Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Początki malowania
Autor Wiadomość
Mikesz 


Wiek: 40
Dołączył: 09 Kwi 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-04-09, 17:58   Początki malowania

Rozpoczyna się moja przygoda z pędzlem. Chętnie wymienię spostrzeżenia, porozmawiam o kłopotach związanych z tematem
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 42
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-04-09, 20:15   

Mikesz - ja raczej nie będę się brał za malowanie póki co.. choć kiedyś chciałbym w sobie choć odrobinę pasji w tym kierunku znaleźć...
Natomiast moje pytanie dotyczy Twojej propozycji, czyli czy jeśli ktoś z forumowiczów, będzie chciał porozmawiać, popytać, o początki malowania to czy jesteś osoba, która jest w stanie pomóc.. czy malowanie traktujesz hobbistycznie czy "zawodowo"....
Ps. zakładam, że avatar jest Twojego autorstwa..
Pozdrawiam i jakbyś mógł przybliżyć nam nieco swoją sylwetkę, to kto wie może łatwiej było by komuś rozpocząć dyskusje, tudzież pytać o coś..
0 UP 0 DOWN
 
Inez 
Mod na emeryturze ;)



Wiek: 45
Dołączyła: 15 Wrz 2005

UP 10 / UP 0



Wysłany: 2007-04-10, 12:43   

smooth napisał/a:
Pozdrawiam i jakbyś mógł przybliżyć nam nieco swoją sylwetkę, to kto wie może łatwiej było by komuś rozpocząć dyskusje, tudzież pytać o coś..

Podobnie jak Smooth, myślę, że powinieneś nam się troszkę przedstawić Mikesz :wink: Ciężko jest na podstawie Twojego postu podjąć konstruktywną dyskusję. Mogłabym napisać o Tobie parę słów, jednak poczekam aż sam zaprezentujesz swoje zamiłowania, pasje oraz własną sylwetkę :wink:

smooth napisał/a:
Ps. zakładam, że avatar jest Twojego autorstwa..

Tylko i wyłącznie jeśli nazywałby się Salvador Dali, ale to nie jest możliwe :P

Ps. Wiem, że Twoje początki malowania mają już efekt w postaci namacalnej, może jak skończysz zaprezentowałbyś to dzieło forumowiczom :D
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 42
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-04-10, 17:31   

Inez napisał/a:
Tylko i wyłącznie jeśli nazywałby się Salvador Dali, ale to nie jest możliwe :P


Ale wstyd !! Poproszę o baty.. no cóż czasem trące ignorantem ..

No to jeszcze, żeby nie było offtopicu.. to powiem, że swego czasu jak się bawiłem w reklamę i multimedia i mieliśmy zajęcia z "rysunki i liternictwa" to udawało mi się zbierać jakieś tam pochwały.. ale to zazwyczaj za koncept i stosowanie ponoć trudniejszych w wyrazie barw zimnych ... poza tym wyobraźnia kłóci mi się z możliwościami wyrażenia jej..
0 UP 0 DOWN
 
Maga 



Wiek: 33
Dołączyła: 22 Kwi 2005

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-04-10, 18:11   

smooth napisał/a:
Poproszę o baty..

Hahaha! zbiłam Cię ! xD [ <ejty> :mlotek: :krzeslo: :mlotek2: ] :jump: ;)


Jeśli chodzi o malarstwo, to ja tradycyjnie się pochwalę (wybaczcie, ale muszę xD) umiejętnościami mojego brata, niedługo zamierza zacząć sprzedawać swoje prace na allegro, oto link do prac na digarcie, jest tu również rysunek : http://www.jakubziom.digart.pl/
0 UP 0 DOWN
 
Pepe 
Iskra córka ognia :]



Wiek: 38
Dołączyła: 29 Paź 2006

UP 2 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-04-10, 18:41   

Baty jak najbardziej wskazane :-P to jeden z charakterystycznych motywów Daliego takie obrazy w obrazie :)

Wstydź się wstydź smooth Ty ignorancie :!:

Co do malowania, to już dawno tego nie robiłam może ten wątek mnie zachęci :oczko:
0 UP 0 DOWN
 
Mikesz 


Wiek: 40
Dołączył: 09 Kwi 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-04-10, 19:58   

smooth napisał/a:
Natomiast moje pytanie dotyczy Twojej propozycji, czyli czy jeśli ktoś z forumowiczów, będzie chciał porozmawiać, popytać, o początki malowania to czy jesteś osoba, która jest w stanie pomóc.. czy malowanie traktujesz hobbistycznie czy "zawodowo"....


Jestem mile zaskoczony że tak licznie podejmuje sie tutaj tematy. Jestem studentem konserwacji i restauracji dzieł sztuki. Wśród wielu tematów przerabianych w mojej szkole, takich jak rysunek, rzeźba i sztuki pozłotnicze znalazło sie również malarstwo. Dlaczego to o nim chce właśnie rozmawiać? Jest to temat zupełnie mi nowy i bardziej chodzi mi o wymianę spostrzeżeń a niżeli chęć niesienia pomocy. Jestem jeszcze zbyt zielony(co mam nadzieje niebawem ulegnie zmianie). Jeśli chodzi o zbiory wiedzy w mojej głowie to znajdzie się ich więcej na tematy wymienione jako pierwsze w tym pości. Tu chętnie, w miarę możliwości, pomogę.

Jeśli chodzi o avatar to na specjale życzenie Smooth jeszcze dziś postaram sie wstawić tam moją prace:). Dali wybacz! Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony przez Inez 2007-04-10, 20:04, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
bula 


Wiek: 41
Dołączyła: 13 Lip 2016

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2016-07-13, 08:06   

Maluję przeszło piętnaście lat i ostatnio coraz częściej moje prace pojawiają się w galeriach i na wystawach. Mam przynajmniej jedną ekspozycję w kwartale. Jedno jest pewne to trzeba trzymać się swojego stylu, rozwijać się, nikogo nie udawać i nie kopiować.
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: malowania, poczatki


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 28
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu