Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Dotacje na rozpoczęcie działalności - tylko jakiej?
Autor Wiadomość
auri-star 
częściej wredna niż miła



Wiek: 45
Dołączyła: 21 Paź 2007

UP 49 / UP 31



Wysłany: 2015-10-26, 16:20   

Osobiście w naszej wsi brakuje dobrego sklepu z piwem ale nie z tym przemysłowym z kampanii czy innego dziadostwa tylko z takim z małych browarów, plus czeskie i winka ekologiczne a nawet bezalkoholowe. Teraz po takie rzeczy trzeba jeździć do Siechnic czy Wrocławia a tak byłoby na miejscu.
0 UP 0 DOWN
 
auri-star 
częściej wredna niż miła



Wiek: 45
Dołączyła: 21 Paź 2007

UP 49 / UP 31



Wysłany: 2015-11-03, 17:44   

Wypić piwko a kupić naprawde dobre piwko to wielka róznica, przynajmniej dla mnie i takiego miejsca u nas nie ma.
0 UP 0 DOWN
 
grampp 
www.gamer-olawa.pl



Wiek: 33
Dołączył: 24 Maj 2007

UP 14 / UP 7


Skąd: GAMER

Wysłany: 2015-11-05, 10:08   

Handel handlem, ostatnio dość popularne zrobiło się w Polsce otworzenie restauracji z burgerami które można sobie samemu stworzyć, tzn wybrać dodatki i sos. Wiem wiem śmieciowe żarcie ale w większych miastach z powodzeniem, może warto spróbować. Burgery je dużo młodzieży, a domowej roboty są smaczniejsze. Ładny nowoczesny wystrój, nie musi być przecież duży lokal. Kiedyś się nad tym zastanawiałem hehe.
Zobacz przykłady takich restauracji w Wawie czy Krakowie są popularne. Tutaj tylko powstaje mały dylemat... w małym naszym Brzegu królują nugetsy i kebaby, czy to się przyjmie?
Tak tylko mówię.
Ostatnio zmieniony przez grampp 2015-11-05, 11:56, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Raynor 



Wiek: 41
Dołączył: 11 Cze 2012

UP 259 / UP 135



Wysłany: 2015-11-06, 10:14   Re: Dotacje na rozpoczęcie działalności - tylko jakiej?

Akok napisał/a:
Będę starał się o dotacje na rozpoczęcie działalności. Najlepiej w handlu, chociaż z tego co wiem, to na handel nie zawsze dają.
Co warto jeszcze otworzyć w takim miejście jak Brzeg? Liczę na ciekawą dyskusję.


Zabierasz się za biznes, nawet dotację na to chcesz otrzymać, a nie masz na niego pomysłu i pytasz się innych? Szkoda tych pieniędzy, ktoś inny mógłby z nich skorzytać. Twój przykład to jeden z wielu - dotacja przyznana na nowy biznes, a po pół roku nie ma śladu po firmie...
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: Brak tagów.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 23
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu