Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Centrum Edukacji Ars Logo
Autor Wiadomość
Centrum Edukacji Ars Logo 


Wiek: 47
Dołączyła: 01 Sie 2011

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2011-08-17, 14:44   

W celu zapoznania - serdecznie zapraszamy na dzień otwarty. Zespół Centrum Edukacji
0 UP 0 DOWN
 
Atylla 
illuminatus



Wiek: 38
Dołączył: 01 Kwi 2010

UP 12 / UP 16



Wysłany: 2011-08-17, 21:09   

Centrum Edukacji Ars Logo napisał/a:


Rodzice brzeskich maluchów bardzo świadowie podejmują decyzję odnośnie wyboru placówek. Myślę że nie potrzebują " wsparcia" w celu wyjaśniania nazewnictwa.
Ich decyzje są weryfikowane i wnikliwie analizowane.


Tak gwoli wyjaśnienia - nie chodzi o, jak to Pani ujęła " wsparcie w celu wyjaśniania nazewnictwa". Nawet o Nazwę tu nie chodzi.

Chodzi o bezpieczeństwo i poziom.
Przede wszystkim o bezpieczeństwo.

Sprawy opieki nad dziećmi w wieku przedszkolnym reguluje Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej z dnia 31 sierpnia 2010 r. w sprawie rodzajów innych form wychowania przedszkolnego, warunków tworzenia i organizowania tych form oraz sposobu ich działania (Dz. U. Nr 161, poz.1080).

Jeśli placówka na nie jest wpisana do wspomnianego wcześniej rejestru - to znaczy nie spełnia wymogów prawnych, lokalowych, sanitarnych, BHP, PPOŻ itp. do prowadzenia opieki.
Ostatnio zmieniony przez Atylla 2011-08-17, 21:10, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Centrum Edukacji Ars Logo 


Wiek: 47
Dołączyła: 01 Sie 2011

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2011-08-17, 22:10   

Bezpieczeństwo dzieci jest, także dla mnie, najważniejsze.

A wysuwanie wniosków, że nie spełniamy warunków prawnych, lokalowych i innych uważam za bezpodstawne.

Placówka, by mogła zostać wpisana do rej. plac.oświat. musi znajdować się na parterze budynku.
Centrum Edukacji zaś mieści się na II piętrze.

Co do poziomu edukacji, jestem o niego wyjątkowo spokojna:) Nazwa- Centrum Edukacji nie powstała wszak przez przypadek:)


Mam ogromną przyjemność i zaszczyt współpracować z osobami, które / poza wykształceniem pedagogicznym / mają wyjątkowy dar- umiejętność pracy z dziećmi.
Ostatnio zmieniony przez Centrum Edukacji Ars Logo 2011-08-18, 06:55, w całości zmieniany 3 razy  
0 UP 0 DOWN
 
Centrum Edukacji Ars Logo 


Wiek: 47
Dołączyła: 01 Sie 2011

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2011-08-18, 06:26   

"Tak gwoli wyjaśnienia - nie chodzi o, jak to Pani ujęła " wsparcie w celu wyjaśniania nazewnictwa". Nawet o Nazwę tu nie chodzi.

Jeszcze niedawno chodziło o napisy na plakatach, na których wg Pana było napisane Prywatne Przedszkole.
Na plakatach żółto na czarnym widnieje : Opieka nad dzieckiem w wieku 3- 4 lat

A swoją drogą- kampania reklamowa była bardzo udana, skoro widział Pan mnóstwo plakatów.
0 UP 0 DOWN
 
Atylla 
illuminatus



Wiek: 38
Dołączył: 01 Kwi 2010

UP 12 / UP 16



Wysłany: 2011-08-18, 08:43   

Proszę mnie źle nie zrozumieć - ja nie mam żadnych uprzedzeń co do Pani placówki :)
Chodzi mi tylko o szczerość.
Było już kilka placówek, które zanim jeszcze powstały, nazywały siebie Prywatnymi Przedszkolami - a wyszło tak jak zwykle :)

Nazwa "Przedszkole" niesie ze sobą pewne skojarzenia - odnośnie bezpieczeństwa szczególnie.
Nie rozumiem, dlaczego ktoś kto otwiera prywatną placówkę - co jest godne pochwały - potem na siłę stara się, przynajmniej z nazwy, upodobnić ją do publicznych.

Inną rzeczą jest, iż lokalizacja na drugim piętrze uniemożliwia praktycznie uzyskanie pozytywnych opinii PPOŻ i Sanepidu - co nie znaczy wcale, że placówka nie jest bezpieczna czy higienicznie czysta - po prostu nie spełnia wymagań narzuconych przez ustawodawcę.

Osobiście kibicuje powstawaniu takich miejsc w Brzegu - szczególnie że miasto nie kwapi się z rozwojem publicznych placówek.
Ważne jest dla mnie szczere podejście do tematu - od początku do końca. Zwłaszcza jeśli chodzi o formę działalności, jej podstawę prawną i warunki :)
Pozdrawiam!
0 UP 0 DOWN
 
Centrum Edukacji Ars Logo 


Wiek: 47
Dołączyła: 01 Sie 2011

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2011-08-18, 16:12   

Cieszę się , że wreszcie sie zrozumieliśmy :D


Hmmm...skoro Pan nam kibicuje, to mogę tylko dodać, iż nasza oferta nie jest skierowana tylko do dzieci.
Od pażdziernika, odbywać się będę w Cenrtum korepetycje dla maturzystów m.in z zakresu historii, biol., jęz. angielskiego itd . Kadra- nauczyciele szkół średnich z ogromnym dorobkiem zawodowym, wiedzą i doświadczeniem. ...

Zrobiliśmy już rekonesans na zapotrzebowanie takiej działalności. Wyniki są zdumiewające. Cieszymy sie więc , że jesteśmy pomysłodawcami...i wykonawcami:)

...ale o tym nie w tej zakładce i jeszcze nie teraz:)
0 UP 0 DOWN
 
Centrum Edukacji Ars Logo 


Wiek: 47
Dołączyła: 01 Sie 2011

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2011-08-29, 09:16   

W odpowiedzi na Państwa zapytania informuję, iż w Centrum Edukacji są jeszcze wolne miejsca dla dzieci wieku 3- 4 lat, docelowo grupa ma liczyć 15-oro dzieci.

Pragnę również przypomnieć o korzystnej ofercie zapisu dziecka do 10 września
- brak wpisowego, miesiąc bez czesnego , obniżone czesne przez okres 12 miesięcy.
0 UP 0 DOWN
 
Atylla 
illuminatus



Wiek: 38
Dołączył: 01 Kwi 2010

UP 12 / UP 16



Wysłany: 2011-08-29, 16:06   

Centrum Edukacji Ars Logo napisał/a:

Pragnę również przypomnieć o korzystnej ofercie zapisu dziecka do 10 września
- brak wpisowego, miesiąc bez czesnego , obniżone czesne przez okres 12 miesięcy.


a raty 3x0% ?

:lol:
0 UP 0 DOWN
 
Centrum Edukacji Ars Logo 


Wiek: 47
Dołączyła: 01 Sie 2011

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2011-08-30, 21:23   

Wkrótce Centrum Edukacji Ars Logo rozpocznie prowadzenie zajęć popołudniowych dla wszystkich chętnych przedszkolaków.

Oferujemy następujące formy zajęć dla dzieci:

- zajęcia taneczne
- rytmika
- nauka języka angielskiego, włoskiego oraz francuskiego.

Organizujemy również Przyjęcia Urodzinowe dla dzieci.

Zapisy pod nr tel. 501 185 585
Ostatnio zmieniony przez Centrum Edukacji Ars Logo 2011-08-30, 21:26, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Centrum Edukacji Ars Logo 


Wiek: 47
Dołączyła: 01 Sie 2011

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2012-04-12, 19:45   

Po kilku miesiącach działalności ,pragnę podziękować wszystkim osobom, które korzystały z naszej oferty za życzliwą i twórczą współpracę. Dziękuję za obdarzenie nas zaufaniem. Informuję także,iż zapisy dzieci 3-4 letnich / na rok szkolny 2012/2013 / trwają do 20 kwietnia br.
0 UP 0 DOWN
 
Centrum Edukacji Ars Logo 


Wiek: 47
Dołączyła: 01 Sie 2011

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2012-05-13, 10:16   

Oferta edukacyjna na rok szkolny 2012/ 2013. Centrum Edukacji Ars Logo oferuje zakres usług o charakterze opiekuńczo - edukacyjnym. Prowadzimy, w godz. 6.30- 16.30, zajęcia dla dzieci 3-4 letnich. Miesięczne czesne wynosi 500 zł,w cenę czesnego wliczone są następujące zajęcia: nauka języka angielskiego i hiszpańskiego, zajęcia logopedyczne, rytmika. Zapraszamy również do skorzystania z oferty edukacyjnej dla młodzieży i doroslych ( nauka języków obcych, przygotowanie do egzaminów gimnazjalnych i maturalnych) . Wszelkie informacje pod nr tel.501 185 585
0 UP 0 DOWN
 
ondraszek_ 


Wiek: 63
Dołączył: 27 Lip 2010

UP 1 / UP 1



Wysłany: 2012-05-14, 20:46   

Centrum Edukacji Ars Logo napisał/a:
Oferta edukacyjna na rok szkolny 2012/ 2013. Centrum Edukacji Ars Logo oferuje zakres usług o charakterze opiekuńczo - edukacyjnym. Prowadzimy, w godz. 6.30- 16.30, zajęcia dla dzieci 3-4 letnich. Miesięczne czesne wynosi 500 zł,w cenę czesnego wliczone są następujące zajęcia: nauka języka angielskiego i hiszpańskiego, zajęcia logopedyczne, rytmika. Zapraszamy również do skorzystania z oferty edukacyjnej dla młodzieży i doroslych ( nauka języków obcych, przygotowanie do egzaminów gimnazjalnych i maturalnych) . Wszelkie informacje pod nr tel.501 185 585

Byłbym wdzięczny za informacje o wykształceniu i doświadczeniu zawodowym zatrudnionych w Centrum ... fachowców. czy można na to liczyć?
0 UP 0 DOWN
 
Elmirka 



Wiek: 38
Dołączyła: 31 Sty 2007

UP 0 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2012-06-14, 20:22   

Oczywiście wykształcenie jest ważne ale jako rodzic jednego z obecnie uczęszczających dzieci z ręką na sercu mogę powiedzieć, że nie spotkałam jeszcze tak wspaniałej Pani Nauczycielki jaka jest w tym "przdszkolu". Jest tak niesamowicie oddana dzieciom, sposób w jaki z nimi rozmawia, no coś niesamowitego. Pani Pomoc również jest przesmpatyczną kobietą, bez nich dwóch nie wyobrażam sobie tego miejsca i już ubolewam, że moja córka musi za rok iść do "państwowej zerówki". Pani Dyrektor tak jak jej pracownice poświęca się maluchom całym sercem. Wszystko jest dopilnowane, o wszystko można poprosić i Panie zawsze się zgadzają na różne zachcianki rodziców :D - no przynajmniej moje, a ja wiem, że jestem nadopiekuńcza. O wszystkim informują i zawsze mają czas porozmawiać z rodzicem o ich maluchu. Można w każdej chwili zadzwonić i się zapytać o dziecko lub wysłać sms i otrzymać odpowiedź tak aby się nie martwić w tych pierwszysch samodzielnych krokach uspołeczniania. Zamiast dopytywać na forum proponuję tam się wybrać osobiście nawet z niezapowidzianą wizytą i zobaczyć to na własne oczy. Moje dziecko uwielbia tam chodzić.
Całym sercem dziękuję trzem Paniom za to, że tworzą tak wspaniałe i cudowne, a przede wszstykim bezpieczne i rozwijające miejsce dla mojego największego Skarbu na świecie.
0 UP 0 DOWN
 
papuga 


Wiek: 58
Dołączyła: 04 Kwi 2012

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2012-06-16, 19:58   

fakt "państwowa zerówka" to prawdziwy koszmar....... zwłaszcza dla nadopiekuńczej mamy Państwowa szkoła itd. itp.
0 UP 0 DOWN
 
anastazi 


Wiek: 33
Dołączyła: 10 Gru 2016

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2016-12-10, 16:06   

siema
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: ars, centrum, edukacji, logo


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 34
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu