Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Zadaj pytanie Urzędom w powiecie
Autor Wiadomość
KtOŚ 
<--(x_x)-<<



Wiek: 37
Dołączył: 10 Kwi 2006

UP 18 / UP 25


Skąd: a domyśl się :P

Wysłany: 2010-08-13, 18:27   

Bartek T. napisał/a:
plac można albo zamknąć całkowicie, albo wcale



można też do połowy :D ....tzn zrobić pas reja w stronę zamkowej otwarty dla autobusów, a zaraz od tego odgrodzić i górę zrobić zamkniętą i tylko dla pieszych (taksówki by stały wtedy w pasie autobusowym)
0 UP 0 DOWN
 
Krakonoš 



Wiek: 41
Dołączył: 22 Lut 2008

UP 0 / UP 1



Wysłany: 2010-08-13, 22:18   

Jest to jakiś pomysł, tymczasowy, ale jest.
Przy czym należałoby wyrzucić całkowicie parking sprzed Ratusza na stałe uniemożliwiając wjazd do zamkniętej strefy. Od Reja postawić całkowity zakaz wjazdu poza autobusami (tym z południa zmienić trasę na ulicę Chrobrego) i taxi (choć w tym przypadku tez bym pomyślał o jakiejś bocznej uliczce). Żadnych dostaw, abonamentów czy zwolnień. Postawić przed wjazdem strażnika miejskiego (może któregoś z dwóch, których miast zamierza zatrudnić) i egzekwować zakaz.
Po kilku latach zamknąć całkowicie ruch na Rynku.
0 UP 0 DOWN
 
zola 


Wiek: 37
Dołączyła: 06 Gru 2010

UP 0 / UP 0



  Wysłany: 2010-12-06, 11:38   

Nie wiem, czy piszę w odpowiednim miejscu ale chciałabym się podzielić przemyśleniami na temat Punktu Pomocy Kryzysowej znajdującego się przy ul. Piastowskiej za Domem Pomocy społecznej. Jest to miejsce gdzie teoretycznie można otrzymać pomoc. Teoretycznie. Moja mama wiele lat zwlekała by poprosić o pomoc w związku z przemocą jaka ma miejsce w naszym domu. W końcu odwarzyła się i przyszła do tego miejsca. Niestety została obsłużona przez panią która nawet nie wyłączyła telewizora i jedyne co powiedziała to to że będzie dobrze i że musi natychmiast zostawić ojca bo tak to ona nic nie poradzi. Szok, totalny brak profesjonalizmu, jakaś dziecinada po prostu. Ciekawe czy wszyscy pracownicy są tak dobrzy w swoim fachu. Czy kogoś z Was spotkało coś podobnego? Pytanie do pracowników UM: czy macie Państwo wiedzę na temat tego jak "fachowo" obsługiwani sa klienci punktu? Czy ktoś kontroluje jakość usług? bo w końcu pracownicy opłacani sa za pieniądze masta.
Ostatnio zmieniony przez zola 2010-12-06, 12:21, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
sabina2 



Wiek: 44
Dołączyła: 17 Cze 2008

UP 20 / UP 6


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-12-06, 13:12   

Jestem pracownikiem socjalnym i z przerażeniem przeczytałam to co napisałaś. Nie pracuje jednak w Brzegu, ale kilkakrotnie miałam okazję doświadczyć owego profesjonalizmu pracowników zajmujących się pomaganiem w Brzegu. Jakoś tego kontaktu pozostawia wiele do życzenia. Zastanawiam się czy były to osoby zupełnie nie mające pojęcia o charakterze swojej pracy, profesji i tego do kogo jest i powinna być ona skierowana. Na co dzień stykam się z pracownikami czy to ośrodków pomocy społecznej czy też różnego rodzaju instytucji pomocowych i jak dotąd z największym brakiem empatii i fachowego podejścia do klienta spotkałam się wśród brzeskich pracowników. Punkt Interwencji Kryzysowej podlega chyba pod brzeski MOPS albo pod PCPR i tam zawsze można zgłosić się ze skarga na funkcjonowanie placówki lub tez o pomoc.
0 UP 0 DOWN
 
mulder 


Wiek: 47
Dołączył: 21 Gru 2008

UP 2397 / UP 3901



Wysłany: 2011-03-12, 07:35   

feldwebel Krzysztof, podzielił się z nami w dziale historycznym smutną informacją dotyczącą bitwy małujowickiej, a dokładniej braku upamiętnienia jej obchodów, a co za tym idzie rezygnacji z promocji miasta i powiatu. Podejrzewam, gdzie przesunięto środki i która z kwietniowych rocznic znalazła uznanie w oczach naszych włodarzy. Szkoda.

Szanowni Państwo, przedstawcie swój pomysł na promocję powiatu i proszę o uzasadnienie wycofania się z obchodów rocznicy bitwy małujowickiej.
Ostatnio zmieniony przez mulder 2011-03-12, 07:48, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2011-06-23, 11:14   

Ruszamy ponownie z pytaniami. Proszę je zadawać tu, na PW lub maila yasiu@forumbrzeg.pl

Wiem, że ostatnio dałem ciała i nie podpisałem się na piśmie do Urzędu Miasta dlatego nie otrzymałem odpowiedzi.
0 UP 0 DOWN
 
blaster 



Zaproszone osoby: 10
Wiek: 39
Dołączył: 26 Kwi 2006

UP 138 / UP 192


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2011-06-23, 11:53   

yasiu, a co z kutym płotem? może warto dociągnąć tą sprawe do końca?
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2011-06-23, 11:55   

Mam zamiar zapytać o to i Urząd miasta i Starostwo.
0 UP 0 DOWN
 
Brzeżanka73 


Wiek: 50
Dołączyła: 21 Maj 2011

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2011-06-30, 19:25   

Nie wiem ,czy już o tym nie rozmawialiście ,ale jeśli nie to...mam takie pytanie:czy NASZE MIASTO przewiduje w niedalekiej przyszłosci pojemniki bądź miejsce na wysypywanie śmieci ogrodowych - trawa,gałęzie,kompost....
strasznie tego brakuje,ludzie wyczyniają takie numery ,żeby się tego pozbyć ,że głowa mała...
0 UP 0 DOWN
 
Brzeżanka73 


Wiek: 50
Dołączyła: 21 Maj 2011

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2011-08-04, 19:14   

co z tymi pytaniami?będą jakieś odpowiedzi???
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: powiecie, pytanie, urzedom, zadaj


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 29
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu