Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Dziura na drodze? Powalone drzewo? Sąsiad który pali opony w domowym piecu?
Napisz do nas na adres forumbrzeg@forumbrzeg.pl a zajmiemy się każdą sprawą.
Paweł Kukiz zdał egzamin... na prawo jazdy
Autor Wiadomość
Bolasso 
ale o so chodzi


Wiek: 48
Dołączył: 29 Lip 2008

UP 0 / UP 0


Skąd: z piwnicy

Wysłany: 2011-02-18, 08:01   Paweł Kukiz zdał egzamin... na prawo jazdy

"Znany piosenkarz zdał egzamin na prawo jazdy kategorii B. Chociaż Kukiz jest kierowcą od 30 lat, to prawko stracił niedawno za wielokrotne przekroczenia prędkości. Na jego koncie uzbierało się aż 36 punktów karnych.

Artysta pojawił się w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Opolu we wtorek kilka minut przed 10.00 rano. Najpierw wraz z kilkunastoma innymi kandydatami zdał egzamin teoretyczny.

- Serce podeszło mi do gardła, czułem większy stres niż przed ołtarzem, naprawdę. Nigdy nie przypuszczałem, że to może być takie przeżycie. I stresowałem się ja, kierowca z ponad 30-letnim stażem za kółkiem - dodaje. Piosenkarz mówi, że do testów teoretycznych długo uczył się w domu. - Wydawało mi się, że to czysta formalność, ale jak zobaczyłem pierwszy raz te testy, to aż nogi się pode mną ugięły. Mało w nich logiki - a najgorsze, że niektórzy uczą się odpowiedzi na pamięć, zupełnie bezmyślnie - komentuje Kukiz.

Piosenkarz pierwszy wyszedł z egzaminu teoretycznego. Podczas oczekiwania na część praktyczną, Kukiz faktycznie sprawiał wrażenie bardzo zestresowanego, palił papierosa za papierosem. Egzamin praktyczny w hali WORD-u rozpoczął kilka minut po godzinie 11.00. Niewiele brakowało, a już po chwili zakończył by się negatywnie. - Ze stresu zawaliłem pierwsze podejście podczas cofania na łuku. Dopiero przy drugiej próbie było bezbłędnie - mówi Paweł Kukiz.

Potem egzaminacyjna "elka" prowadzona przez Kukiza wyjechała na miasto. Kilka minut po 12:00 uśmiechnięty artysta opuszczał już plac opolskiego WORD-u z dokumentami potwierdzającymi zdany egzamin.

Kukiz nie ukrywa tego, w jaki sposób stracił prawo jazdy. - Parę lat temu na polskich drogach zainstalowano całą masę fotoradarów. Ja spieszyłem się, jadąc kilkaset kilometrów do Rzeszowa i po drodze "cyknęło" kilka fotoradarów. W życiu jednak nie pomyślałbym, że w ten sposób stracę prawo jazdy - opowiada. - Kilka dni później na rogatkach Olesna zatrzymał mnie patrol drogówki, również za przekroczenie prędkości. Policjant sprawdził moje konto i okazało się, że uzbierałem na nim 36 punktów - wspomina.

Sam piosenkarz nie jest zły z powodu całej sytuacji, choć zaznacza, że powinno się kłaść większy nacisk na prewencję, a nie karanie kierowców.

- Skoro przez połowę trasy stoimy w korku, telepiemy się po dziurawej drodze, to jak już trafi się kawałek porządnej nawierzchni, kierowca wciska gaz, chcąc nadrobić stracony czas. Za granicą wszyscy jadą jednym tempem i są w stanie przewidzieć, że będą u celu podróży na przykład za 3 godziny. U nas nigdy nie wiadomo, czy te 3 nie zmienią się w 5, albo w 8 godzin - komentuje."

To trzeba oblać ;)
Za www.24opole.pl
0 UP 0 DOWN
 
barmanik 


Wiek: 49
Dołączył: 22 Kwi 2005

UP 1624 / UP 147


Skąd: OB/GSL

Wysłany: 2011-02-18, 08:25   

Zdał śpiewająco?
0 UP 0 DOWN
 
kwm 



Wiek: 49
Dołączył: 30 Lis 2005

UP 411 / UP 33



Wysłany: 2011-02-18, 15:41   

Wow, ale wiadomosc!! Od razu mi ulzylo. Ciekaw jeszcze jestem kiedy Pawel Kukiz robi zakupy i na ktora godzine chodzi do kosciola (jesli chodzi).
0 UP 0 DOWN
 
A.Mason 



Wiek: 109
Dołączył: 05 Lip 2007

UP 138 / UP 71


Skąd: skądinąd

Wysłany: 2011-02-18, 16:04   

kwm napisał/a:
Wow, ale wiadomosc!! Od razu mi ulzylo. Ciekaw jeszcze jestem kiedy Pawel Kukiz robi zakupy i na ktora godzine chodzi do kosciola (jesli chodzi).

Powinnismy byc dumni z tego, ze Speedy Kukiz znow bedzie szalal na drogach :)
0 UP 0 DOWN
 
chmurkolistna 
...Achtung Baby...



Wiek: 40
Dołączyła: 07 Sty 2008

UP 46 / UP 83



Wysłany: 2011-02-18, 21:56   

Bolasso napisał/a:
- Skoro przez połowę trasy stoimy w korku, telepiemy się po dziurawej drodze, to jak już trafi się kawałek porządnej nawierzchni, kierowca wciska gaz, chcąc nadrobić stracony czas. Za granicą wszyscy jadą jednym tempem i są w stanie przewidzieć, że będą u celu podróży na przykład za 3 godziny. U nas nigdy nie wiadomo, czy te 3 nie zmienią się w 5, albo w 8 godzin - komentuje."

Smutna, ale prawdziwa konkluzja, a w takich sytuacjach, znaczy przy nadrabianiu straconego czasu noga na gazie sama staje się "ciężka".

Bolasso napisał/a:

To trzeba oblać ;)

Czemu nie, w końcu to (prawie) ziomal.
W ogóle właśnie taki 'fotoradarowy' sposób już któraś osoba zalicza wpadkę z prawkem.

kwm napisał/a:
Ciekaw jeszcze jestem kiedy Pawel Kukiz robi zakupy i na ktora godzine chodzi do kosciola (jesli chodzi).

Czasem można go spotkać w jednym z brzeskich banków. :)
0 UP 0 DOWN
 
Angel 
carpe diem !



Wiek: 47
Dołączyła: 27 Kwi 2005

UP 29 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2011-02-18, 22:16   

Wow wreszcie ......od pewnego juz czasu jechał na egzamin i nie mógł dotrzeć:)
0 UP 0 DOWN
 
Latarnik 



Zaproszone osoby: 2
Wiek: 31
Dołączył: 11 Lis 2006

UP 1 / UP 0



Wysłany: 2011-02-19, 00:03   

I gratulacje zdał i wszystko, nie widzę powodów aby więcej co tu komentować...
0 UP 0 DOWN
 
Bochen 


Wiek: 33
Dołączył: 18 Mar 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2011-02-19, 00:18   

24opole spada na psy
3 biada
0 UP 0 DOWN
 
mulder 


Wiek: 47
Dołączył: 21 Gru 2008

UP 2397 / UP 3901



Wysłany: 2011-02-19, 06:57   

Kukiz , na każdą okazję potrafi rozwodzić się o patriotyzmie i dumie narodowej jednakże ciężko jest mu dostosować się do prawa i zasad codziennego, "małego patriotyzmu". :(
0 UP 0 DOWN
 
Krakonoš 



Wiek: 41
Dołączył: 22 Lut 2008

UP 0 / UP 1



Wysłany: 2011-02-19, 10:43   

Fajna relacja, normalnie brakuje jeszcze fotoalbumu :lol: A najlepiej relacji w "Uwaga pirat".
Swoją drogą teraz to będzie musiał uważać jeszcze bardziej. Województwo dostaje właśnie pięć nowych samochodów z videorejstratorami LINK.
Pewnie jeden będzie w Brzegu. Może połapie trochę piratów w Łosiowie na zmianę z autostradą :wink:
0 UP 0 DOWN
 
chmurkolistna 
...Achtung Baby...



Wiek: 40
Dołączyła: 07 Sty 2008

UP 46 / UP 83



Wysłany: 2011-02-19, 23:54   

Nie wiem, co wyście się na tego Kukiza uwzięli. Jak dla mnie to sympatyczna osoba i osobowość muzycznie i w ogóle. Do tego ziomal wiec trzeba trzymać za i ze swoimi...więc ciiii...sami swoi.

Chyba, że chodzi o zwykłą ludzką zazdrość i zawiść - ma wielki dom, dużo kasy, jest w sumie znany, to trzeba mu dokopać przy każdej okazji?
0 UP 0 DOWN
 
Latarnik 



Zaproszone osoby: 2
Wiek: 31
Dołączył: 11 Lis 2006

UP 1 / UP 0



Wysłany: 2011-02-20, 00:46   

Gadacie o Kukizie a może tak spójrzcie na siebie jak jeździcie... Dobra stracił prawko za szybką jazdę, ale czy wy jeździcie przepisowo ??

Ja do Kukiza nic nie mam każdy popełnia błędy i tyle
0 UP 0 DOWN
 
A.Mason 



Wiek: 109
Dołączył: 05 Lip 2007

UP 138 / UP 71


Skąd: skądinąd

Wysłany: 2011-02-20, 01:16   

Latarnik napisał/a:
Ja do Kukiza nic nie mam każdy popełnia błędy i tyle

Tak, tylko w przypadku tego artykulu z owych bledow robi sie cnote! Nie dostrzegasz roznicy?
0 UP 0 DOWN
 
Latarnik 



Zaproszone osoby: 2
Wiek: 31
Dołączył: 11 Lis 2006

UP 1 / UP 0



Wysłany: 2011-02-20, 01:22   

A.Mason napisał/a:
Latarnik napisał/a:
Ja do Kukiza nic nie mam każdy popełnia błędy i tyle

Tak, tylko w przypadku tego artykulu z owych bledow robi sie cnote! Nie dostrzegasz roznicy?



Nie, nie dostrzegam. Jak by byle jaki człowiek by stracił prawko to każdy miał by to w dupie, a gwiazda taka jak Kukiz stracił i zrobił od nowa prawko to już wielkie halo bo zdał za 1 i powiedział co sądzi o polskich drogach to już się wypowiadają nie wiem po co na ten temat ludzie. Zdał i wszystko temat powinni zamknąć moderatorzy i tyle na temat.
0 UP 0 DOWN
 
chmurkolistna 
...Achtung Baby...



Wiek: 40
Dołączyła: 07 Sty 2008

UP 46 / UP 83



Wysłany: 2011-02-20, 01:24   

Eeee...cnotę to chyba nie. Zwyczajnie jak osobę uznajemy za sympatyczną to jesteśmy w stanie więcej jej wybaczyć - więcej błędów itd.

Latarnik napisał/a:
powiedział co sądzi o polskich drogach

Cóż, akurat prawdę powiedział. :x
Ostatnio zmieniony przez chmurkolistna 2011-02-20, 01:26, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: egzamin..., jazdy, kukiz, na, pawel, prawo, zdal


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 34
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu