Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
UPC Słowackiego
Autor Wiadomość
kastro 


Wiek: 34
Dołączył: 18 Paź 2010

UP 3 / UP 0



Wysłany: 2012-10-18, 20:06   UPC Słowackiego

Witam mam pytanko czy ktoś się może orientuje jak na ul. Słowackiego śmiga UPC ? Zastanawiam się nad opcją
60 mb/s ale nie wiem czy jest to prędkość realna do osiągnięcia.
0 UP 0 DOWN
 
osiolekGucio 



Wiek: 46
Dołączył: 09 Paź 2007

UP 6 / UP 9


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2012-10-18, 21:13   

Na Słowackiego realne jest dużo więcej. Proszę o kontakt 513 531 150. Chętnie odpowiem na wszystkie pytania.
Pozdrawiam
oG
0 UP 0 DOWN
 
kastro 


Wiek: 34
Dołączył: 18 Paź 2010

UP 3 / UP 0



Wysłany: 2012-10-19, 11:51   

Ty jesteś jakimś konsultantem UPC czy może kimś "innym" ?:D
0 UP 0 DOWN
 
osiolekGucio 



Wiek: 46
Dołączył: 09 Paź 2007

UP 6 / UP 9


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2012-10-19, 16:51   

:shock:
Tak jestem "jakimś konsultantem" a dokładnie przedstawicielem handlowym UPC w Brzegu. Można też określić mnie "kimś innym" bo mam te usługi, korzystam z nich na co dzień i co warto podkreślić, posiadam też wiedzę jak to działa na Słowackiego, a przypuszczam że to chyba dla Ciebie jest najważniejsze.
:jump: Czy taka rekomendacja wystarczy?
0 UP 0 DOWN
 
Brzeski
Brzeski


Dołączył: 05 Wrz 2005

UP 110 / UP 54


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2012-10-20, 15:10   

To ja może taki lamerskie pytanie zadam ;)
A do czego komu potrzebne łącze 64 MB?
Jeśli nie zamierzesz swojego kabla udostępniać wszystkim sasiadom z bloku, i sam będziesz podpięty do tego łącza to myślisz, że będzie jakaś istotna różncia jak zakupisz łącze 64 MB zamiast np. 8 MB.
Chętnie posłucham też opinii eksperta ;)
0 UP 1 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2012-10-21, 09:09   

- Mi takie łącze przydaje się przy uploadzie plików na serwer.
- Mam postawiony serwer FTP na routerze (podłączony dysk) by mieć szybki dostęp do plików z każdego rejonu świata.
- Mam postawiony print serwer by mieć dostęp do swojej drukarki z całego świata
- Można też zrobić sobie "wgląd" poprzez kamerkę internetową do własnego mieszkania np. żeby zobaczyć co robi pozostawiony bez opieki zwierzak.
- Jeżeli kilka osób korzysta z internetu (laptopy, komputer stacjonarny, tablety, telefony). Backupy pamięci do chmury, takie łącze pozwala na zabezpieczenie się przed utratą danych w przypadku awarii urządzeń, szybka aktualizacja oprogramowania bez wkurzania się, że na innym urządzeniu wczytywanie strony długo trwa. Każde urządzenie podłączone do internetu potrzebuje kawałka łącza.
- Dyski internetowe (chmury) - tu prędkość jest bardzo potrzebna. Można dzięki temu mieć dostęp do swoich zdjęć, plików, dokumentów z każdego miejsca na świecie.
- Inteligentne domy (oprócz widoku z kamer w domu i na zewnątrz można bardzo szybko uzyskać informacje o tym czy piec działa, zmienić temperaturę w domu, zasunąć rolety itd.
- O ściąganiu plików z dużą prędkością chyba nie muszę wspominać.
- Oglądanie TV Live poprzez internet.

itd.

Można mnożyć ilość zastosowań, niekoniecznie każdemu potrzebnych ale za jakiś czas te 6M to będzie po prostu za mało. Biorąc pod uwagę, że za łącze 30M płacę 66 zł to się bardzo cieszę, moja mama w TP za 2M płaci 55 zł :P
0 UP 0 DOWN
 
bandit 
Grzegorz



Wiek: 41
Dołączył: 13 Wrz 2007

UP 7 / UP 3


Skąd: Brzeg/Leeds

Wysłany: 2012-10-21, 19:04   

Brzeski napisał/a:
To ja może taki lamerskie pytanie zadam ;)
A do czego komu potrzebne łącze 64 MB?
Jeśli nie zamierzesz swojego kabla udostępniać wszystkim sasiadom z bloku, i sam będziesz podpięty do tego łącza to myślisz, że będzie jakaś istotna różncia jak zakupisz łącze 64 MB zamiast np. 8 MB.
Chętnie posłucham też opinii eksperta ;)



np do tego co Yasiu powyżej napisał + jak ktos ma dzieci co grają w wymagającą giere to taka gierka troszkę zjada.

+

można oglądać filmy online + ściągać duże pliki i mamy jeszcze wielki zapas aby komfortowo surfować po internecie :)



w chwili obecnej mam łącze 50M z pingiem 30-60 ms w zależności czy to weekend czy pon-pt.
śmigam tak juz od 4 lat i jestem w 100% zadowolony :)


Pozdrawiam
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: Brak tagów.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 26
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu