Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Dziura na drodze? Powalone drzewo? Sąsiad który pali opony w domowym piecu?
Napisz do nas na adres forumbrzeg@forumbrzeg.pl a zajmiemy się każdą sprawą.
Auta na prąd, a sprawa brzeska
Autor Wiadomość
Dziedzic_Pruski 



Wiek: 63
Dołączył: 19 Lut 2007

UP 4808 / UP 7271



Wysłany: 2018-05-13, 15:25   

Gaderep napisał/a:
Już trzech
Czterech pancernych, a o psie też już coś było po drodze. :wink:
0 UP 1 DOWN
 
ASTRON 
Per aspera ad Astron



Wiek: 49
Dołączył: 12 Mar 2018

UP 18 / UP 14


Skąd: Ze Ścieżek Gwiazd

Wysłany: 2018-05-13, 18:18   

Dziedzic_Pruski napisał/a:
Czterech pancernych

Bo zakute łby? A tak przy okazji - miło Cię widzieć. Naprawdę zacząłem już się nieco martwić. I wracając do psa - jak tam Cassey? :D
1 UP 1 DOWN
 
yoorek 


Wiek: 66
Dołączył: 13 Paź 2008

UP 477 / UP 1011



Wysłany: 2018-05-13, 19:56   

A pro pos ,,ramion".jest rów do wykoszenia,jakieś 150 mb.praca prosta,intelektualnie nie zubożająca,można dorobić do renty,całe 10 zeta/h.ZUS po mojej stronie.Masz nie pyszczeć,ruki pa szwam,wykonywać polecenia
1 UP 1 DOWN
 
Francotango 
Franco, Eberhard Mock, etc



Wiek: 25
Dołączył: 17 Wrz 2007

UP 12 / UP 9


Skąd: Z dyfuzji kultur

Wysłany: 2018-05-14, 06:44   

yoorek napisał/a:
całe 10 zeta/h
Jełopów szukaj wśród swoich najbliższych, stary capie. Znasz obecnie obowiązujące stawki? Najniższą stawkę godzinową? Za roboczogodzinę? Nie mam niestety już dostępu do aktualnej Norma-Pro, ale wyceniałem takie prace i mam uprawnienia zawodowe.
Dodaj do tego przynajmniej dopłatę za szkodliwe - wiesz, te gówna na trawnikach, wybijające szamba i wszystkie te inne okoliczności, którymi sam się chwaliłeś na Forum.
yoorek napisał/a:
Masz nie pyszczeć, ruki pa szwam,wykonywać polecenia
Ale niestety, z idiotami nie pracuję. A przynajmniej staram się unikać zakompleksionych osobników, którzy zaszczuci przez żony i zaszyci w mrocznych kątach swoich pała-cyków, próbują "rozkazywać" w Internecie. Polecam wizytę u psychiatry i jak najszybsze uporanie się z problem trujących oparów - najwyraźniej twoja psyche dąży do zespolenia się w jedność z psyche osobników zamieszkujących tzw. "skrzydło Napoleonów" w Tworkach. Czy gdzie to tam nasi lokalni specjaliści od histerii spędzają potulnie czas. Poza tym zwrot "ruki pa szwam" wskazuje na bolszewicką przeszłość. Tedy, abyś zrozumiał lepiej: WON, kacapie!
Ostatnio zmieniony przez Francotango 2018-05-15, 03:58, w całości zmieniany 4 razy  
0 UP 1 DOWN
 
Dziedzic_Pruski 



Wiek: 63
Dołączył: 19 Lut 2007

UP 4808 / UP 7271



Wysłany: 2018-05-14, 16:53   

Kiedy zwrot "ruki po szwam" (держать руки по швам) nie ma nic wspólnego z bolszewizmem.
https://phraseology.academic.ru/3525/%D0%94%D0%B5%D1%80%D0%B6%D0%B0%D1%82%D1%8C_%D1%80%D1%83%D0%BA%D0%B8_%D0%BF%D0%BE_%D1%88%D0%B2%D0%B0%D0%BC
0 UP 1 DOWN
 
Francotango 
Franco, Eberhard Mock, etc



Wiek: 25
Dołączył: 17 Wrz 2007

UP 12 / UP 9


Skąd: Z dyfuzji kultur

Wysłany: 2018-05-14, 18:29   

Cytat:
Kiedy zwrot "ruki po szwam" (держать руки по швам) nie ma nic wspólnego z bolszewizmem.
Jak to "kiedy" ? ;) . Ok. W komentowanym przez Ciebie wpisie nie miałem na myśli bolszewickiej przeszłości "zwrotu", tylko przeszłość użyszkodnika o nicku "yoorek". O to kaman?
0 UP 1 DOWN
 
yoorek 


Wiek: 66
Dołączył: 13 Paź 2008

UP 477 / UP 1011



Wysłany: 2018-05-14, 18:40   

Astronie Franco,jak będziesz się irytował,to ci żylka pęknie.Dla osoby bez zawodu stawka 10 zł.jest odpowiednia i właściwa.Fachowcy mają u mnie 25 zł/h,a ty do nich nie należysz.Jaką stawkę miałeś w ,,zakładzie pracy chronionej",cokolwiek to znaczy?
1 UP 1 DOWN
 
Francotango 
Franco, Eberhard Mock, etc



Wiek: 25
Dołączył: 17 Wrz 2007

UP 12 / UP 9


Skąd: Z dyfuzji kultur

Wysłany: 2018-05-14, 18:56   

yoorek napisał/a:
Dla osoby bez zawodu stawka 10 zł.jest odpowiednia i właściwa
To poszukaj takiej wśród srających ci po trawniku. A najlepiej spojrzyj w lustro. Bo to zapewne w obu wypadkach ten sam "światowiec".
yoorek napisał/a:
Fachowcy mają u mnie 25 zł/h,a ty do nich nie należysz.Jaką stawkę miałeś w ,,zakładzie pracy chronionej",cokolwiek to znaczy?

1. Już ci mowiłem - z IDIOTAMI nie pracuję :D
2. Ch. ci do tego.
3. PASZOŁ WON, kacapska mendo!
Ostatnio zmieniony przez Francotango 2018-05-14, 19:01, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 1 DOWN
 
yoorek 


Wiek: 66
Dołączył: 13 Paź 2008

UP 477 / UP 1011



Wysłany: 2018-05-15, 19:36   

Jestem pod wrażeniem siły i twardości twojego słownictwa :D .Ciekaw jestem ,czy zaprezentujesz swoja prozę w Klubie Literackim przy parafii Miłosierdzia Bożego.A jakże ,tam Franko tez swój język wpychał.
0 UP 1 DOWN
 
ASTRON 
Per aspera ad Astron



Wiek: 49
Dołączył: 12 Mar 2018

UP 18 / UP 14


Skąd: Ze Ścieżek Gwiazd

Wysłany: 2018-05-15, 20:13   

yoorek napisał/a:
A jakże ,tam Franko tez swój język wpychał.
Ty jednak nie jesteś idiota :) . Tobie po prostu resztki mózgu zamieniły się w to, co masz na trawniku i co spędza tobie sen z powiek od wielu lat. Do tego już nie obsesyjka. Wszelkie możliwe znamiona tzw. :censored2: na punkcie jakiegoś tam Franko.
Nie lecz się, "facet" - nic ci już nie pomoże. Nawet urologiczny robot Da Vinci. Chciałbym ci powiedzieć "żyj i pozwól żyć". Ale nie da rady. Masz kompletnego i totalnego zayoba, jak jakiś czas temu znany fotokradziej podpisujący swoim nazwiskiem cudze fotografie.
Ostatnio zmieniony przez ASTRON 2018-05-15, 20:14, w całości zmieniany 2 razy  
1 UP 1 DOWN
 
yoorek 


Wiek: 66
Dołączył: 13 Paź 2008

UP 477 / UP 1011



Wysłany: 2018-05-15, 20:23   

A ja ci powiem tak:jesteś po prostu głupszy ,niż ustawa przewiduje.Cały internet zapchany jest informacjami ,które sam tam umieszczałeś.Od daty urodzenia,przez szkołę średnią,do dzisiaj.Twoje wyzwiska mnie nie ruszają,gdyż jesteś za głupi,by mnie obrazić.Furmańskie odzywki ,to jest to,co ciebie wyróżnia in minus.
1 UP 0 DOWN
 
ASTRON 
Per aspera ad Astron



Wiek: 49
Dołączył: 12 Mar 2018

UP 18 / UP 14


Skąd: Ze Ścieżek Gwiazd

Wysłany: 2018-05-15, 20:38   

yoorek napisał/a:
A jakże ,tam Franko tez swój język wpychał.
Chłopie, ty nadal nie wiesz, co i w co (i komu) wpychałem przy dźwiękach tanga na ten przykład. :evil: :evil: :evil: :roll: :roll: :roll: :-P :-P :-P :lol: :lol: :lol: :D :D :D

Co zaś do KL - to chyba nijak nic tam nie umieszczałem. Być może przesympatyczna pani Romana bardzo chciała też pokazać publicznie, że Wielki Franco (a nie Franko - baranie), zagląda do nich i po prostu zaprosiła. Ja wiem, że tobie, bolszewicka mendo, w tym, co kiedyś było mózgownicą, nie potrafi się zmieścić fakt, że są ludzie w tym mieście, którzy po prostu lubią obcować z innymi i zamiast szukać przyjemności na jakimś zasranym przez samych siebie zadupiach, wolą spotkania z innymi. A Internet (a nie internet) słuzy im do komunikacji.

Do p. Romany (gdyby niedajbóg czytała te obsesyjne napaści) - serdecznie panią przepraszam za to, że przez jakiegoś kolejnego, uczulonego na moim punkcie idiotę ma pani teraz nieprzyjemności. Może pani teraz zrozumie, dlaczego miałem zastrzeżenia co do nie uzgodnionej ze mną publikacji.
0 UP 1 DOWN
 
yoorek 


Wiek: 66
Dołączył: 13 Paź 2008

UP 477 / UP 1011



Wysłany: 2018-05-15, 21:28   

Twoje,jak to uprzejmie nazwałeś,napaści ,może warto wydrukować i upowszechnić ?,,Słownictwo i zwroty animatora kultury".A swoją drogą,gdzie ty możesz wpychać język tańcząc tango?Tańczysz na kolanach ?Przepraszam za słowo ,,tańcząc".
1 UP 1 DOWN
 
Francotango 
Franco, Eberhard Mock, etc



Wiek: 25
Dołączył: 17 Wrz 2007

UP 12 / UP 9


Skąd: Z dyfuzji kultur

Wysłany: 2018-05-16, 08:27   

yoorek napisał/a:
A swoją drogą,gdzie wpychać język tańcząc tango?Tańczysz na kolanach ?Przepraszam za słowo ,,tańcząc".

MOJE pierwsze skojarzenie zmierza w kierunku ust. Pocałunku. Są też inne. Ale cieszę się, że moja pierwsza ocena twoich upodobań znajduje potwierdzenie w kolejnych wypowiedziach.
yoorek napisał/a:
Twoje,jak to uprzejmie nazwałeś,napaści ,może warto wydrukować i upowszechnić ?,,Słownictwo i zwroty animatora kultury"
Zdecyduj się, hipokryto. Albo nie mam kompetencji, albo jestem animatorem kultury. Co wynika z informacji tak pieczołowicie przez ciebie gromadzonych?
Co zaś do druku - bywało i tak.
Ale ułatwię ci te jakże żmudnie prowadzone, ubeckie badania, dotyczące mojego życiorysu. Otóż wyobraź sobie, że kilka dni temu moje "słowa" były wyśpiewane przez pewien brzeski duet podczas wieczoru poetyckiego. Towarzyszyły słowom Kofty, Młynarskiego, Okudżawy, Wysockiego. I tak dalej. Bądź uprzejmy dodać nowe kartki do mojej teczki. Zanim ostatecznie zdechniesz z tej zawiści i zalewającej ci oczy żółci.
Ostatnio zmieniony przez Francotango 2018-05-16, 08:29, w całości zmieniany 3 razy  
1 UP 1 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: Brak tagów.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 32
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu