Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Dieta na dowóz
Autor Wiadomość
sabinsen 


Wiek: 39
Dołączyła: 09 Mar 2006

UP 24 / UP 3


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2013-02-05, 20:58   Dieta na dowóz

WItam ;)

Nie wiem czy właściwie to określiłam, ale mam na myśli coś w rodzaju firmy, która przygotowuje posiłki do odpowiednich diet i zaopatruje w nie potem swoich klientów. Zastanawiam się czy coś takiego istnieje w naszych okolicach? W większych miastach jest to dość popularna kwestia. Chodzi o to, że wiele osób jest zapracowanych i nie ma jak stosować się do diet bo najzwyczajniej brakuje im czasu na przygotowanie posiłków.

Interesuje mnie także opinia forumowiczów, czy taki pomysł przeszedłby w naszym mieście czy okolicach?
0 UP 0 DOWN
 
Yvvone 



Wiek: 33
Dołączyła: 23 Lut 2007

UP 66 / UP 12


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2013-02-05, 21:18   

sabinsen, szczerze to patrząc na to, co dzieje się w tym mieście - wątpię. Może jest trochę ludzi, których byłoby na to stać, jednak jeśli już zakładać taki biznes - celowałabym w większe miasta niż Brzeg, chyba że miałabyś na prawdę konkurencyjne (choć konkurencji brak) ceny.
0 UP 0 DOWN
 
sabinsen 


Wiek: 39
Dołączyła: 09 Mar 2006

UP 24 / UP 3


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2013-02-07, 09:08   

Hej Yvvone, dzieki za odpowiedz ;) Tez uwazam, ze Brzeg to troche specyficzna okolica i ze moze byc ciezko ;) Jednak w wiekszych miastach juz takie cos jest. Zrobilam minimalny wywiad wsród znajomych i 3 osoby bylby chetne. Licze, ze moze znajdzie sie ok 10 osób i wtedy można zacząć działać. Niekoniecznie nastawiam się na zysk, tylko jak juz robie cos dla siebie do jedzenia ( a chyba mam smykalke do tego ) to chetnie podzielilabym sie z innymi. Byloby to oczywiscie we wspolpracy z profesjonalnym dietetykiem. Pamietam jak sama kiedys szukalam takiej opcji, poniewaz duzo pracowalam i nie mialam czasu na przygotowanie odpowiednich posilkow. Moja oferta bylaby kierowana do osób, które chcą zrzucić parę kilo i będą przy tym cwiczyć. W wiekszych miastach sa opcje dla diabetykow, dieta Dukana itd. Ja chcialabym zaczac od czegos prostego.

Zachecam do dalszej dyskusji ;)
0 UP 0 DOWN
 
zuzkar 


Wiek: 33
Dołączyła: 07 Lut 2017

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2017-02-08, 11:06   

a jak chciałabym zapytać, jaka jest Wasza motywacja do korzystania z cateringu? :)
0 UP 0 DOWN
 
littlesisi 



Wiek: 39
Dołączyła: 25 Lis 2014

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2017-05-09, 11:45   

Ja tam wolę sama sobie gotować. Potem co prawda chodzę do pracy z kilkoma pudełkami, ale przynajmniej wiem co jem.
0 UP 0 DOWN
 
kasienka 


Wiek: 40
Dołączyła: 28 Wrz 2016

UP 0 / UP 1



Wysłany: 2017-05-09, 17:17   

dokładnie, ja jakoś nie widzę przyszłości na taka firmę w naszym mieście. Ludzi na to poprostu nie stać, za obiad z takiego cateringu można zrobić 2-3 obiady dla calej rodziny
0 UP 0 DOWN
 
galos 


Wiek: 36
Dołączył: 24 Lut 2015

UP 2 / UP 2



Wysłany: 2017-05-11, 11:03   

fajny pomysł
0 UP 0 DOWN
 
Bubax 


Wiek: 34
Dołączył: 26 Paź 2017

UP 0 / UP 0


Skąd: Gdynia

Wysłany: 2017-10-26, 14:58   

Pomysl fajny ale to takie troche szukanie niszy na siłe, wiec taka forma dostaw padnie zanim sie zacznie.
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: Brak tagów.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 27
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu