Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Dziura na drodze? Powalone drzewo? Sąsiad który pali opony w domowym piecu?
Napisz do nas na adres forumbrzeg@forumbrzeg.pl a zajmiemy się każdą sprawą.
Nasz Burmistrz
Autor Wiadomość
krt 



Wiek: 47
Dołączył: 08 Gru 2007

UP 41 / UP 37



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2020-06-04, 08:42   Nasz Burmistrz

Czy przekazał nasze dane osobowe Poczcie Polskiej?
https://poznan.wyborcza.pl/poznan/7,36001,25995234,premier-odcina-sie-od-dzialan-poczty-polskiej-w-sprawie-korespondencyjnych.html
Tak z ciekawości pytam, bo o ile się orientuję ten Pan jest z PISu?
Pewnie tak :[
0 UP 0 DOWN
 
Obywatel Brzegu 


Wiek: 41
Dołączyła: 18 Cze 2020

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2020-06-18, 18:15   

Nie wiem czy burmistrz przekazał dane poczcie polskiej ws.wyborów-cisza w eterze na ten temat.

Jako zwykły obywatel tego miasta który do tej pory nie wtrącał się w sprawy urzędnicze burmistrza chciałbym poinformować że ten człowiek już właśnie teraz stracił w moich oczach resztę uznania i szacunku za te bzdury które nawypisywał na swoim Facebooku.Napisać wszem i wobec że ma się w nosie estetykę miasta to już jest cios poniżej pasa dla wszystkich mieszkańców....Ale ja w innej sprawie


Chodzi mi o działania brzeskiego Adm przy ul.Chrobrego i kto nad nim sprawuje kontrolę że dochodzi wręcz do sytuacji groteskowych lekceważących lokatorów i zarazem "nienormalnych" posunięć.
Pierwszą rzeczą jest to że wszystkie osoby chcace wykupić lokal na własność od miasta otrzymują jak jeden mąż decyzje odmowne z Adm nie poparte żadnymi przyczynami i podstawami prawnymi dlaczego lokalu wykupić nie mogą.

Drugą nienormalną rzeczą jest to że próbuje wyrzucić się z niezadłużonego lokalu socjalnego osobę niepełnosprawną ze statusem osoby niewidomej tylko dlatego że ta przekroczyła kilka złotych dochodu.Adm wysłal pismo bez żadnego uzasadnienia osobie niepełnosprawnej by ta jak najszybciej opróżniła lokal.Na szczęście znalazł się chętny prawnik który pomoże i będzie kierować tę sprawę do wyjaśnienia na drogę sądową

Prawda jest taka że marginesowi społecznemu i wszelkiej maści alkoholikom pozwala się na zajmowanie zadłużanie i dewastację miejskich lokali a niepełnosprawnych którzy płacą czynsz wywala na z mieszkań-Coś tutaj jest nie tak z tym zarządzaniem...

Już nie wspomnę że do tej pory ja i inni lokatorzy nie podostawały jeszcze rozliczeń za wodę choć stan licznika był podawany jeszcze w grudniu 2019r

Panie Wrębiak weź się pan za solidne rządzenie miastem i zadbaj pan o spółki które ma pan pod swoimi skrzydłami i przestań pan wypisywać na swoim Facebooku cuda na kiju.A jak pan ma w nosie estetykę miasta ludzi i ich interesy to zrezygnuj pan ze stanowiska bo ludzie już mają dość tego zakłamania
Ostatnio zmieniony przez Obywatel Brzegu 2020-06-18, 18:40, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
krt 



Wiek: 47
Dołączył: 08 Gru 2007

UP 41 / UP 37



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2020-06-30, 08:58   

Ponawiam moje pytanie, czy jako mieszkaniec miasta Brzeg, zostały przekazane do murwy nędzy moje dane osobowe? Bez mojej zgody Poczcie Polskiej?
o dziwo na portalu Brzegu https://brzeg.pl/aktualnosci/87899-wakacje-od-ochrony-danych-moga-cie-sporo-kosztowac-badz-czujny/ piszą tu o bezpieczeństwie danych osobowych!
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: Brak tagów.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 22
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu