Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Początkująca na silowni
Autor Wiadomość
kasjopeja 


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Lip 2017

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2017-07-15, 16:27   Początkująca na silowni

Witajcie forumowicze. Żeby nie było - na silownię chodze już od jakiegoś czasu. Wdrażam pewne ćwiczenia i tak dalej, ale doszłam pod pewnymi względami do ściany. Po pierwsze - brakuje mi chyba kontaktu z jakims profesjonalistą z tej dziedziny, trenerem personalnym czy kimś kto pokierowałby mnie dalej. Na silowni do której chodze nie ma takiej osoby. Są tylko urządzenia do ćwiczeń i to wszystko. Druga sprawa, to kwestia żywienia. Zauważam już u siebie pewne zmiany na których mi najbardziej zależało, ale mam wrażenie, że ciągle wiele rzeczy robię źle. Czasem po przyjściu z silowni nie wiem co powinnam zjeść żeby jakoś okiełznać deficyt kaloryczny. Mam o tym słabe pojęcie. Kilka rzeczy sobie zamówiłam, np. masło orzechowe Sante. Sięgam też po ich zdrowe przepisy. Często mam tak, że budzę się w nocy i jestem po prostu głodna. Nie - odpowiadając na potencjalne pytania, nie liczę sobie tego jakoś szczególnie, robię to na co mam ochotę (chodzi mi o smaki). Wiem, że po intensywnym wysiłku muszę zjeść coś konkretnego, ale nic wiele poza tym. Średnio chce mi się te rzeczy zgłebiać, wolałabym by mi to ktoś przedstawił w miarę zrozumiałym językiem.
Ostatnio zmieniony przez kasjopeja 2017-07-15, 16:29, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Etinette 



Wiek: 35
Dołączyła: 19 Lip 2017

UP 1 / UP 4



Wysłany: 2017-07-19, 08:49   

Poszukaj w sieci a na pewno znajdziesz siłownię, gdzie porad udziela doświadczony trener personalny.
0 UP 0 DOWN
 
bonanzka 



Wiek: 34
Dołączyła: 15 Sty 2018

UP 0 / UP 1



Wysłany: 2018-01-15, 11:43   

W większych siłowniach w cenie jest instruktor, jeżeli nie to zazwyczaj kilka pierwszych zajęć jest za w cenie karnetu. Warto popytać. Jeżeli intensywnie ćwiczysz, to będziesz bardziej głodna, wtedy warto zmienić dietę.
0 UP 0 DOWN
 
Ranold 



Wiek: 39
Dołączył: 13 Cze 2017

UP 0 / UP 4



Wysłany: 2018-02-07, 12:35   

Poproś o pomoc trenera
0 UP 0 DOWN
 
Bronislaw71 


Wiek: 39
Dołączył: 17 Maj 2018

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2018-05-17, 16:52   

Dokładnie, dobry trener powinien rozwiązać problem
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: Brak tagów.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 23
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu