Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Nowy lokal w mieście
Autor Wiadomość
Mania1985 


Wiek: 38
Dołączyła: 06 Paź 2015

UP 1 / UP 3



Wysłany: 2015-10-11, 19:47   

To Twoje zdanie . To mój problem czy ktoś tam będzie bywał , czy też nie . Chociaż mam wiele pomysłów jak zachęcić ludzi do bywania właśnie w tym lokalu ... Nie musisz trzymać kciuków ani zachęcać . Ja zapytałam się , co inni sądzą o tym . Wypowiedziałeś się i Tobie już podziękujemy . Teraz inni się wypowiedzą w tym temacie .
0 UP 3 DOWN
 
Raynor 



Wiek: 41
Dołączył: 11 Cze 2012

UP 259 / UP 135



Wysłany: 2015-10-12, 14:01   

Najpierw pytasz się o coś ludzi a jak dostajesz odpowiedź nie po twojej myśli, to strzelasz focha. Jak każda baba...
Ostatnio zmieniony przez Raynor 2015-10-12, 14:02, w całości zmieniany 1 raz  
1 UP 0 DOWN
 
grampp 
www.gamer-olawa.pl



Wiek: 33
Dołączył: 24 Maj 2007

UP 14 / UP 7


Skąd: GAMER

Wysłany: 2015-10-12, 14:08   

Sami przychylni na forum widzę, każdy by się zniechęcił...
Każdy życzy Ci powodzenia i trzyma kciuki... tia
A może właśnie TEN lokal w TEJ lokalizacji okaże się świetnym miejscem spotkań wielu brzeżan, ja jebie jak tu się nie zamulić na tym forum, ja kw temacie odpowiada kilka osób z czego połowa potrafi tylko krytykować.
Teraz już wiesz, że przy własnym biznesie więcej ludzi było by skłonnym rzucić Ci kłody pod nogi niż pomóc, żeby biznes się udał musisz wymyślić coś czego nie ma konkurencja a na co Cię będzie stać, nie ma co oczekiwać pomysłu rzuconego na tacy trzeba niestety kombinować samemu. Życzę powodzenia, jeśli taki lokal uda Ci się otworzyć na pewno wpadnę zobaczyć jak to wyszło. Będzie ok :)
Ostatnio zmieniony przez grampp 2015-10-12, 14:12, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 2 DOWN
 
Gallicjusz 


Wiek: 25
Dołączył: 06 Paź 2015

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2015-10-12, 23:26   

Jedyny sukces lokalu jaki kojarzę w tej chwili w Brzegu to Wozownia. Ludzie chcą się bawić na §świeżym powietrzu, a czy grać w bilard a? Jeśli to lokal ma być dla garstki osób to pewnie tak, ale jak się marzy o czymś więcej to nie sądzę.
0 UP 0 DOWN
 
yoorek 


Wiek: 66
Dołączył: 13 Paź 2008

UP 477 / UP 1011



Wysłany: 2015-10-13, 05:54   

Projekty tego typu należy planować,uwzględniając realia.Jest to najważniejsze kryterium.Czy jest tak w przypadku planu Manii?Musi sama sobie odpowiedzieć.Na nic są głosy za ,czy też przeciw.Ryzykuje swoją kasę.
0 UP 0 DOWN
 
Emill 
Neutral Good



Wiek: 40
Dołączył: 13 Maj 2006

UP 196 / UP 148


Skąd: Stąd

Wysłany: 2015-10-13, 10:58   

grampp napisał/a:
Sami przychylni na forum widzę, każdy by się zniechęcił...
Każdy życzy Ci powodzenia i trzyma kciuki... tia
A może właśnie TEN lokal w TEJ lokalizacji okaże się świetnym miejscem spotkań wielu brzeżan, ja jebie jak tu się nie zamulić na tym forum, ja kw temacie odpowiada kilka osób z czego połowa potrafi tylko krytykować.
Teraz już wiesz, że przy własnym biznesie więcej ludzi było by skłonnym rzucić Ci kłody pod nogi niż pomóc, żeby biznes się udał musisz wymyślić coś czego nie ma konkurencja a na co Cię będzie stać, nie ma co oczekiwać pomysłu rzuconego na tacy trzeba niestety kombinować samemu. Życzę powodzenia, jeśli taki lokal uda Ci się otworzyć na pewno wpadnę zobaczyć jak to wyszło. Będzie ok :)


za przeproszeniem... pierd**isz... jakie ja qwa kłody pod nogi rzucam?
czy logiczne myślenie i wskazanie słabych punktów pomysłu jest rzucaniem kłód pod nogi? mnie za przeproszeniem to jebie czy ktoś otworzy sobie lokal na łokietka czy pod cmentarzem na starobrzeskiej - zamiast przyklaskiwać jak wszyscy wysiliłem się na konstruktywną krytykę i podjąłem dyskusję o lokalizacji, bo faktem jest, że to nie moja kasa, ale nie koniecznie jestem za tym aby ktoś ja wdupił (bo meble i inne do lokali z tego co wiem - muszą posiadać odpowiednie atesty, co wiąże się z dodatkowymi kosztami - chyba że już się coś zmieniło) i później spłacał kredyty, bo tak to do niczego nie dojdziemy..

dziękuję za uwagę, skończyłem w tym temacie.
Ostatnio zmieniony przez Emill 2015-10-13, 11:00, w całości zmieniany 1 raz  
3 UP 1 DOWN
 
grampp 
www.gamer-olawa.pl



Wiek: 33
Dołączył: 24 Maj 2007

UP 14 / UP 7


Skąd: GAMER

Wysłany: 2015-10-13, 13:21   

Pier*olisz to Ty, przecież moja wypowiedź nie była i nie jest skierowana bezpośrednio do Ciebie. Fakt jest taki, że więcej osób potrafi skrytykować niż pomóc, taki naród. Dziękuje i nie pozdrawiam.
2 UP 1 DOWN
 
auri-star 
częściej wredna niż miła



Wiek: 45
Dołączyła: 21 Paź 2007

UP 49 / UP 31



Wysłany: 2015-10-24, 19:49   

Jakiejś wielkiej krytyki nie zauwazyłam a raczej pewną dozę obaw które jak dla mnie nie są bezpodstawne. W poprzednim lokalu byłam raz, bo jak dla mnie to odległość jednak odgrywa jakąś rolę. Nie wiem jakie mega atrakcje musiałyby być w takim miejscu abym szła do niego dwa razy dłuzej niż do innych. Pomijam już okolicę i przyjemność powrotu w środku nocy.
Jedno jest pewne w dziurlandii brakuje wszystkiego ale mimo tego nie wszystko i nie wszedzie da się zrobić. Pizzeria która była tuż obok też nie uciągneła a na rondzie jakoś jednak im idzie. Lokalizacja ma znaczenie.
Ostatnio zmieniony przez auri-star 2015-10-24, 19:50, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: Brak tagów.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 26
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu