Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Aborcja..
Autor Wiadomość
krt 



Wiek: 47
Dołączył: 08 Gru 2007

UP 41 / UP 37



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2017-06-09, 14:45   

widzisz misiu, manipuluje się w konkretnym celu, może być to manipulacja żeby osiągnąć jakąś korzyśc, lub manipuluje w taki sposób żeby po pierwsze coś klient zrozumiał lub wykreowanie jakiejś idei, ja nienależe do osób o wzorowej moralności ale osiągnąłem w zyciu cos co ty pewnie nawet nie marzyłeś :)

Wracajac jednak do meritum, bo jednak tematem przewodnim tego działu jest aborcja to pytałem się o twoją wiare, bo jestem pewny ze łazisz do kościola, I pewnie wierzysz w te brednie typu gadający wąż, I biorąc dosłownie te bzdety, sadzisz te swoje pierdy o ochronie życia poczetego. Wy katole niczym sie nie rożnicie od islamistów to I to ma coś nie tak w głowie.

Przyznaj , wierzysz w gadającego węża? :D
0 UP 1 DOWN
 
Gaderep 



Wiek: 62
Dołączył: 16 Mar 2007

UP 1191 / UP 1171



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2017-06-09, 16:29   

Jasne, jak wszyscy katole co rano idę do tajemnego terrarium i gadam z wężami. Za to ty, jak większość .nowoczesnych nad węże przedkładasz sowy. I to pewnie do tego niekastrowane. Gościu, nie ośmieszaj się bardziej.
1 UP 1 DOWN
 
krt 



Wiek: 47
Dołączył: 08 Gru 2007

UP 41 / UP 37



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2017-06-12, 19:46   

Gaderep napisał/a:
Jasne, jak wszyscy katole co rano idę do tajemnego terrarium i gadam z wężami. Za to ty, jak większość .nowoczesnych nad węże przedkładasz sowy. I to pewnie do tego niekastrowane. Gościu, nie ośmieszaj się bardziej.


Konwersacja z Tobą nie ma sensu, bo ty nie myślisz własnym rozumem, tylko wałkujesz co ci w pojono od dzieciństwa.
Smutne to jest, ludzie walczą ze sobą w imię idiotycznych tez religii, jak nie katolicyzm to będzie islam, brak jakiejkolwiek logiki w takim myśleniu dla mnie jest straszna.
Daleki jestem żeby mówić kobiecie czy ma rodzić czy nie, bo to wyłącznie sprawa kobiet, za to religia, duchowni i ślepo wierzący ludzie, próbują narzucić innym swój punkt widzenia. A czepiam się katoli i kościoła bo cała ta dyskusja jest bezsensowna i wspiera podziemie aborcyjne.
0 UP 1 DOWN
 
Gaderep 



Wiek: 62
Dołączył: 16 Mar 2007

UP 1191 / UP 1171



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2017-06-13, 01:39   

Człowieku, jeśli ja ciebie uważam za podziemie intelektualne, liberale od kastrowania, to jeszcze nie znaczy, że czuję się w prawie ciebie unicestwić, bez względu na to czy będę uważał cię za chore dzieło rąk Boga, nieudaną inkarnację dżdżownicy, uszkodzony wytwór Wielkiego Wybuchu czy nikomu nie potrzebny zbiór przypadkowych ładunków elektrycznych.
Mam głęboko w tylnym otworze, że tobie czy jakiejś twojej paniusi jest przykro słuchać prawdy, że zamordowanie własnego dziecka jest NAJGORSZĄ z możliwych ZBRODNIĄ, przy tym zbrodnią z CAŁKIEM BIOLOGICZNEGO punktu widzenia i przy czym tu jakaś religia?
1 UP 0 DOWN
 
krt 



Wiek: 47
Dołączył: 08 Gru 2007

UP 41 / UP 37



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2017-06-13, 08:41   

Gaderep napisał/a:
Człowieku, jeśli ja ciebie uważam za podziemie intelektualne, liberale od kastrowania, to jeszcze nie znaczy, że czuję się w prawie ciebie unicestwić, bez względu na to czy będę uważał cię za chore dzieło rąk Boga, nieudaną inkarnację dżdżownicy, uszkodzony wytwór Wielkiego Wybuchu czy nikomu nie potrzebny zbiór przypadkowych ładunków elektrycznych.
Mam głęboko w tylnym otworze, że tobie czy jakiejś twojej paniusi jest przykro słuchać prawdy, że zamordowanie własnego dziecka jest NAJGORSZĄ z możliwych ZBRODNIĄ, przy tym zbrodnią z CAŁKIEM BIOLOGICZNEGO punktu widzenia i przy czym tu jakaś religia?


i po co te nerwy, człowieku to tylko rozmowa, jeżeli nie potrafisz się zachować to może idź do księdza, zrób mu laske i ci przejdzie :D
Dla mnie tacy jak ty to porażka populizmu. Polacy okazali się zwykłymi prostytutkami bo się sprzedali za 500zł, i ja tego nie zamierzam finansować, jeżeli uważasz że aborcja to zabójstwo, to masz nieźle wyprany mózg. Co jest cechą charakterystyczną dla ludzi wierzących w zabobony

o cholera dopiero teraz zauważyłem ty tu piszesz po 2 w nocy , aaaaahahahha jaki psychol hahahaha
Ostatnio zmieniony przez krt 2017-06-13, 08:46, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 1 DOWN
 
Gaderep 



Wiek: 62
Dołączył: 16 Mar 2007

UP 1191 / UP 1171



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2017-06-13, 10:17   

No, znalazł się finansista, Naczelny Sponsor Rzeczypospolitej - co to kogo obchodzi co ty zamierzasz finansować, a czego nie. I kto tu ma wyprany mózg. Ta nie finansuj. Jeśli jesteś w stanie dla wygody zamordować nienarodzone dziecko to weź się sam wyskrob z tego świata i po krzyku.
Na prawdę nie potrzebuję nadmiernego wykorzystania nerwów, żeby uważać religijnych zboczków za podziemie intelektualne. Staram się żyć tak jak mnie Matka Natura, Towarzysze Ufoludki, Bóg Ojciec czy też Ojciec Przypadek stworzyli, czyli w zgodzie z logiką mojego biologicznego gatunku. I to właśnie z tejże logiki wynika dla mnie prosta zasada, że mord dokonany na przedstawicielu mojego gatunku uważam za zbrodnię, a mord dokonany na całkowicie bezbronnym przedstawicielu mojego gatunku za najcięższą i najpodlejszą postać tej zbrodni. To ty właśnie, jak religijny zboczeniec, wszystko sprowadzasz do religii i śmiem przypuszczać, że gdyby ci jakiś ksiądz tłumaczył, że kupę należy w kucki robić, to ty na złość katabasowi obsrywałbyś sobie nogi w pozycji stojącej. To jest właśnie chore - występowanie przeciw logice natury w imię sprzeciwu wobec jakiegoś Boga, którego podobno nie ma.
Ostatnio zmieniony przez Gaderep 2017-06-13, 10:19, w całości zmieniany 2 razy  
1 UP 0 DOWN
 
krt 



Wiek: 47
Dołączył: 08 Gru 2007

UP 41 / UP 37



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2017-06-13, 11:05   

akurat w finansach mam sporo do powiedzenia, wielu producentów I importerów korzysta z moich usług jak I osoby indwidualne, więc jezeli program typu 500+ jest na kredyt I nie wspiera to w żaden sposób kobiet np z jednym dzieckiem, to ja czuje się okradany, bo moje podatki nie idą w wystarczającym strumieniem na infrastruktore, edukacje tylko dzieciorobów, którzy znaleźli sobie wygodny sposób na zycie. A dojeni sa najbardziej osoby z klasy średniej, bo to oni to finansują.

Pytanie: jaka jest korzyść z jednego dziecka np adwokatów, czy lekarzy, a jaka jest korzyśc z dziecka , ktore wychowywało się w biedzie, dzieci widzą że rodzice mają w dupie pracę bo czekają na socjał, I tak o to powstaje pojęcie które się zwie "dziedziczna bieda"

Kobieta z jednym dzieckiem nie dostaje nic, dziecioroby ktore mają 12cioro dzieci dostają 6 kola miesięcznie, no cudownie, cyganie tez pewnie sie cieszą ;)
0 UP 1 DOWN
 
Gaderep 



Wiek: 62
Dołączył: 16 Mar 2007

UP 1191 / UP 1171



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2017-06-13, 11:59   

No, i tak mogę dyskutować, bez wtrętów religijnych, a jedynie na poziomie logicznej zasadności. Osobiście jestem za programem 500+, choć w moim odczuciu jest to zło konieczne stanowiące jedynie bardzo koślawą protezę sprawiedliwości społecznej. Jednak wobec kompletnego inwalidztwa i niewydolności obowiązującego obecnie systemu społecznego, które zamiast nagradzać, de facto karze za wielodzietność, wielodzietność, która jest jedynym sposobem na zastępowalność pokoleń, a przez to na zachowanie gatunku, uważam, że lepsza taka koślawa proteza niż jej całkowity brak.

Nie bardzo zrozumiałem ten fragment o korzyści z dziecka adwokata vs. dziecka, które wychowało się w biedzie. Dalibóg, nie wiem o co chodzi.
Ostatnio zmieniony przez Gaderep 2017-06-13, 12:01, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
krt 



Wiek: 47
Dołączył: 08 Gru 2007

UP 41 / UP 37



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2017-06-13, 13:37   

szkoda klawiatury, z Bogiem :D
Ostatnio zmieniony przez krt 2017-06-13, 13:39, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 2 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: aborcja


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 28
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu