Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Dietetyk
Autor Wiadomość
ptaku28 

Wiek: 43
Dołączył: 09 Lip 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2009-03-31, 15:07   Dietetyk

Witam.
Czy ktoś może wie gdzie w Brzegu zasięgne porady dietetyka ? Chodzi mi o Dietetyka który ustali mi diete w konkretnej chorobie
Ostatnio zmieniony przez Kathia 2009-03-31, 15:08, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Maugo 


Wiek: 39
Dołączyła: 23 Cze 2008

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2009-04-28, 16:01   

Pani Sołtys przyjmuje w mieszkaniu na Morcinka. Ale gdzie ja mam numer telefonu do niej hmm... poszukam
0 UP 0 DOWN
 
gasior 


Wiek: 33
Dołączył: 20 Mar 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-01-18, 22:45   

mógłby mi ktoś na pw podesłac numer do pani sołtys, gdzieś podziałem go ;/
0 UP 0 DOWN
 
ptak82 
Create WWW



Wiek: 41
Dołączył: 20 Lis 2006

UP 1 / UP 2


Skąd: LA

Wysłany: 2010-01-18, 23:14   

gasior napisał/a:
mógłby mi ktoś na pw podesłac numer do pani sołtys, gdzieś podziałem go ;/


Podam Ci namiar na inną panią dietetyk, może się przyda:

dietetyk_przod.jpg
Plik ściągnięto 405 raz(y) 328,56 KB

0 UP 0 DOWN
 
sebapunk 

Wiek: 42
Dołączył: 29 Sie 2009

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-01-20, 23:05   

gabinet dietetyczny od 11.01.2010 ul.Pl.Moniuszki 1 ,Przychodnia "eskulap" 49-300 kontakt tel.514190855.
0 UP 0 DOWN
 
gasior 


Wiek: 33
Dołączył: 20 Mar 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-01-21, 09:05   

a ten gabinet jest pani sołtys ?
0 UP 0 DOWN
 
Iraa23 



Wiek: 103
Dołączyła: 18 Maj 2010

UP 0 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2012-03-16, 13:17   

Jakiego dietetyka możecie polecić?
0 UP 0 DOWN
 
chmurkolistna 
...Achtung Baby...



Wiek: 40
Dołączyła: 07 Sty 2008

UP 46 / UP 83



Wysłany: 2012-03-16, 23:25   

Wiele osób chwali i gorąco poleca dietetyczkę:
Annę Tunską
Przychodnia Eskulap ul.Moniuszki
tel. 514 190 855
0 UP 0 DOWN
 
aga76 


Wiek: 47
Dołączyła: 27 Maj 2010

UP 3 / UP 11



Wysłany: 2012-03-17, 10:47   

Pani Ania to super dietetyczka...-24kg robi wrazenie :) przy jej i nie tylko jej :D pomocy udało mi sie ....
0 UP 0 DOWN
 
steve 
w.w.j.d??



Zaproszone osoby: 4
Wiek: 38
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2012-03-18, 22:50   

Pani Anna przyjmuje prywatnie?
0 UP 0 DOWN
 
Necia 
*zakręcony pechowiec*



Zaproszone osoby: 2
Wiek: 34
Dołączyła: 18 Kwi 2006

UP 24 / UP 8


Skąd: LA

Wysłany: 2012-03-19, 21:40   

chyba tylko prywatnie ale pewnosci nie mam, pierwsza wizyta około 70 zł
0 UP 0 DOWN
 
Hermetic 


Wiek: 47
Dołączyła: 02 Sie 2015

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2015-08-02, 23:26   

Hej nie wiem czy konkretnie w Brzegu ale na pewno jest dobry dietetyk Katowice, który mógłby Ci udzielic porady online. Jak chcesz to napisz pw dam Ci namiar :)
0 UP 0 DOWN
 
psycholog111 


Wiek: 44
Dołączyła: 18 Sty 2016

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2016-01-18, 20:08   Terapia dla osób z nadwagą i otyłością psychoserwis.com

Grupa terapeutyczna dla osób z nadwagą i otyłością.
Czy ta forma pomocy jest dla Ciebie?
Jeśli cierpisz na nadwagę i otyłość. Masz za sobą mnóstwo nie udanych prób w celu zrzucenia kilogramów. Kilka przebytych diet, które pozwoliły Ci schudnąć jednak nie na długo, bo po krótkim czasie pojawił się ten wstrętny efekt Jo-jo. Jeśli niejednokrotnie słyszałaś/łeś od innych, że Twoja waga jest za wysoka a lekarz straszył Cię całym szeregiem chorób z tym związanym. Jeśli Twoja rodzina martwi się o Twój stan zdrowia. No i wreszcie jeśli Ty sam chciałbyś schudnąć aby cieszyć się zdrowiem i długim życiem. To jak najbardziej jest to dla Ciebie!

Na czym to wszystko polega?
Otóż terapia w grupie terapeutycznej jest jedną z niezawodnych metod wspomagania leczenia nadwagi i otyłości. Jest prowadzona przez wykwalifikowanych specjalistów-psychologów, którzy pomagają w walce z nadmiernymi kilogramami. Aby długotrwale schudnąć nie wystarczy tylko wizyta u dietetyka, stosowanie diety i ćwiczeń fizycznych. Cały proces odchudzania zaczyna się w Twojej głowie!!! To tam rodzi się pierwsza myśl ,,Muszę coś ze sobą zrobić, tak dalej być nie może, moja waga przekroczyła wszelkie dozwolone normy”. Tylko co dalej? Zapisujesz się do dietetyka, który układa Ci plan żywieniowy, zapisujesz się na siłownię, na początku jest super, wszystko idzie tak jak powinno, widoczne są pierwsze efekty i nagle trach coś w Tobie pęka i wszystko zaczyna się sypać, waga znowu idzie w górę a Ty masz poczucie winy, że kolejny raz się nie udało... Myślisz sobie „jestem beznadziejny, nie nadaje się do tego, nigdy mi się nie uda”. Uda się! Tylko z naszą pomocą! Właśnie tutaj tkwi sekret terapii. Jesteśmy tu po to żeby wzmocnić Twoją motywację, żeby Cię wspierać i kibicować. Aby nauczyć Cię jak poradzić sobie z negatywnymi emocjami, które często stają na drodze do sukcesu. Jednak najważniejszą rzeczą będzie odkrycie prawdziwego problemu, który nie pozwala Ci na zrzucenie wagi. Może to być brak motywacji lub problem z jej utrzymaniem, jedzenie jako nagroda, brak wsparcia w najbliższych, uczucia wyrażane poprzez jedzenie, niska samoocena, samotność, jedyna przyjemność odnajdywana w jedzeniu, jedzenie jako sposób na uniknięcie kontaktów seksualnych lub ich zaspokojenie oraz całe środowisko w którym żyjesz i funkcjonujesz. Twoja przeszłość i teraźniejszość ma wpływ na czynniki motywacyjne do osiągnięcia zmiany. Być może od wiek wieków w Twoim domu gotowano bardzo smacznie ale schabowy musiał ociekać tłuszczem, a w niedziele musiało być pyszne ciasto. A Ty po prostu przywykłeś do takiej kuchni i żadne tam zielsko (sałata) Ci nie smakuje. Powodów może być tysiące, każdy ma inne lub podobne. Terapia w grupie pozwoli Ci odkryć ten rzeczywisty problem z jakim się zmagasz, który często nieświadomie „nie pozwala” na zmianę wagi. Uświadomienie problemu jest już połową sukcesu, ponieważ pozwala nam na opracowanie stosownych metod leczenia terapeutycznego. Bardzo ważnym aspektem grupy terapeutycznej jest możliwość spotkania osób z podobnymi problemami, otrzymania wsparcia od innych oraz dowiedzenia się jak mnie postrzegają.

Dodatkowe atuty
W celu schudnięcia i utrzymania prawidłowej masy ciała - terapia jest najważniejsza i na nią kładziemy szczególny nacisk. Jednak nie zapominajmy że, niezbędne są również, zmiany nawyków żywieniowych oraz ćwiczenia fizyczne. Na naszych spotkaniach będziemy również wspólnie opracowywać plany żywieniowe, będą organizowane warsztaty kulinarne oraz zajęcia relaksacyjne (muzykoterapia z elementami jogi). Na Wasze życzenie możemy zorganizować wspólne zajęcia fitnessu z trenerką oraz nordic walking. Pomysłów mamy wiele a realizacja będzie zależeć od Waszych potrzeb!

Gdzie? Kiedy? I za ile?
Spotkania terapeutyczne będą odbywać się w Brzegu, przy ul. Wolności 17/2. W miejscu świadczenia usług PsychoSerwis.
Obecnie trwa nabór do grupy. Aktualnie są organizowane konsultacje wstępne z osobami - rozmowa z prowadzącymi, wywiad psychologiczny oraz badanie składu masy ciała. Do 15 lutego.
Grupa Terapeutyczna będzie liczyła 10-12 osób. Rozpocznie się od pierwszej połowy lutego. Dokładny dzień tygodnia oraz godzinę podamy wkrótce. Liczba miejsc ograniczona!
0 UP 0 DOWN
 
duomox 



Wiek: 70
Dołączył: 09 Lip 2015

UP 5 / UP 2



Wysłany: 2016-01-20, 21:42   

Dobry dietetyk to skar, ale nie zastapi on silnej woli i konsekwnecji w działaniu.
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: dietetyk


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 36
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu