Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: yasiu
2011-04-26, 08:19
Bojkot GAZETY WYBORCZEJ!
Autor Wiadomość
Michal-Lemberg 
W. Studnicki (1867-1953)



Wiek: 41
Dołączył: 01 Maj 2007

UP 317 / UP 362


Skąd: z Wolnej Polski

Wysłany: 2011-04-21, 13:12   Bojkot GAZETY WYBORCZEJ!

Nie będę oryginalny, więc zamieszczę jedynie w formie cytatu konkretny post z forum kibice.net. Byłoby wspaniale, jakby znaczna część Forumowiczów zastosowała się do niżej przedstawionych wytycznych. KONIEC wspierania "Głosu Tel-Avivu" i wszelkiego typu "gÓwna" związanego z "Agorą". W przeciwieństwie jednak do moderatorów kibice.net uważam jednak, że za ew. złamanie zakazu zamieszczania linków związanych z GW nie powinno się nikogo banować/usuwać z Forum. Z drugiej strony osoby myślące racjonalnie i tak zapamiętają "na wieki" to niecne wykroczenie takiego Forumowicza. Stanowcze NIE dla KŁAMCÓW i CAŁEGO ANTYPOLSKIEGO LOBBY!

http://www.kibice.net/for...php?f=1&t=18199 :
Cytat:
Każdy kto wklei linka do którejś z poniższych stron, pożegna się z tym forum.
+ Gazeta.pl
+ Wyborcza.pl
+ Wyborcza.biz
+ eMetro.pl
+ Tuba.fm
+ Tok.fm
+ ZlotePrzeboje.pl
+ Tivi.pl
+ Ekstraklasa.tv
+ Sport.pl
+ zCzuba.pl
+ zCzuba.tv
+ ciacha.net

Wszystkie powyższe strony są bezpośrednio związane z Gazetą Wyborczą. Ten temat ma być przede wszystkim ostrzeżeniem dla idiotów, którzy chcąc zabłysnąć wrzucają na to forum linki do w/w stron i tym samym robią im reklamę.
Co do samego bojkotu to każdy ma swój rozum i jeżeli GW stale go obraża pisząc kłamstwa to nie powinien się pchać na jej strony by poszukać czy przypadkiem nie napisali nic nowego.

Zacznijcie wysyłać setki maili do reklamodawców o następującej treści:
"Ze względu na reklamę zamieszczoną na łamach Gazety Wyborczej, jestem zmuszony do rezygnacji z kupna pańskich produktów. W związku z licznymi pomówieniami jakich dokonują dziennikarze tej gazety brzydzi mnie myśl bym mógł wspierać ją finansowo kupując państwa produkty.
Z poważaniem niegdyś państwa klient Iks Ygrekowski"(podpis powinien być rzeczywisty, w przypadku dużej ilości tego typu wiadomości dział marketingu danej firmy sprawdzi czy człowiek X, nie jest botem generowanym przez komputer)

Przy odpowiednio dużej ilości(2-5 tyś miesięcznie powinno wystarczyć) tego typu maili większość firm zastanowi się przed umieszczeniem tam reklam bojąc się negatywnego marketingu szeptanego możliwe że zmienią miejsce reklamowania, a nawet jeśli się zdecydują to będą mieli potężny oręż do zbicia ceny.

oto linki do maili:
axa.tfi@axa-polska.pl
flota-chevrolet@gm.com
info@volkswagen.pl
languagetravel.pl@ef.com
info@groupon.pl
warszawa@karcher.com.pl
rezerwacja@alfastar.pl
ilona.urbanova@walmark.cz
warszawa4@rainbowtours.pl
bok@6win.pl
office@ambergold.eu
prasa@edarling.pl


P.S.: POLECAM (po raz kolejny) - http://szechteriada.org (cała prawda o Adamie Michniku vel Aaronie Szechterze i jego rodzinie)
0 UP 0 DOWN
 
bartek74 



Wiek: 49
Dołączył: 12 Lut 2008

UP 2 / UP 0


Skąd: Brzeg/Sanok

Wysłany: 2011-04-21, 13:34   

Michal-Lemberg napisał/a:
Z drugiej strony osoby myślące racjonalnie i tak zapamiętają "na wieki" to niecne wykroczenie takiego Forumowicza.

:D
A co z wolnością słowa???
Pamiętaj, że tylko dzięki niej możesz pisać co ci tam do łba wpadnie ....

"Liczne pomówienia" to dosyć szerokie pojęcie.... Przydałyby się konkrety.
Ostatnio zmieniony przez bartek74 2011-04-21, 13:35, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Rich Kramer 


Wiek: 41
Dołączył: 10 Wrz 2005

UP 2 / UP 0



Wysłany: 2011-04-21, 13:46   

Post zostal ukryty, poniewaz naruszal regulamin forum
0 UP 0 DOWN
 
oldstaszek 


Wiek: 24
Dołączyła: 23 Mar 2010

UP 240 / UP 666


Skąd: z jutra

Wysłany: 2011-04-21, 14:39   

Też mi temat.... 8)

Bardzo dawno zrezygnowałem z gazet typu: GW; Rzepa; Wasz(czy czyś tam) dziennik; kwakty i szereg innej makulatury intelektualnej.
Tuby wszelkiej maści przygłupów oszołomionych gazami "s"tyropianowymi od dawna nie interesują - nic konkretnego tam nie ma od lat.

Patrzę na to ze stoickim spokojem... :evil:
0 UP 0 DOWN
 
jezu880 



Wiek: 43
Dołączył: 14 Cze 2007

UP 108 / UP 84


Skąd: Ciemnogród

Wysłany: 2011-04-21, 15:29   

Jak najbardziej szczytny cel. Popieram. Polskojęzyczne media w który racje ma zawsze Izrael, są wręcz wrogo nastawione na wszystko co polskie. Dlatego należy bojkotować każdy z ich odłamów.
Ostatnio zmieniony przez jezu880 2011-04-21, 15:31, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
Michal-Lemberg 
W. Studnicki (1867-1953)



Wiek: 41
Dołączył: 01 Maj 2007

UP 317 / UP 362


Skąd: z Wolnej Polski

Wysłany: 2011-04-21, 16:15   

bartek74 napisał/a:
Michal-Lemberg napisał/a:
Z drugiej strony osoby myślące racjonalnie i tak zapamiętają "na wieki" to niecne wykroczenie takiego Forumowicza.

:D
A co z wolnością słowa???
Pamiętaj, że tylko dzięki niej możesz pisać co ci tam do łba wpadnie ....

"Liczne pomówienia" to dosyć szerokie pojęcie.... Przydałyby się konkrety.

"Dzięki" GW i "Szechteriadzie" wkrótce zniknie wolność słowa. Ty jesteś tego dobitnym przykładem. Cokolwiek złego się powie na "Głos Tel-Avivu", to ludzie oślepieni blaskiem menory zaczną lamentować, że ktoś ogranicza ich prawa. Może lepiej od razu potworzyć kibuce - po co ta cała "gra wstępna"? Przynajmniej będzie "kawa na ławę", będzie wiadomo co i jak. ...ale co ja "mówię"? Czytajcie dalej, w piątek bodajże wychodzą "Wysokie obcasy", zaś w weekend jest jakiś "odjazdowy" dodatek. Co do konkretów - mówi Ci coś nazwisko "Gross"? :D
Pzdr,

Michał Lemberg

P.S.: Czy Gazeta.pl szanuje wolność słowa ludzi takich jak ja? Wątpię... Dla nich jestem zwykłym ksenofobem i antysemitą... To w końcu prasa i tv lansują model nowoczesnego Polaka, oni wyznaczają, "co jest dobre, co jest złe".
0 UP 0 DOWN
 
Bochen 


Wiek: 33
Dołączył: 18 Mar 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2011-04-21, 16:38   

strona działa też pod linkiem: www.gazet.pl gdyby ktoś miał problem z zapamiętaniem szechteriada.org
0 UP 0 DOWN
 
Michal-Lemberg 
W. Studnicki (1867-1953)



Wiek: 41
Dołączył: 01 Maj 2007

UP 317 / UP 362


Skąd: z Wolnej Polski

Wysłany: 2011-04-21, 17:01   

Bochen napisał/a:
strona działa też pod linkiem: www.gazet.pl gdyby ktoś miał problem z zapamiętaniem szechteriada.org

...a "Auschwitz" to po niemiecku "Oświęcim", też jakby ktoś zapomniał.
0 UP 0 DOWN
 
bartek74 



Wiek: 49
Dołączył: 12 Lut 2008

UP 2 / UP 0


Skąd: Brzeg/Sanok

Wysłany: 2011-04-21, 19:47   

Michal-Lemberg napisał/a:
"Dzięki" GW i "Szechteriadzie" wkrótce zniknie wolność słowa. Ty jesteś tego dobitnym przykładem. Cokolwiek złego się powie na "Głos Tel-Avivu", to ludzie oślepieni blaskiem menory zaczną lamentować, że ktoś ogranicza ich prawa.

Może zanim klikniesz przycisk "wyślij" przeczytaj co piszesz, bo wychodzą z tego same bzdury....
Mojej wolności słowa nikt nie ogranicza...
Domagasz sie od ludzi samodzielnego myślenia a podsuwasz jakiegoś gotowca do wysłania, bez konkretów z jakimś żałosnym tekstem..
Za komuny też tak robiono, tyle że w tedy pisano "my lud pracujący miast i wsi protestujemy, bla bla, bla itd."
Przecież i tak nie czytasz "GW", ja nie histeryzuję gdy "Rzepa", "Dziennik", "Nasz Dziennik" itp wypisuje rzeczy z którymi się nie zgadzam aby je bojkotawć, każdy czyta co chce...
P.S.
Na forum Gazeta.pl jest pełno wpisów ludzi się z nią nie zgadzających, jakoś nikt ich nie kasuje... Nie histeryzuj...
Ostatnio zmieniony przez bartek74 2011-04-21, 19:48, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Trifonas 
twoja stara


Wiek: 40
Dołączył: 24 Lut 2008

UP 31 / UP 12



Wysłany: 2011-04-21, 21:25   

Cieszę się że kolega podlinkował stronę szechteriada.org

Ostatnio w Wybiórczej ukazał się artykuł o tym, że IPN interesuje się bratem Michnika. Piszą że IPN zarzuca mu że przedłużał areszty więźniom UB. Taki malutki zarzucik. Jedno zdanie, a cały art. o czym innym. Jaka jest prawda, kim był brat Michnika, kogo skazywał, w jakich sprawach wydawał wyroki każdy może poczytać.
0 UP 0 DOWN
 
Michal-Lemberg 
W. Studnicki (1867-1953)



Wiek: 41
Dołączył: 01 Maj 2007

UP 317 / UP 362


Skąd: z Wolnej Polski

Wysłany: 2011-04-21, 22:14   

bartek74 napisał/a:
Michal-Lemberg napisał/a:
"Dzięki" GW i "Szechteriadzie" wkrótce zniknie wolność słowa. Ty jesteś tego dobitnym przykładem. Cokolwiek złego się powie na "Głos Tel-Avivu", to ludzie oślepieni blaskiem menory zaczną lamentować, że ktoś ogranicza ich prawa.

Może zanim klikniesz przycisk "wyślij" przeczytaj co piszesz, bo wychodzą z tego same bzdury....
Mojej wolności słowa nikt nie ogranicza...
Domagasz sie od ludzi samodzielnego myślenia a podsuwasz jakiegoś gotowca do wysłania, bez konkretów z jakimś żałosnym tekstem..
Za komuny też tak robiono, tyle że w tedy pisano "my lud pracujący miast i wsi protestujemy, bla bla, bla itd."
Przecież i tak nie czytasz "GW", ja nie histeryzuję gdy "Rzepa", "Dziennik", "Nasz Dziennik" itp wypisuje rzeczy z którymi się nie zgadzam aby je bojkotawć, każdy czyta co chce...
P.S.
Na forum Gazeta.pl jest pełno wpisów ludzi się z nią nie zgadzających, jakoś nikt ich nie kasuje... Nie histeryzuj...

Bartuś, fajną czapkę masz, popraw sobie, bo Ci za bardzo na lewą stronę się przechyliła. A co do forum "Wybiórczej" - skoro nie biorę udziału w paradzie równości, to czemu miałbym tam pisać? Jak chcesz się też popisać znajomością tytułów prasowych, to nie zapomnij o CKM-ie (przynajmniej jest tam na co oko zawiesić).
0 UP 0 DOWN
 
Rich Kramer 


Wiek: 41
Dołączył: 10 Wrz 2005

UP 2 / UP 0



Wysłany: 2011-04-21, 22:46   

Post zostal ukryty, poniewaz naruszal regulamin forum
0 UP 0 DOWN
 
mulder 


Wiek: 47
Dołączył: 21 Gru 2008

UP 2397 / UP 3901



Wysłany: 2011-04-22, 05:49   

Ależ wesoło zrobiło się na " Forum" i to za sprawą jednej postaci. :D
0 UP 0 DOWN
 
bartek74 



Wiek: 49
Dołączył: 12 Lut 2008

UP 2 / UP 0


Skąd: Brzeg/Sanok

Wysłany: 2011-04-22, 06:28   

Michal-Lemberg napisał/a:
Bartuś,

Na "ty" nie przechodziliśmy, więc się nie spoufalaj....
Jakoś nie widzę merytorycznej odpowiedzi......
0 UP 0 DOWN
 
krt 



Wiek: 47
Dołączył: 08 Gru 2007

UP 41 / UP 37



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2011-04-22, 12:04   

a ja bojkotuje wszelkie żebractwo, zwłaszcza w sobotę i niedziele w Kauflandzie: na tekst żebym wspomógł jakiegoś dzieciaka, odpowiadam ze brzydzę się dobroczynnością , zwykle pojawia się odpowiedzieć ze szkoda bo chore dziecko, no to odpowiadam ze nie lubię dzieci.

Nie jestem jakimś zatwardziałym dupkiem, który jest obojętny na ludzką krzywdę, ale częstotliwość tego zjawiska sprawia ze zrobiłem się na to obojętny, bombardowany jestem tym żebractwem z każdej strony, media maja swoje fundacje, na ulicy spokojnie nie można przejść żeby się na to żebractwo nie natknąć. Ile z tej zebranej kasy idzie na dzieci?? czy ktoś to kontroluje?? ja rozumiem WOŚP bo efekty widać gołym okiem i nigdy wtedy nie żałuje na to pieniędzy ale to cholerne żebranie mnie już wkurza no ileż można ??

wiem ze nie w temacie ale lepsze to niz bredzenie o Michniku , żydach itp :roll:
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: bojkot, gazety, wyborczej


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 35
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu