Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Klub Malucha Jagodzianka
Autor Wiadomość
Ludzie co za ............ 


Wiek: 44
Dołączyła: 13 Paź 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-10-14, 18:36   

Witam kolejny wspaniały dzień W Jagodziance .Nasz maluch wyspany najedzony czyściutki.Brawo!!! :D
0 UP 0 DOWN
 
Aneczkabrzeg 


Wiek: 41
Dołączyła: 14 Paź 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-10-14, 20:29   

:) Witam wszystkie Panie,ktore tylko czekaja na nowe opinie na temat Klubu Malucha'Jagodzianka'. Moze zaczne od tego ,ze od 1 wrzesnia moje kochane sloneczko jest zaprowadzane codziennie do tego klubu i do tej pory nie mialam zadnych zastrzezen co do opieki,,a wrecz odwrotnie jak tylko Dziubus widzi jedna z opiekunek to juz sam biegnie z usmiechem na twarzy;-] Moim zdaniem Panie dbaja o maluchy i bardzo sie staraja ,,,Kazda mama chce dla swojej pociechy jak najlepiej i duzo obserwuje i NAPRAWDE jak do tej pory nie zauwazylam nic niepokojacego !! Wszystko jest w normie i bez obaw mozna zostawic dzieciaczki :) He hehehe tylko czekam na nowe wozki,ktore zostana zakupione przez Pania dyrektor i wtedy my mamy tez bedziemy miec spacerki z glowy,,,bo przeciez po pracy to nie kazda z nas ma juz na takie wyjscie czas niestety :-P Pozdrawiam
0 UP 0 DOWN
 
brzeg 


Wiek: 46
Dołączyła: 02 Sty 2008

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-10-14, 21:17   

a mam pytanie do pani czy ma pani skończone studia jakiekolwiek??? na pewno nie pedagogiczne, Dyrektor pytanie czego???
0 UP 0 DOWN
 
pkuba1976 


Wiek: 48
Dołączył: 14 Paź 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-10-15, 17:40   

Ale Was męczy Ta Pani Dyrektor!!!!! Hi Hi Czy widzieliscie żłobek gdzie pracują Panie MGR????? Bo ja nie!!! Z tego co iem to trzeba miec tylko liceum!! Przestancie sie wygłupiac z tymi kwalifikacjami!!!!!!!!!!!! A moze opiekunki z ulicy by były lepsze!!!!!!!!!!!!!!!! śmieszy mnie to wszystko!!! Mój maluszek właśnie wrócił z Klubu Maluszka przeszczęśliwy!!!!
0 UP 0 DOWN
 
Aneczkabrzeg 


Wiek: 41
Dołączyła: 14 Paź 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-10-15, 20:14   

Przeciez ludzie musza troche popisac i sie doczepic.......taka natura czlowieka.....glupia a przedewszystkim ZAZDROSC,ze ktos cos ma!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)
0 UP 0 DOWN
 
Tymcio 


Zaproszone osoby: 1
Wiek: 31
Dołączył: 07 Wrz 2006

UP 24 / UP 19


Skąd: Michałowice

Wysłany: 2010-10-31, 15:47   

A mnie osobiście bardzo podobają się konta założone na potrzeby 1 tematu ;P

Przecież nikt nie pisze z zawiścią, niektóry (chyba) się zawiedli i tyle.
A to, że ludzie pytają i nikt nie odpowiada to inna sprawa. Chyba warto wiedzieć kim jest Pani Dyrektor (ja przynajmniej bym chciał wiedzieć, zanim bym oddał dziecko w jej opiekę).
:)
0 UP 0 DOWN
 
zb1 



Wiek: 55
Dołączył: 25 Paź 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-11-02, 20:35   

Omijam takie tematy ,ale zaciekawiły mnie galerie w klubie słoneczko i jestem w szoku, że brak jest podstawowych zabezpieczeń -np. osłon na żeliwnych grzejnikach, zatyczek w gniazdach prądowych w części sypialnej bezpośrednio nad głową dziecka nie wiem jak wygląda wysokość pomieszczeń trudno ustalić ze zdjęć , ale oświetlenie sztuczne widzę też pozostawia wiele do życzenia. Mam nadzieję , że te zdjęcia są już troszkę nieaktualne a wszystko jest w należytym porządku . Jeżeli jednak stan rzeczy wygląda jak na zamieszczonych obrazkach to szybciutko trzeba te usterki usunąć .
0 UP 0 DOWN
 
Tymcio 


Zaproszone osoby: 1
Wiek: 31
Dołączył: 07 Wrz 2006

UP 24 / UP 19


Skąd: Michałowice

Wysłany: 2010-11-02, 22:27   

Zdjęcia nie są aktualne na tyle, by te rzeczy pokazać :)
Lecz na tyle aktualne, by przedstawić ogólny wygląd.

Wszystko jest zabezpieczone i zgodne ze wszystkimi wymogami :)
Lecz to nie jest temat o słoneczku, lecz o jagodziance :)
0 UP 0 DOWN
 
smerfik.olawa 


Wiek: 42
Dołączyła: 26 Lut 2011

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2011-02-26, 23:12   klub malucha Smerfik w Oławaie

Witam, jeżeli jakość usług w waszym mieście wam nie odpowiada to zapraszamy Was i Wasze Pociechy do klubu malucha SMERFIK w Oławie gdzie wasze maleństwa spędzą miło czas pod profesjonalną opieką. Zapraszamy rodziców na wizytę u nas czyli na ul. 3-go maja 24/5 ( koło TESCO ) tel. Ewelina :D 791 299 948 e-mail smerfik.olawa@gmail.com
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: jagodzianka, klub, malucha


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 28
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu