Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Waldemara N filozofia Kalego...
Autor Wiadomość
lord 
antysikork



Wiek: 32
Dołączył: 20 Wrz 2008

UP 242 / UP 264



Wysłany: 2013-07-29, 23:10   

waldemar_n napisał/a:
Nie ja z tych kapitalistycznych
Mhm. A świstak siedzi i zawija je w te sreberka
0 UP 2 DOWN
 
waldemar_n 



Wiek: 66
Dołączył: 07 Paź 2005

UP 454 / UP 1604



Wysłany: 2013-07-29, 23:12   

lord napisał/a:
Mhm. A świstak siedzi i zawija je w te sreberka


Jestes widze juz zmeczony i nie zauwazyles, ze nie na temat piszesz :-)

Grozi kara zakazu pisania przez 3 dni ...

______________________________________________________________

"Był taki czas, kiedy budowaliśmy to forum dla społeczeństwa, a nie tylko do uprawiania poli-potyczek i wymiany nieuprzejmości ze strony min. Franco Zarrazzo, krzysztof Wojtunik"
______________________________________________________________
Ostatnio zmieniony przez waldemar_n 2013-07-29, 23:20, w całości zmieniany 1 raz  
2 UP 1 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2013-07-30, 06:55   

yasiu napisał/a:
Franiu, wyciągnij rękę na zgodę. OK?


Ty jaja sobie robisz dalej? Gość opluwa w każdym poście mnie i innych forumowiczów. Wobec czego zasugerowałem w niniejszym wątku, że do tzw. zgody potrzebna jest dobra wola obu stron. Wskazałem to poprzez pryzmat hipokryzji tegoż osobnika. Poniekąd licząc też na to, że jako Admin i osoba, która była bezpośrednio wmieszana w manipulacje i prowokacje Waldemara Naczyka (vide pierwszy post), będziesz na tyle konsekwentny, aby zwrócić uwagę, że chyba coś nie jest tak w zachowaniu tzw. "jednej ze stron". Wygląda jednak na to, że Lord ma rację - próbujesz grać w grę, której wynik jest ustalony.

Waldemar N nadal może sobie pluć na użytkowników, a Ty mi sugerujesz wyciąganie ręki w te strugi żółci. Wybacz - ja nie z tych, co to mówią że deszcz pada niezależnie od okoliczności.

Nie byłeś konsekwentny przez kilka lat - pozwalałeś swoim kolesiom z list wyborczych na lżenie forumowiczów, szerzenie języka nienawiści, wzniecanie waśni etc.

A teraz wykazujesz się daleko idącą niekonsekwencją i brzydzącą mnie hipokryzją - mi każesz rękę wyciągać? Nie zauważyłem, aby Waldemar Naczyk, Michał Przybylski, Marcin Barcicki, Dziedzic Pruski, Krystian Sikora i kilku innych przeprosili za ataki ad personam. No może w wypadku Michała coś tam się jednak znajdzie w dorobku.

Co do wyciągania ręki - wyciągałem taką proponując ponadpodziałowe moderowanie wątku rowerowego. Niestety jakoś nieszczególnie ta współpraca wygląda - "tajemniczy" moderator moderuje tam nawet moje posty (!!!).

Więc sorki - wyciąganie ręki? Może jednak nie będę pchał łap w tryby machiny, która zgrzyta, trzeszczy i ledwo zipie.

Sorki. Powodzenia :) .
Ostatnio zmieniony przez Franco Zarrazzo 2013-07-30, 06:56, w całości zmieniany 1 raz  
2 UP 3 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2013-07-30, 07:24   

Franiu, ciebie uszczęśliwi tylko jedna moja reakcja. Wyrzucić wszystkich, tylko nie Ciebie. Trzeba zawsze wyciągnąć ręke do dwóch stron. Później te strony mogą usiąść i przedstawić swoje racje BEZ KŁÓTNI, można wywołać KULTURALNĄ DYSKUSJĘ i wyjaśniać wątpliwości.

Mnie też brzydzi opluwanie Polaków, owszem, jednak mam jaja by pokazać, że Polak nie jest najgorszy i jako pierwszy wyciągnąć rękę po to, by nie mieli argumentów. To że w ostatnich wyborach kandydowałem z listy SLD nie oznacza, że się z nimi w 100% zgadzam, na ówczesne chwile byli mi bliżsi niżeli kradnące PO (nie lokalne lecz krajowe). Według Ciebie kupując lody bakaliowe jestem tym gorszym, bo Ty lubisz waniliowe?

Dlaczego nie można tak jak kiedyś posadzić dwóch zwaśnionych stron przy jednym stole by porozmawiać jak ludzie? Może ekipa Europejczyków zrozumie, że nie jesteśmy najgorsi? Może jest potrzeba pokazania im tego? Jak widzisz wyzwiska nic nie dawały a tylko zniszczyły wizerunek forum. Ja nie mogę na to pozwolić. Ty może masz to gdzieś, ale forum to 8 lat ciężkiej pracy wielu ludzi.
0 UP 0 DOWN
 
Dziedzic_Pruski 



Wiek: 63
Dołączył: 19 Lut 2007

UP 4808 / UP 7271



Wysłany: 2013-07-30, 07:58   

Byleby ten stół nie był czasem okrągły, bo taki mógłby się źle kojarzyć. :wink:
0 UP 1 DOWN
 
lord 
antysikork



Wiek: 32
Dołączył: 20 Wrz 2008

UP 242 / UP 264



Wysłany: 2013-07-30, 10:24   

Dziedzic_Pruski napisał/a:
Byleby ten stół nie był czasem okrągły, bo taki mógłby się źle kojarzyć.
Może być i sześciokątny, bo ja (zapewne inni też) nie siądę z panem przy jednym stole do jakiejkolwiek dyskusji. Czas dyskusji z panem się skończył.
2 UP 6 DOWN
 
Dziedzic_Pruski 



Wiek: 63
Dołączył: 19 Lut 2007

UP 4808 / UP 7271



Wysłany: 2013-07-30, 10:48   

A kto ci każe?
1 UP 1 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2013-07-30, 12:04   

yasiu napisał/a:
Mnie też brzydzi opluwanie Polaków, owszem, jednak mam jaja by pokazać, że Polak nie jest najgorszy i jako pierwszy wyciągnąć rękę po to, by nie mieli argumentów. To że w ostatnich wyborach kandydowałem z listy SLD nie oznacza, że się z nimi w 100% zgadzam, na ówczesne chwile byli mi bliżsi niżeli kradnące PO (nie lokalne lecz krajowe). Według Ciebie kupując lody bakaliowe jestem tym gorszym, bo Ty lubisz waniliowe?


Hej, no nie przesadzaj :) . Czytam Twoje wypowiedzi i naprawdę doceniam to, że w ogóle zareagowałeś. Pamiętam wiele wspólnych działań i nie mam zamiaru negować dorobku Forum i Twojej roli - za to masz zawsze wielki szacun :) . Niezależnie od okoliczności.
Chciałem jednak zwrócić Ci uwagę, że trudno wyciągnąć rękę do gostka, który już w pierwszych postach łamał nie tylko zasady dobrego wychowania i przyzwoitości, ale i prawo, ujawniając tajemnicę prywatnej korespondencji. I gdyby chodziło tylko o to i inne, dalsze jego traktowanie Forumowiczów, można by było tę rękę powiedzmy wyciągnąć. Natomiast gostek nadal w każym swym poście wkleja obraźliwą dla co najmniej dwóch forumowiczów parafrazę mojego i Twojego podpisu. Tedy jak z tą zgodą? Gość pluje żółcią, a ja mu mam rękę podsuwać? ;)

Poza tym urlop od Forum chyba mi dobrze zrobi :) . Zobaczymy, co dalej.

I pamiętaj, że dla Forum i na Forum pracowało wielu, naprawdę wielu ludzi. Uważam się za jednego z nich. Jakkolwiek zdaję sobie też sprawę z osobistego wkładu w nakręcanie emocji.

Na razie "dziel i rządź".
Ostatnio zmieniony przez Franco Zarrazzo 2013-07-30, 12:08, w całości zmieniany 2 razy  
1 UP 2 DOWN
 
Marcim B. 



Wiek: 52
Dołączył: 05 Sty 2007

UP 855 / UP 1842



Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2013-07-30, 12:15   

Wzruszające :cry:
4 UP 3 DOWN
 
lord 
antysikork



Wiek: 32
Dołączył: 20 Wrz 2008

UP 242 / UP 264



Wysłany: 2013-07-30, 12:48   

Cytat:

Wzruszające
Fajnie było z zakazem pisania ? Może następny zakaz- tym razem permanentny ?
1 UP 2 DOWN
 
Marcim B. 



Wiek: 52
Dołączył: 05 Sty 2007

UP 855 / UP 1842



Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2013-07-30, 13:28   

Może być. Nawet paranoidalny, żeby do części otoczenia pasował. Zadowolę się prowokacyjnym milczeniem, rybeńku.
Coś jeszcze może endecką wrażliwość sprowokować?
4 UP 3 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2013-08-11, 23:06   

Cytat:
"Był taki czas, kiedy budowaliśmy to forum dla społeczeństwa, a nie tylko do uprawiania poli-potyczek i wymiany nieuprzejmości ze strony min. Franco Zarrazzo, krzysztof Wojtunik, lord"


Niniejszym gratuluję "lordowi" nominacji na tzw. "Listę Naczyka". Wg niepotwierdzonych jeszcze informacji, znany reżyser Steven już zainteresował się tym zjawiskiem i wybiera się ... no właśnie - chyba do Krainy Wiecznych Łowów na Cyganów, Żydów i Polaków, celem przedyskutowania z bohaterem detali scenariusza.
1 UP 4 DOWN
 
lord 
antysikork



Wiek: 32
Dołączył: 20 Wrz 2008

UP 242 / UP 264



Wysłany: 2013-08-11, 23:10   

Franco Zarrazzo, To jest lista osób, które musi zminusoawć bo bo inaczej żyłka mu pęknie :evil:
Edit: O znowu minus :D kogoś tu nie stać na viagrę :D
Ostatnio zmieniony przez lord 2013-08-11, 23:15, w całości zmieniany 1 raz  
2 UP 5 DOWN
 
damian1217 



Wiek: 44
Dołączył: 26 Maj 2010

UP 204 / UP 216


Skąd: brzeg

Wysłany: 2013-08-11, 23:21   

Mnie śmieszy że wielce pisze że nie czyta moich postow, ale z wielka namietnoscia je minusuje!!!
Ostatnio zmieniony przez damian1217 2013-08-11, 23:24, w całości zmieniany 1 raz  
2 UP 4 DOWN
 
lord 
antysikork



Wiek: 32
Dołączył: 20 Wrz 2008

UP 242 / UP 264



Wysłany: 2013-08-11, 23:23   

damian1217 napisał/a:
Mnie śmieszy że wielce pisze że nie czyta moich postow, ale na wielka namietnoscia je minusuje!!!
Odpowiedź, dla czego tak robi już ci podałem :D
Ostatnio zmieniony przez lord 2013-08-11, 23:30, w całości zmieniany 2 razy  
2 UP 4 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: Brak tagów.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 33
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu