Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
kupuj taniej kosmetyki
Autor Wiadomość
bulka14 


Wiek: 33
Dołączyła: 12 Paź 2012

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2012-10-12, 16:44   kupuj taniej kosmetyki

Zostań nowoczesną konsultantką Oriflame, działającą wg nowej metody OriNet. Dzięki niej, pracując on-line, możesz znacząco zwiększyć swoje dochody. Z metody tej korzystają tylko konsultantki z naszej grupy - MojeOri. W Oriflame sama decydujesz, co chcesz osiągnąć i ile chcesz poświęcić czasu temu zajęciu. Możesz dorobić sobie trochę pieniędzy do pensji i mieć dostęp do świetnych kosmetyków. Możesz także sprawić, że Oriflame będzie Twoim głównym źródłem dochodu. Możesz stać się całkowicie niezależna finansowo!Jeśli jesteś gotowa/y na poważne zmiany w swoim życiu i masz odwagę tego dokonać, wejdź na moją stronę i pobierz darmowe Vademecum. Dzięki niemu zrozumiesz, czym naprawdę jest Oriflame i jak wiele możliwości przed Tobą otwiera. Zapraszam serdecznie: www.kasiawar.mojeori.pl
0 UP 0 DOWN
 
Albafika 


Wiek: 38
Dołączyła: 07 Gru 2012

UP 1 / UP 0



Wysłany: 2012-12-07, 10:14   

Osobiście preferuję zakupy kosmetyków przez internet. Mogę za relatywnie niewielkie pieniądze kupić nawet kosmetyki ekskluzywne... Wierzcie mi warto!
1 UP 0 DOWN
 
Shadow 
:)



Wiek: 30
Dołączyła: 13 Sty 2007

UP 7 / UP 0


Skąd: Brzeg / Opole

Wysłany: 2012-12-07, 11:03   

bulka14, zawsze chciałam dołączć do Oriflame lub Avonu... Po 14 dniach w Avonie przestało mi się podobać może w Oriflame będzie lepiej- zastanowie się :)

Albafika, zgadzam się z Tobą całkowicie sama często zakupuje kosmetyki przez internet, które używam również do makijażu sesyjnego, ślubnego itd POLECAM
0 UP 0 DOWN
 
surokatka 



Wiek: 43
Dołączyła: 17 Lip 2013

UP 5 / UP 13



Wysłany: 2014-06-17, 11:40   

Kosmetyki kupowane przez internet zazwyczaj są tańsze, ponieważ nie pobiera się za nie marży. Bałabym się jednak o ich transport, by przypadkiem nie słukły się podczas dostarczania przez kuriera.
0 UP 0 DOWN
 
auri-star 
częściej wredna niż miła



Wiek: 45
Dołączyła: 21 Paź 2007

UP 49 / UP 31



Wysłany: 2014-06-18, 21:22   

Patrz na daty ,bo kopiesz w starociach to raz a dwa to chyba logiczne ,że każdy zabiezpiecza towar przed wysłaniem więc te obawy to jakies dziecięce myślenie.
0 UP 0 DOWN
 
toreo 


Wiek: 42
Dołączył: 14 Lip 2015

UP 3 / UP 0



Wysłany: 2019-01-20, 11:00   

Jest pełno przykładowo perfumerii, które sprzedają tanio odpowiedniki perfum tych słynnych. Gdzie zapach jest identyczny. Warto tak kupować chociażby perfumy na edp24 pl moim zdaniem nawet warto dołożyć kilka złotych tam i kupić te wersje de luxe z trochę wyższym zaperfumowaniem
0 UP 0 DOWN
 
Leer 


Wiek: 29
Dołączyła: 20 Sty 2019

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2019-10-16, 16:34   

Za każdym razem jak widzę "kupuj taniej" w internetach, to uruchamia mi się w głowie czerwona lampka ostrzegawcza...A dlaczego to jest taniej proszę Pana? A czy napewno mi się to opłaci?
0 UP 0 DOWN
 
czosnek 


Wiek: 34
Dołączyła: 22 Lis 2017

UP 0 / UP 1



Wysłany: 2020-06-28, 10:58   

Nie lubie tej firmy, zawiodla mnie kilka razy i juz nie kupuje mimo ze ceny maja dobre. Teraz uzywam bielendy bo jest latwo dostepna tania i fajnie dziala na skóre. Teraz uzywam kosmetyków serii vege mama bo czekamy na dzidziusia
0 UP 0 DOWN
 
sandramonika 


Wiek: 31
Dołączyła: 24 Maj 2022

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2022-05-24, 18:58   

Nie korzystałam z tego rozwiązania, ktoś w ogóle poleca tę opcję?
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: Brak tagów.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 27
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu