Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: yasiu
2016-01-10, 11:54
Unia Europejska

Czy nadal jestem zadowolon y/a z funkcjonowania oraz obecność Polski w UE .
TAK
61%
 61%  [ 34 ]
Nie
38%
 38%  [ 21 ]
Głosowań: 55
Wszystkich Głosów: 55

Autor Wiadomość
Dziedzic_Pruski Wiek: 56
Dołączył: 19 Lut 2007

UP 3864 / UP 6186Wysłany: 2017-07-21, 23:56   

Ale mnie chodziło o to, żeby ten michałkiewicz np. podał, że pikuś jest trockistą.
0 UP 1 DOWN
 
Dziedzic_Pruski Wiek: 56
Dołączył: 19 Lut 2007

UP 3864 / UP 6186Wysłany: 2017-07-24, 21:34   

A będą dostawy kaftaników dla seryjnego idioty michałkiewicza?
0 UP 2 DOWN
 
Benon 


Wiek: 47
Dołączył: 08 Lut 2007

UP 152 / UP 36Wysłany: 2017-07-27, 01:06   ]Frans Timmermans

Frans Timmermans

TVN24

Jest w Brukseli łysy Frans,
Co się zowie Timmermans,
Który często jest łaskawy
Ingerować w polskie sprawy.

Uwiedź Fransie kaloryfer,
Albo zwiedzaj Teneryfę,
Ale nasze swary zostaw,
Tak brzmi moja rada prosta.

Nie bądź jako ten kundelek
Szczuty na nas przez Angelę.
Ustrój w Polsce - polska rzecz.
Zabierz od nas łapy precz!
1 UP 0 DOWN
 
Dziedzic_Pruski Wiek: 56
Dołączył: 19 Lut 2007

UP 3864 / UP 6186Wysłany: 2017-07-27, 06:34   

Dajcie Polakom rządzić, a sami się wykończą.

Otto von Bismarck
1 UP 2 DOWN
 
Ares 


Wiek: 30
Dołączył: 27 Lip 2017

UP 0 / UP 0Wysłany: 2017-07-27, 10:00   

Ogólnie pytanie tematu jest mocno niedoprecyzowane. Bo mógłbym na nie odpowiedzieć zarówno TAK jak i NIE. Fajnie, że dostajemy od Unii pieniążki na rozwój i wiem, że Polska również wiele od siebie oddaje, więc z tym jestem na TAK, ale jestem na NIE jeśli chodzi o role Polski w Unii, bo została ona zepchnięta na margines i nie ma nic do powiedzenia. Jest i była omijana przy prawie wszystkim.
Ostatnio zmieniony przez Ares 2017-07-27, 10:01, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
Isildur 


Wiek: 40
Dołączył: 03 Mar 2016

UP 4 / UP 4Wysłany: 2017-07-27, 12:57   
Post wygaśnie: 08.26, 12:57

Niemcy uderzają w „sanację”

Felieton 26 lipca 2017

Ponieważ po udzieleniu przez prezydenta Donalda Trumpa wsparcia dla projektu Trójmorza, Niemcy nie mogą już dłużej czekać z przeciwdziałaniem, Polska stała się widownią „walki o praworządność”. Rozpoczęła się ona już w początkach marca, zanim jeszcze do Sejmu trafiły projektu ustaw dotyczących sądownictwa, które obecnie są pretekstem klangoru. Jak pamiętamy, w początkach marca do Jana Klaudiusza Junckera, przewodniczącego Komisji Europejskiej, wystąpiły wszystkie organizacje b roniące praw człowieka na świecie z apelem, by zrobił z Polską porządek, bo poziom ochrony praw człowieka urąga tu wszelkim standardom. Zaraz zaktywizowała się pani prezes Małgorzata Gersdorf i bojownicy o praworządność drobniejszego płazu, wzywając „nadzwyczajną kastę” do bunty przeciwko rządowi. Ten bunt się troszkę ślimaczył, bo najwyraźniej w Berlinie nie wiedziano, czego się spodziewać po lipcowej wizycie prezydenta Trumpa w Warszawie. Kiedy jednak okazało się, ze obiecał on „wsparcie” dla projektu Trójmorza, a jednocześnie prezes Jarosław Kaczyński poszedł na totalną konfrontację z „kastą”, kierując do Sejmu ustawy zapewniające rządowi ręczne sterowanie sądownictwem, w Berlinie najwyraźniej uznano, że nie ma co czekać, tylko trzeba rozpocząć kolejna kombinację operacyjną, która pod pretekstem „walki o praworządność”, doprowadzi wreszcie do przesilenia politycznego, w następstwie którego na pozycję lidera politycznej sceny powróci ekspozytura Stronnictwa Pruskiego, czyli Platforma Obywatelska i wykonując w podskokach wszystkie rozkazy Naszej Złotej Pani, w imieniu Polski wycofa się z projektu Trójmorza. Projekt ten bowiem podważyłby niemiecka hegemonie w Europie i zablokował budowę IV Rzeszy, w którą Niemcy już tyle przecież zainwestowali. Dlatego zrobią wszystko, co w ich mocy, żeby ten projekt zablokować, a najlepszym sposobem będzie doprowadzenie do zmiany rządu w Polsce – bo bez Polski Trójmorze nie ma racji bytu. W tym celu BND zmobilizowała w naszym nieszczęśliwym kraju wszystkich folksdojczów, którzy z kolei zmobilizowali agenturę nie tylko obsadzającą stanowiska w aparacie państwowym, ale przede wszystkim – w mediach, które porzuciły wszelkie pozory i nawet z pewną ostentacją włączają się w działania Propaganda Abteilung. W awangardzie znajduje się oczywiście żydowska gazeta dla Polaków, w której na czele redakcyjnego Judenratu stoi pan red. Adam Michnik, potomek żydokomunistycznej familii Szechterów.

„Ty Żydu, gestapowcze!” - tak w jednym ze swoich reportaży Anna Strońska wspomniała o kobiecie, która w tych słowach zamknęła „dwie największe nienawiści swojego życia”. Ciekawe, że akurat w naszych czasach ta paradoksalna zbitka nabrała nie tylko jaskrawej, ale nawet złowieszczej aktualności. Na tym bowiem etapie doszło do koordynacji żydowskiej polityki historycznej z polityka historyczną niemiecką. Celem niemieckiej polityki historycznej jest stopniowe zdejmowanie z Niemiec odpowiedzialności za II wojnę światową, zaś celem historycznej polityki żydowskiej jest zagwarantowanie żydowskim organizacjom przemysłu holokaustu oraz Izraelowi możliwości materialnego eksploatowania holokaustu. W sytuacji, gdy kanclerz Schroeder w 2000 roku oświadczył, że „okres niemieckiej pokuty dobiegł końca”, możliwość ekonomicznej eksploatacji holokaustu można osiągnąć przerzucając odpowiedzialność za wojnę i jej zbrodnie na winowajcę zastępczego, na którego została wytypowana Polska. Dlatego organizowane są imprezy w Jedwabnem, dlatego światowe media popełniają freudowskie pomyłki z „polskimi obozami koncentracyjnymi” i dlatego żydowska gazeta dla Polaków aplikuje mniej wartościowemu narodowi tubylczemu tzw. „pedagogikę wstydu”, której celem jest wzbudzenie w Polakach poczucia winy wobec Żydów. Dzięki temu żydowscy okupanci Polski nie będą musieli uciekać się nieustannie do terroru, by utrzymać mniej wartościowy naród tubylczy w uległości i bezlitośnie eksploatować go ekonomicznie. Nic zatem dziwnego, że kiedy BND rozpoczęła realizację kolejnej kombinacji operacyjnej w Polsce, żydowska gazeta dla Polaków, realizując zapamiętane przez pana red. Michnika z rodzinnego domu leninowskie dyrektywy o „organizatorskiej funkcji prasy”, przejęła rolę koordynatora protestów, w których folksdojcze, ich agentura i tabuny pożytecznych idiotów, którzy myślą, że z tą praworządnością, to wszystko naprawdę, na użytek zagranicy, a przede wszystkim – na użytek niemiecki przedstawiają tu „zagniewany lud”.

Poddanie sądownictwa ręcznemu sterowaniu przez rząd jest fragmentem rekonstrukcji przedwojennej sanacji, która najwyraźniej jest ideałem prezesa Jarosława Kaczyńskiego. Sanacja była ruchem etatystycznym, którego ideologię wyrażał najpełniej art. 4 ust. 1 konstytucji z 1935 roku, tzw. konstytucji kwietniowej: „W ramach państwa i w oparciu o nie kształtuje się życie społeczeństwa”. Z tego przepisu konstytucji wynika, że poza „państwem” nie ma i nie może być życia. Poza „państwem”, a więc konkretnie poza czym? Ano – poza biurokratycznymi strukturami państwa. Toteż sądownictwo, które przez ostatnie 25 lat wyemancypowało się z wszelkiej zależności od konstytucyjnych organów państwa, teraz ma zostać podporządkowane rządowi. To oczywiście jest numer kozacki, ale lamenty, jakoby do tej pory panowała w Polsce praworządność, są nieprawdziwe, Brak podległości sądownictwa konstytucyjnym organom państwa nie oznaczał bowiem, że nie było ono podległe komukolwiek. Podlegało ono bowiem Wojskowym Służbom Informacyjnym, tej najgroźniejszej organizacji przestępczej o charakterze zbrojnym, które w ramach operacji „Temida” dokonały werbunku agentury właśnie wśród sędziów, a następnie, pieczołowicie plasując swoich agentów w Krajowej Radzie Sądownictwa i kierownictwach sądów wszystkich rodzajów i szczebli, ręcznie sterowały całym wymiarem sprawiedliwości. Potwierdza to analiza wszystkich afer, które nie byłoby w ogóle możliwe bez parasola ochronnego, jaki przez cała lata rozpościerały nad ich sprawcami między innymi „niezawisłe” sądy. W tej sytuacji z dwojga złego lepsze jest już podporządkowanie sądownictwa rządowi, bo rząd, w odróżnieniu od WSI czyli starych kiejkutów, jest przynajmniej znany z imienia i nazwiska . Ale jeszcze lepsze byłoby podporządkowanie sędziów Suwerenowi, czyli obywatelom. W tym celu trzeba by przynajmniej na 50 lat odstąpić od zasady nieusuwalności sędziów w ten sposób, by kazdy sędzia co 5 lat poddawał się testowi wyborczemu w powszechnym glosowaniu. Jeśli nie zostałby wybrany, to nie byłoby od tego żadnego odwołania. W tej sytuacji obywatele odzyskaliby kontrolę nad obsadzaniem stanowisk sędziowskich, z której zostali wyzuci przez polityczne gangi, które teraz spierają się o to, kto będzie te stanowiska obsadzał – ale ani myślą o oddaniu tej możliwości obywatelom.

Stanisław Michalkiewicz
0 UP 0 DOWN
 
Pacu Wiek: 27
Dołączył: 17 Kwi 2007

UP 169 / UP 2830Wysłany: 2017-07-27, 13:00   

Ares napisał/a:
Ogólnie pytanie tematu jest mocno niedoprecyzowane. Bo mógłbym na nie odpowiedzieć zarówno TAK jak i NIE. Fajnie, że dostajemy od Unii pieniążki na rozwój i wiem, że Polska również wiele od siebie oddaje, więc z tym jestem na TAK, ale jestem na NIE jeśli chodzi o role Polski w Unii, bo została ona zepchnięta na margines i nie ma nic do powiedzenia. Jest i była omijana przy prawie wszystkim.Pieniążki mogą być tylko za posłuszeństwo a nie na rozwój .
0 UP 0 DOWN
 
yoorek 


Wiek: 59
Dołączył: 13 Paź 2008

UP 413 / UP 803Wysłany: 2017-07-27, 17:27   

A jakie zdanie ma Isildur?
0 UP 2 DOWN
 
Dziedzic_Pruski Wiek: 56
Dołączył: 19 Lut 2007

UP 3864 / UP 6186Wysłany: 2017-07-27, 21:13   

yoorek napisał/a:
A jakie zdanie ma Isildur?

Pacan pewnie zapomniał hasła dostępu.
0 UP 2 DOWN
 
yoorek 


Wiek: 59
Dołączył: 13 Paź 2008

UP 413 / UP 803Wysłany: 2017-07-28, 00:50   

Dziedzic,fuj Pruski coś kręcisz.Do psychiatry dostęp jest za free.
0 UP 2 DOWN
 
Pacu Wiek: 27
Dołączył: 17 Kwi 2007

UP 169 / UP 2830Wysłany: Wczoraj 10:37   
Post wygaśnie: 08.23, 18:16

Haslo na dzis : "european history people" i w wyszukiwarce google okazuje sie ze Europe chyba stanowili glownie murzyni .. https://www.facebook.com/...149?pnref=story


Spodziewam się równości eurokołhozowej tzn. biały zabije czarnego - to będzie okrucieństwo i barbarzyństwo rodem ze skrajnej prawicy,organizacji narodowych i na tle religijnym- z inspiracji chrystianizmu itd. a jak czarny to zrobi to będzie incydent nie mający nic wspólnego z przynależnością grupową/rasową itd. TO polityka równościowa,ale tak żeby szybko wyrównać stosunek czarnych do białych . Mieszkanie par np. murzyn i europejka to zwiększone uwarunkowania genetyczne by z ludzi zrobić niewolników, zresztą jak taka kobieta po paru latach związku się przekona,że jej chłopak ma tak dalece odmienne kulturowe spojrzenie na świat, to będzie wręcz błagać o interwencjonizm państwowy w relacjach damsko męskich - socjalizm będzie na tym podłożu mógł być znacznie większy niż wówczas,gdy komuniści jedynie przemysłem rozrywkowym propagują styl rozwiązłości. Oczywiście tak będzie pod warunkiem,że zagrażająca cywilizacja nie wygra całkowicie - wtedy może nie będzie tak źle z socjalizmem ,ale kościoły spłoną a wielu może zginąć za wiarę i za nie wiarę także - nastanie bardzie prymitywna cywilizacja- niższa od europejskie,ale wyższa niż ta promowana przez Unię antyeuropejską.Grzegorz Braun: kto rządzi nauką i kulturą III RP? https://www.youtube.com/watch?v=za-iR1sypWg Stalinowsko Kołątajowski system edukacji . Stalin jako twórca PAN (Polska Akademia Nauk) a mason Kołłątaj jako twórca KEN - Komisji Edukacji Narodowej .

https://www.youtube.com/w...R9kgx8c&t=2762s

https://www.youtube.com/r...+o+szkolnictwie

Ciekawe,że cała ta lewicowa polityka nie sprzyja przyrostowi naturalnemu, co więcej sądzę,że to właśnie przez tą politykę i jej komunistyczne rewolucje(kulturowe) i wynikającą tego mentalność ludzką ten przyrost jest jaki jest... Komunistom jednak z żydokomunistycznej stacji TVN nie przeszkodzi to w tym by grono nauczycieli wykorzystać do protestów antyrządowych, ponieważ stracą pracę bo szkoła uzna,że należy zwolnić nauczycieli bo nie ma dla nich zatrudnienia bądź jest tylko pół etatu - od 1 września komunistyczny związek nauczycielstwa polskiego ruszy do szturmu- nie wiem,czy w tym wypadku będzie to miłe rozpoczęcie roku dla dzieci http://www.tvn24.pl/wiado...zwy,765596.html ... Nauczyciele protestujący z tego związku to zwykłe kanalie,które domagają się pewności zatrudnienia ... całą winę zrzucą na reformę PiS a gdyby nie ta reforma to pewnie i tak trzymanie w murach szkół wszystkich nauczycieli przy wkraczaniu coraz głębie w niż demograficzny byłoby nieuzasadnione.

To przede wszystkim rodzice powinni pozbyć się komunistycznej mentalności i powiedzieć dość państwowego szkolnictwa !! Tylko prywatne,gdzie system nauczania tworzy kilkadziesiąt tysięcy ludzi - nauczycieli wraz z dyrekcjami (moża być także edukacja domowa- jest bardzo pożyteczna) i to ich dobra wola decyduje o tym jak kształtuje się społeczeństwo a jeżeli robią coś nie po myśli rodziców to tracą klientów - żal wspominać jakie niesie zagrożenia pozostawienie szkolnictwa i poddanie go doktrynerstwu z jednego obozu rządzącego- póki jest dobra zmiana to te obawy są zgoła mniejsze,ale rewolta i zmiana rządu nastąpić może w nieoczekiwanym momencie - nie koniecznie po odbyciu kadencji a również wcześniej, bo to nie zależy od woli obywateli w głosowaniach wyborczych ,tylko od polityki międzynarodowej i decyzji zagranicznych mocodawców,którzy pociągają za sznurki.

europe making.jpg
Plik ściągnięto 1 raz(y) 40,68 KB

Ostatnio zmieniony przez Pacu Wczoraj 18:16, w całości zmieniany 9 razy  
0 UP 1 DOWN
 
Dziedzic_Pruski Wiek: 56
Dołączył: 19 Lut 2007

UP 3864 / UP 6186Wysłany: Wczoraj 10:41   

O, jakiś nowy forumowicz się pojawił.
0 UP 2 DOWN
 
Pacu Wiek: 27
Dołączył: 17 Kwi 2007

UP 169 / UP 2830Wysłany: Wczoraj 13:58   
Post wygaśnie: 08.21, 20:23

Jezus Chrystus na Króla Polski ! Kto przeciwko -ten ciemnogród,że aż żal patrzeć.
Ostatnio zmieniony przez Pacu Wczoraj 20:23, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 1 DOWN
 
Dziedzic_Pruski Wiek: 56
Dołączył: 19 Lut 2007

UP 3864 / UP 6186Wysłany: Wczoraj 13:59   

A kto na królową?
0 UP 0 DOWN
 
Pacu Wiek: 27
Dołączył: 17 Kwi 2007

UP 169 / UP 2830Wysłany: Wczoraj 14:05   
Post wygaśnie: 08.21, 20:23

Dziedzic_Pruski napisał/a:
A kto na królową?Żona Grzegorza https://www.youtube.com/watch?v=nnikkdJm99U
Ostatnio zmieniony przez Pacu Wczoraj 20:23, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 1 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: Brak tagów.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,21 sekundy. Zapytań do SQL: 40
Nasze Serwisy:

Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu