Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Dziura na drodze? Powalone drzewo? Sąsiad który pali opony w domowym piecu?
Napisz do nas na adres forumbrzeg@forumbrzeg.pl a zajmiemy się każdą sprawą.
Idą wybory-zapytania mieszkańców
Autor Wiadomość
Dziedzic_Pruski 



Wiek: 63
Dołączył: 19 Lut 2007

UP 4808 / UP 7271



Wysłany: 2018-08-29, 19:41   

Chyba jednak znam ją trochę lepiej od ciebie.
3 UP 1 DOWN
 
brzeżanin 


Wiek: 64
Dołączył: 02 Sie 2008

UP 512 / UP 297



Wysłany: 2018-08-30, 19:48   

Dziedzic_Pruski napisał/a:
Chyba jednak znam ją trochę lepiej od ciebie.
Bzdura
0 UP 1 DOWN
 
lucifer 



Wiek: 34
Dołączył: 08 Wrz 2012

UP 645 / UP 516



Wysłany: 2018-08-30, 19:56   

Barakowiec24, wrzuć tutaj pytanie, może ktoś zainteresowany odpowie. Ewentualnie śledź kampanie na Facebooku i zadaj pytanie kandydatom.

Obecne wybory to listy, co w przypadku PO i PiSu sprawia że ich kandydaci liczą na znaczek, których bez wysiłku pozwoli wejść do rad. Nie będą wiec chętni odpowiadać.

Trzeba stawiać na coś lokalnego, a nie kandydatów z teczek prezesa czy przewodniczącego.
0 UP 0 DOWN
 
brzeżanin 


Wiek: 64
Dołączył: 02 Sie 2008

UP 512 / UP 297



Wysłany: 2018-08-30, 20:12   

lucifer napisał/a:
Barakowiec24, wrzuć tutaj pytanie, może ktoś zainteresowany odpowie. Ewentualnie śledź kampanie na Facebooku i zadaj pytanie kandydatom.

Obecne wybory to listy, co w przypadku PO i PiSu sprawia że ich kandydaci liczą na znaczek, których bez wysiłku pozwoli wejść do rad. Nie będą wiec chętni odpowiadać.

Trzeba stawiać na coś lokalnego, a nie kandydatów z teczek prezesa czy przewodniczącego.
Najlepszym rozwiązaniem byłoby aby całe to towarzystwo które od 1989 roku wciąż tkwi przy korycie ,w razie potrzeby zmieniając partyjki aby tkwić pogonić w pizdu ,ale to nierealne bynajmniej na razie .
4 UP 0 DOWN
 
Dziedzic_Pruski 



Wiek: 63
Dołączył: 19 Lut 2007

UP 4808 / UP 7271



Wysłany: 2018-08-30, 20:46   

No to pogoń, jak taki kozak jesteś.

PS

Racja

Mówila żaba do żaby:”zabić bociana trzeba by".
Cóż z tego, że miały rację, bocian je zjadł na kolację.

Jan Sztaudynger
Ostatnio zmieniony przez Dziedzic_Pruski 2018-08-30, 22:07, w całości zmieniany 1 raz  
3 UP 2 DOWN
 
Barakowiec24 


Wiek: 41
Dołączyła: 20 Kwi 2018

UP 11 / UP 22



Wysłany: 2018-09-16, 10:07   

Wracając do tematu to gdzie i kiedy będzie można zadawać pytania kandydatom ? Czy raczej jest już tak że kandydaci są już tak pewni swoich miejsc w radach miejskich i urzędach że nie ma nawet sensu by spotykali się z mieszkańcami?
0 UP 0 DOWN
 
windbag 



Wiek: 45
Dołączył: 21 Lut 2009

UP 74 / UP 41



Wysłany: 2018-09-16, 20:59   

Ja też Ci mogę obiecać takie same dyrdymały. Po co wychodzić z domu!
1 UP 0 DOWN
 
Barakowiec24 


Wiek: 41
Dołączyła: 20 Kwi 2018

UP 11 / UP 22



Wysłany: 2018-09-17, 14:29   

Ktoś kiedyś rzekł: Obyś żył w ciekawych czasach - Kukiz 15 nie ma szans na dalszą władzę na pewno.Platformersi siedzą cicho więc też przegrają a nowe zakamarki które startują tylko po to by przegłosować sprzeciw więzieniu i zrobić Pisiakom na złość też przegrają.Także Pis wygra wszystko dziękuję do widzenia...
0 UP 0 DOWN
 
GNOM 
ROMEK



Wiek: 49
Dołączył: 01 Lip 2010

UP 696 / UP 75



Wysłany: 2018-09-22, 21:54   

Barakowiec - wal pytania w punktach i zobaczymy kto Ci odpowie.
1 UP 0 DOWN
 
windbag 



Wiek: 45
Dołączył: 21 Lut 2009

UP 74 / UP 41



Wysłany: 2018-09-23, 11:43   

Ja też odpowiem! Znam Ich wszystkie odpowiedzi!

1445886510_8g094z_600.jpg
Plik ściągnięto 10 raz(y) 131,29 KB

Ostatnio zmieniony przez windbag 2018-09-23, 11:49, w całości zmieniany 1 raz  
2 UP 0 DOWN
 
Barakowiec24 


Wiek: 41
Dołączyła: 20 Kwi 2018

UP 11 / UP 22



Wysłany: 2018-09-23, 15:52   

Mam tylko 2 pytania.
1.Dotyczy słynnych baraków.Mianowicie chciałbym zapytać kto w Brzegu prawnie odpowiada za długoletnie długi jakie sa generowane przez ludzi marginesu którzy mieszkają na Konopnickiej 27 abc latami za nic nie płacąc.Są to budynki należące do miasta wśród nich są lokale zarówno socjalne jak i komunalne.W samym tylko 2017 roku patologia ( nie włączając w to środowisko kilku "normalnych" rodzin które pracują i płacą za wszystko ) wygenerowała długi dla miasta i jego mieszkańców na ponad 250 tysięcy złotych w postaci nie wnoszenia opłat za za czynsz wodę śmieci itd..Chyba mało kto wie że skoro baraki nie płacą to muszą to zrobić do spółki wszyscy uczciwi mieszkańcy całego miasta...Więc mam pytanie kto jest za to odpowiedzialny i kiedy będzie robiony w ogóle jakiś porządek z tymi paronastoma którzy celowo poprzez swoje działanie mają długi po 100-130 tysięcy złotych ( które ciągle rosną) a nie myślą ani o odrabianiu długu tym bardziej jego spłacaniu...Byli tacy co poumierali w ciągu 2 lat zostawiając zadłużenie swoich lokali na kilkadziesiąt dobrych tysięcy złotych?
W jakie koszta idzie wszystkie to zadłużenie bo nie wiem a bardzo chciałbym sie dowiedzieć...

I myliłby się ten który pomyśli że chodzi o ludzi biednych,nieszczęśliwych-Nic podobnego o cwaniakach,nierobach i alkoholikach tutaj piszę

To było pierwsze pytanie
Ostatnio zmieniony przez Barakowiec24 2018-09-23, 16:27, w całości zmieniany 3 razy  
1 UP 0 DOWN
 
Barakowiec24 


Wiek: 41
Dołączyła: 20 Kwi 2018

UP 11 / UP 22



Wysłany: 2018-09-23, 16:06   

2.A drugie pytanie jest takie.
Dlaczego w wyborach do rady miejskiej i wogóle do zarządzania miastem startują osoby które posiadają tylko wykształcenie podstawowe i dlaczego kandydują osoby grubo po 70-tce.Co taki dziadek czy babcia mogą narządzić w tym biednym Brzegu ?Ja rozumiem że każdy kandydujący posiada wizje i pomysły lecz w tym wieku należałoby odpuscić.I czy nie jest przypadkiem tak że wielu startuje w Brzegu do wyborów tylko po ty "załatwić' swoistego rodzaju interesy mam tutaj na myśli grupę osoób która startuje tylko po to by pomysł przyszłego więzienia nie przeszedł po to im jest miejsce na stołku..a nie problemy zwykłych ludzi czy rozwój dla miasta
2 UP 0 DOWN
 
yoorek 


Wiek: 66
Dołączył: 13 Paź 2008

UP 477 / UP 1011



Wysłany: 2018-09-23, 17:54   

Jak to dlaczego?Pecunia non olet!Szczególnie po UM-L ach i podstawówkach.Tupet rodem z Dyzmy to podstawa.
1 UP 0 DOWN
 
GNOM 
ROMEK



Wiek: 49
Dołączył: 01 Lip 2010

UP 696 / UP 75



Wysłany: 2018-09-24, 20:29   

Barakowiec24

ad.1
Aby coś tu napisać muszę się najpierw przejść do Brzeskiej komunalki i uzyskać sprawdzone informacje.
Jeśli prawdą jest że są tam tak zadłużone lokale, to prawnie odpowiada za to dyr. komunalki (mieszkania komunalne)
gdyż to on jest szefem tej "firmy" a odpowiada za jej prowadzenie przed burmistrzem miasta. Postaram się zasięgnąć jakichś informacji w tej sprawie i na pewno tutaj napiszę co się dowiedziałem.

ad.2
osobiście mam 44 lata
skończyłem szkołę zawodową jak elektromonter, technikum telekomunikacyjne, studia ekonomiczne, oraz podyplomówki z zarządzania
(w tym zarządzanie przedsiębiorstwem, zarządzanie personelem, zarządzanie w administracji publicznej) i nadal się dokształcam. W przypadku wejścia do rady miasta nie zamierzam załatwiać własnych interesów, bo ich w Brzegu nie mam, cała rodzina pracuje poza Brzegiem :) więc władze miasta nie mogą i nie będą wywierać na mnie nacisków bo nie mają jak- z mieszkania mnie nie wyrzucą bo mam własnościowe :) z pracy też nie, bo pracuję na PKP oraz na swoim (mój biznes nie jest związany z Brzegiem tylko z Wrocławiem - tam są niższe podatki) :) więc firmie też nie zaszkodzą :)
Co do moich projektów dla Brzegu to możesz poczytać tutaj "Czy nasze miasto się rozwija" oraz zapraszam na mojego FB https://www.facebook.com/romek.sachaj.9

Jeśli masz inne pytania, lub inni je mają to walcie śmiało odpowiem.
0 UP 0 DOWN
 
Barakowiec24 


Wiek: 41
Dołączyła: 20 Kwi 2018

UP 11 / UP 22



Wysłany: 2018-09-24, 21:07   

Dyrektor komunalki NIC nie zrobił z dłuznikami i patologią NIC odkąd ja już mieszkam na tym zadłużonym osiedlu kilka dobrych lat.Ten pan można powiedzieć nie interesuje się wcale tym osiedlem za to ma odpowiedż na każde pytanie jak do niego przychodzą interesanci z Konopnickiej.Ja nie mogę się doprosić poprawienia naprawy dachu który jest żle zrobiony a w pewnych momentach przecieka.Moje mieszkanie jest świeżo po remoncie w które władowałem kilkaset złotych i rezultat jest taki że idzie zima teraz deszcze dach nie zrobiony a ja mieszkanie ubezpieczę i to tak że Adm będzie bulił odszkodowanie non stop.To jest dobre Brzeskie zarządzanie.
Ostatnio zmieniony przez Barakowiec24 2018-09-24, 21:13, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: Brak tagów.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 35
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu