Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
BAL SYLWESTROWY W SKARBIMIERZU MOULIN ROUGE KATERING KAPITAN
Autor Wiadomość
K-I-T 


Wiek: 40
Dołączył: 01 Sty 2012

UP 0 / UP 0



  Wysłany: 2012-01-01, 15:55   BAL SYLWESTROWY W SKARBIMIERZU MOULIN ROUGE KATERING KAPITAN

Sylwester na Osiedlu Skarbimierz to totalne nieporozumienie. Oprócz ładnie ustrojonej sali nie mam żadnego pozytywu. Katering z Kapitana kuk-a to czyste wyłudzenie pieniędzy, mianowicie jedzenie totalna porażka po godzinie dwunastej stoły puste nie donosili żadnych przekąsek, zabrakło napoi brak jakichkolwiek ciast tylko jakieś rogaliki niczym nie nadziewane do kawy. Po upomnieniu obsługi, żeby donieśli przekąsek usłyszałem że to za co zapłaciłem leży już na stole. Orkiestra wedle uznania wiadomo że nie każdemu podejdzie. Z 300zł które zapłaciłem to totalna porażka.
Ostatnio zmieniony przez K-I-T 2012-01-01, 16:09, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Gillbert 


Wiek: 31
Dołączył: 03 Lis 2011

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2012-01-01, 16:51   

Ja podobnie uważam, że to wyłudzenie pieniędzy. Jak wcześniejszy uczestnik balu twierdzę że nie było co jeść i pić. A w dodatku po zjedzeniu kilku łyżek pierwszego gorącego dania tak się poczułam ,,fajnie" iż wróciłam do domu i wymiotowłam, tak oto rozpoczęłm pierwszy mój bal w Skarbimierzu. Dalej było tylko gorzej, ludzie ruszali się ale muzyka im absolutnie w tańcu nie przeszkadzała a i po takiej ,,wyżerce" serwowanej przez odnowionego kapitana Nemo to się nie dziwię.
Jedno co mnie urzekło, to wystrój sali - brawo dla chłopaka. Uważam, że organizatorzy wyciągnął wnioski z całkowitej porażki organizacji balu, a kapitan KUK będzie świecił pustkami.
0 UP 0 DOWN
 
basienka71 


Wiek: 52
Dołączyła: 07 Paź 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2012-01-03, 14:51   

Dołączam się do powyższych wrażeń,prowadzenie fajne,zespół ok,wystrój piękny i na tym koniec.Jedzenie rodem z baru mlecznego lub dworcowego,za 300 zł.na parę otrzymaliśmy wątróbkę drobiową jako danie główne,naleśniki ze szpinakiem(w nich gratis piasek) po północy o zgrozo-zupa jarzynowa z makaronem,o przystawkach już nie napiszę ,bo nie nazwałabym tego przystawkami-na 8 osób 1 szampan.Ktoś chyba sobie wyliczył jak zarobić na naiwniakach.W Skarbimierzu byłam ok.5 raz,ale teraz wiem,że na pewno ostatni.Mam nadzieję,że organizator weżmie sobie do serca wrażenia gości,i na przyszłość zrezygnuje z cateringu tej "restauracji".A tak nawiasem ,zapytam:czy ktoś wyszedł z tej imprezy zadowolony?
0 UP 0 DOWN
 
Death342 


Wiek: 31
Dołączył: 03 Sty 2012

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2012-01-03, 17:44   

Najgorszy sylwester od kilku lat na Skarbimierzu . Sala pięknie przystrojona a jedzenie nie zbyt , kiepskie . Brak jakiegokolwiek ciasta jak z wcześniejszych lat . Dania które miały zostać podane na gorąco było w dodatki zimne i nie smaczne . Porażka myślę , że w przyszłym roku zmieni się catering
0 UP 0 DOWN
 
wróż Mariusz 



Wiek: 56
Dołączył: 20 Gru 2010

UP 0 / UP 4



Wysłany: 2012-01-03, 18:05   

Aż dziw jasny bierze człowieka gdy pomyśli że są na tym świecie ludzie którzy w ogóle nie pracują logicznie rozumem w sytuacji gdzie liczy się zysk lub strata...Czy któreś z was trójki tu się żalących myślało w momencie wykupowania karnetu na bal sylwestrowy jakie będzie serwowane menu?? co jest wliczone w cenę imprezy tak w ogóle??.Należało rozważyć sobie czy chcę za tą cenę się bawić tu czy też wolę poszukać innego lokalu..Trzeba było zapytać organizującego bal o to wszystko w momencie gdy dawaliście pieniądze do ręki...I teraz tak: jeśli macie wymienioną ofertę wraz z rachunkiem na piśmie i uważacie że was ktoś na tym ocwanił mimo wszystko to możecie dochodzić swoich praw i zwrotu ew.pieniędzy za niewykonaną usługę...Jeśli natomiast wykupiliście noworoczny bal o tak sobie na ładny uśmiech,itd...to możecie co najwyżej sobie faktycznie tylko popisać i ponarzekać mając pretensje najwięcej do siebie samych...
0 UP 0 DOWN
 
auri-star 
częściej wredna niż miła



Wiek: 45
Dołączyła: 21 Paź 2007

UP 49 / UP 31



Wysłany: 2012-01-03, 19:13   

wróż Mariusz napisał/a:
Czy któreś z was trójki tu się żalących myślało w momencie wykupowania karnetu na bal sylwestrowy jakie będzie serwowane menu?? co jest wliczone w cenę imprezy tak w ogóle??.Należało rozważyć sobie czy chcę za tą cenę się bawić tu czy też wolę poszukać innego lokalu..


Podejrzewam ,że nie było konieczności sprawdzania co i za ile ,bo od wielu lat sylwester tam organizowany był na wysokim poziomie. Dlatego wystarczyło polecenie tego miejsca przez kogoś znajomego aby się zdecydować.

basienka71 napisał/a:
W Skarbimierzu byłam ok.5 raz


Ja byłam dwa lata temu w Skarbimierzu i gdybym tym razem decydowała się na wyjście sylwestrowe też byłby to Skarbimierz , na szczęście jakoś nim się ogarnęłam miejsc już nie było. W życiu nie spodziewałabym się ,że organizator zmienił catering i tym samym zaszkodził sam sobie i popsuł tak dobrą opinię na którą pracował latami :x
Ostatnio zmieniony przez auri-star 2012-01-03, 19:14, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
bocian 


Wiek: 46
Dołączył: 03 Sty 2012

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2012-01-03, 20:13   

Bal sylwestrowy fajnie brzmi, duża ładnie przystrojona sala … hmm.. i tylko tyle ! Reszta to porażka . Orkiestra robiła hałas niezbyt przyjemny dla ucha nie potrafili ustawić sobie sprzętu na tyle żeby można było zrozumieć co mówili czy śpiewali . Fajna zapowiedź cateringu poparta nazwiskiem „MAGDY GESSLER „ . Podejrzewam że gdyby ona o tym wiedziała co oni podali do jedzenia to by ich do sądu podała o ZNIESŁAWIENIE ! Stoły zastawione „ jedzeniem” zapowiadało się smakowicie do pierwszego kęsa i nagle ogromne rozczarowanie POSIŁKI NIEZJADLIWE rozgotowana i rozmemłana wątróbka była HITEM jako główny „ciepły” posiłek potem było już tylko gorzej zupa wiosenna nawet nie wiem do czego ją porównać „ohyda”. Sałatki nie doprawione ale pewnie dlatego że wszystkie przyprawy znalazły się w barszczu który był w termosach na korytarzu przy niby „SZWEDZKIM STOLE” gdzie była kawa ,herbata i kupa rogalików . Jedyne co mi przeszło przez usta to sałatka śledziowa była naprawdę dobra i pieczeń gdzie był plaster na osobę i chlebek do tego:) tak przetrwałem do północy . Tak że moje wrażenia są nie fajne „żeby nie przeklinać”
0 UP 0 DOWN
 
Jamps 


Wiek: 49
Dołączył: 04 Cze 2005

UP 2 / UP 0


Skąd: Brzeg Rybaki

Wysłany: 2012-01-04, 09:35   

wróż Mariusz napisał/a:
Aż dziw jasny bierze człowieka gdy pomyśli że są na tym świecie ludzie którzy w ogóle nie pracują logicznie rozumem w sytuacji gdzie liczy się zysk lub strata...


to ci się chyba coś pomyliło :) zabawa w gronie znajomych to nie biznes rozpatrywany w kategorii zysk i strata :)

w życiu prywatnym bierzemy pod uwagę doświadczenia z lat ubiegłych, opinie znajomych itp. i na tym opieramy swoje decyzje; jeśli ktoś organizuje bal np. na 100 par, to żaden rozsądny uczestnik nie będzie ingerował w menu - to byłyby życzenia nie do spełnienia; rzucamy okiem np. na podstawowe informacje typu: 2 ciepłe posiłki, zakąski, szwedzki stół, procenty itp., a resztę powierzamy organizatorowi

w przypadku balu nie mamy innego wyjścia (co innego, gdyby to był zakup czegoś, co będzie nam służyło np. 10 lat (np. sprzęt rtv i agd))
i właśnie tym się sugerowali nasi przedmówcy
a skoro się zawiedli, to wyciągnęli bardzo rozsądne wnioski: nie pójdą tam więcej, a jedyne co może zmienić ich decyzję, to zmiana firmy cateringowej

wróż Mariusz napisał/a:
I teraz tak: jeśli macie wymienioną ofertę wraz z rachunkiem na piśmie i uważacie że was ktoś na tym ocwanił mimo wszystko to możecie dochodzić swoich praw i zwrotu ew.pieniędzy za niewykonaną usługę...Jeśli natomiast wykupiliście noworoczny bal o tak sobie na ładny uśmiech,itd...to możecie co najwyżej sobie faktycznie tylko popisać i ponarzekać mając pretensje najwięcej do siebie samych...


przeczytałem posty narzekających ludzi i nikt nie domaga się zwrotu kasy, więc trochę na wyrost twój post Mariuszu
rozsądni forumowicze wybierają oczywiście tę drugą opcję: obsmarowują niefajny catering, podając, kto go dostarczał
z życia wiem, że to dużo lepiej działa, niż pojedyncze reklamacje (nawet gdyby były skuteczne - co w tym przypadku graniczyłoby z cudem), a na pewno jest przydatniejsze dla potencjalnych korzystających z usług tej firmy w przyszłości
0 UP 0 DOWN
 
nowyforumbrzeg 


Wiek: 49
Dołączył: 21 Sty 2009

UP 8 / UP 6



Wysłany: 2012-01-04, 10:35   

Może już im nie zależy na renomie?
http://skarbimierz.nieruc...az/3414164.html



Tak się zastanawiam, po co Pani Gessler robiła tam rewolucję skoro lokal jest na sprzedaż?
0 UP 0 DOWN
 
wróż Mariusz 



Wiek: 56
Dołączył: 20 Gru 2010

UP 0 / UP 4



Wysłany: 2012-01-04, 12:37   

Panie Jamps :) Nic mi się nie pomyliło...Nawet i do grona znajomych należy mieć ograniczone zaufanie bo to właśnie przez najbliższych przyjaciół już nie jeden na tym świecie poszedł z torbami..Ale do rzeczy..Jeśli Ja idąc na zabawę sylwestrową (nawet niech to będzie w gronie najlepszych znajomych) za którą mam zapłacić aż 300 zł...To przed wydaniem danej kwoty wstyd chowam do kieszeni (bo w końcu chodzi o moje pieniądze nie o czyjąś łaskę) i pytam organizatora: Co będzie w menu? oraz ile tego będzie przypadać na pewno na jedną parę? i co ewentualnie jest wliczone w cenę imprezy...To już bym wolał dołożyć 2 dychy i skorzystać z oferty i bawić się w lokalu Black Eight...Jeśli uważasz też że rozsądny forumowicz powinien obsmarowywać swoje porażki na forum a nie wyjaśniać ich w cztery oczy ze swoim winowajcą no to odwaga twoja chyba nie należy raczej do dużych..Reasumując co by dwa razy się nie powtarzać..Pretensjonalna wina leży po środku..Goście-nie dopatrzyli i nie dopytali o to na co liczyli a organizator-że się "nie szarpnął" by zadowolić swoich gości którzy są przecież jego jakby nie było zyskiem.. :offtopic:
Ostatnio zmieniony przez wróż Mariusz 2012-01-04, 14:34, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
basienka71 


Wiek: 52
Dołączyła: 07 Paź 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2012-01-04, 15:23   

[quote="wróż Mariusz"]Aż dziw jasny bierze człowieka gdy pomyśli że są na tym świecie ludzie którzy w ogóle nie pracują logicznie rozumem w sytuacji gdzie liczy się zysk lub strata...Czy któreś z was trójki tu się żalących myślało w momencie wykupowania karnetu na bal sylwestrowy jakie będzie serwowane menu?? co jest wliczone w cenę imprezy tak w ogóle??J

Jestem osobą, która zanim kupi,to sprawdzi ,nie złakomiłam się na 20 czy ileś tam złotych oszczędności,jak wcześniej pisałam ,wiele razy bawiłam się na imprezach organizowanych w Skarbimierzu i miałam miłe doświadczenia.Poza tym menu też widziałam,ale ono nie miało nic wspólnego z tym co zaserwowano na balu.
0 UP 0 DOWN
 
Bilu 



Wiek: 38
Dołączył: 24 Kwi 2005

UP 66 / UP 43



Wysłany: 2012-01-04, 16:53   

Polska to dziwny kraj , tutaj sylwester kojarzy sie z jedzeniem :cry:
0 UP 0 DOWN
 
sabinsen 


Wiek: 39
Dołączyła: 09 Mar 2006

UP 24 / UP 3


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2012-01-04, 17:50   

Mnie nie było na tym sylwestrze, ale z tego co piszecie to wątróbka jako danie głównie to jakieś przegięcie. Powiem Wam, że watróbki wcale nie powinno się jeść, bo przez nią sam syf chemiczny przechodzi. Z tą zupą jarzynową to też jakaś dziwna sytucja, tak jak ktoś napisał powyżej. Gdzie krokiety, gdzie barszcz, gdzie gulasz? Tego bym się spodziewała na sylwestra....

Ja również byłam na organizowanym sylwestrze na 300 osób, ale daleko od Brzegu i tam również się płaciło 300 zł, ale co do jedzenia to naprawdę było mnóstwo wszystkiego, aż się stoły uginały i nikt nie miał pretensji. Właścicielka osobiście biegała po sali i sprawdzała czy goście są zadowoleni.

wróż Mariuszu oczywiście, że niezadowoleni goście mogą się starac o zwrot kasy, tym bardziej że ktoś z piszących tutaj widziała menu i było całkiem inne niż zaserwowano.

Od siebie dodam, ze byl na organizowanej imprezie, gdzie padly słowa "... mogli wziąć katering z Nemo i przynajmniej nie byłoby problemu..." nigdy nie czestowano mnie cateringiem z Nemo, tylko raz jadla u nich po Kuchennych rewolucjach. To co zamówiłam naprawdę mi bardzo smakowało, tak szczerze.
A powiedzcie czy już kiedys ktos byl na cateringu z Nemu i czy jedzenie bylo lepsze, czy teraz sie cos popsulo?

Dziwna sprawa, ze az tyle osob niezadowolonych bylo.

basienka71 skoro byłas już na tym sylwerze kilka razy, to oczywiste jest, że nagle w tym roku nie dopytujesz sie o menu i idziesz bo zawsze zadowolona bylas !!! w szczegolnosci musialas miec porownanie, jak to nie Twoja pierwsza impreza



Bilu, gdybyś był na tym sylwestrze i jedzenie Ci calkowicie nie podeszło, to ciekawe czy byś pisał, że w Polsce na sylwestra chodzi tylko o żarcie?

Napiszcie jeszcze jaki zespół grał i ile mniej więcej sob bawilo sie na tej imprezie?
0 UP 0 DOWN
 
chmurkolistna 
...Achtung Baby...



Wiek: 40
Dołączyła: 07 Sty 2008

UP 46 / UP 83



Wysłany: 2012-01-04, 18:12   

sabinsen napisał/a:
Powiem Wam, że watróbki wcale nie powinno się jeść, bo przez nią sam syf chemiczny przechodzi.

Prawda, ale to się tyczy ponoć tylko wątróbki drobiowej - same świństwa tam są - hormony z paszy. Wątroba wieprzowa pod tym względem jest bezpieczna.
Wiem, wiem :offtopic: .
0 UP 0 DOWN
 
auri-star 
częściej wredna niż miła



Wiek: 45
Dołączyła: 21 Paź 2007

UP 49 / UP 31



Wysłany: 2012-01-04, 19:37   

sabinsen napisał/a:

Napiszcie jeszcze jaki zespół grał i ile mniej więcej sob bawilo sie na tej imprezie?


Chyba nie ma znaczenia ile osób konkretnie się tam bawiło ale na pewno nie jest to impreza kameralna. Nawet jak jest sporo nie zadowolonych to zapewne większość pomarudzi tylko w domu i na tym koniec.
Grał zespół Bravo a przynajmniej miał grać ale może było jak z menu i nastąpiły w tym temacie jakieś zmiany.

chmurkolistna napisał/a:
Prawda, ale to się tyczy ponoć tylko wątróbki drobiowej - same świństwa tam są - hormony z paszy. Wątroba wieprzowa pod tym względem jest bezpieczna.


Ta jasne, bo świnie to są karmione tylko ekologiczna lub naturalna paszą :shock:
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: bal, kapitan, katering, kuk, moulin, rouge, skarbimierzu, sylwestrowy


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 33
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu