Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
W "Biedronce" moja noga nie postanie
Autor Wiadomość
Jacques 


Wiek: 60
Dołączył: 24 Maj 2018

UP 6 / UP 5



Wysłany: 2019-10-03, 16:23   W "Biedronce" moja noga nie postanie

Krótko rzec ujmując: zrobiłem zakupy w „Biedronce” wydając 65 zł., przychodzę do auta, a za szybą wezwanie do zapłaty 90 zł., bo nie pobrałem biletu parkingowego na bezpłatny 90. minutowy postój, co figuruje na „mandacie” jako – „brak opłaty parkingowej” (!!). Tak to „Biedronka” (i jakaś spółka, która najmuje parking) ze mną się bawić nie będzie; jak ona mnie lekceważy, tak ja ją żegnam ozięble. Moja noga już więcej w „Biedronce” nie postanie i mam nadzieję wielu innych klientów tak bezczelnie „załatwionych” !! Żegnajcie ….moje francuskie barany – mes moutons français ! Adieu !
2 UP 2 DOWN
 
Sympatyk 


Wiek: 36
Dołączył: 17 Cze 2011

UP 20 / UP 20



Wysłany: 2019-10-06, 12:07   

Kiedyś była reklama "Mediamarkt nie dla idiotów". Wystarczy zmienić nazwę sklepu.
Im Was mniej tym mniej osób w sklepie i mniejsze kolejki. Jestem ZA.

Jest wyraźnie napisane, że TRZEBA pobrać darmowy bilet inaczej grozi to konsekwencjami.
1 UP 1 DOWN
 
Thot Slayer 


Wiek: 35
Dołączył: 06 Paź 2019

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2019-10-06, 18:29   

Jak świat światem pełno jest różnej maści naciągaczy i złodziei bo wiadomo jak tu jest, cytując klasyka
"h*j d*pa i kamieni kupa". Wiadomo także, że za naukę trzeba płacić i część doświadczeń przychodzi tą samą drogą.
Jest to jak najbardziej prawidłowe zakładając, że jest to zrobione w sposób, którego nie da się podważyć kwestionując jego uczciwość, prawda? Co w takim razie stało się ze szlabanami? Były ale zostały usunięte, dlaczego?
Czyżby firma scum-scam nie otrzymywała wystarczającej kwoty za zarządzanie parcelą skoro ucieka się do tak słabych
zagrywek? Bo liczyć na czyjś brak czujności i wtedy zaatakować do uczciwych zagrań raczej nie należy.
W tym wypadku nie różni się to niczym od g*wnowciskaczy bombardujących skrzyknę odbiorczą mailami z "bonusami" czy innej hołoty od smsów premium.
0 UP 0 DOWN
 
Jacques 


Wiek: 60
Dołączył: 24 Maj 2018

UP 6 / UP 5



Wysłany: 2019-10-08, 09:51   

„Sympatyk” napisał, że „Im Was mniej tym mniej osób w sklepie i mniejsze kolejki. Jestem ZA”, czyli za ściąganiem parkingowego haraczu ! A może chciałby „Sympatyk” być sam w sklepie i jak ten osiołek, któremu „w żłoby dano / W jeden owies, w drugi siano”, długo rozmyślać, czy pójść do pierwszej kasy, czy do drugiej, a może do trzeciej ?
1 UP 1 DOWN
 
Sympatyk 


Wiek: 36
Dołączył: 17 Cze 2011

UP 20 / UP 20



Wysłany: 2019-10-11, 09:32   

Tak, pewnie, że chciałbym być sam w sklepie, wtedy zakupy trwałyby o połowę krócej.
Tak, jest za płatnym parkingiem, inaczej nie byłoby na nim miejsca.

Nie chciało się czytać to teraz trzeba płacić. Proste.
Na fb "polecam ..." czytałem masę podobnych historii.
0 UP 1 DOWN
 
Jacques 


Wiek: 60
Dołączył: 24 Maj 2018

UP 6 / UP 5



Wysłany: 2019-10-23, 11:22   

Będzie, będzie na parkingu i w „Biedronce” luz, a potem … Schluß !
0 UP 2 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: Brak tagów.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 24
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu