Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Cukiernia BOMBONIERKA co lubicie najbardziej???
Autor Wiadomość
rafalkaczorek 



Wiek: 42
Dołączył: 12 Gru 2010

UP 0 / UP 1



Wysłany: 2011-08-08, 13:28   LODY W BOMBONIERCE

WITAM
OD JAKIEGOŚ CZASU WPROWADZILIŚMY LODY W POJEMNIKACH 1L I 0,5L
CO MYŚLICIE O WPROWADZENIU TEGO PRODUKTU?WIEM ŻE JAK JEST POGODA NA LODY TO LEPIEJ KUPIĆ JEDNĄ LUB DWIE GAŁKI I ZJEŚĆ NA MIEJSCY,PO CO ODRAZY 10/20
MYŚLE ŻE PRODUKT TEN SPRAWDZI SIE NA DOMOWYCH IMPREZACH,URODZINKACH,GDZIE LUDZIE SAMI BEDĄ SOBIE PRZYGOTOWYWAĆ WŁASNE DESERY LODOWE


Uwaga
Złamany został REGULAMIN
Na forum nie piszemy z użyciem Caps Lock


// proszę o poprawienie posta, oraz stosowanie się do regulaminu na przyszłość.

Fotki 03,08,2011 002.jpg
Plik ściągnięto 173 raz(y) 441,24 KB

Ostatnio zmieniony przez ManiekBRG! 2011-08-09, 21:27, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Yvvone 



Wiek: 33
Dołączyła: 23 Lut 2007

UP 66 / UP 12


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2011-08-08, 16:28   

To te same lody, które są sprzedawane na gałki? Gdzie można je kupić, jedynie w Bombonierce? I w jakiej cenie? :)
0 UP 0 DOWN
 
rafalkaczorek 



Wiek: 42
Dołączył: 12 Gru 2010

UP 0 / UP 1



Wysłany: 2011-08-08, 18:44   

tak to te same co na gałki , sami je przygotowujemy i ręcznie pakujemy do pojemników
gdzie można je kupić we wszystkich cukiernio-kawiarniach bombonierka
cena?0,5l 9,5 a 1litr 18zł zdajemy sobie sprawę że nie jest tanio,ale niestety nasze naturalne receptury i sam proces produkcji jest bardzo kosztowny,nie szczędzimy na surowcach,bierzemy towar z najwyższej półki i też za niego musimy zapłacić,mogę powiedzieć
że lody skierowane są dla prawdziwych smakoszy.smaki lodów w pojemnikach są ograniczone
śmietanka,czekolada truskawka, bakaliowe, sułtańskie.ale myślę że jeśli komuś zależałoby na innym konkretnym smaku,nie byłoby dla nas problemu zapakować konkretny smak,problem mógłby być natomiast z kolorową etykietą na pojemniku,robimy około30smaków i lody są pakowane bezpośrednio po wypuszcze3niu z maszyny,na wymyślone smaki trzeba by było złożyć zamówienie 2dni wcześniej
0 UP 0 DOWN
 
Awesome 
Ważne że potrafisz widzieć dobro !


Wiek: 32
Dołączyła: 15 Sty 2009

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2011-08-09, 14:36   

bakaliowe - lody śmietankowe z rodzynkami .
sułtańskie - czekoladowe z rodzynkami.
0 UP 0 DOWN
 
rafalkaczorek 



Wiek: 42
Dołączył: 12 Gru 2010

UP 0 / UP 1



Wysłany: 2011-08-09, 14:52   

Awesome napisał/a:
bakaliowe - lody śmietankowe z rodzynkami .
sułtańskie - czekoladowe z rodzynkami.

prawie dobrze :) BAKALIOWE; ODROBINA RUMU RODZYNKI ,ORZECH WLOSKI ORAZ ARACHIDOWY
SULTANSKIE CZEKOLADOWE-RODZYNKI ,ORZECH WLOSKI ORAZ ARACHIDOWY
POZDRAWIAM :)
0 UP 0 DOWN
 
Awesome 
Ważne że potrafisz widzieć dobro !


Wiek: 32
Dołączyła: 15 Sty 2009

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2011-08-09, 21:08   

Nie czasem malaga jest z rumem ?

//scalam - na forum używamy opcji EDYTUJ !


a jeśli chce się zamówić dwa dni wcześniej inny smak, to cena za litr pozostaje bez zmian ?
Ostatnio zmieniony przez ManiekBRG! 2011-08-09, 21:24, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
rafalkaczorek 



Wiek: 42
Dołączył: 12 Gru 2010

UP 0 / UP 1



Wysłany: 2011-08-10, 10:15   

tak malaga jest również z rumem,ale w maladze są tylko rodzynki,a w bakalii dodatkowo orzechy włoskie i arachidowe.
cena zostaje bez zmian,
0 UP 0 DOWN
 
Łasica 
Krążek, złoty krążek...


Wiek: 35
Dołączyła: 25 Lip 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Dolina Muminków

Wysłany: 2011-08-10, 18:31   

Bardzo lubię tam chodzić na lody. Uwielbiałam pizze które kiedyś były sprzedawane oraz kapuśniaczki! Pychotka! Niestety tego już nie ma :(
W Bombonierce przeszkadza mi to, że jeśli siedzę sobie w środku i jem jakiś deser to ludzie obok często siedzą z psami. Niby to małe, takie wyrośnięte szczury, ale jednak pies. Niby na drzwiach wisi naklejka, że jest zakaz wprowadzania zwierząt, to jednak ludzie wchodzą ze zwierzakami. Fuj!
0 UP 0 DOWN
 
rafalkaczorek 



Wiek: 42
Dołączył: 12 Gru 2010

UP 0 / UP 1



Wysłany: 2011-08-10, 20:28   

z pizzerką i kapuśniaczkami pomyślimy od września,latem nie ma na to za bardzo chętnych
a z pieskami hmm jest problem ,Musimy być bardziej stanowczy.Dziękuje za uwagę,daje do myślenia.
0 UP 0 DOWN
 
boa88 

Wiek: 35
Dołączyła: 30 Mar 2008

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2011-08-14, 08:53   

dlaczego nie ma lodów kokosowych!
0 UP 0 DOWN
 
rafalkaczorek 



Wiek: 42
Dołączył: 12 Gru 2010

UP 0 / UP 1



Wysłany: 2011-08-14, 08:59   

LODY Kokosowe pewnie jeszcze bedą tylko ludzie muszą o nie czesto pytać,wtedy my na produkcji dostajemy sygnały od ekspedientek i działamy.Lody kokosowe nie są chodliwe,bardzo słabo schodzą i dlatego wolimy wsadzić do witryny smaki które wiemy że szybko wymienimy na świeżutkie
0 UP 0 DOWN
 
sabinsen 


Wiek: 39
Dołączyła: 09 Mar 2006

UP 24 / UP 3


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2011-08-18, 16:43   

Lody chałwowe są pyszniutkie ...

Dwa razy zamawiałam deser na miejscu i dwa razy Pani przyniosła mi co innego niż zamówiłam. Np. wzięłam taki spory deser, ale szukałam specjalnie takiego bez musu truskawego bo go poprostu nienawidze ... I co? Pani mi przynosi obficie zalany musem ... zgłaszam za chwilę nieprawidłowość, na to Pani mi odpowiada, że ten deser przecież zawsze robią z musem....pokazuje jej w karcie, że tu nie ma musu ... wzruszyla tylko ramionami i poszła.

Może gdybym nie była wtedy zmęczona to poprosiłabym o wymianę ... na szczęście koleżanka zjadła za mnie ten muss.

I nie żebym tu focha miała, ale nie każdy musi lubieć ten mus i ja właśnie szukałam specjalnie oferty bez niego...

Poza tym pracuje tam taka miła babeczka, bardzo ładna blondynka - ma chyba ok 30 lat. Zawsze usmiechnięta itd...

Polecam sernik z czekolada ...
0 UP 0 DOWN
 
bajka 
uczeń imperatora zła :P



Wiek: 26
Dołączyła: 09 Kwi 2011

UP 23 / UP 3


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2011-08-19, 18:03   

Łasica, co takiego 'fuj' jest w psach? Jak dla mnie gorsze było to, kiedy pani przyniosła mojej kuzynce spleśniałe tiramisu.
0 UP 0 DOWN
 
Łasica 
Krążek, złoty krążek...


Wiek: 35
Dołączyła: 25 Lip 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Dolina Muminków

Wysłany: 2011-08-21, 11:56   

Tobie może zwierze nie przeszkadza podczas jedzenia a mi bardzo. Nie lubię jeść kiedy przy stoliku obok pies ze stołu z zapałem pałaszuje lody. Obrzydlistwo. Poza tym na drzwiach jest naklejka zakazująca wprowadzania psów. Jeśli Ty lubisz jeść w towarzystwie zwierząt - nie mam nic przeciwko, ale nie robi się tego w lokalu. FUJ!
0 UP 0 DOWN
 
rafalkaczorek 



Wiek: 42
Dołączył: 12 Gru 2010

UP 0 / UP 1



Wysłany: 2011-08-29, 19:32   

bajka napisał/a:
Łasica, co takiego 'fuj' jest w psach? Jak dla mnie gorsze było to, kiedy pani przyniosła mojej kuzynce spleśniałe tiramisu.


co do tych piesków ,Uważam że ktoś powinien pomyśleć o stworzeniu jakiejś restauracji gdzie bedzie możliwa konsumpcja wraz ze zwierzętami domowymi takimi jak pieski ,kotki ,fretki i takie tam,nie można przecież dyskryminować zwierząt domowych :) Bombonierka nie jest miejscem przyjaznym dla zwierząt
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: bombonierka, co, cukiernia, lubicie, najbardziej


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 37
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu