Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Sportowe podsumowanie roku 2011
Autor Wiadomość
qiero 
11


Wiek: 40
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2012-03-05, 10:40   Sportowe podsumowanie roku 2011

REGULAMIN KONKURSU
1. Głosowanie jest dla wszystkich chętnych, jedna osoba może oddać tylko jeden głos.
2. Głosujemy na formularzu umieszczonym na stronie www.plebiscyt.abryser.pl.
3. Plebiscyt zawiera 4 kategorie.
4. Nie trzeba głosować we wszystkich kategoriach.
5. Aby w danej kategorii głos był ważny należy wypełnić w niej wszystkie pola.
6. Aby oddany głos był ważny konieczne jest podanie swojego nicka z forumbrzeg.pl lub imienia i nazwiska (jeżeli nie jest się zarejestrowanym na forumbrzeg.pl) oraz adresu e-mail. Głosy będą weryfikowane na podstawie zapytania zwrotnego wysłanego na ten adres.
7. Głosujemy do 31 marca 2012 roku.


PRZYPOMINAM - GŁOSUJEMY na stronie www.plebiscyt.abryser.pl


KATEGORIE I KANDYDACI
(Uwaga! Nikt nie jest doskonały, jeżeli na tych listach pominąłem kogoś, kto powinien się tam znaleźć, to przepraszam! Proszę więc o powstrzymanie się od komentarzy na ten temat).

1. SPORTOWIEC ROKU
Łukasz Błaszczyk (Akademia FC Pniewy, UAM Poznań/KS Fogo Luboń) - futsal/piłka nożna
Filip Borowski (Devils Wrocław) - futbol amerykański
Justyna Daniel (Odra Brzeg) – koszykówka
Bartosz Galar (Orlik Brzeg) - piłka ręczna
Szymon Godras (Ziemia Brzeska) - kolarstwo
Kamil Herudziński (ŚKPR Świdnica, Śląsk Wrocław) - piłka ręczna
Aleksander Hnydiuk (Prokonex Brzeg) - szachy
Wojciech Iwasyszyn (UGKS Odra Brzeg) - tenis stołowy
Marek Jezierzański (Piast Brzeg) - brydż
Aysha Jones - USA (Odra Brzeg) - koszykówka
Tomasz Klein (Turbud Brzeg) - jeździectwo
Inna Kochubei - Ukraina (TIM-SCUF Kijów - Ukraina, Odra Brzeg) - koszykówka
Leszek Majdański (Casus Kalisz) - brydż
Michał Malinowski (UKS Kościerzyce) - siatkówka
Marcin Nowacki (Wisła Płock, Miedź Legnica) - piłka nożna
Tomasz Pieszyński (Stal Brzeg) - koszykówka
Tomasz Rabanda (Stangum Wawelno, Orlik Brzeg) - futsal
Marcin Raczkowski (Orlik Brzeg) - futsal
Piotr Sendra (Orlik Brzeg) - piłka ręczna
Xenia Stewart - USA (Odra Brzeg) - koszykówka
Adrian Tekliński (ASKL Stal Grudziądz) - kolarstwo
Grzegorz Wionczek (Fala Brzeg) - żeglarstwo
Bartosz Woźniak (Stal Brzeg) - piłka nożna
Natalia Wyrwas (Szóstka Brzeg) - softball
Marta Żyłczyńska (Odra Brzeg) - koszykówka

2. MŁODZIEŻOWIEC ROKU
Natalia Bajor (AZS UE Wrocław) - tenis stołowy
Andrzej Bartkiewicz (Ziemia Brzeska) - kolarstwo
Konrad Betka (Orlik Brzeg) - piłka ręczna
Patryk Bodnik (Stal Brzeg) - piłka nożna
Mateusz Fabiszewski (Stal Brzeg) - piłka nożna
Paweł Franczak (Ziemia Brzeska) - kolarstwo
Michał Galas (UKS 12 Wrocław) - tenis stołowy
Adam Jabłoński (Stal Brzeg) - piłka nożna
Żaneta Kędra (Odra Brzeg) - koszykówka
Krzysztof Maksel (ASKL Stal Grudziądz) - kolarstwo
Wojciech Malec (Ziemia Brzeska) - kolarstwo
Wojciech Pszczolarski (Ziemia Brzeska) - kolarstwo
Kamil Skrzypczak (CKTW Wrocław) – karate
Arkadiusz Stopka (Orlik Brzeg) - piłka ręczna
Przemysław Szczupakowski (Stal Brzeg) - piłka nożna

3. TRENER ROKU
Sebastian Bednarz (Orlik Brzeg, AZS UP Wrocław) - futsal
Marcin Bielski (Orzeł Olszanka) - piłka nożna
Janusz Bułkowski (Stal Nysa) - siatkówka
Vadim Czeczuro - Ukraina (Odra Brzeg) - koszykówka
Zdzisław Grobelski (UGKS Odra Brzeg) - tenis stołowy
Mirosław Kołodziejczyk (Orlik Brzeg) - piłka ręczna
Bartosz Kowalski (Stal Brzeg) - piłka nożna
Zbigniew Marzec (Stal Brzeg) - piłka nożna
Jacek Mazurkiewicz (Burza Lipki, Olimpia Lewin Brzeski) - piłka nożna
Franciszek Moszumański (Ziemia Brzeska) - kolarstwo
Paweł Pietraszek (Orlik Brzeg, TOR Dobrzeń Wlk.) - piłka ręczna
Tomasz Rabanda (Orlik Brzeg) - futsal
Marcin Stefaniszyn (Orlik Brzeg) - piłka ręczna
Marek Szulczewski (Orlik Brzeg) - piłka ręczna
Dariusz Żak (Szóstka Brzeg) - softball

4. PIŁKARZ ROKU
Paweł Boczarski (Rolnik Wierzbica G., Foto Higiena Gać) - pomocnik
Łukasz Bonar (Start Namysłów) - pomocnik
Wojciech Dudzik (Stal Brzeg) - bramkarz
Mateusz Fabiszewski (Stal Brzeg) - napastnik
Jarosław Hraca (Stal Brzeg) - napastnik
Tomasz Jaworski (Odra Opole, Victoria Chróścice) - napastnik
Piotr Józefkiewicz (Stal Brzeg) - obrońca
Stefan Karnatowski (Foto-Higiena Gać) - pomocnik
Bartosz Kruk (Stal Brzeg) - pomocnik
Kamil Mazurkiewicz (Stal Brzeg) - obrońca/pomocnik
Tomasz Mencel (Stal Brzeg) - pomocnik
Damian Michalak (Stal Brzeg) - pomocnik
Bartosz Nesterów (Stal Brzeg) - obrońca
Marcin Nowacki (Wisła Płock, Miedź Legnica) - pomocnik
Rafał Ożóg (Stal Brzeg) - obrońca
Tomasz Raczyński (Stal Brzeg) - pomocnik
Łukasz Strząbała (Stal Brzeg) - obrońca
Łukasz Szpak (Start Namysłów) - pomocnik
Przemysław Szczupakowski (Stal Brzeg) - napastnik
Tomasz Szczupakowski (Stal Brzeg) - napastnik
Marek Szymocha (Stal Brzeg) - bramkarz
Marek Świder (Stal Brzeg, Parasol Wrocław) - bramkarz
Mariusz Świtoń (Stal Brzeg) - pomocnik
Andrzej Wolański (Victoria Kościerzyce, Stal Brzeg) - obrońca
Bartosz Woźniak (Stal Brzeg) - pomocnik/napastnik
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 40
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2012-04-17, 10:21   

Wyniki

SPORTOWIEC ROKU
1. Inna Kochubei - Ukraina (TIM-SCUF Kijów - Ukraina, Odra Brzeg) - koszykówka
2. Marta Żyłczyńska (Odra Brzeg) - koszykówka
3. Justyna Daniel (Odra Brzeg) – koszykówka
4. Adrian Tekliński (ASKL Stal Grudziądz) - kolarstwo
5. Xenia Stewart - USA (Odra Brzeg) - koszykówka
6. Bartosz Galar (Orlik Brzeg) - piłka ręczna
7. Marcin Nowacki (Wisła Płock, Miedź Legnica) - piłka nożna
8. Kamil Herudziński (ŚKPR Świdnica, Śląsk Wrocław) - piłka ręczna
9. Łukasz Błaszczyk (Akademia FC Pniewy, UAM Poznań/KS Fogo Luboń) - futsal/piłka nożna
10. Natalia Wyrwas (Szóstka Brzeg) - softball
11. Marcin Raczkowski (Orlik Brzeg) - futsal
12. Aysha Jones - USA (Odra Brzeg) - koszykówka
13. Tomasz Klein (Turbud Brzeg) - jeździectwo
14. Filip Borowski (Devils Wrocław) - futbol amerykański
15. Piotr Sendra (Orlik Brzeg) - piłka ręczna
16. Szymon Godras (Ziemia Brzeska) - kolarstwo
17. Bartosz Woźniak (Stal Brzeg) - piłka nożna
18. Tomasz Pieszyński (Stal Brzeg) - koszykówka
19. Tomasz Rabanda (Stangum Wawelno, Orlik Brzeg) - futsal
20. Aleksander Hnydiuk (Prokonex Brzeg) - szachy
21. Wojciech Iwasyszyn (UGKS Odra Brzeg) - tenis stołowy
22. Leszek Majdański (Casus Kalisz) - brydż
23. Marek Jezierzański (Piast Brzeg) - brydż
24. Michał Malinowski (UKS Kościerzyce) - siatkówka
25. Grzegorz Wionczek (Fala Brzeg) - żeglarstwo

MŁODZIEŻOWIEC ROKU
1. Natalia Bajor (AZS UE Wrocław) - tenis stołowy
2. Konrad Betka (Orlik Brzeg) - piłka ręczna
3. Żaneta Kędra (Odra Brzeg) - koszykówka
4. Andrzej Bartkiewicz (Ziemia Brzeska) - kolarstwo
5. Przemysław Szczupakowski (Stal Brzeg) - piłka nożna
6. Paweł Franczak (Ziemia Brzeska) - kolarstwo
7. Mateusz Fabiszewski (Stal Brzeg) - piłka nożna
8. Arkadiusz Stopka (Orlik Brzeg) - piłka ręczna
9. Wojciech Pszczolarski (Ziemia Brzeska) - kolarstwo
10. Michał Galas (UKS 12 Wrocław) - tenis stołowy
11. Patryk Bodnik (Stal Brzeg) - piłka nożna
12. Kamil Skrzypczak (CKTW Wrocław) – karate
13. Adam Jabłoński (Stal Brzeg) - piłka nożna
14. Wojciech Malec (Ziemia Brzeska) - kolarstwo
15. Krzysztof Maksel (ASKL Stal Grudziądz) - kolarstwo

TRENER ROKU
1. Vadim Czeczuro - Ukraina (Odra Brzeg) - koszykówka
2. Franciszek Moszumański (Ziemia Brzeska) - kolarstwo
3. Janusz Bułkowski (Stal Nysa) - siatkówka
4. Zbigniew Marzec (Stal Brzeg) - piłka nożna
5. Mirosław Kołodziejczyk (Orlik Brzeg) - piłka ręczna
6. Marcin Bielski (Orzeł Olszanka) - piłka nożna
7. Sebastian Bednarz (Orlik Brzeg, AZS UP Wrocław) - futsal
8. Zdzisław Grobelski (UGKS Odra Brzeg) - tenis stołowy
9. Marcin Stefaniszyn (Orlik Brzeg) - piłka ręczna
10. Marek Szulczewski (Orlik Brzeg) - piłka ręczna
11. Bartosz Kowalski (Stal Brzeg) - piłka nożna
12. Jacek Mazurkiewicz (Burza Lipki, Olimpia Lewin Brzeski) - piłka nożna
13. Paweł Pietraszek (Orlik Brzeg, TOR Dobrzeń Wlk.) - piłka ręczna
14. Dariusz Żak (Szóstka Brzeg) - softball
15. Tomasz Rabanda (Orlik Brzeg) - futsal

PIŁKARZ ROKU
1. Marcin Nowacki (Wisła Płock, Miedź Legnica) - pomocnik
2. Łukasz Szpak (Start Namysłów) - pomocnik
3. Piotr Józefkiewicz (Stal Brzeg) - obrońca
4. Mateusz Fabiszewski (Stal Brzeg) - napastnik
5. Tomasz Szczupakowski (Stal Brzeg) - napastnik
6. Bartosz Woźniak (Stal Brzeg) - pomocnik/napastnik
7. Przemysław Szczupakowski (Stal Brzeg) - napastnik
8. Łukasz Bonar (Start Namysłów) - pomocnik
9. Tomasz Jaworski (Odra Opole, Victoria Chróścice) - napastnik
10. Paweł Boczarski (Rolnik Wierzbica G., Foto Higiena Gać) - pomocnik
11. Rafał Ożóg (Stal Brzeg) - obrońca
12. Tomasz Mencel (Stal Brzeg) - pomocnik
13. Mariusz Świtoń (Stal Brzeg) - pomocnik
14. Wojciech Dudzik (Stal Brzeg) - bramkarz
15. Jarosław Hraca (Stal Brzeg) - napastnik
16. Bartosz Kruk (Stal Brzeg) - pomocnik
17. Marek Szymocha (Stal Brzeg) - bramkarz
18. Kamil Mazurkiewicz (Stal Brzeg) - obrońca/pomocnik
19. Marek Świder (Stal Brzeg, Parasol Wrocław) - bramkarz
20. Damian Michalak (Stal Brzeg) - pomocnik
21. Andrzej Wolański (Victoria Kościerzyce, Stal Brzeg) - obrońca
22. Stefan Karnatowski (Foto-Higiena Gać) - pomocnik
23. Bartosz Nesterów (Stal Brzeg) - obrońca
24. Tomasz Raczyński (Stal Brzeg) - pomocnik
25. Łukasz Strząbała (Stal Brzeg) - obrońca

JEDENASTKA ROKU
Wojciech Dudzik - Piotr Józefkiewicz, Rafał Ożóg, Kamil Mazurkiewicz, Marcin Nowacki, Łukasz Szpak, Bartosz Woźniak, Łukasz Bonar, Mateusz Fabiszewski, Tomasz Szczupakowski, Przemysław Szczupakowski
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: 2011, podsumowanie, roku, sportowe


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 21
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu