Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Cukiernia BOMBONIERKA co lubicie najbardziej???
Autor Wiadomość
rafalkaczorek 



Wiek: 42
Dołączył: 12 Gru 2010

UP 0 / UP 1



Wysłany: 2011-08-29, 19:41   

a co do tego tiramisu,,,nie wierze w to żeby dziewczyny sprzedały spleśniałe tiramisu,sam jestem odpowiedzialny za produkcje i widze jak towar wychodzi z chłodni,a ciastko tiramisu jest raczej najlepiej sprzedającym sie ciastkiem do kawy,nie nadrabiamy dużych ilości ciast zresztą nie możemy sobie na to pozwolić ze względu na naszą naturalną smietanke która niestety ma krótszy termin przydatności niż niż kremy śmietano-podobne nazywane w innych cukierniach bitą śmietaną.
Jestem pewny że ciastko tiramisu musiało stać obok ciastka jagodowego przez co się pewnie odbarwiło,co może przypominać pleśń,niestety takie sytuacje sie zdarzają ,bedziemy starać sie by było ich jak najmniej .
pozdrawiam serdecznie
0 UP 0 DOWN
 
rafalkaczorek 



Wiek: 42
Dołączył: 12 Gru 2010

UP 0 / UP 1



Wysłany: 2011-09-08, 16:24   

Łasica napisał/a:
Bardzo lubię tam chodzić na lody. Uwielbiałam pizze które kiedyś były sprzedawane oraz kapuśniaczki! Pychotka! Niestety tego już nie ma :(
W Bombonierce przeszkadza mi to, że jeśli siedzę sobie w środku i jem jakiś deser to ludzie obok często siedzą z psami. Niby to małe, takie wyrośnięte szczury, ale jednak pies. Niby na drzwiach wisi naklejka, że jest zakaz wprowadzania zwierząt, to jednak ludzie wchodzą ze zwierzakami. Fuj!


Łasiczka kapuśniaczki oraz pizzerki już dostępne:)a dodatkowo przepyszne rogale i paluchy na bardzo bogatym cieście bułkowym:)
0 UP 0 DOWN
 
Luizka 


Wiek: 40
Dołączyła: 28 Mar 2012

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2012-03-28, 09:15   

odświeżę nieco temat;) - Tort urodzinowy był przepyszny - tylko nieco za słodki. Niemniej dzieciakom strasznie smakował! Dziękuję i oczywiście polecam!
Ostatnio zmieniony przez Luizka 2012-03-28, 09:16, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
honorata8310 



Wiek: 113
Dołączyła: 26 Sie 2010

UP 5 / UP 5


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2012-03-29, 14:57   

Ostatnio zamówiłam mamie z okazji urodzin tort szwarcwaldzki był pyszny. Polecam :)
0 UP 0 DOWN
 
wróż Mariusz 



Wiek: 56
Dołączył: 20 Gru 2010

UP 0 / UP 4



Wysłany: 2012-03-29, 19:26   

A ja miałem ostatnio przyjemność być ze znajomymi na kawie z ciasteczkiem :) obsługa fajna produkty też. Wygodne miejsca do pogadania we dwoje także dostosowane do potrzeb klienta o ile są wolne.polecam.
Ostatnio zmieniony przez wróż Mariusz 2012-03-29, 19:28, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
Yvvone 



Wiek: 33
Dołączyła: 23 Lut 2007

UP 66 / UP 12


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2012-03-29, 19:53   

Wuzetka jest najlepsza!
0 UP 0 DOWN
 
grampp 
www.gamer-olawa.pl



Wiek: 33
Dołączył: 24 Maj 2007

UP 14 / UP 7


Skąd: GAMER

Wysłany: 2012-03-30, 03:53   

Wszelakie desery lodowe jakie tam serwują są najlepsze w Brzegu :idea:
0 UP 0 DOWN
 
girl_girl 


Wiek: 31
Dołączyła: 02 Kwi 2012

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2012-04-02, 21:37   Wielki Plus :)

[quote="grampp"]Wszelakie desery lodowe jakie tam serwują są najlepsze w Brzegu :idea: [/quote
Od pewnego czasu często bywam w Bombonierce :) I przyznam , ze jest to świetne miejsce . Chodzę tam z koleżanką jak w większa liczbą osób . Ciasto jest wyśmienite :) Jeśli chodzi o obsługę to jest bardzo miła , a najbardziej Pani Tereska :)
Polecam :)
0 UP 0 DOWN
 
milord 


Wiek: 36
Dołączyła: 21 Maj 2012

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2012-05-21, 14:33   

1)Przede wszystkim gratulacje, że podajecie skład ciast, to wspaniała praktyka!
2)Lody w pojemnikach - również wspaniała sprawa!
3)Ze zwierzętami to trochę trudny temat: zawsze jak widzę zakaz wejścia do lokalu ze zwierzakiem, to wyobrażam sobie niewidomych i inne osoby z psem przewodnikiem, które z tego powodu nie mogłyby wejść do środka. Byłam raz świadkiem, jak niewidomego (niedowidzącego?) wyproszono ze sklepu, bo wszedł z psem!
Ale skoro jest taki zakaz to może by zainstalować haki/poręcz na zewnątrz, żeby takiego psa było do czego przypiąć na czas pobytu w lokalu.
4) Seria "przyjazna slodycz" to również genialne posunięcie. Tutaj miałabym pytanie/sugestię: czy tych "przyjaznych" ciast nie dałoby się robić na maśle (np. na klarowanym, żeby dłużej wytrzymało). Wiem, że masło drogie... ale może znajdą się oprócz mnie amatorzy na takie właśnie wyroby :)
Tutaj mam pytanie odnoszące się do tortu Sachera - co jest w tej ciemnej masie? Na jakim ona jest tłuszczu? Ma taki jakiś mdły, kiepski posmak :/ Marmolada morelowa jest niewyczuwalna.
5)Ciasta standardowe: Tiramisu wolę swoje. Jeśli bombonierkowe się poprawi to zacznę kupować. Na razie jest z "pastą tiramisu" i chyba nie widziało świeżych żółtek. Chlust amaretto też by mu pomógł. Ale skoro tak dobrze się sprzedaje, to pewnie nie będziecie zmieniać receptury...
6) Lody... Na lody składa się tylko kilka składników: śmietanka, jajka (żółtka), cukier, dodatek. To co zatem sprawia, że jedne lody są takie pyszne a inne przeciętne? Marzy mi się zjeść w Bombonierce w Brzegu takie lody pistacjowe, jak w Giolitti w Rzymie. Nie wiem na czy polega różnica w procesie produkcji, ale na razie w smaku jest różnica. Może czymś zastępujecie świeże składniki? Używacie proszku jajecznego?
0 UP 0 DOWN
 
elizabeth 
emigrantka


Wiek: 32
Dołączyła: 01 Mar 2012

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2012-05-21, 14:37   

Bardzo mi smakuje kostka węgierska :) jest mega czekoladowa, a takie desery lubię najbardziej :)
Fajny jest też pucharek owocowy - mus bardzo samczny, ale z owocami w środku możnaby bardziej poszalec ;-)
Nie smakują mi rurki z bita śmietaną - bita śmietana jakaś mdła. Lepsze byłyby rurkiz z kremem.
0 UP 0 DOWN
 
Twitch 


Wiek: 63
Dołączył: 02 Sie 2016

UP 0 / UP 2



Wysłany: 2016-08-02, 21:48   

Lody super ! Cała gablota. Torty wizualnie robią wrażenia ale smakowo jak trawa to samo ciasta..
Najlepsze Ciasta i torty są u Cupera na Robotniczej koło intermarche. Jeszcze się nie zawiodłem , nowoczesne podejście do ciast z zachowaniem tradycji. Kiedyś kupiłem tiramisu i żadne już nie smakuje tak dobrze jak tam :)
0 UP 0 DOWN
 
easyrider22 


Wiek: 36
Dołączył: 25 Sie 2016

UP 0 / UP 1



Wysłany: 2016-09-01, 15:53   

Faktycznie tak dobre torty jak mówią?
0 UP 0 DOWN
 
Zacisze17 


Wiek: 46
Dołączył: 25 Paź 2016

UP 0 / UP 1



Wysłany: 2016-10-25, 15:23   kulinaria

Który tort waszym zdaniem najpyszniejszy? Planuję zamówić na urodziny:)
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: bombonierka, co, cukiernia, lubicie, najbardziej


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 31
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu