Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Forumbrzeg osiagnelo "dno cenzury"
Autor Wiadomość
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2012-06-02, 11:45   

Panna Nikt napisał/a:
więc pozostałam na tym na czym mi zależy-studia i praca.


Nigdy o tym nie zapomnij, Panienko :) . Chociaż może się zdarzyć, że jedno zacznie dominować nad drugim i wtedy trudno pogodzić. Ale Ty dasz radę :) .

Panna Nikt napisał/a:
nie wiem co gorsze, nic nie ruszać na forum czy od razu kasować całe tematy


Nic innego, jak Wasza bierność doprowadziła do tego, że niektóre tematy stały się bardzo niebezpieczne.

Panna Nikt napisał/a:
Myślę,że połowa z nas spokojnie powróciłaby do niebieskich nicków. No... przynajmniej ja nie miałabym z tym problemu.


Zróbcie łaskawie kolejno odlicz i się zdeklarujcie. Rozumiem, że część zapewne jest na liście moderatorskiej z racji udziału w organizacji WOŚP, ale są też osoby, które współorganizują i moderatorami nie są.

Niech Yasiu podejmie decyzje, a funkcje moderatorskie w końcu niech pełnią osoby, które będą COKOLWIEK robiły w kwestii uporządkowania Forum i utrzymania jako takiego spokoju. Ostatnimi czasy moderatorzy wyróżnili się jedynie dogryzaniem mgliście wyobrażonej części forumowiczów i personalnymi przytykami wobec userów.
Ostatnio zmieniony przez Franco Zarrazzo 2012-06-02, 12:42, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
Panna Nikt 


Wiek: 34
Dołączyła: 19 Maj 2006

UP 2 / UP 0


Skąd: z piekła rodem

Wysłany: 2012-06-02, 12:17   

Franco Zarrazzo napisał/a:
Panna Nikt napisał/a:
więc pozostałam na tym na czym mi zależy-studia i praca.


Nigdy o tym nie zapomnij, Panienko :) .


Z pamięcią jeszcze u mnie ok, Franiu :) .

Panna Nikt napisał/a:
nie wiem co gorsze, nic nie ruszać na forum czy od razu kasować całe tematy


Franco Zarrazzo napisał/a:
Nic innego, jak Wasza bierność doprowadziła do tego, że niektóre tematy stały się bardzo niebezpieczne.


Wybacz Franku, ale ja odpowiadam tylko za siebie. I uważam,że jeżeli administrator od dwóch lat widzi moda, który nic nie robi, nie potrzebuje pięciu podań, zdjęcia z rodziną i kserokopii dowodu, żeby coś z tym zrobić. Gorzej jest w sytuacji gdy nie ma kto zastąpić starych modów, tak jak jest teraz...prawda? Dlatego "starzy"modowie są trzymani w stanie kompletnego nic.nie.robienia

Panna Nikt napisał/a:
Myślę,że połowa z nas spokojnie powróciłaby do niebieskich nicków. No... przynajmniej ja nie miałabym z tym problemu.


Franco Zarrazzo napisał/a:
Zróbcie łaskawie kolejno odlicz i się zdeklarujcie. Rozumiem, że część zapewne jest na liście moderatorskiej z racji udziału w organizacji WOŚP, ale są też osoby, które współorganizują i moderatorami nie są.


Ja zostałam modem, zanim brałam udział w WOŚPie i poznałam forumowiczów, także to było czyste zagranie. Co nie zmienia faktu,że wierzę, iż tym razem uda się Yasiowi sprawę modów załatwić do końća. Kiedyś nawet Yasiu przyjmował zgłoszenia od osób, które chcą być moderatorami. Zgłosiła się jedna osoba- ŁukaszTysiąćPięćsetStoDziewiećset.

Franco Zarrazzo napisał/a:
Ostatnimi czasy moderatorzy wyróżnili się jedynie dogryzaniem mgliście wybrażonej części forumowiczów i personalnymi przytykami wobec userów.


Jako osobie, która na forum zagląda rzadko, ciężko mi to stwierdzić. Chociaż nie ukrywam, że sama w sobie wredna jestem, co pewnie na moje posty w jakiś sposób się przekładało.
Ostatnio zmieniony przez Panna Nikt 2012-06-02, 12:33, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
Dziedzic_Pruski 



Wiek: 63
Dołączył: 19 Lut 2007

UP 4808 / UP 7271



Wysłany: 2012-06-02, 16:34   

To wcale nie jest tak, że niektóre tematy stały się "niebezpieczne". O wiele większym problemem są wykazywane przez niektórych uczestników niedojrzałość emocjonalna, pieniactwo i wyraźnie przeczulenie na punkcie własnej osoby.
Ostatnio zmieniony przez Dziedzic_Pruski 2012-06-02, 17:11, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 1 DOWN
 
Jacek Jastrzębski 


Wiek: 51
Dołączył: 05 Cze 2008

UP 580 / UP 883



Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2012-06-02, 17:14   

Prawdziwym problemem Forum są nadęci i zarozumiali "besserwisserzy" po pięćdziesiątce, którzy widzą drzazgę w oku innych , a belki w swoim nie potrafią dostrzec. Ich "wkład" w Forum to personalne ataki, tępa propagitka i złośliwe docinki.
0 UP 0 DOWN
 
Marcim B. 



Wiek: 52
Dołączył: 05 Sty 2007

UP 855 / UP 1842



Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2012-06-02, 20:32   

Dziedzic_Pruski napisał/a:
Szczególnie widać to po ostrzeżeniach.

Wypraszam sobie. Te od Devona się nie liczą :wink:
0 UP 1 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: Brak tagów.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 23
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu