Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
usunięcie posta z forum - użytkownika
Autor Wiadomość
derdy 


Wiek: 41
Dołączył: 07 Paź 2007

UP 8 / UP 21



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2013-01-20, 02:46   usunięcie posta z forum - użytkownika

Proszę o dokładne instrukcje jak można usunąć swój post /z działu reklama sprzed lat kilku/
obecnie już nie wykonuję pewnych usług, a co za tym idzie chciałbym aby zniknął

Do Administratora napisałem już, DWUKROTNIE, miałem zamiar dodać to w Aktualnościach aby ktoś w końcu zauważył moją prośbę ale znalazłem lepszy dział - choć też raczej nie w temacie - brak działu "błędy" na forum

rozumiem zaangażowanie w życie prorodzinne i społeczne, WOŚP etc. i liczenie , ale można chyba odpisać

ps. jestem administratorem na forum z dużo większym ruchem niż forumbrzeg i na@ odpisywać staramy się na bieżąco, zatem dziwi mnie ww. postępowanie.

Jednocześnie proszę o zapoznanie się z moim problem via @ i odpowiedź NA @ i postąpienie z ich treścią
3 UP 2 DOWN
 
ManiekBRG! 


Zaproszone osoby: 1
Wiek: 32
Dołączył: 10 Lip 2008

UP 52 / UP 25


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2013-01-20, 12:27   

Z racji pewnych zmian zachodzących na forum, proszę o podanie konkretnego linku do tematu na priv lub też maniek@forumbrzeg.pl.
Obiecuję że dzisiaj się zajmiemy tym problemem.
1 UP 2 DOWN
 
derdy 


Wiek: 41
Dołączył: 07 Paź 2007

UP 8 / UP 21



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2013-01-23, 21:54   

zgłosilem post do admina, przez PW jak i @;

może warto założyć jeden @ Maniek na forum np bok@ [ ps. nie mam zamiaru pisać wiecej próśb wszak napisałem do admina a nie moderatora ]


edit: dobrze by było, żeby było widać kto dał łapkę w dół - strzelam sami moderatorzy? :)
Ostatnio zmieniony przez derdy 2013-01-23, 21:59, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
derdy 


Wiek: 41
Dołączył: 07 Paź 2007

UP 8 / UP 21



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2013-01-24, 00:10   

jednocześnie chciałbym zaznaczyć, iż w żaden sposób zgłoszony przeze mnie post na @ i PW nie zniknął

mogę dostać ostrzeżenie - mam to serdecz..... w.....

skoro z
"pewnych zmian zachodzących na forum" mam wnioskować, iż Twój pomarańczowy kolor wiąże się ze zmiana ADMINISTRACJI na forum?? czy jak?

śmieć wątpić, iż na linii ex admin - obecny admin [Ty] ów prośba nie została wymieniona

zatem:

oczekując miliona łapek w dół!!

od nowego administratora forum [ Maniek bez urazy znamy się nie od dziś ] chciałbym uzyskać info

KIEDY DO JASNEJ CHOLERY ZNIKNIE WSKAZAY PRZEZE MNIE POST DO W PW i @ DO YASIA!!

ps. ewentualne ostrzeżenia za czcionkę itd. mam ser....
proszę o informację.

pozdrawiam obecnego ADMINISTRATORA p. Manka. :evil:
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2013-01-24, 09:05   

Ze wlgędu na moją obecną pracę mam bardzo mało czasu, stąd Maniek objął stanowisko drugiego administratora. Dodatkowo awarii uległ mój komputer i nie bardzo miałem jak przeczytać poczty.

Derdy, nawet w Urzędach jest jakiś czas na odpowiedź. Ty jesteś impulsywny i wymagasz na JUŻ. Na PW nie dostałem zgłoszenia.

Maile:
1. 18.01 godz 00:55
2. 20.01 godz 00:18
3. 20.01 godz 00:19

Dwie godziny po mailu zakładasz temat (w nocy większość śpi, więc znowu wymagałeś na już!)


Następnym razem zamiast odgrażać się, że będziesz pisał o tym w dziale Aktualności, postaraj się zrozumieć, że każdy jest człowiekiem. Każdy ma swoje życie i problemy.

Chciałbym by wszystko było na już lecz forum nie utrzymuje mnie, utrzymuje jedynie serwer (można powiedzieć, że jest samowystarczalne), ja niestety aby żyć muszę pracować. W dniach w których pisałeś maile byłem w Toruniu na egzaminach UDT w mojej firmie.

Czy teraz potrafisz zrozumieć? Czy dalej masz w poważaniu?
3 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: Brak tagów.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 23
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu