Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Pamiątki z Brzegu
Autor Wiadomość
Art76 


Wiek: 38
Dołączył: 10 Mar 2015

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2015-03-10, 16:07   Pamiątki z Brzegu

Witam

Jestem nowy na tym forum. Pracuję w Brzegu od jakiegoś czasu i chciałbym się do Was zwrócić z prośbą o pomoc.
Gdzie w Brzgeu można kupić pamiątki? Chciałbym mieć coś w domu co będzie mi przypominało o chwilach miło spędzonych w tym mieście. Może to być cokolwiek, od kubka z napisem Brzeg do figurki zamku piastów hehe :)
Będę wdzięczny za wszelkie sugestie.
Przepraszam jeżeli temat nie jest w odpowiednim dziale, jednak nie mogłem zdecydować się gdzie umieścić taką prośbę.
0 UP 0 DOWN
 
JSB 



Wiek: 35
Dołączyła: 22 Sie 2007

UP 2 / UP 1



Wysłany: 2015-03-10, 19:30   

Warto zajrzeć do zakładu fotograficznego w Brzegu przy ul. Jabłkowej mają tam przepięknie wydrukowane i oprawione szkice z niektórymi zabytkami naszego miasta i chyba kubki. :)
1 UP 0 DOWN
 
mirozmij 



Wiek: 48
Dołączył: 30 Wrz 2008

UP 18 / UP 0


Skąd: Dolny Śląsk

Wysłany: 2015-03-10, 19:45   

Ja swego czasu szukałem magnesu na lodówę, oczywiście z motywem z Brzegu. Zbieram ze wszystkich miast, które odwiedzam, nawet czasem w małych parotysięcznych pipidówach mają w kioskach z własnym motywem. A Brzeg? Po przeszukaniu większości sklepów i kiosków w mieście (w tym dworcowych, gdzie pamiątki powinny być z natury rzeczy, ale niestety nie w Brzegu:( ) poratował mnie tylko zakład fotograficzny. Tam były. Kubeczki, podstawki, obrazki, jednym słowem drobiazgi z motywem miejskim brzeskim. A tak poza tematem głównym, to serdecznie współczuję turystom. Przyjadą, pozwiedzają i nawet pamiątki sobie nie kupią, jak nie wiedzą gdzie.
1 UP 0 DOWN
 
yoorek 


Wiek: 66
Dołączył: 13 Paź 2008

UP 477 / UP 1011



Wysłany: 2015-03-10, 20:28   

W BCK na portierni,duży wybór jest w sklepiku w Ratuszu,wejście przez stalową bramę-po lewej stronie ,po schodkach.
:D
2 UP 0 DOWN
 
tadjurek 


Wiek: 73
Dołączył: 14 Paź 2005

UP 117 / UP 4


Skąd: oczywiście z Brzegu

Wysłany: 2015-03-12, 18:21   

Polecam również kasę w Muzeum Piastów Śląskich, można tam dostać różnego rodzaju pamiątki, magnesy, figurki i wydawnictwa brzeskie
1 UP 0 DOWN
 
kranic 


Wiek: 33
Dołączył: 16 Cze 2015

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2015-06-16, 10:24   

Ja jako pamiątkę, zawsze staram się szukać jakiegoś lokalnego rekodzieła, bo inne pamiątki to prawie zawsze jakiś badziew z chin.
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: Brak tagów.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 24
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu