Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Putin śmiałby się do rozpuku,
Autor Wiadomość
Dziedzic_Pruski 



Wiek: 63
Dołączył: 19 Lut 2007

UP 4808 / UP 7271



Wysłany: 2020-06-14, 14:57   

Tak, prezes i jego formacja mają władzę otrzymaną demokratycznie, choć nie bez pomocy fauny - przyjacielskiej sowy i ośmorniczek oraz tych," kto eto ustroił", a także nieudolności przeciwników politycznych, którym nie chciało się robić kampanii. Zdaje się jednak, że tej demokratycznie otrzymanej władzy prezes nie zamierza już oddawać, nawet gdyby się to miało odbyć w demokratyczny sposób, i dlatego chce ją utrwalić i zabetonować. Powodem jest uzależnienie. Prezes już dwa razy stracił władzę - na początku lat 90., kiedy pokłócił się z Mnietkiem i wypieprzył go Lechu, a drugi raz w 2007 r., kiedy nakręcał aferę z Lepperem i strzelił sobie w kolano. W obu przypadkach konsekwencją utraty władzy była długa i bolesna abstynecja. Trzecia byłaby ponad jego siły.
Ostatnio zmieniony przez Dziedzic_Pruski 2020-06-14, 14:58, w całości zmieniany 2 razy  
3 UP 0 DOWN
 
Julian Mazur 



Wiek: 73
Dołączył: 19 Mar 2016

UP 233 / UP 63



Wysłany: 2020-06-14, 16:23   

Tak, inaczej, wygląda na to, że Prezes ( :) ) jest najskuteczniejszym polskim władcą nie tylko ostatnich kilkunastu lat. A w polityce to się liczy najbardziej.

Czy Pan Dziedzic nie pójdzie dzisiaj na spacer? A ja nie, bo po pierwsze nie chce mi się, po drugie zarabiam, jak pisał genialny Konstanty, „na bułeczkę z masełkiem”, choć jednego i drugiego nie jadam.

Duże, miękkie, ociekające awokado, o! (tylko na bazarze w Nanyuki takie są :) ). Passion fruit’y, o! Na tym małym azjatyckim zdegenerowanym półwyspie, nazwanym imieniem greckiej bogini, która nigdy stopą nie stanęła w Jewropie, nigdzie ich nie widziałem :( A bułki z farszem ziemniaczanym, o! Tylko w Aleksandrówce, u pani Heni. No umarła. Święta kobieta. Zostały po niej u mnie dwa kwiatki (aloes i anginka) i z miłością pisana dedykacja dla niej: https://www.repozytorium....ct&meta-lang=en

Panie Dziedzicu, smacznego!
Ostatnio zmieniony przez Julian Mazur 2020-06-14, 18:36, w całości zmieniany 6 razy  
1 UP 0 DOWN
 
Julian Mazur 



Wiek: 73
Dołączył: 19 Mar 2016

UP 233 / UP 63



Wysłany: 2020-06-16, 12:34   

Panie Dziedzicu! W ogóle nie chodzi o kochających inaczej. Nikomu! Ani Dudzie, ani Trzaskowskiemu. Ani reszcie (z obu stron). Teraz, już po Brzegu, chodzi o to, czy będziemy tacy, jakich nas wykombinowali ideolodzy genderlgbtetcetera. Jaki ma w zupełności rację. Rzekoma, niegdysiejsza presja "ideologii bolszewickiej", to przy tym pikuś.

https://wiadomosci.wp.pl/patryk-jaki-jestesmy-swiadkami-kolejnej-wojny-cywilizacyjnej-6522065798539393a
Ostatnio zmieniony przez Julian Mazur 2020-06-16, 12:37, w całości zmieniany 3 razy  
0 UP 0 DOWN
 
Dziedzic_Pruski 



Wiek: 63
Dołączył: 19 Lut 2007

UP 4808 / UP 7271



Wysłany: 2020-06-16, 14:11   

Jeżeli szkoła nie jest miejscem do prowadzenia indoktrynacji, jak ostatnio krzyczał anżej, to przede wszystkim powinno się stamtąd wyrzucić religię.

Nie wiem, czy w dobie internetu konieczna jest edukacja seksualna. Za moich czasów były w szkole pogadanki w celu uświadomienia dorastających dzieci/ młodzieży i uchronienia ich przed przypadkowymi poczęciami w młodocianym wieku, co nie zawsze przynosiło skutek - mam na myśli pogadanki.

Patryk Jaki powinien się zająć swoim rabladorem i pić sok z buraka.
2 UP 0 DOWN
 
Julian Mazur 



Wiek: 73
Dołączył: 19 Mar 2016

UP 233 / UP 63



Wysłany: 2020-06-16, 20:26   

Jaki mówi do rzeczy, w zasadzie ogranicza się do cytatów z genderowych guru, nie robi zmyłek, jak Pan Dziedzic :) (którego nieustanie podziwiam, szanuję i w wyrozumiałości nie ustanę, nie pytając Pana Dziedzica, tak jak Pan Dziedzic mnie, czy to co piszę to na poważnie, czy jakaś „beka”; my Tatarzy, Panie Dziedzicu, jaj z ludzi nie robimy, choć jatki się nam zdarzały :( ). Nie jestem fanem religii w szkole (wprowadzonej przecież pod auspicjami UW :) ), ale tego nie można porównywać z indoktrynacją genderowolgbtową. Konstytucja RP przewiduje, że wychowaniem dzieci kierują ich rodzice, choć muszą, o tym też jest mowa w Konstytucji, respektować prawa dzieci w sferze wolności sumienia i wyznania (omówienie np. tu, s. 32 i n.: https://www.bibliotekacyf...3?language=pl). Propaganda genderowolgbtowa odbywa się w szkołach (a nawet zdarzało się przedszkolach) bez pytania rodziców co o tym sądzą i to jest oczywiste pogwałcenie Konstytucji. O tym stróże Konstytucji AD 2018-2020 nie mówią.
Ostatnio zmieniony przez Julian Mazur 2020-06-16, 20:59, w całości zmieniany 6 razy  
0 UP 0 DOWN
 
Dziedzic_Pruski 



Wiek: 63
Dołączył: 19 Lut 2007

UP 4808 / UP 7271



Wysłany: 2020-06-17, 05:09   

Nie sądzę, żeby można było kogoś „przebiegunować” tą czy inną propagandą, nawet radziecką. Zdarzało się to, jeśli młodzi ludzie byli przetrzymywani w nienaturalnych warunkach – np. szkoła kadetów, klasztor, seminarium duchowne, więzienie, choć z pewnością nie bez znaczenia były osobiste predyspozycje.

Co się tyczy beki, to chodzi tu o odruch bezwarunkowy, wywoływany przez jedno nazwisko na cztery litery.
2 UP 1 DOWN
 
Julian Mazur 



Wiek: 73
Dołączył: 19 Mar 2016

UP 233 / UP 63



Wysłany: 2020-06-17, 07:27   

Czas chyba Panie Dziedzicu ten oboczny wątek kończyć nam? Interesujący, moim zdaniem doniosły. Curik nach historia (to moja niemczyzną, znam jeszcze hande ho i kaput :) No i raus!, o czym w ps. ).

Wojenno-powojenną historię Brzegu wyznaczają od chyba tygodnia trzy daty: 1945, 1966 i 2020.

PS. Opowiadała w Nairobi moim dzieciom Antonina Maria Sapieżyna, że jedyną pozostałością w tanzanijskim suahili kilkudziesięcioletniego zniewalania przez okrutnych Niemców (z udziałem exPolaka, którego miejscowi słusznie wyprawili do Abrahama na piwo) Tanganiki są dwa słowa: schule oraz raus!

PS2. Znam jednego porządnego Niemca, mieszka na polskiej wsi, tylko z Basią i z nimi chodzę na spacery :)
Ostatnio zmieniony przez Julian Mazur 2020-06-17, 07:31, w całości zmieniany 4 razy  
1 UP 0 DOWN
 
Julian Mazur 



Wiek: 73
Dołączył: 19 Mar 2016

UP 233 / UP 63



Wysłany: 2020-06-18, 07:17   

Wybacz brak konsekwencji JP Dziedzicu, niech będzie, jak taki mus, Pruski, ale taki cymes :) :

«Поэтому на первый план в борьбе за светлое будущее человечества выходит другое, еще более важное противоречие — можно сказать, коренной вопрос современности. Противоречие между мужчиной и женщиной — вот главное препятствие и главное зло всей человеческой истории! Как его снять? Ответ на этот глупый вопрос давно уже известен: отменить существование полов. И не надо говорить, что это невозможно: если полов будет не два, а двадцать два, противоречия размоются и смягчатся. Меняем пол на гендер, умножаем, получаем хоть 30, хоть 50 разных "гендеров", выбирай на вкус».

"Для того чтобы мир сошел с ума, не нужно сумасшествие всех или даже большинства — достаточно потакания агрессивному меньшинству, которое криком ставит на колени всех, кого захочет: черных и белых, мужчин и женщин. Потому что для них нет ни тех ни других — они и себя-то давно потеряли".

W tym wyśmienitym tekście jeszcze weselej nie tylko o tym co wspólnego ma A. Duda z J. K. Rowling, i co oczywiście mi się też podoba :) :
https://ria.ru/20200618/1573082985.html
Ostatnio zmieniony przez Julian Mazur 2020-06-18, 19:39, w całości zmieniany 12 razy  
1 UP 1 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: Brak tagów.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 27
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu