Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Inez
2007-03-14, 13:10
czy gruba dziewczyna może być atrakcyjna?
Autor Wiadomość
krt 



Wiek: 47
Dołączył: 08 Gru 2007

UP 41 / UP 37



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2010-09-04, 06:55   

Kotori napisał/a:
Monogamia to nie bujda :D kto ci tak opowiadał ?


kiedyś oglądałem francuski program na Planet, naukowcy udowadniali ze monogamia nie jest możliwa na dłuższą metę, zwykle po 4 latach znamy ciało partnera/ki na wylot itp.
Pomyślałem wtedy ze coś w tym jest, przynajmniej obserwując moje najbliższe otoczenie.

Gratuluje udanego związku :)
0 UP 0 DOWN
 
sikork 



Wiek: 44
Dołączył: 12 Maj 2008

UP 315 / UP 772



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2010-09-04, 11:23   

monogamia = monotonia :evil:
0 UP 0 DOWN
 
goka1234 



Wiek: 49
Dołączył: 28 Mar 2007

UP 0 / UP 6



Wysłany: 2010-09-04, 11:35   

monogamia + monotonia = dziewczyna z Bułgarii :evil:
0 UP 0 DOWN
 
Kotori 



Wiek: 38
Dołączyła: 05 Paź 2009

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-09-04, 18:04   

a głupoty gadacie ^^, ale to już raczej temat na innym dziale bo zbaczamy z tematu ;]
0 UP 0 DOWN
 
NieuczesanyMotyl 


Wiek: 38
Dołączyła: 22 Paź 2010

UP 0 / UP 0



  Wysłany: 2010-10-24, 12:56   

Myślę, że kwestia gustu... Nie wiem czy kobiety, które nie mogą się schylić czują się z tym dobrze i seksownie.
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 42
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-10-24, 13:18   

NieuczesanyMotyl napisał/a:
Myślę, że kwestia gustu... Nie wiem czy kobiety, które nie mogą się schylić czują się z tym dobrze i seksownie.


..ano pewnie, że kwestia gustu. Natomiast czy im się będzie dobrze schylać to już inna sprawa. Myślę, że słowo "atrakcyjny" jest tu skrótem myślowym od "atrakcyjny dla kogoś" czyli przyciągający czyiś wzrok.
Pewnie się teraz powtórzę, ale pies leży pogrzebany w słowie "gruba" bo ono też nie jest ujęte jako określony przedział wagowy, a już tak luźno patrząc na problem, kiedy niektórzy się zachwycają przesadną chudością to i słowo gruba zaczyna się wcześniej ;)

Można piłeczkę odbić w drugą stronę pytając czy chuda kobieta może być nieatrakcyjna. Oczywiście tak. Na pewno znajdzie się jeden bądź wiele przykładów.

Praktyczna dla każdego odpowiedź na to pytanie, to sytuacja, w której spotka osobę z nadwagą, która wzbudzi jego zainteresowanie.
0 UP 0 DOWN
 
honorata8310 



Wiek: 113
Dołączyła: 26 Sie 2010

UP 5 / UP 5


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-11-14, 01:17   

Wydaje mi się, że jest to kwestia gustu. Dla jednego pulchna osoba jest atrakcyjna, a dla drugiego wręcz przeciwnie... :)
0 UP 0 DOWN
 
Kotori 



Wiek: 38
Dołączyła: 05 Paź 2009

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-11-14, 03:35   

Ja tylko proszę o jedno nie mylić lubienie dużych kobietek z fidersami .... co często jest wytykane osobom które z pulchniejszymi osobami się zadają.... napominam o tym bo to dość ostatnio częste, a niestety to słowo przywędrowało do nas z ameryki ....
0 UP 0 DOWN
 
krt 



Wiek: 47
Dołączył: 08 Gru 2007

UP 41 / UP 37



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2010-11-14, 18:36   

Swego czasu byłem gruby i czułem się z tym fatalnie, częste zadyszki, brak atrakcyjności - przynajmniej w mojej ocenie i generalnie zdrowie zaczęło szwankować (nadciśnienie, podwyższona ilość alatów w krwi), po pewnym czasie powiedziałem dość, zmieniłem nawyki żywieniowe i i zacząłem od 15minutowych ćwiczeń codziennie z czasem ilosc czasu na ćwiczenia wydłużałem do 2 godzin dziennie 4/5 razy w tygodniu , po roku moim zdaniem wyglądam o niebo lepiej i nigdy już nie dopuszczę do powrotu starej wagi, dziś bezproblemowo pokonuje 10 km biegnąc nie mając zadyszki, sporo jeżdżę na rowerze, zamiast samochodem na zakupy wole iść pieszo lub jechać rowerem, nie stosuje żadnej radykalnej diety , zrezygnowałem z potraw smażonych zwłaszcza w panierkach i to tyle. Czy dzięki temu jestem atrakcyjniejszy dla płci przeciwnej?? nie wiem grunt że ja się dobrze czuje w swoim ciele i moim zdaniem jestem o niebo atrakcyjniejszy niż rok temu.

pozdr.
0 UP 0 DOWN
 
butter 
Powodzonka i szerokości :)



Wiek: 36
Dołączył: 13 Gru 2005

UP 61 / UP 15


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-11-14, 19:36   

wiecej oliwy z oliwek !! zawierają kożystne omega, które poprawiają profil lipidowy.
ruch ok 5 dni w tygodniu ok 15 minut starczy
kalorie na pograniczu PPM (podstawowa przemiana materii), mniej nie wskazane bo trawienie ustaje.

Przepis jak być pięknym i szczupłym :D
0 UP 0 DOWN
 
grzeWHO 


Wiek: 43
Dołączył: 18 Cze 2011

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2011-06-22, 22:12   

Ameryki nie odkryję ale i tak napiszę coś od siebie. W ocenie atrakcyjności największe znaczenie ma twarz. Być może wiąże się to z pewnymi uwarunkowaniami ściśle związanymi z mechanizmami ewolucji. Znam ludzi, którzy z twarzy potrafią odczytać różne dolegliwości, choroby etc. Z cała pewnością można z niej odczytać ogólny stan organizmu (jeśli ktoś nie wierzy, niech spojrzy w lustro nad ranem po imprezie ;) ). Idąc krok dalej w tym rozumowaniu: być może da się rozpoznać istotne uwarunkowania genetyczne. Prócz tego znana jest teoria kryminologiczna, której twórcą jest Cesare Lombroso. http://pl.wikipedia.org/w...giczna_Lombroso
Oczywiście dziś budzi drwiące uśmieszki, więc nie ma co się na niej skupiać. Warto jednak o niej wspomnieć w tym miejscu.

W skrócie: być może w związku z doborem naturalnym i w schedzie po naszych przodkach, twarz odgrywa niezwykle istotną rolę w doborze partnera. Do tego dochodzą oczy, na któe ja zwracam szczególną uwagę.

Wniosek: gruba dziewczyna może być atrakcyjna. Pod warunkiem, że ma atrakcyjną twarz. Dodam, że (wniosek z własnych obserwacji) wśród grubszych dziewczyn częściej można spotkać ciekawe, niebanalne osobowości. Zatem nie wstydźcie się siebie i czujcie się atrakcyjne. Szczególnie, że ludzi postrzegają innych jako atrakcyjnych, gdy oni sami czują się atrakcyjni i podkreślają to swoim zachowaniem.

Pozdrawiam.

P.S. Niektórzy są bardzo atrakcyjni dopóki się nie odezwą. Niestety już po pierwszych słowach cały czar pryska.
0 UP 0 DOWN
 
Boli 


Wiek: 56
Dołączył: 18 Lis 2013

UP 0 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2013-11-18, 15:51   

Każda kobieta, jeśli będzie zadbana może być atrakcyjna. Choć ja bym jeszcze dopowiedział, że powinna być inteligentna i uśmiechnięta :)
0 UP 0 DOWN
 
auri-star 
częściej wredna niż miła



Wiek: 45
Dołączyła: 21 Paź 2007

UP 49 / UP 31



Wysłany: 2013-11-18, 20:10   

Patrz na daty postów , bo piszesz w wykopaliskach
Ostatnio zmieniony przez auri-star 2013-11-18, 20:11, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
sikork 



Wiek: 44
Dołączył: 12 Maj 2008

UP 315 / UP 772



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2013-11-18, 20:40   

Boli, wali posty, aby zamieszczać linki z reklamami. Chociaż mam nadzieję, że się mylę...
2 UP 2 DOWN
 
psycholog111 


Wiek: 44
Dołączyła: 18 Sty 2016

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2016-01-18, 20:06   Terapia dla osób z nadwagą i otyłością psychoserwis.com

Grupa terapeutyczna dla osób z nadwagą i otyłością.
Czy ta forma pomocy jest dla Ciebie?
Jeśli cierpisz na nadwagę i otyłość. Masz za sobą mnóstwo nie udanych prób w celu zrzucenia kilogramów. Kilka przebytych diet, które pozwoliły Ci schudnąć jednak nie na długo, bo po krótkim czasie pojawił się ten wstrętny efekt Jo-jo. Jeśli niejednokrotnie słyszałaś/łeś od innych, że Twoja waga jest za wysoka a lekarz straszył Cię całym szeregiem chorób z tym związanym. Jeśli Twoja rodzina martwi się o Twój stan zdrowia. No i wreszcie jeśli Ty sam chciałbyś schudnąć aby cieszyć się zdrowiem i długim życiem. To jak najbardziej jest to dla Ciebie!

Na czym to wszystko polega?
Otóż terapia w grupie terapeutycznej jest jedną z niezawodnych metod wspomagania leczenia nadwagi i otyłości. Jest prowadzona przez wykwalifikowanych specjalistów-psychologów, którzy pomagają w walce z nadmiernymi kilogramami. Aby długotrwale schudnąć nie wystarczy tylko wizyta u dietetyka, stosowanie diety i ćwiczeń fizycznych. Cały proces odchudzania zaczyna się w Twojej głowie!!! To tam rodzi się pierwsza myśl ,,Muszę coś ze sobą zrobić, tak dalej być nie może, moja waga przekroczyła wszelkie dozwolone normy”. Tylko co dalej? Zapisujesz się do dietetyka, który układa Ci plan żywieniowy, zapisujesz się na siłownię, na początku jest super, wszystko idzie tak jak powinno, widoczne są pierwsze efekty i nagle trach coś w Tobie pęka i wszystko zaczyna się sypać, waga znowu idzie w górę a Ty masz poczucie winy, że kolejny raz się nie udało... Myślisz sobie „jestem beznadziejny, nie nadaje się do tego, nigdy mi się nie uda”. Uda się! Tylko z naszą pomocą! Właśnie tutaj tkwi sekret terapii. Jesteśmy tu po to żeby wzmocnić Twoją motywację, żeby Cię wspierać i kibicować. Aby nauczyć Cię jak poradzić sobie z negatywnymi emocjami, które często stają na drodze do sukcesu. Jednak najważniejszą rzeczą będzie odkrycie prawdziwego problemu, który nie pozwala Ci na zrzucenie wagi. Może to być brak motywacji lub problem z jej utrzymaniem, jedzenie jako nagroda, brak wsparcia w najbliższych, uczucia wyrażane poprzez jedzenie, niska samoocena, samotność, jedyna przyjemność odnajdywana w jedzeniu, jedzenie jako sposób na uniknięcie kontaktów seksualnych lub ich zaspokojenie oraz całe środowisko w którym żyjesz i funkcjonujesz. Twoja przeszłość i teraźniejszość ma wpływ na czynniki motywacyjne do osiągnięcia zmiany. Być może od wiek wieków w Twoim domu gotowano bardzo smacznie ale schabowy musiał ociekać tłuszczem, a w niedziele musiało być pyszne ciasto. A Ty po prostu przywykłeś do takiej kuchni i żadne tam zielsko (sałata) Ci nie smakuje. Powodów może być tysiące, każdy ma inne lub podobne. Terapia w grupie pozwoli Ci odkryć ten rzeczywisty problem z jakim się zmagasz, który często nieświadomie „nie pozwala” na zmianę wagi. Uświadomienie problemu jest już połową sukcesu, ponieważ pozwala nam na opracowanie stosownych metod leczenia terapeutycznego. Bardzo ważnym aspektem grupy terapeutycznej jest możliwość spotkania osób z podobnymi problemami, otrzymania wsparcia od innych oraz dowiedzenia się jak mnie postrzegają.

Dodatkowe atuty
W celu schudnięcia i utrzymania prawidłowej masy ciała - terapia jest najważniejsza i na nią kładziemy szczególny nacisk. Jednak nie zapominajmy że, niezbędne są również, zmiany nawyków żywieniowych oraz ćwiczenia fizyczne. Na naszych spotkaniach będziemy również wspólnie opracowywać plany żywieniowe, będą organizowane warsztaty kulinarne oraz zajęcia relaksacyjne (muzykoterapia z elementami jogi). Na Wasze życzenie możemy zorganizować wspólne zajęcia fitnessu z trenerką oraz nordic walking. Pomysłów mamy wiele a realizacja będzie zależeć od Waszych potrzeb!

Gdzie? Kiedy? I za ile?
Spotkania terapeutyczne będą odbywać się w Brzegu, przy ul. Wolności 17/2. W miejscu świadczenia usług PsychoSerwis.
Obecnie trwa nabór do grupy. Aktualnie są organizowane konsultacje wstępne z osobami - rozmowa z prowadzącymi, wywiad psychologiczny oraz badanie składu masy ciała. Do 15 lutego.
Grupa Terapeutyczna będzie liczyła 10-12 osób. Rozpocznie się od pierwszej połowy lutego. Dokładny dzień tygodnia oraz godzinę podamy wkrótce. Liczba miejsc ograniczona!
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: atrakcyjna, byc, czy, dziewczyna, gruba, moze


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 36
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu