Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Michał Kamieniecki zostaje w Stali!
Autor Wiadomość
M15 


Wiek: 33
Dołączył: 07 Gru 2010

UP 4 / UP 0


Skąd: BRZEG

Wysłany: 2015-06-25, 22:17   Michał Kamieniecki zostaje w Stali!

Klub Sportowy Koszykówki Stal Brzeg porozumiał się z trenerem Michałem Kamienieckim, który pozostanie na swoim stanowisku na przyszły sezon. Dziś doszło do spotkania szkoleniowca Stalówek z władzami klubu, na którym dopięto wszelkie formalności.

Tym samym właśnie rozpoczyna się budowa składu na nowy sezon w oparciu przede wszystkim o zawodniczki z Brzegu.

" - Cieszę się bardzo, że mogę zostać na najbliższy sezon dalej trenerem Stali Brzeg. Na pewno będzie łatwiej, bo większość dziewczyn zna moje metody treningowe i wiedzą czego oczekuję. Ambicja podpowiada mi, aby wygrać więcej spotkań niż w minionym sezonie. Mamy kilka zawodniczek na oku i zobaczymy co z tego będzie. Jedno jest pewne: nie mogę doczekać się najbliższego sezonu" - krótko skomentował swoje pozostanie w Brzegu trener Michał Kamieniecki.

Przygotowania do sezonu 2 ligi ruszyć mają na początku sierpnia. Wcześniej, bo na 20 czerwca na wieczór zaplanowano camp dla koszykarek chętnych do gry w Stali Brzeg. W ten dzień odbędzie się także brzeski streetball.

" - Trener Michał Kamieniecki spełnił wszelkie nasze oczekiwania. Udało się nam porozumieć i fajnie, że pozostaje z nami na przyszły sezon. To gwarancja, że będziemy mieć ambitny i nieobliczalny zespół. Już teraz rozpoczynamy wspólne budowanie zespołu na miarę naszych możliwości. Mamy pewien schemat i filozofię tworzenia teamu i tego będziemy się trzymać. Z kilkoma zawodniczkami jesteśmy już po wstępnych rozmowach. Mądrzejsi będziemy po 20 czerwca, wtedy będziemy wiedzieć też kto z nami zostaje, a kto nie. Zawodniczki które chcemy w nowym sezonie oprócz swoich umiejętności koszykarskich muszą też pasować do zespołu pod względem charakteru." - podsumował wiceprezes klubu Mariusz Kolekta.

Przypomnijmy, że trener brzeżanek prowadził m.in. akademicką drużynę kobiet AWF z którą w pierwszym roku swojej pracy po raz pierwszy od wielu lat awansował z nią do finałów mistrzostw Polski. Michał Kamieniecki pracował również w Śląsku Wrocław, gdzie pracował z drużynami młodzieżowymi.

Pod wodzą Michała Kamienieckiego koszykarki Stali Brzeg zajęły IV. miejsce w sezonie 2014/2015 w rozgrywkach 2 ligi grupy zachodniej. Brzeżanki na 14 spotkań ligowych odniosły 7 zwycięstw i poniosły 7 porażek.
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: Brak tagów.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 19
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu