Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Administracja w Opolu
Autor Wiadomość
Silke 
wodniczek szuwarek :D



Wiek: 37
Dołączyła: 28 Kwi 2007

UP 2 / UP 0



  Wysłany: 2008-02-03, 14:19   Administracja w Opolu

Studiuję na 2 roku pedagogikę w Opolu i postanowiłam zacząć drugi kierunek od października i
właśnie zastanawiam się dosyć poważnie nad administracją w Opolu. Chciałabym się dowiedzieć czy może ktoś z forumowiczów studiuje ten kierunek w Opolu i napisać czy warto studiować go w Opolu czy może lepiej poczekać do licencjatu z pedagogiki i zacząć we Wrocławiu? Albo czy może zacząć teraz a na magisterkę z pedagogiki i drugi rok administracji przenieść się do Wrocławia? W rachubę nie wchodzą studia zaoczne. :) Proszę o rady i opinie, będę bardzo wdzięczna :D 8) (Mam na myśli UO.)
Ostatnio zmieniony przez Silke 2008-02-03, 14:23, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Rich Kramer 


Wiek: 41
Dołączył: 10 Wrz 2005

UP 2 / UP 0



Wysłany: 2008-02-03, 16:32   

jezeli zamierzasz uzyskac tytul magistra to zacznij od razu we wroclawiu, dlatego ze w opolu nie ma studiow II stopnia na kierunku administracja. na pewno jakosc i poziom studiow w we wroclawiu jest znaaacznie wyzszy, choc wiem ze w opolu duzo jest wykladowcow z uni wro.
a to kiedy rozpoczniesz drugi kierunek to zalezy tylko od ciebie, jesli dysponujesz wolnym czasem albo wiesz ze jestes w stanie go wygospodarowac to zacznij drugie studia jak najwczesniej..
nie znam sie na pedagogice ale jesli ja mialbym mozliwosc kontynuowania studiow II stopnia we wroclawiu, to nie zastanawialbym sie ani chwili. tylko ze ja po prostu nie lubie opola i uwazam ze to miasto jest nieatrakcyjne dla studenta. wieczorami nie ma co robic, zero klubow, malo restauracji, rynek umiera chwile po 18, no i bardzo malo ciekawych ofert pracy dla studentow i absolwentow.
0 UP 0 DOWN
 
warlike 


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 41
Dołączył: 23 Kwi 2005

UP 12 / UP 2



Wysłany: 2008-02-03, 16:47   

Rich Kramer napisał/a:
dlatego ze w opolu nie ma studiow II stopnia na kierunku administracja


a to ciekawe....bo myślałem że moja siostra tam magisterke robi ale skoro tam nie ma to nie wiem :evil:




w Opolu są studia II stopnia na kierunku administracji

edit: dopiero teraz doczytałem że chodzi o UO :-P

już nawet wiem dlaczego nie doczytałem :-P bo w 1 wersji posta nie było dopiski UO
Ostatnio zmieniony przez warlike 2008-02-03, 16:51, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
Silke 
wodniczek szuwarek :D



Wiek: 37
Dołączyła: 28 Kwi 2007

UP 2 / UP 0



Wysłany: 2008-02-03, 16:58   

Nie chodzi mi o domysły tylko o konkrety, co do poziomu 8)
Wiem, że to zależy ode mnie, ale chciałabym dowiedzieć się, co inni ludzie sądzą na ten temat.:)

Warlike, Twoja siostra jest zadowolona z tych studiów? :) To fakt w pierwszej wersji nie było dopisku, że chodzi o UO. :)
Ostatnio zmieniony przez Silke 2008-02-03, 17:00, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
warlike 


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 41
Dołączył: 23 Kwi 2005

UP 12 / UP 2



Wysłany: 2008-02-03, 17:13   

bo moja siostra nie robi na UO tylko w WSZiA. Raczej nie narzeka teraz pisze prace czyli jest juz na finiszu. Wykładowcy są z z uniwersytetu Opolskiego jak i z Wrocławskich uczelni także poziom jest niezły. Jest to chyba najlepsza uczelnia w Opolu.
0 UP 0 DOWN
 
Rich Kramer 


Wiek: 41
Dołączył: 10 Wrz 2005

UP 2 / UP 0



Wysłany: 2008-02-03, 17:16   

no coz, kierowalem sie infem ze strony uniersytetu opolskiego.
0 UP 0 DOWN
 
Silke 
wodniczek szuwarek :D



Wiek: 37
Dołączyła: 28 Kwi 2007

UP 2 / UP 0



Wysłany: 2008-02-04, 15:43   

Na razie i tak mnie interesuje licencjat, a co później, życie zweryfikuje. :) Naprawdę nikt z forum nie studiuje administracji? :roll:
0 UP 0 DOWN
 
sabinsen 


Wiek: 39
Dołączyła: 09 Mar 2006

UP 24 / UP 3


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-02-27, 14:52   

Ja jestem na drugim roku Administracji stacjonarnej na UO :) I mogę napisać, że to całkiem przyzwoita uczelnia :P Mamy zajęcia z doskonałą kadrą pedagogiczną a kierunek jest bardzo przyszłościowy. Nauki jest od groma, ale to nie pójdzie w las bo uczysz sie samych konkretów :) Poznajesz różne dziedziny prawa a znajomość kodeksów przydaje się w życiu codziennym. Dlaczego polecam opolska uczelnie? A no dlatego, że np. znakomity profesor od administracji Jan Boć prowadzi u nas kierunkowe zajęcia, przy czym jest on szefem wrocławskiego wydziału PiA a zajęcia na tej uczelni mają z nim tylko nie liczni. U nas zawsze przyjmują mało osób na rok i dlatego mamy wykłady właśnie z tym profesorem :) co jest wielkim wyróżnieniem, na studiach zaocznych oczywiście też się z nim spotkasz :) Na opolskiej uczelni możesz zrobić tylko licencjat, więc czas na studiowanie we Wrocławiu też się znajdzie. Czy chcesz jeszcze się czegoś dowiedziec? pozdrawiam serdecznie :)
Ostatnio zmieniony przez sabinsen 2008-02-27, 15:01, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Silke 
wodniczek szuwarek :D



Wiek: 37
Dołączyła: 28 Kwi 2007

UP 2 / UP 0



Wysłany: 2008-03-03, 09:12   

Dzięki, właśnie o to mi chodziło. Chciałabym skończyć kierunek, po którym żaden a przynajmniej część pracodawców mi nie powie, że to tylko UO a nie UWr. Z racji podjętej przeze mnie wcześniejszej decyzji, co do studiów w Opolu mam zawężony krąg wyboru kierunku. Nie chciałabym popełnić błędu, bo zależy mi na tym, by skończyć studia szybciej niż osiągnę piękny wiek 30 lat :P :wink: Dlatego chcę zebrać jak najwięcej opinii :) Tylko proszę, żeby mi nie pisano tutaj, że jadę na akord, bo to nieprawda, od początku studiów przymierzam się do drugiego kierunku. :) Teraz czas dokonać wyboru i zrealizować cel :) 8)
0 UP 0 DOWN
 
sabinsen 


Wiek: 39
Dołączyła: 09 Mar 2006

UP 24 / UP 3


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-03-03, 13:41   

U nas na roku jest kilka osób, które wzięły sobie Administrację jako drugi kierunek i powiem Ci, że one na pewno nie jadą na akord, gdyż to właśnie te osoby co robią po dwa kierunki mają stypendia :) Jeszcze raz zachęcam do tego studiowania tego kierunku :) i pozdrawiam oczywiście przyszłą administratywistkę :P
0 UP 0 DOWN
 
yorkk1k 


Wiek: 104
Dołączył: 18 Sie 2016

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2016-08-18, 14:09   

Pomyśl o studiowaniu we Wrocławiu, tam jest lepsza uczelnia i masz szansę większego rozwoju. Ale z drugiej strony trudniej będzie się tam dostać.
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: administracja, opolu


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 29
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu