Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: yasiu
2013-10-13, 19:43
Uwaga na użytkownika''mulder'' !
Autor Wiadomość
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2013-10-13, 10:24   Uwaga na użytkownika''mulder'' !

Pragnę ostrzec użytkowników ForumBrzeg przed prowokatorem o nicku "mulder". Otóż ten osobnik próbuje zdyskredytować innych Forumowiczów, publikując niesamowite w swojej wymowie, egzegezy treści tego, co nazywa "prywatną korespondencją". Oto próbka:

mulder napisał/a:
Hmmm... muszę cię nieco zdyskredytować, chłopcze. Czy to rozdwojenie jaźni, czy też inna przypadłość, ale pisałeś do mnie ostatnio na "PW" w sprawie kolejarskich pamiątek. Byłeś miły, słałeś uśmieszki, pozdrawiałeś, a teraz tak niemiłe słowa w każdym dziale w kierunku mojej skromnej osoby. Czyżbym zawiódł twoje oczekiwania, nie odwzajemnił uśmiechu i pozdrowień ( Odpisałem chłodnym "Z poważaniem" i to był powód ? :) ) ? Zachowałem tę wzruszającą korespondencję, chłopcze, a wzruszającą swoją dwulicowością. :)


A oto jak wyglądała cała moja korespondencja, do której powyższym cytatem odniósł się Michał Przybylski, znany jako"mulder" lub coraz częściej jako "murder":

Cytat:
Dzięki. W kwestii formalnej, to z panem KrzEwickim ;) . Witkiem. Nawet rozmawiałem z nim jakiś czas temu i sam wspominał o Waldku.
Spróbuję jakoś do niego trafić. W ten czy inny sposób.

Mam też pytanie o Wasze stowarzyszenie i schronisko - prowadzicie jakąś dogoterapię?

Pozdr

F.


Ot i moja cała "korespondencja".

Po pierwsze - to nie ja pisałem, jak twierdzi Michał Przybylski. Odpowiedziałem jedynie na jego wiadomość do mnie.
Po drugie - nie widzę ANI JEDNEGO uśmieszku, nie licząc tzw. "winka", który w żaden sposób nie może być jakimkolwiek dowodem okazywanej serdeczności, a jedynie wyrazem politowania nad błędami w pisowni nazwisk osób publicznych.
Po trzecie - nie wiedziałem, ze zwyczajowe "Pozdr" może być odebrane przez kogokolwiek jako manifestacja nie wiedzieć jak wielkiej sympatii czy też innych uczuć. Zwrot ten jest powszechnie stosowany w zdecydowanej większości korespondencji internetowej, jaką wymieniam z setkami ludzi z różnych instytucji.

Jedynie Michał Przybylski, zapewne wygłodzony zwykłych ludzkich uczuć, dopatrzył się w kilku zdaniach manifestacji i wylewności. Małe tego - dostrzegł to, czego tam nie było. UŚMIESZKI - i to w liczbie mnogiej.

UWAŻAJCIE tedy na jakiekolwiek kontakty z Michałem Przybyslkim vel "mulderem". Może się okazać, że zwykłe "Dzień Dobry" uzna on za wyznanie miłości, na ten przykład, o czym nie omieszka powiadomić mieszkańców miasta, których zresztą uważa za patologię.

Jednocześnie pragnę zapytać, z kim poważnym ze Schroniska Przytul Psisko i z brzeskiego stowarzyszenia można porozmawiać w kwestii możliwości współpracy? Zaznaczam, że jakakolwiek rozmowa z Michałem Przybylskim nie jest możliwa.
Ostatnio zmieniony przez Franco Zarrazzo 2013-10-13, 10:34, w całości zmieniany 5 razy  
5 UP 4 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2013-10-13, 10:29   

Franiu, czy to już nie jest przesada?
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2013-10-13, 10:30   

Nie. Nie w tym wypadku. Nie tylko jestem zniesmaczony i zdegustowany, ale uważam typasa za niebezpiecznego dla otoczenia manipulatora. Nie po raz pierwszy typas wywleka treści z prywatnych rozmów. A nawet nie wywleka, ile publicznie przekręca ich sens, zmienia wymowę i widzi rzeczy, których inni nie widzą.

Jak to kiedyś o nim napisano - nick znakomicie oddaje charakter - "mulder" wszędzie widział UFO...
Ostatnio zmieniony przez Franco Zarrazzo 2013-10-13, 10:32, w całości zmieniany 1 raz  
3 UP 3 DOWN
 
mulder 


Wiek: 47
Dołączył: 21 Gru 2008

UP 2397 / UP 3901



Wysłany: 2013-10-13, 10:57   

Chociaż raz mnie posłuchałeś i upubliczniłeś naszą korespondencję, jak przed chwilą prosiłem. :)
Owszem, napisłem do Ciebie w odpowiedzi na twój wpis na forum o pamiątkach kolejarskich. Nie zrobiłem tego z sympatii do Ciebie, a dla chwały regionalizmu, co zaznaczyłem w korespondencji.
Nie upubliczniłem wiadomości prywatnych i nie histeryzuj. Wskazałem jedynie na niekonsekwencję twojego zachowania. Tu przyjemniaczek, a tam dwulicowy typ. Tyle.
Franciszek oczywiście nie dopatrzył się w porównaniu zachowania korespondencyjnego z zachowaniem forumowych pewnej rozbieżności. Stąd ta cała jego boleść. Zbyt długo, z litości pedagogicznej i wspólczucia dla twojej osoby, toleruję twoje wpisy i insynuacje pod moim adresem.
P.S.
Dodaj proszę, że nie jestem wygłodniały ludzkich uczuć, a wyzuty z wszelkich uczuć ludzkich. Tak lepiej brzmi. :D
Ostatnio zmieniony przez mulder 2013-10-13, 10:58, w całości zmieniany 1 raz  
2 UP 3 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2013-10-13, 10:59   

Być może zachowanie towarzysza muldera motywowane jest jakimiś zaburzeniami psychicznymi lub innymi chorobami. Oto:

mulder napisał/a:
Przecie jest tyle działów, że możesz szaleć. Nie pisałeś jeszcze w dziale "Kulinaria", ogólnym sportowym, "Historia", "Wypadki i zdarzenia", w wydarzeniach kulturalnych i szeregu innym. Pracy masz zapewne dużo.


Przecież w dziale "Historia" "pisałem" - umiejscowiałem już na diachronicznej osi wydarzeń, daty związane z pedofilią (do tego pedagogiczną) w naszym mieście. Zapomniał? Pomieszał? Kłamie? Przecież sam wzywał do przeniesienia do innych działów!

O tu: http://forumbrzeg.pl/ppadd/viewtopic.php?t=32583

mulder napisał/a:
Przyłączam się do apelu.
yasiu, wywal ten temat do innego działu. Może stwórz nowy : "Franiowy (od)dział bajkowy". Niech pisze, niech czytają.

mulder napisał/a:
waldemarze_n, oni chyba tworzą już historię, stąd uważają ten dział za właściwy dla swoich dyrdymałów.
yasiu ! Yasiu !

mulder napisał/a:
Zatem staję w obronie yasia, który prosił mnie wczoraj, by przekazać wszystkim zainteresowanym, że obecnie nie ma dostępu do internetu, stąd jego nieobecność. Mam nadzieję, że po powrocie oczyści tę stajnię Augiasza. Cholera, najlepszy dział idzie w szlag. Merde !

mulder napisał/a:
Dziękuję Ci z całego serca. Dział, jak najbardziej na miejscu. :)


Jak to jest z tą waszą pamięcią i psychiką, panie Przybylski?
Ostatnio zmieniony przez Franco Zarrazzo 2013-10-13, 11:01, w całości zmieniany 1 raz  
2 UP 2 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2013-10-13, 11:00   

mulder napisał/a:
Chociaż raz mnie posłuchałeś i upubliczniłeś naszą korespondencję, jak przed chwilą prosiłem.


Po raz kolejny kłamiesz! Nie odczytałem ostatniej wiadomości od ciebie i nie zamierzam już tego robić kiedykolwiek. Jeśli twierdzisz, że jest inaczej, opublikuj zrzut z danymi z odczytu. Żyjesz w świecie złudzeń i wyobrażeń !

Jesteś cynicznym prowokatorem, do tego obarczony jakimiś problemami z pamięcią i tożsamością. Jesteś po prostu niebezpieczny dla otoczenia, w którym sam widzisz zresztą tylko patologię.

Yasiu - czy można zbanować "muldera" na poziomie "Prywatnych Wiadomości" ?
Ostatnio zmieniony przez Franco Zarrazzo 2013-10-13, 12:56, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 2 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2013-10-13, 11:05   

Jak dzieci

ja ten tego.jpg
Plik ściągnięto 84 raz(y) 28,5 KB

3 UP 1 DOWN
 
mulder 


Wiek: 47
Dołączył: 21 Gru 2008

UP 2397 / UP 3901



Wysłany: 2013-10-13, 11:08   

yasiu, ten plus to ode mnie. :D Masz rację. Jeszcze tylko słówko do "kolegi" Franco Zarrazzo.

O 11.43 wysłałem Ci PW, abyś opublikował naszą korespondencję. :)
Zatem posiadam parapsychiczną zdolność oddziaływania na ludzkie masy, ich umysły. Jak Maksymilian Robespierre, Napoleon !
Uważaj, kontroluję twój umysł.
Adieu !
Ostatnio zmieniony przez mulder 2013-10-13, 11:10, w całości zmieniany 1 raz  
2 UP 3 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2013-10-13, 11:10   

mulder napisał/a:
O 11.43 wysłałem Ci PW, abyś opublikował naszą korespondencję


I na tej podstawie twierdzisz, że ona została odczytana? Opublikuj skan potwierdzenia odczytania. Potrafisz?

Rosjanie wystrzelili wiele rakiet mających wynieść na orbitę lądowniki księżycowe. Czy to jest dowód na to, że one tam doleciały?
3 UP 3 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2013-10-13, 11:12   

mulder napisał/a:
O 11.43 wysłałem Ci PW, abyś opublikował naszą korespondencję.


Jeszcze jedno - w kwestiach formalnych - masz problemy z interpretacją zapisu upływu czasu?

Skoro wysłałeś PW o 11.43, jak piszesz, to jakim cudem mogłem spełnić twoją rzekomą prośbę, wysyłając swojego posta o 11.24 - dwadzieścia minut prędzej?

Maszynę czasu też posiadasz na swoim składzie?
Ostatnio zmieniony przez Franco Zarrazzo 2013-10-13, 11:13, w całości zmieniany 1 raz  
2 UP 3 DOWN
 
Jacek Jastrzębski 


Wiek: 51
Dołączył: 05 Cze 2008

UP 580 / UP 883



Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2013-10-13, 12:28   

Krótki komentarz: zachowanie muldera- wyciąganie prywatnych rozmów jako argumentu- wyjątkowo prostackie i obrzydliwe. Tym bardziej że opowieści muldera o jakichś uśmieszkach przesyłanych przez Franco okazały się zwyczajnym kłamstwem. Mulder do reszty się ośmieszył i skompromiował . Żenada
4 UP 4 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2013-10-13, 12:47   

Jacek Jastrzębski napisał/a:
Tym bardziej że opowieści muldera o jakichś uśmieszkach przesyłanych przez Franco okazały się zwyczajnym kłamstwem.


Strach pomyśleć, jak tedy wyglądają jego sprawozdania z pracy kuratorskiej... Może zwykłe "Do widzenia" pan kurator odbiera jako wypowiedzenie wojny i stąd ta jego opinia o tym, że większość mieszkańców tego miasta (Brzegu), to patologia ?

Czy organizacje pozarządowe mogą wnosić swoje zastrzeżenia w kwestiach zaufania do osób pełniących takie funkcje, jak kurator? Czas sprawdzić dokładnie. Wszak zapisy statutu obligują do działania i monitoringu.
3 UP 3 DOWN
 
waldemar_n 



Wiek: 66
Dołączył: 07 Paź 2005

UP 454 / UP 1604



Wysłany: 2013-10-13, 12:59   

yasiu napisał/a:
Jak dzieci



gorzej ... piaskownica !
A szefem gangu piaskowego :-) jest Franco (Jacek Horęzga)

Znowu niestety ma polaczenie z Ksiezyca z Ziemia :D

Mnie sie wydaje, ze caly dzien siedzi przy komputerze i wymysla historie ...
Ja nie wiem, tyle wolnego czasu nie ma chyba nikt z nas :-)

______________________________________________________________

"Był taki czas, kiedy budowaliśmy to forum dla społeczeństwa, a nie tylko do uprawiania poli-potyczek i wymiany nieuprzejmości ze strony min.

Franco Zarrazzo,

krzysztof Wojtunik,
lord"

______________________________________________________________
2 UP 3 DOWN
 
Marcim B. 



Wiek: 52
Dołączył: 05 Sty 2007

UP 855 / UP 1842



Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2013-10-13, 13:02   

Organizacje paranormalne nie wymagają opieki, ale ich prezesom przydałby się psychiatra.
Najlepszego, franiu, z okazji święta LWP. Cuś podczas służby niebezpiecznie blisko głowy musiało ci przelecieć.
4 UP 2 DOWN
 
Jacek Jastrzębski 


Wiek: 51
Dołączył: 05 Cze 2008

UP 580 / UP 883



Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2013-10-13, 13:05   

Marcim B. napisał/a:
Organizacje paranormalne nie wymagają opieki, ale ich prezesom przydałby się psychiatra.
Najlepszego, franiu, z okazji święta LWP. Cuś podczas służby niebezpiecznie blisko głowy musiało ci przelecieć.
. Nie ma to jak opinia lokalnego goebbelsika , równie "normalnego" jak oryginał.
1 UP 4 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: Brak tagów.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 37
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu