Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
żabka ul.mleczna
Autor Wiadomość
Marcin22 


Wiek: 38
Dołączył: 22 Wrz 2013

UP 1 / UP 0



Wysłany: 2013-09-22, 19:10   żabka ul.mleczna

Witam.Mam pewien problem jeśli chodzi o sklep żabka przy ulicy mlecznej mianowicie kiedy tam nie pójdę to zawsze przy wydawaniu reszty słyszę od pań obsługujących że: będę winna grosz,dwa grosze przy okazji lub bez grosza lub dwóch.Czy naprawdę ciężko jest wziąć np.50 zł.z kasy i pójść rozmienić je na 1 lub 2, grosze w pobliskim banku lub sklepach ? by móc wydawać klientom całość reszty ? Przez cały dzień handlowania to uzbiera się paniom z tych "winnych groszy"w kasie niezła sumka jakby nie patrzył.Kiedyś brakowało do wydania grosza lub dwóch raz na jakiś czas.A teraz wszyscy obsługujący tam co dzień jak jeden mąż powtarzają że bez 1 lub 2 groszy chodzę tam często na zakupy ale przestanę bo tam nigdy nie mają wydać najniższych nominałow :offtopic:
Ostatnio zmieniony przez Marcin22 2013-09-22, 19:57, w całości zmieniany 3 razy  
1 UP 0 DOWN
 
Tymcio 


Zaproszone osoby: 1
Wiek: 31
Dołączył: 07 Wrz 2006

UP 24 / UP 19


Skąd: Michałowice

Wysłany: 2013-09-22, 19:42   

Możesz poprosić o rozmienienie, bo potrzebujesz grosz jeśli bardzo Ci żal tego ;) W teorii powinna Ci wydać więcej, żebyś Ty był jej winny 1-2 grosze ;)
0 UP 0 DOWN
 
przem 



Wiek: 33
Dołączył: 19 Paź 2007

UP 158 / UP 235


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2013-09-22, 20:16   

Ewentualnie Ty zapytaj pani kasjerki, czy możesz być winien grosza :wink:
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 42
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2013-09-22, 20:19   

Marcin22,

1. Może być ciężko mieć ten grosz.
2. Działanie ekspedientki może być świadome, no bo w końcu kto by tam się przejmował jednym groszem.

Poza tym myślę, że pytanie na forum nie wiele zmieni, natomiast Ty - jeśli CI się to nie podoba - możesz zrobić najprostszą rzecz, nie zgodzić się. I tyle ;)
0 UP 0 DOWN
 
Marcin22 


Wiek: 38
Dołączył: 22 Wrz 2013

UP 1 / UP 0



Wysłany: 2013-09-22, 20:21   

Nie mam w zwyczaju robić ze siebie dziada :) zawsze mam drobne.Natomiast im zawsze brakuje groszówek.Trzeba im zanieść bowiem nie mają czym wydawać.Proponuję zasypać ich 1 i 2 groszówkami za produkty wtenczas będą mieli czym wydawać. :wink:
0 UP 0 DOWN
 
butter 
Powodzonka i szerokości :)



Wiek: 36
Dołączył: 13 Gru 2005

UP 61 / UP 15


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2013-09-22, 23:43   

Marcin22 napisał/a:
Proponuję zasypać ich 1 i 2 groszówkami za produkty wtenczas będą mieli czym wydawać.

W KFC Wrocław, była akcja longerowa, bodaj 1zł taniej jeśli się zapłaciło 1,2 groszówkami. Mimo to że ludzie przynosili, dnia następnego groszy i tak brakowało. Nie wiem co z nimi robią, do banku zawożą czy jakie licho. Od tamtej pory mówię NIE i w nosie mam dziwny wzrok kasjerki. Dodając, że może Pani będzie winna 1/2 gr... dziwnym trafem zawsze się znajdował...
2 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: Brak tagów.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 24
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu