Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Brak reakcji moderatorów w tematach politycznych.
Autor Wiadomość
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2011-11-04, 13:18   Brak reakcji moderatorów w tematach politycznych.

Informuję, że moderatorzy ani ja nie będziemy reagowali na zgłoszenia w tematach politycznych w których awanturują się znane nam już osoby.

Informuję, że mogę na wniosek sądu lub policji udostępnić numery IP osób łamiących prawo cywilne.

Proszę zgłaszać jedynie posty łamiące prawo karne, w sprawach cywilnych nie chcemy być sędziami i stać pomiędzy osobami wzajemnie obrzucającymi się błotem.

Decyzja ta uwarunkowana jest ciągłym zarzucaniem stronniczości moderatorom. Jak moderator by nie postąpił to później są na niego ataki z jednej bądź drugiej strony (stron wypowiadających się w tematach politycznych na forum - obecnie 2 strony).

Zrozumcie, że forum jest tworzone po to by wymieniać opinie, a nie po to by wzajemnie się obrzucać błotem. Proszę o przeczytanie również cytatu który mam obecnie w podpisie. Lepiej zróbmy coś dla miasta i powiatu a nie ciągle się kłóćmy.
0 UP 0 DOWN
 
Bartek T. 
poszukiwacz



Wiek: 43
Dołączył: 23 Wrz 2006

UP 161 / UP 140


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2011-11-04, 14:25   

Yasiu, zgoda co do głównego przesłania, ale rozumiesz chyba, że jak ktoś obraża mnie, członków partii do której należę i próbuje utrwalić forowiczom, którzy go czytają, że wszyscy, którzy w jakikolwiek sposób mieli styczność z SLD to bolszewicy to nie mogę udawać, że nic się nie dzieje? A to, że facet, który pisze o mnie, o Marcinie Barcickim czy Krystianie Sikorze per bolszewik, o kandydacie na senatora Kazimierzu Łukawieckim per "bolszewik" (to widocznie jakaś różnica) na w podpisie jakieś zdanie narzekające na niski poziom dyskusji o polityce to jest nie mądrość a gigantyczna hipokryzja.

Naprawdę rzadko odpowiadam na posty autora tego podpisu, przeważnie nadają się do konsultacji z lekarzem lub farmaceutą ale jak ktoś mnie opluwa to nie mogę udawać, że deszcz pada.
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2011-11-04, 14:34   

Bartek T. napisał/a:
że wszyscy, którzy w jakikolwiek sposób mieli styczność z SLD to bolszewicy


Nie wiem, kogo masz na myśli, ale znam kilka osób, które należą do SLD lub z list SLD na przykład startowało tu czy tam i w ich wypowiedziach czy publicznych, czy w rozmowach, czy też w zachowaniu, na pewno nie znajdę cech tego, co uważam za "bolszewizm".

Jakoś ja specjalnego rejwachu nie robię, kiedy w ramach tej wojenki, opluwa się całe PO, któego jestem członkiem, czy też PiS, którego część poglądów podzielam i w którego szeregach członków lub sympatyków jest wiele osób, które są dla mnie autorytetem. Np. naukowym. To nie "partia" stanowi o człowieku, jakkolwiek, niestety, przynależność do tej czy innej partii jest brzemieniem, z którym zarówno Ty czy ja żyć musimy.

Wszak konstytucja mówi, że "członkowstwo jest jawne". Zapewne jej autorzy (a podpisał sam Aleksander Kwaśniewski z... kurde - co to ma wspólnego z tym, że z SLD?) mieli ku temu jakieś powody, aby konstytucyjnie zagwarantować jawność członkostwa.

Może dlatego, że zgodnie z Twoim wykładem na niniejszym Forum, partia to pęd do władzy? Nie mam siły szukać cytatu - jak to Bartku ująłeś?

To nie ja wyznaczyłem standarty uprawiania polityki, zwłaszcza na tym forum.

There still is a time...
Ostatnio zmieniony przez Franco Zarrazzo 2011-11-04, 14:39, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
Bartek T. 
poszukiwacz



Wiek: 43
Dołączył: 23 Wrz 2006

UP 161 / UP 140


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2011-11-04, 14:39   

Franco Zarrazzo napisał/a:
Nie wiem, kogo masz na myśli, ale znam kilka osób, które należą do SLD lub z list SLD na przykład startowało tu czy tam i w ich wypowiedziach czy publicznych, czy w rozmowach, czy też w zachowaniu, na pewno nie znajdę cech tego, co uważam za "bolszewizm".


Nie wiem czym wg. Ciebie jest ów "bolszewizm", ale z chęcią dowiedziałbym się czym zasłużył sobie na to miano np. wspomniany przeze mnie K. Łukawiecki?

Franco Zarrazzo napisał/a:

To nie ja wyznaczyłem standarty uprawiania polityki, zwłaszcza na tym forum.

W pełni się z Tobą zgadzam, Ty je po prostu niszczysz.
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2011-11-04, 14:46   

Bartek T. napisał/a:
Nie wiem czym wg. Ciebie jest ów "bolszewizm", ale z chęcią dowiedziałbym się czym zasłużył sobie na to miano np. wspomniany przeze mnie K. Łukawiecki?


Zgodnie z demagogią wytyczoną przez kolegów z SLD w wielu wątkach na tym Forum, został postawiony "ramię w ramię" (towarzysz Sikora, na ten przykład). A cudzysłów przez "brak znamion bolszewizmu" w zachowaniu.
0 UP 0 DOWN
 
derdy 


Wiek: 41
Dołączył: 07 Paź 2007

UP 8 / UP 21



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2011-11-04, 15:05   

_moja propozycja :)

zróbmy im oddzielny dział, ukryty dla Forumowiczów, a wszelkie inne "dogryzania" polityczne ciach - ostrzeżenie, ciach - blokada pisania. Ciach. Ciach. Ciach. Spokój :)

Za utarczki z moderatorami tudzież użytkownikami byłem karany "ostrzeżeniami". To dlaczego teraz nie może być podobnie ? :)
0 UP 0 DOWN
 
chmurkolistna 
...Achtung Baby...



Wiek: 40
Dołączyła: 07 Sty 2008

UP 46 / UP 83



Wysłany: 2011-11-04, 15:26   

derdy napisał/a:
zróbmy im oddzielny dział, ukryty dla Forumowiczów, a wszelkie inne "dogryzania" polityczne ciach - ostrzeżenie, ciach - blokada pisania. Ciach. Ciach. Ciach. Spokój

Zgadzam się i popieram. Dział nie musi być ukryty (czasem jednak fajnie byłoby pośmiać się z niektórych wpisów, czy użytkowników), ale niech będzie oddzielny - dość już zaśmiecania Forum.
Ostatnio zmieniony przez chmurkolistna 2011-11-04, 15:27, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
sikork 



Wiek: 44
Dołączył: 12 Maj 2008

UP 315 / UP 772



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2011-11-04, 16:03   

derdy napisał/a:
zróbmy im oddzielny dział, ukryty dla Forumowiczów,
Toby była forumowa śmierć dla Francy, nie przeżyłby dnia bez "bolszewików", "LSD" i i tym podobnych.
0 UP 0 DOWN
 
derdy 


Wiek: 41
Dołączył: 07 Paź 2007

UP 8 / UP 21



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2011-11-04, 16:22   

sikor. kto się czubi ten się lubi, Franco Was kocha.

A na serio. Jednego spamera mniej :D
0 UP 0 DOWN
 
KtOŚ 
<--(x_x)-<<



Wiek: 37
Dołączył: 10 Kwi 2006

UP 18 / UP 25


Skąd: a domyśl się :P

Wysłany: 2011-11-04, 16:49   

1) to nie jest dział polityki, wiec sio do niego
2) nie spamować
0 UP 0 DOWN
 
Brzeski
Brzeski


Dołączył: 05 Wrz 2005

UP 110 / UP 54


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2011-11-04, 18:59   

Yasiu!
Też się przychylę do pomysłu, by jakoś odizolować pewne osoby, i niech się kłócą w swoim dziale polityki, a odciąć im pisanie w innych działach.

P.S.
Po raz pierwszy od lat chciałem dziś pewnych dwóch użytkowników dopisać do listy ignorowanych, ale dziwnym trafem tylko jeden z nich się ignoruje, a wypowiedzi drugiego nadal widzę. Pomocy! :-)
0 UP 0 DOWN
 
KtOŚ 
<--(x_x)-<<



Wiek: 37
Dołączył: 10 Kwi 2006

UP 18 / UP 25


Skąd: a domyśl się :P

Wysłany: 2011-11-04, 19:52   

Brzeski napisał/a:
jeden z nich się ignoruje, a wypowiedzi drugiego nadal widzę. Pomocy! :-)


czyli pewnie chcesz ignorować moderatora ;) ... a to nie możliwe z tego co pamietam :)
0 UP 0 DOWN
 
zb1 



Wiek: 55
Dołączył: 25 Paź 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2011-11-04, 20:54   

Dziwi mnie to, że określenie bolszewik wywołało takie zgorszenie - przecież podobnie można interpretować określenia - kapitalista, komunista,socjalista, wszystko zależy jakie skojarzenia ono za sobą niesie i w jakim środowisku zostaje wypowiedziane np. wyzyskiwacz, krwiopijca - kapitalista .
0 UP 0 DOWN
 
lord 
antysikork



Wiek: 32
Dołączył: 20 Wrz 2008

UP 242 / UP 264



Wysłany: 2011-11-06, 19:16   

Brzeski napisał/a:

Po raz pierwszy od lat chciałem dziś pewnych dwóch użytkowników dopisać do listy ignorowanych, ale dziwnym trafem tylko jeden z nich się ignoruje, a wypowiedzi drugiego nadal widzę
mam ten sam problem - niestety nadal widzę wypowiedzi yasia
KtOŚ napisał/a:

czyli pewnie chcesz ignorować moderatora ;) ... a to nie możliwe z tego co pamietam :)
raczej admina
Ostatnio zmieniony przez lord 2011-11-06, 19:26, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
oldstaszek 


Wiek: 24
Dołączyła: 23 Mar 2010

UP 240 / UP 666


Skąd: z jutra

Wysłany: 2011-11-06, 19:51   

Mnie jakoś nawet nie przychodzi na myśl "ignoruj".
To tak jakby ignorować słońce, deszcz, noc...
Jesteśmy tacy jacy jesteśmy - mamy swoje poglądy i swoje racje.
Sposób ich przedstawiania i argumentacji bardzo dużo mówi o nas samych.
NIKOGO nie ignoruję - nie da się ignorować życia i społeczności w jakiej żyjemy... :)
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: brak, moderatorow, politycznych., reakcji, tematach


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 34
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu