na wypadanie włosów - forum

Witam poruszam ten temat bo podejrzewam że wiele z nas ma lub będzie mieć ten problem i panie pytanie co na wypadanie włosów????
Ja tak miała po kuracji antybiotykowej miałam bardzo duży problem, włosy leciały mi garściami. Wszedzie szukałam skutecznego sposobu w internecie ale ciągle to samo wszędzie piszą
i się pochwalę teraz .... Od kilku tygodni stosuję peodukty które Mnie poleciła fryzjerka która cierpi na niedoczynność tarczycy ... kazała suplementować siarkę organiczną czyli MSM w skrócie - ponieważ Siarka wpływa na wzrost włosów, przyspieszając go, jednocześnie hamując ich nadmierne wypadanie oraz szampon konopny z biotyną i ekstraktem skrzypu polnego od Pharmazis i wysłała po niego do Konopnej Farmacji u nas w Poznaniu tam też dostałam ta siarke bez dodatków chemiczych które moga nam zaszkodzić !! Poszukacie ich produktów bez problemu u nich online konopiafarmacja pl lub szukacie tych produktów u siebie w miescie . Szampon bogaty jest w niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe, witaminy A, B1, B2, B6, C i E, kwas fitynowy, D-pantenol i prowitaminę B5, przeznaczony do zapobiegania nadmiernemu wypadaniu włosów. Szampon przyspieszył wzrost włosów! włosy zaczeły mi szybciej rosnąć .

Efekty są dla mnie bardzo zadowalające :))) Przestały mi wypadać włosy o jakieś 70% już po 2 tygodniach a rosły nowe po 4 tygodniach :) Mam mnóstwo małych włosków i rośnie mi "nowa" grzywka ;) Sama przetestowałam i moge polecić wszystkim którzy chca poprawić kondycję włosów i troszkę je zagęścić. Ale zaznaczam, że efekt jest jak się jest WYTRWAŁYM I SYSTEMATYCZNYM ! Dlaczego? Dlatego, że włosy sa martwe i cokolwiek stosując poprawiamy te "nowe włosy" :)) Więc cierpliwości :)

na_porost_wlosow_szampon.jpeg
Plik ściągnięto 1 raz(y) 186,79 KB

wlosy_spoob_na_geste.jpeg
Plik ściągnięto 0 raz(y) 265,72 KB

wlosy_spoob_na_geste.jpeg
Plik ściągnięto 0 raz(y) 265,72 KB

Ostatnio zmieniony przez drver123 2023-04-17, 10:45, w całości zmieniany 3 razy  
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: Brak tagów.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 21
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu