Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Pijawkowy lifting - help
Autor Wiadomość
lelum polelum 


Wiek: 44
Dołączyła: 01 Sty 2012

UP 0 / UP 0



  Wysłany: 2014-01-31, 23:20   Pijawkowy lifting - help

Moja mam i jej sis chcą wydać trochę zaskórniaków na poprawę urody ;p

Kumpela opowiedziała im o pijawkowym liftingu (what??!?!?!) i "dziewczyny" mocno napaliły się na ten temat (chyba efekt Demi Moore je przekonał ;p).

Sama już nie wiem co o tym myśleć... Korzystał ktoś coś kiedyś już z tego typu zabiegu/ów?

Słyszałam, że w Brzegu zajmuje się tym jedna babka (w necie znalazłam tylko firmę Hirudo-bonum - to chyba ona?) - Polecacie? Działa?
0 UP 0 DOWN
 
Magdaalena 


Wiek: 37
Dołączyła: 03 Lip 2013

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2014-02-02, 14:27   

Jeśli chodzi o pijawkowy lifting, to jest on bardzo spektakularny kiedy patrzy się na jego wykonanie to do efektu to słyszałam że jest nie zły ale nie wiem czy to rzeczywisty efekt czy placebo ( przecież takie cudo musi działać no i ta propaganda z Demi Moore ). Nie ma realnych badań potwierdzających ANI zaprzeczających skuteczności. Jeśli ktoś lubi nowinki myślę, że warto spróbować aby się przekonać, no i zawsze jest to nowe doświadczenie i niecodzienne przeżycie. Jeśli nie, to proponuję alternatywę tym razem popartą badaniami klinicznymi ( tu autoreklama, tych których to oburza proszę nie czytać dalej ;) ).
Proponuję mezoterapię MIKROIGŁOWĄ Efekt realny i widoczny gołym okiem zwykle już po pierwszym zabiegu, ale oczywiście jak w większości zabiegów seria potęguje efekt i go podtrzymuje. Więcej można poczytać na moim www ( w wyszukiwarce wystarczy wpisać mobilna kosmetyczka brzeg lub lemongrass gabinet), albo fanpage na FB ( LemongrassGabinet ).
Pozdrawiam, Magda :)
0 UP 0 DOWN
 
surokatka 



Wiek: 43
Dołączyła: 17 Lip 2013

UP 5 / UP 13



Wysłany: 2014-06-10, 09:14   

Według mnie dbanie o cerę i ogólną urodę również ma swoje granicę. Nie wiem na czym on polega oraz jak się go wykonuję, lecz już sama nazwa mówi mi, że jest to kolejna głupota wymyślona przez zdesperowane kobiety, które boją się starzeć z godnością...
0 UP 1 DOWN
 
Lena 


Wiek: 53
Dołączyła: 20 Wrz 2014

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2014-09-20, 21:28   lifting

Polecam lifting, miłe Panie, w gabinecie kosmetycznym U Eli przy Kapucyńskiej 5. Jestem klientką i korzystam z zabiegów z aparatem FOCUS RF+. To nie jest laser!! Nie orze twarzy, nie parzy, nie ma żadnych mikroigieł z mezoterapii!! Zabieg jest przyjemny, efekt jest w pierwszym zabiegu i utrzymuje się przez rok!! Zaraz po zabiegu skóra jest nieobrzęknięta, niepokłuta, śliczna, promienna, odmłodzona, cała i zdrowa. Co do pijawek, to muszą być pijawki lekarskie i specjalnie hodowane, by nie spowodowały zakażenia, nie odważyłabym się!! Podam tel.504031453 Iwona.
0 UP 0 DOWN
 
stasia45 


Wiek: 48
Dołączyła: 04 Mar 2016

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2016-03-06, 10:21   

Fuuuj! Nigdy. Dla mnie pijawki to najokropniejsze stworzenia na świecie!
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: Brak tagów.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 25
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu